Forum update
0
Vajadzētu šancēt ātrāk. Ja gļukko - tad ziņot, mož arī sataisīs kauko :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šances būs, ņammmmmmmmm
0
jā, šancē, es nupat sajutu.
pirms tam man bija jāgaida, lai pievienotu kādu ekstra-ordināru komentāru!
0
I feel it in my heart.
0
es arī jūtu, nevar beigt veselīgi staipīt savu locekli >:)
0
Malēj - nesastiep! Nevarēs pēc tam nolaist (tramvaja durvīs vērsies.. vai matos :o )
0
Elizabete, un tu arī uzmanīgi ar savu trubu, nesastiep, jo... nu vienkārši, tā nebūs smuki. Praktiskais latvietis jau laikam teiktu, ka vienalga, gabariitus jau ta nepalielina.
0
Nu, es ar trubām īstenībā neaizraujos :o

Bet ir bijusi viena truba man baigā.. kad gāju pie vienas ginekoloģes - maita tāda.. man šķiet nedaudz savainoja, jo sāpēja pēc tam :@

0
Ko jūs darat pie tiem ginekologiem. Es, dēm, nekad neesmu bijis.

Sakat, jānoprovē?
0
Es domāju, ka Tev patiks pasēdēt lidmašīnā (tajā īpašajā krēslā)
0
Urologi, ginekologi- cilvēki, kas te notiek? Es vienīgā vesela staigāju?
0
Priecājies par to! Bet pie trubu tantas ir jāiet regulāri tā vai tā :)
0
kas jus visu uz wap sezat?
man piemeram vis bez aizkersanas iet
:D
0
vo vo.. heresy - ja pie ginekoloģes neesi bijusi - kā zini, ka esi vesela? :o

Runci - tur ne tikai trubas bāž, bet arī krūtis mīca :o (tausta, vai bumbuļu nava)
0
"tur ne tikai trubas bāž, bet arī krūtis mīca"
Moš, Tevi kāds māna - kopš kura laika to dēvē par ginekoloģiju?
0
Elizabethe- Tev ar asins analīzēm kā pierādijumu pietiek? Nesen biju nodot un zinu, ka esmu vesela.

Un kā gan man tā, ka ginekoloģe tik uztriepi ņem, nevis kaut ko tur trubojās... Jūtos apdalīta.
0
heresy - nu, prieks, ka tev tā :D
Mēs visi laikam pārāk netikli un stulbi :D

infestus - loģiski, krūtis arī ir programmā! nezinu vai māna - bet process ir riktīgi nepatīkams..
0
"Urologi, ginekologi- cilvēki, kas te notiek? Es vienīgā vesela staigāju?"

Es atļaušos, ja? Bļin, vot dēļ tādas attieksmes cilvēkiem ir jācieš! ir slimības, kuras sievietes tikai pārnēsā, neizjūtot nekādas parādības, bet puikām jāmīž sāpīte. Ginekologa/urologa apmeklējums ir obligāts pēc katra partnera maiņas! Sapratāt, ibio?!!!! Nē, nu jā, ja futbolkomandas iet pāri, tad jau laikam nav vairs īpaši svarīgi, kas tur apakšā notiek....
0
Faun, dārgumiņ, jā, es to tā arī daru, taču mazliet komiski šķita tas, ka pēdējo 24 stundu laikā tā ir galvenā tēma.

Par savu pieredzi esi stāstijis un labi, ka atgādini jaunatnei- bet šinī gadijumā Tu apsūdz neīsto. Neko nekad neesmu saķērusi, partnerus mainu salīdzinoši reti un ES ZINU KAS IR KONDOMS UN KUR TO SPRAUŽ.

Ja nopietni- kāds mans draugs pagājušajā Blomē sēdēja sašļucis pēc tam, kad viņam kādas 4 viņa paziņas bija paguvušas izlielīties ar savu fiksiņo teltīs. Attieksme atsevišķiem un atsevišķām ir pasmaga, bet katrs pats sevi sargā.
0
Kondomus viennozīmīgi sprauž eglīšu galotnēs ...
+1
Nu ja kādam gļuko kājstarpe ar visiem tur esošajiem pričendāļiem, atļaušos atgādināt pirmo tēmas postu:
"Vajadzētu šancēt ātrāk. Ja gļukko - tad ziņot, mož arī sataisīs kauko :)"
0
Kondomi vislabāk noder ūdens pildīšanai/ pārnešanai un vīnas raudzēšanas procesā uzmaucot uz pudeles, kurš advancēts ar pāris maziem caurumiņiem, lai gaiss tiek arā :D
0
Faun - un ir arī otrādi - ir slimības, ko pārnēsā tikai veči, un pašiem no tā ne silts ne auksts!
Atbildība ir abiem dzimumiem viennozīmīgi!
0
"Nu ja kādam gļuko kājstarpe ar visiem tur esošajiem pričendāļiem, atļaušos atgādināt pirmo tēmas postu:
"Vajadzētu šancēt ātrāk. Ja gļukko - tad ziņot, mož arī sataisīs kauko :)"
"

Tipa no tā laikam jāsaprot, ka Bigijs kā tēmas autors ir arī galvenais Trūmetāla ginekologs? :D

Drīz būs visiem jāstājas rindiņās un jāiet uz pārbaudēm pie BigUggas uz tumšo, slēgto kabinetu, ja ne, tad Trūmetāla durtiņas uz visiem laikiem slēgtas, inficētos, bļin, šeit nepieņemam.
0
Būs i trubas, i pupu mīcīšanas, viss kā pieklājas.
0
Ti - ne jau patīkamā pupu mīcīšana, nepatīkamā pupu mīcīšana.
0
Taks, Biju Lietuvā, Viļņā... forums pat knapi neveras vaļā, provēju no 2 dažādiem I-neta pieslēgumiem...
Tātad, lietojot ārzemēs ir palicis sliktāk, daudz sliktāk...
0
hvz, Olandē viss kā parasti :)-~
0
hmm, interesanti. būs jāpačeko.
0
Patestēju upload/download uz pāris LT serveriem - nekāda vaina.
0
Nu tagd iekš LT būšu tikai pēc 2 ned, tad arī atkal ievertēsu.
0
uzliku lai nevar redzet bobijsxxx komentarus :D
0
tagad varu drukat un drukat :P
0
jauka ficha :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas