FB winners?
0
kas tad isti uzvareja rezultati ir apkopoti?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
PS
0
Tu tak tik daudz sēdi netā, vai ta ir tik grūti atvērt metalshow.lv un apskatīties visu???
0
:D
0
Cilvēks cenšas uzturēt vismaz kaut kādas sarunas šeitan. Kādu laiciņu te ir bijis gaužām klusi un garlaicīgi, tagad vismaz ir prieciņš apskatīt jaunās tēmas un diskusijas.
0
smird pēc seksa...
0
Man gan liekas, ka pēc puvuma.. smird!

Bet pa tēmu reku rezultāti, ja rociņas pa slinkām vai pa tizlām lai ieietu wwww.metalshow.lv:
Damn Vision - 16
On The Edge – 22
Pure Sickness – 43
Lassie The Cat – 43
Un īpaši neattapīgajiem, tālāk tiek tās grupas kam vairāk balsu.
0
fatduude kad es skatijos rezultati vel nebija izlikti

vai tad tas balsojums nebija par to kura grupa ir sliktaka?
tb kurai visvairak balsu ta uzvar?

jo ta visrealak un objektivak ir noteikt uzvaretaju tb grupa kura tiek vismazak kritizeta ta ari uzvar.

saada aspekta ir praktiski neiespejami sasaukt draugu barus lidzi lai sie nevertejot kvalitati sabalso.

or es maldos un tiesham ir ta ka tu fatduude saki un visa balsosana ir viena vieniga blatoshana?

0
"saada aspekta ir praktiski neiespejami sasaukt draugu barus lidzi lai sie nevertejot kvalitati sabalso." - buļļa kaka. kas tad šādā gadījumā liegtu sasaukt draugu baru, lai tie sabalso par kādu citu grupu kā sliktāko? :D
0
tas ka citas grupas draugi balsotu par tavu grupu ka sliktaako.
pie tam neaizmirsti ka tad ja piedalas 4 grupas un lai tu tiktu finala tev vajag dabut vismaz 90 draugus lidzi. ne vienmer visi gribes iet un maksat naudu tatad rekjini kadiem 30 jaizmaksa bilete kura ka sapratu bija kadi 3ls rezume sanak ka grupai baigie minusi.

un iespeja netikt finala.

tapec pastav iespeja ka tauta solidarizesies un balsos tiesham izvertejot grupu devumu nevis tapec ka tas un tas kex ir alu uzlicis.

0
bet kāda atšķirība vai tu sasauc draugus, lai tie balso par tevi vai pret kādu citu ? :D sanāk - ka "es esmu par jums un pret viņiem" nav tas pats, kas "es esmu pret viņiem un par jums?" :D viss balsošanā ir tā kā tam jābūt :D
0
atskiriba ir tada ka tev ir jaiegulda vairak lidzekli.
lidz ar to saadi krapties klust neizdevigi.

pie tam shaadi paradas iespeja ko objektivi novertet.
0
Kopš kur laika mūzikā ir iespējams kaut ko objektīvi novērtēt?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas