bļa.
0
kaut kas īsti nav kārtībā... vakar aizgāju uz grūstiņu andrejsalā. man nenormāli sadeva pa muti...MATAINAIS!!!! nu lūk, pirms pāris gadiem ar draugu pirmoreiz biju uz metāala konci. visi bija pālī vislaik jokojot dirsa viens uz otru (kā dēļ mani laikam apstrādāja), bet neviens nevienam pa muti nedeva... man liekas, ka viss ir galīgā pakaļā... bļa!!! kas īsti notiek ar mūsdienu jaunatni?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kas bija tas, kurš tev sakrāmēja? Vecs vai jauns čalis?
0
Nebija ar melniem plāniem matiem>?
0
vēl bārda? Ok taisam foto robatu un ķeram rokās.
0
Nu varbūt MATAINAIS tev nebija draugs. :D
A kā taj grūstiņā, daudz cilvēki bija? Kāds pasākums vispār? Kas spēlēja? Vienīgo, ko zinu, trauma laikam, un vēl?
0
trauma, pure sickness, un vēl kaut kas. trauma normāla bija. pārējās neatceros. pasākums bija diezgan labs. nebija nauda biļetei, a mēs ar draugu ~15 ls sastreļījām. :D :D :D

viesuli: hvz. vnk gāju un te pēkšņi atsitos pret dūri. XD
0
gan jau kārtējais Zāģis, Robots vai Pačka... lai gan šaubos vai viņi tādus pasācienus apmeklē... Pohuj lai iet dirst tas čalis... turpini dzert :p
0
robots un packa sitaadus to4 neapmaklee...
0
Pie tam Robots vai Pachka matainos ne iipashi miil dauziit - pagaidaam kaut ko taadu neesmu pat redzeejis. Driizaak tur ir tabu attieciibaa uz mataino dauziishanu. Ja nu vieniigi kaads murgoni ir notureejis par bobiju...
0
pasaakums vakar tiesaam bija labs! vieniigi besiija aaraa staavoshie mazo naudas diedeleetaaju bari - paarsvaraa meiteniites, kas par ieeju pasaakumaa bija gatavas noreekinaaties arii dzimumpakalpojumu veidaa :@ 8====> 0ooo
p.sikness nespeeleeja, bija seim,bite back un trauma -
0
es vienam ārzemniekam pie restorāna vintcents uzprasīju 20 santīmus. viņš man iedeva 6.50 ls. :D
0
ja vien tu neizskatijies pec maukas, tad tas tiesham ir divaini lai cik tupi arzemnieki butu :)
0
jā. :)
0
mos tu biji pali, kauko saki dirst, ko pats nemaz neaceries, un dabuji pa jobeli.
aceros ka pats man reiz kauko saki viena konci pist virsu, un tad apravies un aizgaji prom :D:D
0
? kurā???? es no 30 m attāluma teicu: ''POKEMONI''. nedomāju ka par to būtu jābliež.
0
un ja cilvēki ir tik stulbi, ka nesaprot jokus tad es diemžēl neesmu pie tā vainīgs.
0
peec kaa tu izskaties, es ar tev buutu iedevis :D
0
nu pēc kā es izskatos?
0
murgoni tu gan esi daunis! tagad raksti te trumetalaa kaa tev pa seju iepisa ... par to ka tev liela mute ... un veel lielaka velme diedeleet ... tevi pasutija dirst tu biagi kruts sajuties un uzdirsi calim ... ne iistajam uzklupi saukt par pokemonu, nav laba doma ... vareji vel par emo nosaukt! :D

ak jaa piemirsu piebilst vins toccna nebija matains

0
Iesaku nelietot alkoholu un tad nebus problematiski atcereties kas un kaa.
0
pag es kaut ko diedelēju??
0
murgonis, vakar, plkst. 13:56
"a mēs ar draugu ~15 ls sastreļījām. :D :D :D"
viņi to naudu tāpat bez prasīšanas pakaļ meta? :D
0
nu jā... :D es, cik atceros, neprsīju tam pulciņam. bet īstenībā pats esmu pilnīgs lohs. nav brīnums ka tā... bet tāpēc jau nav deguns jāsalauž... :D :D :D
0
no rīta baigais besis par to vnk bija..
0
''bobijsxxx, vakar, plkst. 23:12 [Profils] [Link]
Iesaku nelietot alkoholu un tad nebus problematiski atcereties kas un kaa.''

ja nebūtu lietojis alkoholu šaubos vai kas tāds būtu vispār gadījies. :D
0
Eu nu šitais taču sviests!!! Nu un ko mums tagad darīt ... raudāt par Tevi. Vai arī turpmāk izveidot forumā jaunu sadaļu, kur atskaitīties katru reiz kad nākamā rītā ar zilu aci un/vai lauztu degunu attopamies ar smagām paģirām vēl visam klāt.

P.S. Kauns nav bomžot šitā apkārt ? Varbūt vajadzētu darbu atrast - arī "disciplīna" paaugstināsies.
0
bļe, kā var, nu, kā var šitā bomžoties? Bļin, jauni cilvēki, grūti naudu nopelnīt? Nezinu kā citiem, bet man šie sīkie smerdeļi fon ubagotāji liekas kaut kas īpaši pretīgs. Kas tas ir? Pretīgums pret darbu, nevēlēšanās strādāt? Gribas saņemt naudu par neko? Dzīves filozofija? Eksistēt, tusēt KAaaapPozzz'n'dzZzEeRTtt ir kruta?
0
jaa par to naudas prasishanu ari pilnigi riebjas.
eju pa vecrigu brivaa diena. netalu no randoma naak kautkadi jaunieshi kas vizuali lidzinaas tam ko sauc par panku.
saak prasit es neatceros laikam 20 santimus. pateicu ka nedoshu lai iet meklet darbu.

LV darbaspeks truukst bet mes vel sitadus parazitus pieciesham :(

Ok es saprotu piemeram ja cilveks atbraucis no talienes un nez parrekjinajies ar izmaksam un trukst 1ls ieejai vai braucienam atpakal. nee nu to es saprotu tada gadijuma ja man ir tad man nav to vienu latu zhel iedot.

jo zinu cilvekus ka piem no Dinaburgas brauc.

bet ja cilveks to nodzershanai nu tad atvainojiet!

Cits jautajums ja kads ir iedevis galva par neko. par to ka tu vienkarshi atnaci uz koncertu un tev uzbuka.

tad gan vajadzetu izstukot kas un kaa.

varbut pasakuma vadibai vajadzetu izstradat banu sistemu pret sadiem nekartibu ceelaajiem.

Piem kaa jau mineju Baltijas saule apsardzes tur kur vinju vajadzeja vispar nebija.

Mani vareja nosist bet neviens apsargs nebutu piegajis paintereseties kas notiekas.

0
es buutu piegaajis uzprasiit vai nevajag paliidzeet tev jebaljnjiku iznest...:)
0
dzelzgriezej tu to man?
kas saja gadijuma domats priekspedejais vaards?:)
0
seja
0
kaa var iznest seju?
0
vēsā mierā un daudz veidos :D
0
nekjerot visus tekstus burtiski,dooh...
0
kā var noķert tekstu? :|
0
eju kaarties.priedee
0
Augstu jārāpjas. Paspēsi vēl pārdomāt.
0
dzekinjs pats bija vainiigs...nav ko bljaustiiites......
0
nav gan...
0
nu nav gan ko bļaustīties.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas