Pārdodu zābakus
0
Jauni.

Bildes: foto.inbox.lv/metenis/Zaabiishi...

Izmērs: 6 (tas ir aptuvenais 38)

Cena: 50Ls

Saziņai: metenis@inbox.lv
tel. 29690339
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tie jau nav nekādi zābaki, izjuks pēc pusgada! Šitie ''modīgie'' zābaciņi ilgāk par gadu netur.
0
Šie nav Break-free.
Tomēr daudz kas ir atkarīgs no paša valkātāja.
0
Man brake-free gadus 2-3 nēsājās, nekādas vainas. Bet ja tas ir UK 6 izmērs, tad drīzāk ir 39
0
paardodu apenes
0
eu es labpraat nopirkšu, jo man vienmēr traapaas taadas kas spiež.
0
iva - bilde?
0
luuk ir iisti zaabiishi, kas jaaneesaa:
www.dmusastore.com/p-95-1919z-5400-bla...

paareejais ir leets fufelis!
0
nu pizdu! ar to gaišo kaučuka zoli, tad jau labaak lai dilst un pērc jaunus.
0
Martens sūka :)
0
Ar šitiem, pa mežiem un dubļiem nepastaigāsi!! :)

Tāka mīlu doties dažādos paŗgājienos, tad manuprāt nekas labāks par kārtīgiem armijas kerziņiem nav izgudrots!
0
Armijas kerzas ir vislabākās!!...
0
fui armijas kerzas ir smagas nenormāli un arii aatri juuka aaraa ja runa ir par vecajiem zviedru armijas variantiem.
0
armijnieki gadus 3 nokalpoja, ieskaitot kadas 4 kārtīgas ārdīšanās pa mežiem, t.i. krāsiņkari, un droši izmantošu vēl, pa ielu gan ar tādiem vairs negribas vazāties :)
0
Nu mani friču zābīši jau ceturto gadu turās, ir mazliet padiluši, bet kopā vēl turās un šķiet šo sezonu vēl točna izturēs!
0
tie zviedru tanki baigi labi darbam noderēja :) un smagi arī pēc vella
0
tie Martens baigi neglīti
0
nez, mani armijnieki nemaz tik smagi nav... :) un kalpo ar jau diezgan ilgi un nekādu vainu vēl nav bijis. uz nāvi šamie sataisīti... nez, vai k-kas tos spētu sabojāt... :D
0
man Break-free jau arī trešo gadu tur un izskatas ka vēl kādu laiciņu mierīgi izvilks.
0
Ar Break Free nogāju divus gadus, vēl jau kādu laiku varēja, tik peļķēm gan labāk ar līkumu :D Toties pirms tam man bija Latvijas armijas ekipējuma zābaki, ar kuriem nogāju 6 gadus. Nebija tie izskatīgākie, bet citādi ideāli, ne sevišķi smagi, kājas svīda vismazāk no slēgtiem apaviem, kādi man bijuši, un izturība pa pirmo. Tagadējie Shelly's Ranger www.natocorner.de/stiefel/seitenstief...

nogājuši gadu, bet sūdzību nav, izņemot to, ka zole ir diezgan padilusi.
0
Nah tos kerzus ! Kedās tik spēks !!!
0
jā kedās! tikai es nēsāju šādas kedas:

www.alsarmynavy.com/images/PRODUCT/larg...
0
Kas tās par zandalēm? Lūk šie ir tanki! www.vixensandangels.com/Item.cfm?Type=20&v=...

Pašam ir pāris un nevarētu sūdzēties...

http:PS - pārdodu šitādus, 45 izmērs kkur...
images.vixensandangels.com/images/Shoes/NRHade...
0
Šie no multenēm?
0
Aha, šitādi bija "Motopelēm no Marsa" :)
0
Dr.Martens ze best, eertuma un ilgkalposhanas zinaa tiem nav konkurentu, pie tam zole ir praktiski nenoneesaajama, ja protams neparubaas ar kaajaam ugunskuraa!
nu dizains gaumes lieta, bet shitie ir kulta zaabaki anyway!
0
Te kaut ko nopārdot ir pilnīgi un galīgi nereāli, jo tik gudrai auditorijai nekas nav jāpērk - viņas mentālais spēks ir tik liels, ka pats spēj ģenerēt visu kas ir ikdienā nepieciešams
0
Kas grib nopirkt URSKUMUG "Pāreju" - pārizdotā veidā, digipaku??? :)
CD cena 5 Ls.

0
Neviens to Umurkumuru negrib! :D
Karoč kāds nezin kur var nopirkt tādas foršas baltas augstās botas ;)
0
Nu pats neesaju no sakuma patriotaa pirktos pa 16ls izgaju apmeram gadu lidz zole saplisa galigi.
pec tam man uzdavaja 2.kajnieka bataljona armijas zabakus vasaras modifikaaciju ar ko ziema nomeginaju bija baigi feini :D tb vareju slidinaties :D

tie ari nonesajas un septembri es domina nopirku uz akciju pa 30ls tadus pusgaros.

man tie new rock ne visai nez paarak freakaini lai ikdienaa staigatu. tomer vajag ko klasiskaku un zolidaku.

0
Viesulis - 80-to gadu oldskūls?
0
Jā gribētos tādas iegādāties, ja ne gluži ikdienā ko nēsāt- bet uzvilkt kad ir iedvesma
0
Es meklēju to pašu, tikai melnā krāsa, un ja godīgi, vienīgais kur ko sakarīgu atradu - ir pāris saitos USA viens ADIDAS modelis, bet nekādi netieku klāt, jo viņi tikai uz USA un Kanādu tirgo...
A visur citur ir tikai tie dolbanie "kosmiskie modeļi"
0
Nu iedod kādu saitu vai vismaz mājienu ;) ja ko uzodīšu padošu ziņu.
0
Tici man - es vienkārši esu racies cauri saitiem, kas pārdod sporta apavus... tas ir vienīgais ceļš.... Ja tu man prasi tagad, kā tieši to saitu saucu, kur atradu - esmu vnk piemirsis...
0
Pārdodu NEW ROCK firmas zābakus.43 izmērs,labā stāvoklī.Cena 75 LS.Tel.29487525.
Var apskatīt draugiem.lv galerijā zem atslēgvārda
NEW ROCK BOOTS.
0
jauns mārketinga kanāls - forši :)

bet ja godīgi, redzot ka kāds staigā ar kko tik debīlu smaids savelkas pats no sevis..
0
Sorry,pareizais atslēgvārds--newrockboot...
0
Nez, man mani Steel apmierina pa 50ls + vel nāca komplektā pudeļataisāmais!
0
www.vixensandangels.com/Item.cfm?Type=23&v=...

vo velns 3. un 4. zābakiem sākumā jāiziet apmācības kursi cirkā
0
Nu tā jau ir pilnīga pederastija!
0
tie ir priekš emo vai (runa par zābakiem, kuri redzami Matainā dotajā lapā)?
Tad jau labāk nēsāt rozā kedas nekā kautko tik anālu. Vismaz kājas svīdīs mazāk.
0
Vai tad emo nēsā kerzikus, lai cik bieza tā zole būtu? Tie drīzāk ir "jūtospārākīsi" kiber gootu meitenēm :))
0
p.s. meiteņu žurnālā "Avene" šī kiber gotu stila tēma tika apskatīta aprīļa numurā.

pa īstam.
0
:D
Atraduši kur lasīt par cybergotiem.
0
Tā, pieķērām "Aveņes" lasītājus! Kauns kauns kauns!
0
a ko? nopietna literatūra :)

0
www.egmont.lv/lat/zurnali/avene...

skatīt augšējo labējo stūri!

tie meitēni tik ļoti trū izstījās ar šitiem "apaviem"..
0
mjā.... jauno padauzu rokasgrāmata...
0
eh,lielāka bilde neparādījās.gribu bildītes redzēt :(
0
Nosaukums fascinē "GOTU STILS - būt par princesi"
0
Gotu princeses - sagraizītas, suicidālas, rūpīgi no saules slēptas, ar mazasinību sirgstošas būtnes, kas sastopamas kapos.
0
VIesuli, es tikko tādus 80o gadu paskata reebok baltus no ebay.com nocēlu, vari pameklēt tur :D
0
Tač pasties humpalās, tur pilni plaukti ar tām veco laiku botām.
0
Juums taja ebay.com nopeerkot viss vienmer der?!
0
jā :) dahuja lietas tur pirktas
0
cik ilgi jaagaida kamer atsuuta piem. kerzas?
0
kā kuru reizi :)
ja pa tiešo uz lv sūti, pārsvarā līdz 2 nedēļām
0
a ja izraadas par mazu?
0
nu pērc apdomīgi.
0
vai tad tur nebija tads variants ka 2 nedelu laika var jebkuru preci vinjiem atgriezt atpakal?

a bet izsolu nama laikam ir savadak :D

0
par atgriešanu atkarīgs no pārdevēja, katram tur savi noteiktumi un prasības :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas