Dirshanaas.
0
Runaashana ir bezjeedziiga. Mees taapat nepasakaam neko. Labaak kluseesim!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Silence is golden. Duct tape is silver.
0
alu?!
0
pa jibalu?
0
Bezjēdzīga ir muldēšana visādos rozā čatos vai piemēram tādās lapās kā ankh.id- te 80% par tēmu, kādi 10% melnā humora un maza deva visādu sadzīvisku lietu un kašķu. Patīkami. Senāk kādu laiku bija tā, ka te bija viena liela šovinistu mēslu kaudze un strīdi, tad atkal bobijs piekakāja visu ar savu rasistiski/nacistiski politisko spamu, bet šobrīd nav ne vainas.
0
jap.. klusums... ceturtdaļa kvalitatīvas zāles, Enigma fonā un uz skrīna rāda WINAMP DEFAULT vizualizāciju un skaties zīmējumus :)
0
t.i. 2006. gadā truemetal daudzi mani paziņas sauca par miskasti un es pat piekritu, tagad kaut kā tā spama ir mazāk un te ir pat samērā interesanti- ne stundām sēdēt, bet reizi dienā ieskriet kaut ko palasīt un/vai ierakstīt var.
0
Vairāk bazara par mūziku(attiecīgo) un mazāk pļurkšķēšanas un būtu vairāk okej. Nu šī tēma ar tāds pļurkšķis vien ir.
Bet tā jau vis bumbās!
0
grūti spriest. 0_o
0
par muuziku. pff. it kaa tas buutu vieniigais kas tautai interesee.
0
Nē, fatduude, lūk šī tēma ir patiesība, lūk šī tēma ir cēla!
0
pohuj ejam shnaps iekapāt
0
nu ok, ja nu tu uzstāj
0
bļ uzitam klaču, man nav draugu... ko iesakat darīt?
0
Iegādājies DigiTech RP-50 procesoru ģitārai no manis! Būs tev atsaucīgs un noderīgs draugs. Varēsi ar viņu garos ziemas vakarus kopīgi vadīt. Jums divatā būs jautri. ;) raksti uz e-pastu.
0
viesuli beidz!sitas nav iepaziishanaas vortaals:D
0
Juus visi esat NAcboli ... :D
0
Marle - ievies internetu un WOW
0
Vispār man jau patīk tas WOW, tik onlainā neesmu spēlējis. Un tagat baigais slinkums k-ko meklēt un vilkt.
0
ieej file.lv,tur torentos ir lv serveris...
pasham ir viens piraatiskais...
0
uz pirārtiskiem serveriem šādas spēles spēlēt ir pilnīga huiņa
0
speeleeju uz piratiska,pinlniigi nekadas shkirbas...man tiik,negribaas maxaat naudu par to ka speelee...
0
Atkarībnieku skaitu gribi vairot? Sātan, atkāpies :D
0
nu, vnk, cik zinu, kā sāk rukāt WOW vai Lineage online, tā vajadzība pēc realitātes un dzīviem draugiem -ij nemaz vairs nav vajadzīga :D
0
ja tikaij neZkapec arvien biezhak sac pa naktim murgot par hordi un alianci....
0
da normāli... man priekš murgiem pieteik arī ar single player gāmēm..

da kaut to pašu titan quest.. un jo vairāk kad spēlēju Witcher >:]
0
ai ba būs laikam jāiemēģina tas WOW. Kuri tie labākie serveri, labāk jau LV būtu?
0
kvesti man ne visaij,labak srategijas(earth 2150 nu tada stila gāmji),vel baigi tiik sitaas kur rpg/strategy...
0
Runāšana ir informācijas apmaiņa. Ja apmainītā informācija nenes nekādu labumu, tad tas klusēšanai, tiesām, ir labs pamatojums.
0
Tobiš, runāšana ir tikai līdzeklis. Tik pat labi varētu teikt, ka rakstīšana ir bezjēdzīga, bet pats taču labi zini, cik daudzas jaukas grāmatas ir izkrāsojušas tavu ikdienu ar iedvesmu.
0
Šitas būtu īstais: World Of Warcraft (MMORPG/3D/Online/2005/)??...
0
Ar WoW esmu tik daudz sava laika nokāvis, ka miršanas brīdī man būs par sevi kauns...
0
man patīk ka te ir postiem "aizvakar". vēl varētu aizaizvakar. patīk ka nav nekādu pričendāļu. pat pie pz trūkuma ir pierasts. un patīk bļe ka te var arī pie reizes lamāties.
un visp te mājīgi un konsolidēti.
un ierēkt nekur šitā nevar.
un galnais ir kur izglītoties.
0
ā šodien pa Bez Tabū teica ka nedrīkst i-netā lamāties ba var dabūt reālu sodu bļe, taka skatās bobijs vēl saniknosies un pusi te iesūdzēs tiesā, bļ...
0
:D :D būtu reāli uzjautrinoši, ja sāku izķert, piemēram, tvnet komentētājus, kur teksti iet trīsstāvu līmeņos ar reāliem draudiem par neko. Tā kā šei viss vēl rit mērenu plūdumu un vienkārši tiek apsēdināts kāds, kas par mēru sāk besīt...
0
Ja ir aizliegts kādā forumā lamāties, tad teorētiski var sodīt. Ja atļauts, tad var piesieties par kāda cita cieņas un goda un celkas aizskaršanu ...
0
a šeit lamāšanās ir tāda mīlīga, pavisam ar citu noskaņu, ar savu fišku un savu stilu, pavisam ar citu garšu bļe!
muldu bet tā ari ir :D
metaļori lamājas inteliģenti^^
0
a kur palika tas bobijs?
iedodiet linku
0
bļin, man šodien galīgi nelaba diena.atļaujiet man pateikt, cik ļoti es jums visiem gribu sadot pa lūpām un ar špiļku iepist olās.. nožēlojamie "intelektuālie" lamu vārdu lietotāji,metaļori^^
0
nu bet zajebis stāsti laukā kas tev uz sirds
stArp citu- vai urlas teiksim lieto tādu atvasinājumu kā "bļeģarārā"? XD
0
a mans iemīļotais ir bļehamuha^^
0
CELKA.
0
sen nebiju tādu vārdu dzirdējis/redzējis.
0
(nav miera zem Latvijas bērziem)
mājas darbs latv. val. Uzraksti teikumus visās izteiksēs, iesaistot vārdsakni "dirs"!
īstenības izt. Viņš bij akal sadirsies a savu jauno draudzeni.
atstāstījuma izt. "Viņa esot pa tevi kauko sadirsusi..."
vēlējuma izt. Do dieviņi tā man dirst/ kā dirs tēvis māmuliņa!
vajadzības izt. "Kapē jums bļe vislaik jādiršās?"
jautājuma izt. "Nedirs?!"
Izsauksmes izt. (Pēci, bet tādas nav.- tas nekas skolotāj!)- Dirsā ir!!
un visbeidzot protams pavēles izt. Ej tu dirst!

(tāks mans būs izlamājies trim mēnešiem uz priekšu)
0
sorry- atstāstījuma izteiksmē priedēkļa sa vietā vaidzēja no ^^
0
"Runāšana ir informācijas apmaiņa. Ja apmainītā informācija nenes nekādu labumu, tad tas klusēšanai, tiesām, ir labs pamatojums."

Tieši tā.
Par to jau arī te tiek tās visas bēdas apspēlētas, vai ne tā? :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas