pokemoniem - atsevishkju forumu
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un ka jus varat pateikt pokemons vai nee?vai tad tik viegli noteikt to robezu kad ir pokemons un kad nav?
0
Nu tiehsaam neapniik aizvien jaunas un jaunas bezjeedziigas teemas drukaat, saukaajot pokemonus par pokemoniem, vinnus visu laiku noliedzot un apnnirdzot, pac klluusti par pokemonu, jo esi tik taal jau ar vinniem aizraavies ka pats esi iestidzis vinnu sabiedriibaa! Taa kaa, tas kursh sho foruma teemu ir izveidojies pats vien laikam ir pokemons.
0
:)
0
TIkai pacietību.... vienā brīdī viss paliks mierīgi...
0
pokemoni vinkaarshi grib lai vinjus pamana :P Taapeec arii liek visaadas idiotiskas teemas
0
uzmanību sev var pievērst arī savādāk, ja nu kas.
0
Deathperado-kad pienaaks shis sengaidiitais briidis?? Briizhiem jau sheit tieshaam taa kaa peec izgaaztuves iazskataas :///
0
Nu nezinu!! Katrs kurss ilgaak ir notussejis centraa tanii tusaa var uz teviiim pateikt pokemons....
0
pokemooni ir taadi,kas nesaprot savu buutiibu,apkaraajas ar antikrustiem,pentagrammaam... lelleem,bet pashi pat nenojaush,ko noziimee saatanisms un nekad arii neuzzinaas,vinji domaa,ka ir baigi kruti,izdomaa kaut kaadas debiilas "beernu"sektas,kur graiza,kapos sev rokas un nodarbojas ar veel dazhaadaam muljkjiibaam un ir iedomaajushies,ka ir baigie saatanisti...
0
Labinji,un ka tad rikojas istenie satanisti?
0
man ir pie somas lellite, bet pokemons es neesmu, ta lellite man ir ka bridinajums, lai nedzeru un neeju meitenes, var gadities slikti! un man vinju mutter taisija
0
mehehehehee ;DDDD
0
POKEMONIEM NEVIS ATSEVISHKJU FORUMU BET GAN SAVU SMILSHU KASTI KVADRAATAA ES VINJIEM SMILSHU FORMINJAS UZDAAVINAASHU
0
agrak kvadrata starp citu bija smilskaste (blakus tai dzelz budai) un preteja puse kur tas mazais zaljais placitis bija normals rotalju laukums. taka luk, bet tas bija kautkur gadus 8 atpakalj
0
a nahuj vairs nav?tagad pokemoniemvairs nav kur speeleeties
0
tad, kad uzcela kafeinicu pirmo reiz tad nojauca :(
0
Forums varetu saukties -POKEFORUMS-
0
flower power valda
0
...pikachu ir deerdziigs pidars ieksh taas pokemonu padariishanas...taapat kaa shuumahers ieksh F-1...vienmeer uzvar...bet ja paspeeleejaas ar to speeliiti padziljinaati(starpcitu tai nava ne vainas)droshi varu pateikt ka elektriskie pokemooni neiztur kritiku...komandu jaaveido no uguns uudens un teerauda pokemooniem...
0
Pikachu pārējas forma ir Seņšru :P
0
Luusis, 14. jūlijā, plkst. 22:10
Labinji,un ka tad rikojas istenie satanisti?

<:DDDDD A tu gribi uzzinaat, lai vareetu tur tipa visaadus rituaalus taisiit, buut baigi ljaunais, likt cilveekiem laastus utt? Visaadas lietas kas piederaas "standartiskam saatanista stereotipam?":DDDDD

Dura!
0
Nī, es esmu pagāns un tāda arī palikšu, bet ja viens cilvēks šitik kaismīgi noliek "nepareizos" sātanistus, ta jau laikam pats ir riktīgs true melnās enerģijas iemiesojums un visu baigi labi zin. Un tā kā esmu inteliģents cilvēks, man vienādiņ ir interesanti uzzināt ko jaunu un izprast cilvēku darbības iemeslus. >:P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas