ftp.trubaz.com
0
kads ir dzirdejis kapec sitas normalais ftp serveris kas bija special visiem ltc useriem tagad ir parveidots par crap'ainu www.trubaz.com saitu kura vari skatities filmas un visadus pievienotus meslus un tamlidzigas kakas :(

kads nezin kadu sakarigu ftp publisko serveri?
ar filmam vienk sitas man nepatik variants vairak :(
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaput trubaz jaa ... ko nu ? jaalien stuurii raudaat laikam
0
isohunt.com
0
isohunt jau ar kautkādiem torrentiem.. tas nav tas pats kas trubaz bija.
0
jaa isohunt salidzinot ar trubu ir kaka.
trubaz es ar savu 10mbit dl vareju izspiest maksimalo atrumu pat nedaudz pa virsu.
kaa ari trubaz nav jadoma par attiecibu ka tas jadara trackeros.
:(
0
trubaz bija kaka ... tur lielaakaa dalja bija dc++ stuffs ....
vieniigais kas tur bija labs - tie seriaali ... noskatiijos stargate visas seerijas no turienes ..

isohuntaa un atieciiba ? lol tas ir vistiiraakias hit`n`run
0
Baigā sāpe tas ka Trubaz pazuda, es tur parasti seriālus vilku, a tagat bļin k-kur pa torrentiem jārokas... biju iesācis skatīties draugus un še tev... Kā arī filmas tur norm varēja ātri novilkt.
0
tur lielaakaa dalja bija dc++ stuffs

un?
kas tur slikts?

piemēram es, ar savu limitēto netu tādu dc un torrentus izmantot nevaru.. un trubaz bija vienīgā vieta, kur vismaz kkko varēja dabūt.
0
iznjemot stargate un paars citus seriaalus tur nekaa nebija prieksh manis ... iipashi nepaardzivoju
0
nu tomer vinjiem bija ari liels sausmu filmu klasts eng varianta. pie tam man nav limiteetais nets tomer dc++ cakarejas un muslaikos vieglak ir izveleties nevis meklet jo biezhi vien tu nezini ko tu gribi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas