Pasākuma nagla
0
foto.delfi.lv/picture/58420/...

Venomz kā vienmēr stārsXD
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu kaa lai nebauda Veco Kuuperi?!!! Vecais bija tik labaa formaa, ka gluzhi kauns buutu truli no zaales blenzt kaa kautkaadam lempim.
0
XD
Tu esi nepārspējams visos koncertos:D
0
Tad skaidrs, kam pieder komentārs par pionieru pulciņa bungu komplektu un solījums tikties ar Kristianu Kornu (Superhuman, ex-Jūras Akmentiņi/Sea Stones/C-Stones) tikties praidā :D
0
XD
jūras homoseksuālie jūrnieciņi:D
0
Pidarakmentiņi!... :D :D
0
Nu baigi foršais džeks tas KoЯns!!! Vai nav stilīgi būt popgrupā, kas iepērk dziesmas no ārzemju autoriem un vienmēr uzstājas ar fonogrammu, pie tam paši ar to visu lielās?
0
kojans...jaaklis blje
XD
ak jel vot kur tadi gailji rodaas
0
Nu un kāpēc lai tāds frīks nebūtu, ja ir zināma auditorija, kas viņu klausās? Neklausītos neviens, arī viņš nedziedātu.
Tā redz...

Lai vai kā, uz sākumu nebiju un to diži cēlo priekšnesumu neredzēju.
Starp citu, vai kāds man nevarētu apskaidrot divas lietas - cikos sāka spēlēt pirmie un cikos otrie iesildītāji.
Ap 19:40 ienācu zālē, bet drīz jau pēc tam spēlēja Foreigner. Lai gan uz biļetes bija rakstīts, ka sākums 19, acīmredzot, sākās agrāk, jo pa 40 min 2 iesildītāji nevarētu nospēlēt.
0
lash, iesildītājiem bija īsas programmas, tā ka nebrīnies, ka tobrīd, kad Tu esi parādījies zālē, no Igauņiem un pašmāju punķiem uz skatuves nebija ne vēsts.
0
bljee, tad beidzot uzzinu kas ir I.T.Warpath.
tu mani mozh atpaziisi peec Annihilator kreklinja. :D

0
Ba Warpath beidz mazos bērnus grūst ārā no pirmajām rindām, mani tai skaitā.
0
vecais rakars izgruustija visus??:D
aij aij aij venom,mieriigaak..a to padomashu ka esi dzivneiks baigs>:)
0
Cilvēks par mazuļu veselību rūpējās. A to vēl samītu ...
0
Nu labi, labi, meegjinaashu juus turpmaak taa maigaak... ar rungu... :D :D :D
ANNIHILATORa kreklinju atceros. Neesaataaju - miglainaak... Atgaadinies citkaart!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas