Zaļais/zilais/whatever pūķi
0
Vecais stāsts- princese jāglābj no pūķa. Nokopēts no sazinkurienes, bet gan jau liksies interesanti.

POWER METAL
Aizstāvis ierodas jājot uz vienradža, izvairotiest no pūķa viņš izglābj princesi un aburtā mežā viņi abi sāk mīlēties.

THRASH METAL
Aizstāvis ierodas, pieveic pūķi un izdrāž princesi.

HEAVY METAL
Aizstāvis ierodas uz Harleya, nogalina pūķi, iedzer nedaudz alu un izdrāž princesi.

FOLK METAL
Varonis ierodas ar dažiem draugiem spēlējot akordionu, vijoli, flautu un vēl citus dīvainus instrumentus. Pūķis aizmieg [jo visi dejoja]. Pēctam visi pazūd... bez princeses.

VIKING METAL
Aizstāvis ierodas ar kuģi, ar savu vareno cirvi tas nogalina pūķi. Tas nodīrā pūķim ādu un apēd to. Viņš izvaro princesi līdz nāvei un pirms aiziešanas tas nozog viņas mantas un nodedzina pili.

DEATH METAL
Varonis ierodas, nogalina pūķi, izdrāž princesi un nogalina to.

BLACK METAL
Varonis ierodas pusnaktī, nogalina pūķi un pils priekšā uzdur to uz mieta. Pēctam viņš izvaro princesi un veic rituālu dzerot viņas asinis pirms nogalina to. Pēctam viņš princesi uzdur uz mieta līdzās pūķim.

GORE METAL
Aizstāvis ierodas, nogalina pūķi un viņa zarnas izklāj pils priekšā. Izdrāž princesi un nogalina to. Tad viņš izdrāž beigto ķermeni. Pēc tam iecērt viņas vēderā un apēd viņas zarnas. Tad atkal izdrāž sprāgoni, sadedzina līķi un pēdējo reizi to izdrāž.

DOOM METAL
Aizstāvis ierodas, ierauga cik liels pūķis un nodomā, ka nekad viņu nepieveiks. Viņš iekrīt depresījā un izdara pašnāvību. Pūķis apēd viņa ķermeni un princesi desertā. Tādas ir beiges bēdīgajam stāstam.

PROGRESSIVE METAL
Aizstāvis ierodas ar ģitāru un spēlē solo 26 minūtes no vietas. Pūķis nogalina pats sevi aiz garlaicības. Varonis aiziet uz princeses guļamistabu un spēlē citu solo. Spēlējot visādos veidos un dažādas melodījas kuras iemācījās pēdējajā gadā. Princese aizbēg meklējot 'HEAVY METAL' varoni.

GLAM METAL
Varonis ierodas, pūķis sāk smieties par džeka izskatu un ielaiž to iekšā. Viņš nozog princeses meikapu un nokrāso pili skaisti rozā krāsā.

NU METAL
Varonis ierodas ar nograbējušu Honda Civic. Viņš mēģina uzveikt pūķi, bet sadeg līdz nāvei kad viņa idiotiskajām drēbēm trāpa uguns.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šitais jau līdz besim atlasīts tā kā nekā interesanta te vairs nav
0
šitas toč jau līdz vemšanai atlasīts un es pat viņu reiz iztulkoju latviski, moš šis mans darbs :D
0
šitas toč jau līdz vemšanai atlasīts un es pat viņu reiz iztulkoju latviski, moš šis mans darbs :D
0
Heresy tagad jaatrod kaut ka ļoti smieklīgs un jaaieliek šeit, citādi viens žetons nost.
0
Es šito tepat forumā vēl nesen pārlasīju :)
0
Pasmaidiit veel var... to arii mans dar - :)
0
Glam Metal ierullē :D
0
Viesuli, Tev ir seksīgas uzacis ;D
0
Šitais jau pat te ir bijis, varēji takš pameklēt - /search/?search_q=princese+p%C5%AB%C4%B7is
Bet kartmens.blogiem.lv/2007/08/22/9301.htm... komentāros ir vēl daži papildinājumi :)
0
Power metālists neizvairijās no pūķa.Pūķis ir čoms un viņš sarunāja, ka parmaiņas pēc pavicinās to palaistuli uz desas, kamēr pūķis aizlidos pēc vēl vienas.
0
Zoofīlija 'bļa
0
princese ieliek netā sludinājumu- meklēju power metālistu nopietnām attiecībām jeb kādu citu sexam, ieslodzījuma vietās atrodošos un bobiju lūdzu neatsaukties:))
0
Un nākamā ievietotā tēma truemetālā ir bobija "Kā kļūt par powermetālistu"
0
par viesuli vareetu teik tikai sito

Varonis ierodas, pūķis sāk smieties par džeka izskatu un ielaiž to iekšā. Viņš nozog princeses meikapu un nokrāso pili skaisti rozā krāsā.

piedod bet labsXD
0
Nu un par NorvēģuPāķi varētu teikt šito- varonis ierodas 735 BmW pūķis aizbēg jo domā, ka urlas atbraukuši, varonis ieet pilī satiek princesi- saka ka viņi neapmierinās jo jau esot draudzene, bet toties piedāvājas visād icitādi izpalīdzēt. ;)
0
Viesulim shoreiz zhetons :D
0
starpcitu te tiešām vajadzētu čatu lai arī defaultā man viņi besī bet daudz intensīvāka nodiršanas procesa vārdā es būtu labprātīgs lietotājs hehe
0
skaip konferences zvanu negribēji? ;d
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas