nepacietigiem cilvekiem
0
www.tvnet.lv/men/hobiji/article....

cool..tad jau nafig trennet muzikalo dzirdi:D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tagad visi mega stāri šitādu iegādāsies
un viņu gitchu skaņotāji paliks bez darba :)
vispār jau neslikta štele
bet nez nez , diezgan sviestaini tas vis :D
0
manuprāt, bezjēdzīgs izgudrojums. Gibson, manuprāt, taisa vienas no labākajām, ja ne pašas labākās ģitāras (starp citu, iekš metal Les Paul, SG, Explorer un Flying V ir vienkārši ideāli), bet tagad jau viņiem vairs nav ko darīt, kā izskatās....
0
Njā, tā tjūningošanas sistēma parāda arī stīgas intonāciju (īsti nezinu kas ar to ir domāts, moš kāds paskaidros :)
www.gibson.com/robotguitar/robotgu...
0
nuuu par to, kas ir labākais ir ļoti mānīgs jautājums. pēc tā cik ir spēlētsun redzēts, LP ir pārāk silts tonis asam metālam, SG ir pārāk daudz augšu. ex un V neesmu īpaši iedziļinājies, bet varētu būt ok, vienīgais īsā menzura :) nu fīča interesanti, tik kālai viņai iestāsta ka nvajag ciu skaņojumu? un vispar ne gibson, ne fender vairs nav tas, kas bij' senāk :)
0
kurs tagad brends skaitas ok?
0
Nevis intonāciju, bet menzūru tur var pārbaudīt ;)

Un tur bija iespēja izvēlēties kādu no sešiem (apmēram) skaņojumiem ;)
0
Viesuli - intonācijas fīča ir ok :D
šitas gibsons tev palīdzēs precīzi noregulēt menzūru - lai tev piem mi arī uz divpadsmitās ladas ir par oktāvu augstāks precīzs mi nevis tur +/- novirze no toņa
0
a kas nez notiek, ja tu negribi kādu no piedāvātajiem skaņojumiem, tad gibsons sāk solīt tev pa muti un pats atkal spītīgi uzskaņojas atpakaļ? :D

0
Automātiskā skaņošana notiek tikai tad, kad ieslēgts skaņošanas režīms. Savādāk taču viņš skaņotos arī tad, kad spēlētājs piespiestu stīgu kādā ladā, jo tad jau stīga vairs neskanētu savā pamattonī :D

Pieļauju arī, ka viņam var iemācīt citus skaņojumus ;)
0
Da ejiet nahuj dirst, pederasti, ar tiem izgudrojumiem! Nepietiek ar to, ka BC Rich taisa sūdus no akrila! gribi lai neatskaņojās? Nopārc giču ar Floyd Rose un ja labs, tad skaņojums kapos nedēļām ilgi. Iz paša pieredzes...
0
Tas ne jums, bet izgudrotājiem tobiš :D
0
Tagad ok skaitās Washburn :p
Paldies par izskaidrošanu :)
0
Chazzz, es to nedomāju nopietni :)
0
a varbūt neskaņot vispār.
0
metāls parasti ir smags, nevis ass, vampīra kungs. un vesela kaudze metal profesionāļu lieto Gibson. Enslaved, Paradise Lost, Evoken, Amorphis, Metallica, Iced Earth, Black Sabbath, Entombed, u.t.t. ne tāpēc, ka Gibson būtu popsa, bet tāpēc, ka tam ir laba, smaga skaņa. manuprāt, augstākminētie veči zin, ko spēlē.

vēl nav sliktas Dean ģitāras, Ibanez, bet tikai Iceman modelis, ESP/Ltd, Jackson.
0
kad man būs piķis, gribētu kādu Caparison verķi ieraut nāsīs
bet piķa man nebūs :D
0
šitās ar skaitās krutas www.mayones.com/
0
Caparison krutāks :D
0
Tā varētu teikt.
0
kādam ibanez xpos nevajg?
0

www.espguitars.com/

A majonēzeij nav vainas:P
0
Ar savu jacksonu esmu tīri apmierināts un šitādu robo brīnumu galīgi nevajag.
0
man ir spector basi :) nu jau divi :) esmu apmierināts kā traks ēzelis :) neko labāk nevar gribēties :) skaņoju kkad reizi mēnesī un tas ar del transportēšanas :D no gičām man patīkās jackson, schecteriem dažiem nav ne vainas :)

par veciem gibsoniem, uz ko viņi stabili spēlē es neko sliktu nesaku, vienīgais jaunie ir bik pārskrūvēti cenā, tāpat kā fender :) tas pats mums gičists nopirka ltd kh 604, nu man otra grupā ģitāristam ir schecter c-1 hellraisers, nu man c-1 patīk stipri labāk un viņš ir arī par 300Ls lētāks :D un fīčas tādas pašas gandrīz :)
0
petjka!es jutu ka tas esi tu!!!sunc taads!!!
0
Labrīt Pāķi! :D
0
Kāds nezin, kā noskaņot manu Ural?
0
ar āmuru
0
protams ka es :) atkodāt mani :) kurš gan cits idiots spēlē uz spectora :D
0
tik kurš ir norvēģu pāķis?
0
to ka es zinu kurtavs bass bija spelets pirms tev rokas tix...:D
0
no to, kas man tagad ir lidzās es pirku jaunu :) vot to kas dodās pie manis spēlējis kkāds muļķis, kas netika galā ar 35" scale un piekto stīgu :p
0
Edenbeast, pie labo metal ģitāru uzskaitījuma tu piemirsi nosaukt Fender ;)
0
es neatzīstu fender.
0
Tas labi, jo es neatzīstu Jackson un Ibanez :)

0
bet Jackson vienalga ir krutāks metālcirvis nekā Fender
0
Jackson tiešām ir baigā pagale, grifs kā cirvja kāts, ladas augstas, pē.
0
noregulē giču tad nebūs ādirš te, ka sūdīga giča :0
0
"Jackson tiešām ir baigā pagale, grifs kā cirvja kāts, ladas augstas, pē."
pilnīgs bullshits :)
0
Tas toč... :D Tieši Grifs man Jackson'os iet pie sirds. Nez... liekas baigi normāli "cirvji" metālam.
0
Jackson - m/
0
Pat ja tā būtu mana giča, tas Jackson, ko tad es tur regulētu- grifu drāztu tievāku, ladas vīlētu zemākas? :D
Nu ok, nav ko dirsties- cik es kādas divas Jackson esmu pagrabinājis, tās man nepatika, moš ir ar kādas sexīgākas ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas