Ģitār skolotājs
0
Kāds var ieteikt kādu ģitār skolotāju, Pļavnieku galā vai centrā. Kas māca elektrisko giču, kaut ko arī iemāca un neprasa par to kosmiskas summas.
Un tāds kas patstāvīgi apmāca nevis, davai piekāp rītā pamācīšu!

*ticu ka iespējams tads topiks jau bija bet searcha neatradu
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Biedrības nama mūzikas veikalā paprasi par ģitārskolotāju Oskaru! tikai nezinu, cik jāmaksā...
0
man pat vajadzētu kkur būt tā keksa tel nr, ja vajag varu aizsūtīt...
0
Vinsh tur arī māca kaut kur ?
0
dod tik shurp
0
iesaku Hermani no neglected fields, vairs jau nee, tagad no Vic Anselmo..pats maacos un iemaaciis tev visu ko vajag, tici man
0
Pauls Kravalis ir viss krutākais ar vislābaako attieksmi! pameklē draugos! ka es tev saku! 5 Ls nodarbiiba.
0
vinji centra kkur maaca? man negribas ka iznaak ka ar vienu privat skolotaaju, 22:00 nodarbiiba kugju iela(pardaugava) no plavniekiem aizbraukt un vins tur pidzjamma ar gurkjiishiem roka maciija matematiku...
0
NU viņš pasniedz ļoti tuvu pie Saksofona tātad pa Barona ielu biku uz ZR.
0
ja es pateikshu ka Viesulis ieteica buus letak ? :D
0
nee bus 5 Ls kas taapat ir ļoti leeti.
0
man liekas, ka viš draugos ģitāristu domubiedros kkur teica, ka ir pacēlis maksu par nodarbību līdz 7,5 ls
0
Agrāk (kādu pusgadu atpakaļ) mācījos pie Eduarda (tel.nr. 26305171). Viņš pasniedz gan akustisko, gan elektrisko ģitārspēli, vismaz man tā šķiet. Ērta vieta - centrā, blakus galerijai "Centrs". Par stundu (~pusgadu atpakaļ) bija 3,- Ls.
0
es eiju pa 5ls- nodarbiba.
pasniedz viens no truemetal.lv čarakteriem :D:D
0
A vispār ir kaut kāda jēga iet giču pie skolotāja mācīties? Da reāli, ko viņš tur iemāca? tiešām kaut ko tādu, ko pats nevari iemācīties?
tikai nevaig uzvilkties, es tīri tā interesējos, moš man arī pameklēt kaut kur.
0
Nu ejot pie ģitārskolotāja var šo to iemācīties ja pašam nav muzikālā talanta...
0
nezinu, nekad neesmu gājis pie neviena, pamēģināt nekad nenāk pa sliktu
0
Nu ja vēl tas kontakts interesē, uz manu e-kasti atraxti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Hopkins (21 gads)
marle (17 gadi)
edgarsrakovskis (13 gadi)
Owlsnow (jauniņais)
Viskas