pele
0
lai cik stulbi tas nebutu es dzirdu ka shii grabinas kautkur starp gultu un sienu.

tad nu varbut ieteikumus kaa so nezveru iztramdit?
jo man ir diezgan smalks miegs respektivi tas nezvers trauce gulet?

varbut ir kada ieteicama muzika vai albumi kas vinju varetu pec jusu prata iztramdit so nezveru.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Peles ir jauki radījumi. Pabaro viņu, tad gan aizmigs un netraucēs gulēt.
0
jā, nomet tak kādu cepumiņu tur, kur Mikijs grabinās :)
0
ar ko man barot ? biologisko ieroci?
reali tagad vinja dzirdama ir radiusa ap vietu kur stav iegadata gitara. un manas aadas bikses.

a peles aadu grauzh vienk 31.izmeru taa jau ir rigaa gruti dabut un ja ta pele to izdaritu es laikam kakji iegadatos.
0
Quorthon

a kur garantija ka citi mikiji neatskries? ;/
0
Bobij, peles != žurkas, nesagrauzīs tavas bikses. Kaķis gan varētu tām biksēm būt bīstams.
0
Lai cik stulbi tas nebūtu, esi dzirdējis par peļu lamatām? Noliec kaut kur starp gultu un sienu, un ej rakt bedrīti. Pajautā tikai vēl, kur var iegādāties peļu lamatas n cik lielu bedrīti rakt. Protams, katram jautājumam nepieciešama jauna tēma šajā forumā. Var arī uztaisīt tēmu - lāpsta, kur jautāt, kādas lāpstas izmanto metālisti. Turies, baltais brāli!
0
Fonā uzliec RAHOWA! Tu uzvarēsi šajā cīņā! Es tev ticu!
0
kristap paldies par info.
Faun es neatbalstu vardarbigu pret dzivniekiem ja nu
vienigi zinatnes labaa..
tapec man vajag nevardarbigas lamatas.
0
Visloģiskākais būtu peļu slazdz... ne tā?
0
"Faun es neatbalstu vardarbigu pret dzivniekiem" - nu tad samīļo šo lopu un iebāz biksēs gabalu siera, tad sagrauzīs un varēsi priecāties par savu animālistisko humānismu.

Ja gribi tikt vaļā - iegādā vai nu peļu slazdu vai
arī kādu no indēm.
0
uztaisi būrīti, ieliec iekšā kādu ņammu, uzstutē augšā durtiņas ar kociņu, kam piesiets striķītis, pats ielien istabas kamuflāžas kostīmā un gaidi ar aukliņu rokā. lūk, būs tev nevardarbīgā metode
0
:D :D
0
Zini, bobij, :D :D :D , es tavaa vietaa kjertos pie jau senteevu paarbaudiitaam metodeem (ja tieshaam muusu senchi ir bijushi kaut kaadaa saistiibaa ar taviem senchiem, un tu neesi noveelies no Meeness, vai atklimtis no Marsa) un raktu lielu lielu bedri, taa it kaa tu gatavotos nokjert mamutu - bet tikai atbilstoshu peles izmeeriem, bedres dibenaa ieraktu lielu asu mietu - tas jaapaarbauda personiigi, vai ir pietiekoshi ass. Tad bedrei paari jaapaarliek lieli zari - arii atbilstoshi peles parametriem, tiem paari - smalkaaki, veel uz tiem - peernaas lapas, kuraam paari paaerber dazhas shiirudens nobirushaas. Tam pa virsu uzliec gabalu siera - taada, kas shai pelei garsho vislabaak (to vari noskaidrot, veicot aptauju pelju sabiedriibaa), patas nosleepies aiz stuura un gaidi.
Pele naaks saodiis sieru atradiis, ieraudziis, sagatavosies un leeks uz to. Zarinji peles smagumu neizrureejushi saluuziis, un pele, siers, kaa arii viss, ko buusi saklaajis uz bedres iebruks tur iekshaa. Taa kaa pelei ir gluda spalva, ja vien taa tieshaam ir pele, tad vinja uz mieta neuzdursies, turpretii tur uzdursies tevis sagatavotais siers, kuru aatri ir no turienes jaaizvelk aaraa. Taa kaa pele no bedres aaraa izleekt nevarees tu vinju tur vari atstaat. Arii mietu vari atstaat - lai pelei buutu stienis dejoshanai. Paareejais - tava izteele un riiciiba!
0
SIA "Tīrība" piedāvā 3 deratizācijas metodes, kas tiek izvēlētas katram objektam atbilstoši.

1.ēsmu izlikšana,
2.lamatas,
3.kontaktmetode.

Mūsu uzņēmuma darbinieki veic Jūsu objekta bezmaksas ekspertīzi, un pēc tās rezultātiem tiek izvēltēta apkopšanas metode.

Cena tiek noteikta katram klientam individuāli.

Apstrāde tiek veikta jebkurā klientam izdevīgā laikā!

Tālr. uzziņām un pasūtījumiem 8005151 Tālr.: 7388444 Fakss.: 7388445
0
Ak un velns ko tik ssis Bigiij LOX neizdomaas
0
rāls cilvēks ar reālām problēmām
0
pidars.
0
man jau patika par to kastiti un un kocinju tikai man aizdomas ka nenotupeshu tik ilgi viena vieta.

hmzz a tajos deratizacijas veikalos ir noperkamas lamatas kuras to peli notver bet nenogalina?
0
Venom man diemzheel deelju griida nevar izrakt bedri kur nu veel mietu iestiprinat :D
bet paldies par padomu :)
0
SODOMIZĒ!!!!
0
bobijsxxx, a kā tu zini ka tā ir pele, nevis žurka ?

Ir laba sentēvu metodi, noķer kaķi (aiz astes) un izvazā viņu pa istabas perimetru. Ja viņa bļāvieni grauzējus neaizbaidīs, tad smaka gan varētu.
0
nojauc dzīvokli. 100 % ka nebūs vairs.
0
Nevaru man maaja sabruks un tie parejie dzivokli nepieder man.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas