metaalists ar metaala sirdi?
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nez, bet katra gadijuma ne ar aukstu un cietu..
0
Mana sirds ir no gallas un asiniim...
0
ehh! patiesiba ne jau sirds bet dvesele! bet nu labi!
0
sirds kotletes... mmmmmmmm
0
Vampiirs, dveesele un sirds ir divas dazzaadas lietas, paraadiibas!
0
Jā sirds kotletes, mmmmmmm, hrams, hrams, hrams...
0
Gribu reedzeet kas buutu , ja cilveekam a metaala sirdi buutu jaapeld!!! Cik taalu vinjsh aizpeldeetu..???!!!
0
ghe, nav jau teikts, no kaada metaala tai sirdij jaabuut. Ir jau arii par uudeni vieglaaki metaali :)
0
Nu njaa bet gribeetu sev chuguna sirdi..!? vai arii kaajas no alumiinija???
0
dimanta... man vajag dimanta sirdi, tā lai nedraudētu salūšana
0
kaac liivus saklausiijies?
0
Ar metala sirdi nejut, tatad- nesap.. Varbut ta ir labak? Bet Dzelzs Malkascirtejs tiesi mekleja sirdi, lai varetu just. Tad ka ir labak?
0
Labaak vai nelabi metiisies, es domaaju, ka neviens netaisiisies sev paarstaadiit sirdi uz dzelzs sirdi... Man taa liekas, ka maaksliigaas sirds nav no dzelzs, taa kaa piesieties var jebkuraa laikaa un vietaa, tikai jaaizdomaa par ko.
0
man kaut kaa liekas, ka pagaidaam maaksliigaas sirdis, taapat kaa maaksliigaas nieres, ir visai sarezhgjiits un liels stacionaars aparaats, kam vieniigaa liidziiba ar attieciigo orgaanu ir tikai iislaiciiga taa funkciju nodroshinaashana.
0
jaa gribi teikt ja metaalists ar dzelzs sirdi tad galdnieks ar koka un shuveeja vinkaarshi ar dzijas kamoolu? Daaaaaaa :D ;p
0
metaalisti ar kapu pumpi sirds vietaa
0
asinsvadi - shljaukas jeeee coini
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas