Vēstule prezidentam
0
Atklātā vēstule Latvijas Republikas Valsts Prezidentam Valdim Zatleram Rīgā, Pils ielā 3, LV-1050, Latvijā

Es, vārds uzvārds pkods

Aicinu Jūs: 1. izmantojot Latvijas Republikas Satversmes 47. pantu, ierosināt likumu par Satversmes labojumu, papildinot LR Satversmes 48. pantu „Valsts Prezidentam ir tiesība ierosināt Saeimas atlaišanu. Pēc tam izdarāma tautas nobalsošana. Ja tautas nobalsošanā vairāk nekā puse balsotāju izsakās par Saeimas atlaišanu, tad Saeima uzskatāma par atlaistu un izsludināmas jaunas vēlēšanas, kurām jānotiek ne vēlāk kā divus mēnešus pēc Saeimas atlaišanas. Latvijas tautai ir tiesība ierosināt Saeimas atlaišanu, ja to pieprasa ne mazāk kā viena desmitā daļa vēlētāju. Pēc tam izdarāma tautas nobalsošana. Ja tautas nobalsošanā vairāk nekā puse balsotāju izsakās par Saeimas atlaišanu, tad Saeima uzskatāma par atlaistu un izsludināmas jaunas vēlēšanas, kurām jānotiek ne vēlāk kā divus mēnešus pēc Saeimas atlaišanas.” -------------------parakst...
2. izmantojot Latvijas Republikas Satversmes 47. pantu, ierosināt likumu par Satversmes labojumu, atceļot LR Satversmes 35. pantu „Valsts Prezidentu ievēlē Saeima uz četriem gadiem.” un 36. pantu „Valsts Prezidentu ievēlē aizklāti balsojot ar ne mazāk kā 51 Saeimas locekļu balsu vairākumu” un to vietā liekot „Valsts Prezidentu ievēlē Latvijas tauta uz četriem gadiem.” un „Latvijas tauta Valsts Prezidentu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās vēlēšanās. Valsts Prezidents uzskatāms par ievēlētu, ja tautas nobalsošanā vairāk nekā puse balsotāju izsakās par attiecīgā kandidāta ievēlēšanu.” __________________________... /paraksts/
3. izmantojot Latvijas Republikas Satversmes 48. pantu, ierosināt 9. Saeimas atlaišanu!
__________________________... /paraksts/ 2007. gada ___________________
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
;] re kāds te klīst pa meiliem apkārt. Vaira partiju gatavo.. uh! Esat gatavi dzīvot zaļi?!!
0
Nu davai, bliežam uz prezidentālu republiku! Es par.
0
SFW
0
Tikai... par tiem balsu skaitītājiem - man jau liekas ka Kalvītis&Co tos arī var uzpirkt :D
0
ja tic paaris antisemitu konspiracijas teorijam tad uz velesanam nav jegas iet balsot jo balsis tapat tiek jau kopsh 90tajiem sadalitas lai vienkarshi publiski speletu teatri.
itkaa esot bijis viens dzeks kas taisija izmeklesanu.
par tiem bileteniem tikai vinjam nezkapec atri vien birojs nosvila.

nu labi tas taa konspiracijas teorijas bet nedaudz taustamak ir par eiropas savienibas velesanu. viens pazistamais bija taisijis petijumu tb itka ir piejama statistika no kuriem rajoniem cik balsu
bija par iestasanos ES tad nu sis braukaja un taujaja ka tad cilveki balsojushi.

heh lai ari cik smiekligi neizklausitos pec vinja teikta realitaate nesakrita ar sausajiem faktiem.

aaa un visadi jau ar cilvekiem notiek.

3limonu lieta ari bija divainibas.
veseli cilveki peksni dabuja bites dzelienus kuru rezultata iestajas naave vai ari nejaushi izkrita pa logu..

njaa kas tik neatgadas
0
kur ir betmens, bobij, kuuur?
0
Skaidrs. Pie visa vainīgas ir bobija tīklveida struktūras...
0
Nu patiesībā tas izklausās ļoti reāli..
0
Ja kādam ir interese, varu aizmest arī tādu mantiņu uz meilu, kā "Tiesāšanās Kā Ķēķis" worda dokumentā. Tikai, kuš! ;]

andris.dzerve@gmail.com

...kā man patīk mans darbs... ;] Cerams tikai, ka vienu dienu neatbrauks onkas un neizlauzīs rokas.
0
Kas ir bobuci? Lapini lūgts pačolēt, kā īstie onkas bīda štelles.
0
tāpat kā es... galīgā ķitē, bet aizvien solīds. ;]

mhe mhe...
0
Mans komentārs, mīdijas! Vienu dienu pirms prezidenta ievēlēšanas, raidījumā „Kas notiek Latvijā” telefonaptaujā, Endziņš ieguva 15 421 balsis, Sandra Kalniete 4 230 balsis, bet Zatlers Valdis - 3 842 balsi. Neskatoties uz tautas viedokli, Aigara Kalvīša vadītā koalīcija ievēlēja Valdi Zatleru. Stulbi, ka mēs varam ievēlēt saeimu, (nu nosacīti protams, katru reizi balsojam par citiem, bet ievēlam tos pašus), bet nevram ievēlēt prezidentu...
0
PS: Davai vienkārši atkārtojam 1789. gada Francijas asins svētkus?
0
...un noslaktējam visus, kas 9. saeimā! grr! blood! grindcore! kvī kvī kvĪ!
0
šņicel - Domburshows nav nekads sabiedribas atspulgs - butu naivi iedomaties, ka visi politiski aktivie metas pie telefoniem un sutija SMS par labu vecajam cekistam-sausinjam Derdzinjam, vai nu Zagleram vai Sibiirijas sniegu balleetaajai.
0
seksu?
0
Īstenībā nevaig nekādas vēstules sūtīt, vienk vaig pateikt Limfas Porcijai lai piedraud Zatlerim-pieliek trubas babalu pie pakaļas un pasaka kas un kā. :D
0
Helvijam būtu pohuj...
0
Vārds vietā.
0
Politika lien mūsu mājās.
0
Jēga atlaist Saeimu lai vēlētu pa jaunu (tos pašus) un vēl vēlēt prezidentu (tāds ekskustans vien ir). Lielākai daļai tas ir dziļi pie kājas un vēlēt labi ja 1/3 aisies (es noteikti neiešu).

Bet tās aptaujas var izraisīt tikai smīnu, jo rezultāti atšķiras atkarībā no pasūtītāja un aptaujas metodes. Ilgu laiku brīnijos, kāpēc Vakara Ziņu, Rīgas Balss u.c. avīžu aptaujās aptaujātie ir 2/3 studenti, bet pārējie penši. Beigās pielece, ka Preses Nams atrodas Ķīpenē, blaku pieturai, kurā parasti ir pilns ar RTU studentiem :D Kurš no "klātesošajiem" kādreiz ir piedalījies kādā aptaujā ?
0
Fauniņ! aizsit uz manu sexīgo meiliņu to "Tiesāšanās kā ķēķis" iedošu mammai palasīt ;)
0
Es esmu piedalījies vairākās aptaujās. Par dzīvokļiem, par kino, par TV...

Ja kāds vēlas tikt aptaujāts, dod šurp savu tel. nr. vai citu kontaktinformāciju un gaida! :D
0
Šeku reku, bez liekas piselēšanās:

www.temida.lv/Jurista_Biblioteka/...
0
chaZZZrock

Ā, nu viss skaidrs, ir pārsimts ļautiņu, kas piedalās visās aptaujās un formē sabiedrisko viedokli. Tieši kā es domāju :D
0
Eleganta vēstulīte. Un vispār rēcīgi jūs atkal redzēt.:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas