ņamma na haļavu...
0
Tāds šodien atrasts sīkums tiem kuriem ar tradicionālajiem metāla žanriem par maz un DC++ un torenti par sarežģītu.

deathcore-is-sexy.blogspot.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kas ir emuaars?
0
Blogspota latviskojums,tava māsīca un kaimiņa suns.Pēc izvēles.
0
:D Nu pamēģini arī pats kaut ko izdomāt.

Es pēdējā laikā visu savu sazagto mūziku zogu caur blogiem, pardon, emuāriem. Rekur ir liste:
rockshot.eu/Rock.html

Personīgie favorīti man ir Metal Music Forever: mm4e.blogspot.com/

un Evil Science: www.evilscience.monoblue.org/
0
Un jā, tas deathcore blogs sūkā ēzeļa riekstus :P
0
nuuuu,veel jau ir deathmetalinvasion.blogspo...

paldies par listi,šas nogaršošu.
0
blj...deathmetalinvasion.b...
0
fkkkkk
0
Tā kā neesmu draugos ar Rapidfuck, tad dodu priekšroku Krievu forumiem ar Ifolder.

Šitā bilde ir pilnīgs pizģecs ! a708.ac-images.myspacecdn.com/images01/16/l_e6db5... Fotosesijas laikā jau viens otru ņem pakaļā. Tik tiešām - deathcore-is-sexy :D
0
hehehe...:D
0
Par metal forever:
acīmredzot esu blonda. jāaplaudo kkāds daudzums mūzona un tad vari dabūt arī citiem ja? kāpēc tad man joprojām rāda nulle punktus? kaut kas tur vēl acīmredzo jāizdara bet es šobrīd nevaru sajēgt. vai meklēšana notiek normāli vai tev kādam jāuzprasa tas url? un vai tas (free zone) tokna ir for free?
0
sranie slavu emo cora pedinji
0
Personīgie favorīti man ir Metal Music Forever: mm4e.blogspot.com/

nu paldies par šito, jau labu laiku mēģināju vērt vaļā veco linku metalmusicforever.blogspot... bet nekā. izrādās, ka adrese mainīta
0
blja Nu vajm tiesam U.D.O es nedabushu?>:/
vajg Animal House
0
A kādas problēmas šito dabūt ? Pilns internets ar UDO.
0
linku?
0
Skatos, esi iebļāvis arī mm4e shoutboxā :D
0
Nu bet!es kādus 10 spotus izrakaju,nu nav tas ko vajg!!!:D
0
axesofheavymetal.blogspot.com/2007/09/udo-animal-...

var mēģināt meklēt, ierakstot googlē izpildītāja un albuma nosaukumu, un pierakstot vēl klāt blogspot, un voilá!
0
0
vaijjjj ku paldies!!!!:)
zuper zuper
0
Vēl labāk ir meklēt iekš rapidshare, ifolder, megauplaud u.c.
0
tjā, bet bieži vien tie faili ir nosaukti kaut kā saīsinātā veidā, tā ka zirgs vien sapratīs.
0
Tas gan. Reizēm passwords uzlikts. Bet tā kā nav laika iečekot to jaunumu gūzmu, kas mani gaida forumā, papildus nukur neko nemeklēju, tā ka pie kājas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas