mp 1 vakara izmaksas?
0
cik izmaksa mp uztureshana viena vakara garuma respektivi no kadiem 19.00-4iem rita?
tb cik par apgaismes lidzekliem elektribu un tamlidzigi?
tb reala ekspluatacija?
ja pienem ka netiek maksati honorari grupam. un vai nemot iiri pie mp. pati mp nodroshina barmenus un apsardzi vai ari var pats savejo apsardzi un barmenjus.

vienkarshi es aizdomajos cik izmaksatu tada lieta ka mp notiktu pasakumi tik biezhi ka notiek depo?

tiri reali?

ja seit neviens nevar atbildet vai man butu japrasa Bērzvada k-gam?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Rodas jautājums: vai tu taisies atvērt savu klubu, ja uzdod šādus jautājumus?
0
nee vienk nedaudz padomat un dzirdet viedokli kapec mp nevar stradat tik biezhi ka depo kas ari ir alternativs klubs.

tapatas vienk zinat ar kadu summu butu jarekjinas
ja rastos velme kluba uzrikot kadu privatu pasakumu.
0
kā tev var patikt ļurināt par kaut ko "tāpat vien"? ja tik ļoti interesē, tad ir tāda lapa www.melnapiektdiena.lv, kur rakstīts

"Izīrējam kluba telpas gan koncertiem, gan privātiem pasākumiem.
Saviesīgu vakaru, jubileju vai citu svētku rīkošanai ir iespējams klubā rīkot dažāda veida banketus. iespējama pilnīga vai daļēja kluba slēgšana citiem kluba apmeklētājiem dotajā dienā. Visi jautājumi (telpas, dzērieni, apkalpošana, kultūras programma, noformējums u.t.t. u.t.t.) saskaņojami ar administrāciju. Kontakti: info@metalshow.lv

0
^^^
Tu domā ka tur kādam ir patika un laiks ļurināt ar "potenciālo un nopietno klientu" bobiju tāpat vien"?
0
Visi tik aiznemti un klubs aizsists 5 menesus uz prieksu ik dienai?
ok uzcepsu vestuliti.
0
Neaizmirsti uzliimeet marku un ar luupukraasu apziimogot veestuli!
0
Bobis netikai potenciāls un nopietns klients. Spriežot pēc pastiprinātās intereses, grib , lai viņu ņem doļā. Tātad potenciāls un nopietns partneris.
0
Nu ja, viņam tak ir reāli un detalizēti izstrādāti projekti par kluba ugunsdrošības uzlabojumiem un aizsardzību pret pigmeju šautriņām. Projekts aizsardzībai no zulusu lingām pagaidām vēl ir izstrādes stadijā.
0
es kkad kad atvērās MP prasiju denisam, cik maksā īre, teica ka 250Ls ja nemaldos, bet tas bij sen :)
0
ir lietas, tāpat, kā, piem., tel.numuri utt, kas nav jāpublisko.
0
vampirs dezinforme,karo4e 600 LS bez skatuves gaismam!amierina?!nav kur gruust naudu :D
0
a un bobijam iipashaa cena 1000 ls:D
akcija...
0
Hmm... a cik stipri tev vajadzētu sadot ar krēslu pa galvu, lai tu sāktu kļūt sakarīgs?
0
"nee vienk nedaudz padomat un dzirdet viedokli"... nu labi, bobij beidz mūs un vēl jo vairāk SEVi mānīt... tu pat NEDAUDZ nemāki padomāt :D
0
AKCIJA!SAMETAMIES JAUNJAM SMADZENEM PRIEKS BOBIJSxxx
0
Nahuj jaunām smadzenēm? Ja viņam iešūtu tur smadzeņu vietā cūkgaļas karboādi, manuprāt viņš jau tad kļutu gudrāks :D
0
ko?traks?cukgajas karbonadi var uzcept un ar alinju notiesat:D
es domaju ka pat neglabjams ir...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Lācis
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas