MP bārs - tikai koncertos
0
Turpmāk „Melnās Piektdienas” bārs strādās TIKAI pasākumu - koncertu, metalotēku, tematisko un privāto pasākumu laikā.

Piektdienās un sestdienās, kad klubā nenotiek pasākumi, arī bārs apmeklētājiem vairs netiks atvērts.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informācija par pasākumiem: www.metalshow.lv un www.melnapiektdiena.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jaa, laikam paaris matainji pa visu telpu nenes neko dizhus ienakumus
0
blehamuha
nepaspēju ievērtēt
0
nu jā- acīmredzot nav jēga 5-10 cilvēku dēļ vērt vaļā bāru. nerentabli, tā sacīt.. vairāk elektrību nosvilina nekā kautkāda jēga būtu.
p.s. varēsiet iet atkal uz rokabiliju :)
0
Rocabillijā maz vietas :(
Un jautājums - kas tad MP 5dienās un 6dienās notiekas? (notiksies)?
0
miers un klusums
0
gan jau driiz taa MP buus kaput un uzblieziis tur kaadu biroju/dziivokli vai ko tamliidziigu - PALDIOS DIEVAM, man personiigi neviens no tur notikussajuem pasaakumiem nekad nav paticis
0
aa tatad sestdienu vakaros kad nebus pasakumu tur vares pasedet baudit dj metalu un iebaudit termosos atnesto zupu un tamlidzigi? :)
0
Pat nezināju ka ārpus koncertiem MP strādāja. Krogu un Bāru jau Rīgā netrūkst.
0
njaa bet vispar mp bija sava burviba taja varianta, tu ienac. ieraugi pa visu zali labi ja 30 matainos noperc dzeramo apseedies sarunajies. centies parkliegt muziku.
tad pa visu zaali nokliedzies jo tas dj to muziku ir izsleedzis :D
0
MP parunāties ir grūti. Atliek cerēt ka kādreiz šo problūma atrisinās un varbūt muzonu, kas starp grupām skan(un lielākoties ir garām) 3x klusāk atskaņos ...
0
njaa vispar tur gan taisniba jo vieniga chillout zona ir pipetava kura es atvainojos nereti ir piesplaudita uttt..
un jaa nelaime ari tada ka tie kas nepipe ka tiem ipashi netik tur uztureties.
0
jā netrūkst tāpēc vaidzētu likt lietā iztēli un izdomāt ko citu izņ rokabilliju moš?
0
ludzu tad mini krogus kuros nav parparem fuckin arzemnieku un kaska mekletaju.
0
Itkā loģiski- vismaz MP līdz ar to nekļūst pārāk komerciāls. Tā tomēr pāri visam ir vieta koncertiem un citiem pasākumiem- neesam taču urlas, lai pietiktu ar alkoholu un nedzīvo mūziku, jeb tomēr?
0
Hahaha! Brasas melnie zaldātiņi nevarēs vairs aukstā vakarā sēdēt pīpētavā un dzert no termosa, kurā šņabis. (vai arī tualetē) :DDDD
0
Šnicele, ku tu nejauks >:)

vārds 'metalotēka' ir skaists.
0
Nē runci... es normāls vecis ;)
0
Heresy nu tas gan bija skarbi. tad sanaak ja es aizeju uz apsaras teejas naminju iedzeru labu teeju relakseejos un pie reizes paklausos star fm skanoshos 80's rocku es esmu urla?

0
Jep, esi gan.
0
Medaļu?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas