AKJEL KRīTAM TEV CEļOS BIGIJ
0
LūDZU BIGIJ NU NOBANO TO SēRGU BOBIJU NU NAFIG VIņS POSTUS NEKAM NEDERIGUS LIEK NU IADZēš!!!
UZLIKSIM TEV TēRVETI 5 KASTES!!!!!!!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu tak uzraksti privātu mailu viņam, ja jau tā sāpe tik liela.
0
buus jau laikam
0
Nu ko tu bauro marci! :D
Pietam 5kastes par bobiju = huinja
Bet pusi karalvalsts un princesi (videejo meitu-transvestiitu) bobijam gan butu ok lol
0
es esmu tikai 5 kastes teervetes veerts? :(
0
un te nu atklājās tas ka bobijs ir vienkārši nenovērtēts un viņa trūkst uzmanības.
0
citādi viņš tik muļķīgi te nerakstītos.
0
taisniba 200 kastes uzhavas taa jau butu cita lieta.
0
Gribi es tev bobij iedošu vienu ļoti laba ģitārista telefonu kas tevi par 5 Ls stundā ievedīs roka pasaulē? Tikai tev jāapsolās vairs glupības un spamu nerakstīt šeitan citiādi dažs labs jau nelaimīgs palicis ar tavu spamu.
0
drīzāk no miroņa pirdienu sagaidīsi nekā to ka bobijs rimsies
0
Nu pa, gan a janu tomēr bobijs atrod savai dziivei piepildijumu?
0
Viesuli es to mekleju bet pagaidam saadi piepildujumi vel netiek paveikti un izpilditi,
:(
0
To alu labāk mums uz nākamo konci atstiep.

Jēga banot bobiju ? Piereģistrēsies kā bobijsxyz un dragās tālāk ... Neviens nespiež kādam šo lasīt. Saceļ te brēku kā ap peģiku gājienu. Vismaz reizēm var ierēkt :D
0
bobijs ir tik kājas spērienu vērts, cik viņam ir vajadzīgs lai izrubītos. Citas - ne mantiskas, ne garīgas vērtības - lūdzu nepiedāvāt!
0
Labs variants - BigUgga'm, kā true programmeram (ja nemaldos) uzdot uzbliezt bobijfiltru - tipa lauciņš analogs meklētājam, kur ieraksta netīkamā lietotāja niku un a) viņa tēmas tu neredzi, b) viņa komentus tu neredzi (vajadzīgo(-s) atķeksēt). Cepums fīču atcerās un būs jums laime (par 5 Tērvetnieka kastēm Bigijs varētu tak saspringt) :D
0
slinks pueika sameejais laikam pats labaako nopeerk taas aluskates un pietempjaas reecot par to kas seit notiekXDD
0
NorvēģuPāķis, 21. oktobrī, plkst. 14:07
"LūDZU BIGIJ NU NOBANO TO SēRGU BOBIJU NU NAFIG VIņS POSTUS NEKAM NEDERIGUS LIEK NU IADZēš!!!
UZLIKSIM TEV TēRVETI 5 KASTES!!!!!!!!!"

man liekas tagad shis posts ieguust jaunu, jau sajutamu, apinju tonja nokraasu.... :D
0
es jau jūtu patīkami rūgtenu garšu... biki reibst
0
2 kastes,bans nebija uz ip adresi vinjam
0
aa un paareejie lopi es jau runaaju jusu vaardaa(metamies metamies)

^__^

muhahaahahh
0
Kāda jēga likt banu uz IP adresi? Vai kāds vel mūsdienās ir tikai un vienīgi uz vienas IP adreses sēdošs?
0
nu tiem kam ir dinamiskas ip tiem ja bet pilna pasaule nabadzinu kam jadalas.
0
Eh, nu tiešām- Big Ugga kļuvis sadists un priecājas par truemetal foruma lietotāju ciešanām.

Cik labi, ka man imunitāte pret bobija muldēšanu.
0
Laboju- a nu ka visi uz profiliem un ķeksi ielikt ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas