vai metāls ir īmo?
0
.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
protams,mēs visi šeit esma īmo
0
dod buču >:)
0
esma esma.
mca.
0
Bļē, nu labi, ka es vairs metālu neklausos!
0
dirsā tev īmõ
0
ō jauns aptaujas jautājums ^^
0
Jā, tik sviests ir tāds, ka dirst parasti gribas nevis pēc pīpēšanas, bet pēc pirmajiem pāris dūmiem.
0
Pa to kakāšanu, tas ir baigi.
0
Neonz: tātad, ja pēc pirmajiem pāris dūmiem nepaspēj, tad pēc pīpēšanas jau ir par vēlu? :D
0
Nu nē, bet ir neliels diskomforts pīpējot, ja lācis grib nākt laukā. Tas neļauj pilnībā izbaudīt cigareti.
0
Japāņu zinātnieki no Kakušita institūta sen jau noskaidrojuši, ka Metāls ir popsa, tā ka nevajg lieki dirst, bet sāciet atmest pīpēt.
0
Jā Neonz, par to diskomfortu jāpiekrīt. Tad no cigaretes principā vairs nav jēga. Bet ta pirmo tieksmi pārvar, tad pēcāk negribās vairs dirst. man tā liekas.
0
Pīpmaņiem gan sūdīgi. Kā sāk pīpēt tā drist sagribas pluss vēl transports atbrauc...
0
Tapēc jau neļauj kurīt autobusos, lai nebūtu viss piedirsts. :D
0
Nē, es esmu tagad jau pārgājis uz sistēmu, ka diršu pirms pīpēšanas.
0
Ā.. tātad pēc diršanas gribas pīpēt?
0
Pīpēt gribas vienmēr, neatkarīgi no diršanas. Bet vot, ja nav padirsts, tad tā riktīgi savaigas tieši tad, kad esi izdomājis uzpīpot. It īpaši, ja tas notiek pēc svaigi izdzertas rīta kafijas.
0
Ja vienmēr pīpo, tad noteikti kādu brīdi tas sakritīs ar dirstgribēšanu.
0
Vispretīgākā dirstgribēšana ir uz dienas (rīta) pirmo cigareti. Tas tracina.
0
ir ir tā, dūms uzsit to kluci
0
Neonza izvirtiibas sit augstu vilni. Es tagad izjaukshu jauno kaartiibu - katrs otrais komentaars, katrs otrais komentaars... ievel pirmos duumus - padirs, ievelc pirmos duumu - padirs...

bet metāls ir īmo?
0
ņihuja
(īmōīsti nelamājas, tam viņi ir pārāk emocionāli, izdzirdot tādu leksiku kādu diendienā lieto metālists - vienalga, vai tā ir attiecībā pret viņu vai nē (īmō, kā zināms, visu pasauli uztver dziļi personīgi - tātad, sevā kontekstā, respektīvi, jebkura bļadstvo un maķeršina attiecas uz viņiem, tātad...) viņiem teorētiski būtu jāsāk raudāt, vai jāskrien uz mājām un jāieraksta kāds asarains videoblogs, vai tml.)
ej dirst, runci, pēc tam uzkāpsim augšā papīpēt
0
phe, par šito tēmu es arī nesen aizdomājos., :)

Man jau šķiet, ka ir tā, ka ok, ES zinu ka tā nav, lielākā daļa kas te ko raksta arī zin, bet pārējā sabiedrības daļa, pēdējā laikā aizvien vairāk sāk piekrist šinm apgalvojumam., domāju, ka tas saistīts ar īmo klātbūtni visos mēdijos, pēc kāda gada tokio hotel 50% pilosņu uzskatīs par deaf vai vismaz hevī metal :P (pat ne vairs rammstein, cof vai mensonu kā tagad ..)

hehe tā būs, tā jau daļēji ir .,. bet nu STAY SICK ;)
0
Ne sūda, es gribu mainīt savu balsi - tā nemaz nav!

(Pīpēt + pasēdēt = 2x bauda, nav pat 2 domu, bet kāds tam sakars ar gribēšanu... gribās vienmēr, kaut vai gulēt)
0
derēs!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas