METALLICA Rīgā?
0
Citāts no NRA:
Neatkarīgās rīcībā esošā informācija liecina, ka – būs, būs beidzot arī pie mums! Lai gan koncerta organizatori FBI klusē kā partizāni (tas arī saprotams – uz 2006. gada koncertu Tallinā 70 000 biļešu tika izķertas teju trīs dienu laikā), pēc Neatkarīgās informācijas, Metallica uzstāsies 20. jūlijā Skonto stadionā. Plašāku informāciju FBI sola 10. martā.
Nebūs jākratās uz Poliju.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja viņi solās spēlēt ko līdzīgu pagaišgad Tallinā (respektīvi nevienu jauno dziesmu), tad būtu vērts.
0
Nezinu, viņu mājlapā nekā nav. Ir tajā laikā viņiem tūres pa Eiropu, bet norādes ir tikai par jūnija sākumu - arī kaut kur Austrumeiropā.
0
Tu kur skatījies? Ir mājaslapā par jūliju arī (skat. www.metallica.com/page.asp?id=13367... ), tik Rīgas, protams, nav, bet 20. jūlijs ir brīvs. Pirms tam ir 18. jūlijā koncerts Pēterburgā, kam seko 25. jūlija koncerts Itālijā. Tā ka teorētiski viņi 20-tajā iebraukt Rīgā varētu. Nu jāgaida droši vien tas 10. marts, ta jau redzēs.
0
jā, Tallinā bija zvērīgi, gribētos jau viņus vēlreiz redzēt.
0
hm vispār nebūtu slikti
0
Ui uz šitiem grēks būtu neiet. Bet Skonto nebūs pa šauru?!
0
Krastmalā varētu! vai Doma laukumā :D
0
man ar liekas ka skonto būs par mazu
principā arī arēnā Rīga vietas nebūtu
0
Man domāt, ka Skonto _stadionā_ var satilpt vairāk, kā arēnā. Sēdvietas vien tur ir 8300.
0
bet Tallinā cilvēku bija ap 80 000 štukām..
0
bļā neatteiktos.
0
o jā. es ar neatteiktos.
0
Nez cik tad varētu biļetes maksāt?
Ir kādas idejas?
0
Nu nezin, stāvvieta kādi 25-30, fanu zona(ja tāda būs) un sēdvietas noteikti vairāk. VIP droši kā parasti reizes divas trīs vairāk.
0
nu nez nez, ja te nav raxtiits
www.metallica.com/page.asp?id=13367...
tad diezvai buus
0
ja būs tad iešu
nebūs ar labi
. naudu vismaz ieekonomēšu :D
0
Atbraukt, protams, ka varētu... :) Bet tas, ka datums ir brīvs, jau vēl nenozīmē, ka tiešām viņi ar to visu krāmēsies. Jāatpūšas taču viņiem arī ir. Ja izlems, ka tajā laikā viņi var uzrīkot koncertu Rīgā - jauki, būs prieks par faktu - varbūt pat izlemšu aiziet. Taču kamēr nav... tikmēr negribas dzīvot ilūzijās. Jo sevišķi, ja MetallicA jau krietnu laiku (15 gadus!!!) vairs nav tā METALLICA, kas tā bija agrāk - lai arī koncertos tā spēlē programmu balstītu uz agrīno materiālu. Nemīlu pārāk gremdēties nostaļģijā...
0
notikumi.delfi.lv/news/music/article....

Koncertaģentūra "FBI" apstiprina informāciju, ka 20. jūlijā "Skonto" futbola stadionā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies viena no pasaulē ietekmīgākajām roka apvienībām – grupa "Metallica".
0
nu labi jau labi.
ja reiz tepat deguna galā - aiziešu.

Vecas mīlas vārdā ;)
0
nu ko - FBI jau laikam nemaanaas :)
tad jau buus vien jaaaiziet jaunaas jauniibas gadu vaardaa :)
0
yeah. nu tik ļoti forši! :))
0
...un es jau sāku nožēlot, ka neaizbraucu uz tallinu.
0
Anglijā ļaudis pērk biļetes uz rindu pēc Makārtnija koncerta biļetēm... Pie mums galvenais - nenokavēt.
0
Nē nu kruta, beidzot es a kādu supermegastār grupu redzēšu.
0
0
baumo, ka iesildītāji būs MACHINE HEAD!!
0
bez tiem jau varēja iztikt..
0
"Tādejādi grupas uzstāšanos Latvijā pamatoti var dēvēt par ekskluzīvu, ņemot vērā to, ka iespēja apmeklēt koncertu būs tikai 29 000 cilvēku"

naisss :)
0
man gan Machine Head tīri labi patīk, turklāt cik ir redzēti live ieraksti, tad dzīvajā varētu būt baigi jumtrāviski.
0
uz sito jatiek :)
vismaz vienreiz muza sos lopus jaredz :)
0
Nu jā.. Ķeksīša ievilkšanai, un aizmiršanai... Tā jau sen vairs gan nav METALLICA, bet labi... :)
0
Machine Head toc iesildīs Polijas (28.05.) un Čehijas (03.06.) koncertus. Par pārējiem īstas skaidrības nav. Pati Metallica saka, "The remaining dates in May and June are festivals with tons of other cool bands". Rīgas koncis gan droši vien nav domāts pie tiem "festivals with tons of other cool bands"...
0
pag man laikam skleroze, koncis Tallinā tak bija 2006.gadā un par godu Master Of Puppets 20 gadu jubilejai spēlēja visu albumu. eu, bet šogad ir 20 gadi kopš ..and justice for all. mmmm...derētu taka arī šo noraut pilnībā. kāds diez ir setlists?
0
Maskavā pagājšgad šiem viss setlists sastāvējis no 80-to gadu klasikas - tas, nafig, nav nekāds ķeksītis...
0
ķeksītis tas nav ja tiek speeleti vecie gabali, reikini lidz 1991
bet ja parsvara tiek laists jaunais suds, tad nu tocna tiirs ķeksītis
0
mūždien neapmierinātie latvieši:D
0
A ko, labāk par VISU priecāties? Reizēm jau neapmierinātībai ir arī pamats.
0
ne nu te ta forshi patik paskatities,nu nemitigi kautkas nepatik:D
te vot sak perties par stiliem par grupam u.t.t.
tad rodas jautajums a sev kads tad maz vispar patik?:D
0
Ja es kaut ko nepārklausījos, tad šodien Dvarionas SWH Rock ēterā stāstīja, ka infa par biļetēm būšot jau trīs dienas pirms oficiālā FBI paziņojuma - 7. marta Radio SWH Rokšovā (21:00 oranžā SWH ēterā).
0
spēt priecāties par VISU ir liela laime :)
0
Neon ta tev uzdevums klausīties to pāraidi un uzreiz kā pasaka to info iesper te.
0
0
Uzreiz šitā.
0
es priecaajos par VISU!
0
Nu tad visdrīzāk esi imbecils. :P
0
muļķības Intar, tā ir tikai latviešu mentalitāte, uzskatīt katru, kas pa ielu pārvietojas līksmā gaitā un ar smaidu uz lūpām pa narkiku vai vismaz garīgi atpalikušu :(

lai uz pasaules līksmība un visiem labs prāts! :))) :*
0
Ne par to ir runa, priecāties vajag, bet priecāties par VISU nav vesela prāta pazīme.
0
lai kads ari butu setlists ta tomer ir METALLICA!un latvija!noteikti jaiet!
0
Eu, kropli, izēd man dirsu!
0
^tas nebija nevienam, jūs lohi!
0
...kas neiebrauca...
0
Kāds būs paņēmis priekšā Fauna akountu...? Vai pat pašu Faunu...
0
Ja šitāds ir Fauns pillā, tad bail pat iedomāties, kā gan nabaga tuvinieki tiek galā ar paģirainu Faunu...
0
Man gan Fauns šķiet tāds mīļš, jauks, nekaitītgs puisietis. :-*
0
Pie visa vainīgi dēmoni!

Dēmōni!!!
0
Bučas dēmoniem!
0
vai var vel trakāk nolamāt cilvēku ? ...nekaitīgs puisietis... ārprāc... es gan domāju, ka viņš ir ļoti kaitīgs un infekciozs :):)

bučas bubītim >:)
0
Klīst baumas, ka biļetes būs sākot ar 50ls. Tas varētu būt visai ticami, jo koncerts ir tikai 29'000 skatītājiem.
0
sukas
0
Cik pasekoju līdzi sarunām Metallica domubiedru grupā, tad tur ir minēts, ka stāvvietas biļetes cena tomēr būs 25 ls.
0
"Kāds būs paņēmis priekšā Fauna akountu...? Vai pat pašu Faunu..."

No aizmugures paņēmis kāds, hehe.
0
Redz, mūsdienās jau var visādi.
0
Man tikai vajadzēja izkliegt šo to lielajā, plašajā informācijas laukā... It kā nevienam, bet tajā pašā laikā, visam, kas eksistē. Un, skat, es iekāru šo negatīvo lādiņu laikā. Tas sastindzis turpina stāvēt, kā ledus skulptūra izstādē... Un ar laiku tās enerģētiskais pildījums kusīs, līdz pienāks brīdis, kad tie būs tikai tukši vārdi. Eu, bet galu galā, tā būs tikai viena no neskaitāmajām bezjēdzīgajām peļķītēm šajā forumā. Sak', kāds ir tavs lietderības koeficients, manu viedo brāl'?
0
Dadzēries... Epifānijās sācis rakstīt.
0
Murrr, Fauņuk, tas viss nemaz nav tik nopietni, viekārši esam pēc tevis sailgojušies. :))))))))))))))))))
0
uff.. baigi te jau sadrukaajussi ... :)

kaads nav dzirdejis vai vinnus iesildiis LV Machine head vai nee?
0
Bārl`s nekur tālu nav ticis
0
Ble, brāl`s, protams
0
0
Kurš brāl's?
0
A kas ir Metalika?
0
Machine Head laikam Rīgā nebūs:((
0
lai nu kam, bet tev to točna labāk nezināt.
0
vieiigi zeel ka skonto stadionaa...maz vietas buus
0
A kur tad ir vairāk ? Pludmalē ?
0
Mežaparkā?
0
Vai tad tur remontdarbi vēl nenotiek ? Un par to, ka tur vairāk vietu neesmu īsti pārliecināts. Turklāt tur ir vienkārši pār žogu pārlīst vai no priedes lūrēt :D
0
Remontdarbiem ir jābūt cauri līdz Dziesmu svētkiem, kas ir nedēļu pirms Metallicas koncerta.
0
visi rāpjamies priedēs!
0
Metallicas koncerts piedzīvos pamatīgu finansiālu krahu - vismaz divas trešdaļas koncerta apmeklētāju būs nevis godīgi un pieklājīgi nopirkuši biļetītes, bet lūres Metāliku no vietējo priežu galotnēm, pateicoties BOD sagādātajiem alpīnistu piederumu komplektiem!
0
Bet pludmalē varētu sarīkot, pieņemot, ka jūlijā vajadzētu būt feinam laikam. Mēslus gan būtu grūtāk savākt :(
0
Globālā sasilšana norit pilnā sparā, ledi kūst un pludmales applūdīs.
Problēma atkritīs pati no sevis :D
0
ew nu kāds dzirdēj cik ta maksās biļete?
0
Tirgos no 17.marta plkst.10-00 ''Biļešu serviss''.
Stāvvieta - 33 ls
Sēdvieta - 40 ls; 50 ls; 70 ls (atkarībā no redzamības)
LMT klientiem laikam bišku ātrāk un pa 25 ls (tikai nesadzirdēju no kura datuma).
0
nu skaidrīte
0
LMT klientiem - no 12.03., plkst. 10:00.
Laikam tomēr jāņem stāvvieta, lai uz gary Moore ar' sanāk izbraukāt :(
0
bet cik saprotu laikam lmt klientiem ar kautkāds ierobežots skaits būs vai ar visi kas klienti var iet pirkt katvai visas pa 25 ? :D
0
Pirmās 1000 biļetes.
0
tb pirmās 5cas minūtes :D
0
Eu eu! Kāpēc Metallica.com pie tūrēm nav pievienota Rīga?
0
visam savs laiks
0
kādam ir ideja, kā pierādīt, ka tieši tu esi lmt klients? kaut kāds līgums jāuzrāda?
0
visticamak ka uzradis pasi un vini apskatisies datu baze vai ari varbut bus sms jasuta un pec iedos unikalo kodu kuru ievadot tev ir iespeja pirkt
0
hvz
0
0
Infa apstiprināta :))

* July 20 Riga, LVA - Skonto Stadium
o Tickets for this show go on sale to the public on Monday, March 17 at 10am local time via www.ticketservice.lv
o The pre-sale for MetClub members begins Wednesday, March 12 at 1am PST. Click here to join MetClub now!

mmmm nevaru sagaidiit :)
0
0
Nu ja, atkal kautkādi preseili, kuros visas lētās biļetes nopirks jau nedēļu agrāk ...
0
BoD škrobies, ka neesi lmt klients? :D
0
Par to kā lmt apiš tautu tiem maukām tā biļete būtu pakaļ jāmet
0
no tās lmt lapas nevar saprast - tas attiecas arī uz Okartēm?
0
Piereģistrēties FBI mājaslapā un izmantot tās pašas iespējas ir vienkāršāk.
0
Labi, ka esmu LMT klients. Tagad pilnīgi vai jāuzraksta maza programmiņa priekš Symbian, kas 10:00 automātiski aizbliež SMS... ;)
0
A par O-kartēm nez. LMT lapā rakstīts "... abonentiem ...". Nez vai priekšapmaksas karšu lietotāji ir abonenti, jo tie it kā nemaksā abonēšanas maksu, kā tas ir pastāvīgajam pieslēgumam. Bet var tacu piezvanīt uz LMT un uzjautāt, ja reiz tas tik ļoti interesē.
0
Eu! NEVAJAG slinkot! Piereģistrējies „FBI” koncertu kluba biedros UN LIETA DARĪTA!!!
0
Ziniet, nevajag nemaz regjistreeties, sheit buus "unikaalais" kods, taatad visi peec biljeteem 3dien, 12. martaa, 10:00 no riita
kods - "metallica2008fbi"
-
Pardevejam janosauc kods vai tas jauzrada (nav
obligati nepieciesams nemt lidzi izdruku). Pardevejs kodu ievadis pirms bilesu pardosanas.
-
Pirmo 1000 stāvbiļešu akcijas cena būs 25 Ls. Stāvbiļešu pamatcena būs 33 Ls. Sēdvietas maksās 40 Ls, 50 Ls un 70 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).
0
vaitad tas `uniākalais` kods visiem būs vienāds?
0
logiski ka nē, kādā jēgā tad tur bija rakstīts, ka katrs lmt lietotājs var saņemt tikai 2 kodus, tolks no diviem vienāiem kodiem, pluss vel tur bija rakstīts ciparu kods ja nemaldos :)
0
Par LMT abonentiem nezinu, bet FBI memberiem
-
"Visiem FBI kluba biedriem kods ir vienads. Limits viena reize ir 8 biletes. Var iegadaties ka sedvietas, ta stavvietas. Gan Interneta, gan kases (tai
skaita Statoil) - visur no 12. marta 10.00"
-
takaa lietojam vien sho "metallica2008fbi" kodu un viss buus fuckin kedaa :D
0
nja padargi.
0
0
:D vienkārši ... es labak pasmiešos
0
nu ko, džentelmeņi, vēl 14 minūtes :)
0
b%$#$%%^ tā bilesuserviss.lv mājas lapa ir sasodīti noslogota - knapi refresho :(
0
aaaaaaaaaaaaaa bljaaaaaaaaaaaaa kunjaas!!!!! nobruka :(((
0
biletes pa 25 10:00 nebija
0
sukas
0
"biletes pa 25 10:00 nebija"

bija, bija, maneejaa tam ir pieraadiijums:)
0
un kur ta bija? chota statoilaa kaa pulkstens sita 10:00 automaatiski paraadijaas biletes pa 25 ar miinus ziimi....
0
cik noprotu, viss jau agraak tika izpirkts prieks saveejiem utt :(
0
"un kur ta bija?"

Ceesu Hansenee mamma bija pirmaa (atnaaca ap 9:30) un mieriigi nopirka 3biljetes pa 25Ls, zinaaju, ka lielpilseetaa buus sarezhgjiiti iepirkt leetaas, taadeelj mamma tka deligjeeta uz vieteejo Hanzab filiaali.
0
prom ir.. līkroči taisa tās biļešu tirdzniecības lapas????
0
a lmt klientiem nezin kas un ka?0_o
0
freedom

a kādā veidā viņa to izdarīja? Tur fiziskas biļetes bija vai caur online sistēmu?
0
"a kādā veidā viņa to izdarīja?"

tirdzn vietaas viss notiek caur online sisteemu( pashiem sava ieksheejaa), ja sisteema uzraada, ka biljetes veel pieejamas, tad turpat uz vietas tiek izdrukaatas, es taa domaaju un pienjemu, es iisti neprasiiju, bet peec logjikas taa vajadzeetu buut.
0
jus caur to fbi huinju pirkaat(kodz zinjaa)vaij caur lmt kodu?
0
ar fbi kodu
0
dabuju pa 25Ls :) vismaz apstiprinājuma kods man ir un naudiņa pārskaitīta :) atliek vien izņemt kongresa nama kasē :)
bet nju 9.57 kad pārlādēju lapu, pārlādēšana ilga 4min :D
nav slikti ne?
0
mjā, man teikas statoilā arī tikai 33 ls bija...
0
statoil sūkā
0
vispār, staķikā kodus neprasīja
0
tagad jau kādu pusi stundas lapa vnk nestrādā :) rāda ka pārslogota....
0
tāpat visiem tas fbi kods bija vienāds, bez personu dokumentiem, grābj kas var... :D
0
nu bet, vismaz LMT daži uztaisīja peļņu, sūtot SMS!
0
tiešām tas FBI kods bija visiem vienāds?
es kā jau godīgs pilsonis aizūtīju LMT ziņu, jopcik. pat nepaskatījos, cik tā īsziņa maksā.
un jā, protams, Statoilā tiēši pulksten desmitos jau vairāk biļešu par 25 ls nebija, labi, ka biju paņēmis liekus 10 Ls līdzi, citādi vispār varētu iet bekās.
0
statoil nespārda pakaļu, tas ir jopcikk
0
Nu un nava info, cik biļešu jau vispār iegādāts?
0
serveris nobruka jo neiztureja parslodzi :D
pa 25ls izpardeva pirmajas 2 minutes
es ~ 10.47 biju izstavejis rindu un pa 33ls dabuju
ap to laiku jau teica ka tas pasas jau iet uz beigam :D
interesanti cik paliks lidz 17. datumam? neviena? :)
0
Pēc gandrīz pusotras stundas ko Neons pavadīja stāvot rindā, arī mums ir biļetes!!! ::)
0
Pēc gandrīz pusotras stundas ko Neons pavadīja stāvot rindā, arī mums ir biļetes!!! ::)
0
n ja es ar 10 aizčāpoju uz statoilu
pārdevēja ieslēda to biļēsu progu
un skaļi pateica ka biļetes pa 25 nav :D
bet nu pie 33ls biļetes ticis gan esmu
0
Tas ir nevis Biļešu serviss bet hvz kāds serviss...
Nu bet beidzot sitot pa klaviatūras pogām tika iegādātas dažas biļetes.
Tik liekās ka tai 17. datumā nez vai kas būs palicies pāri...
0
es kopuma tikai 25 minutes nostaveju rinda

0
alfa ~ 10.30 esot bijusi kada 20 m gara rinda
0
hihihihihi
man murrraaaa
dabuuju divas pa 33 ls:D
^.^
0
"Pēc gandrīz pusotras stundas ko Neons pavadīja stāvot rindā"

es pirms 2 minūtēm nopirku sēžot uz ērta biroja internetā :) mjā pa 33 Ls, bet nu neko darīt.
0
biroja krēsla t.i.
0
IR!
0
pec 2h ilgas stavesanas pajeemu 9 biljetes kopaa izmaksaaja 300ls! :)
0
Biļetes ir!
Pēc 40min nesekmīgas mēgināšanas iepirkt online, aizgāju un izstāvēju to padsmit cilvēku rindu ~1,5h garumā.
0
a ja man ir lmt piesleedziens...es aizsutiju iszinu, man atnaaca kods..tad piemeeram riit peerku bileti pa 25 ls vai buus daargaakas?
0
Cik saprotu, rīt vari arī nedabūt vispār. Svarīgi ir nevis cikos sūti īsziņu, bet cikos esi pie kases un pērc biļeti.

Pa 25 lati jau sen vairs nav.
0
rīt nekā nebūs. būs tikai 17.03. un jau tagad lielākā daļa biļešu ir izpirktas, no visām biļetēm kopā.
0
tā SWH rock teica
0
mjā, kad es pirku 14:00 internetā, tad bija palicis tikai viens sektors neizpārdots no trijiem un jau pa 33.
0
Pa 25 Ls jau pēc pāris minūtēm nebija, šo cenu var aizmirst.
Ja nu vienīgi tuvojoties koncertam kāds apzinīgs cilvēks netiek un atdod pa to pašu cenu, kas gan ir maz ticams.
2006.g. Tallinā varēja pie ieejas pat lētāk par nominālu nopirkt, bet tur jau bija gandrīz trīs reizes vairāk to biļešu,sākumā sagrābās, pēc tam vairs netika no viņām vaļā.
0
A vot hz par to lielāko daļu, it kā sākotnēja infa bija, ka uz šito LMT/FBI akciju tik 5000 biļešu ir izlikts...
0
BTW, ievērtējiet cenas jau šobrīd www.ss.lv/lv/entertainment/wh...
0
Man patika tie sludinājumi - komentāri :D
0
njā... spekulējam ne pa knapo
0
200 Ls par biļeti...
protams protams, jau skrienu :D
0
Sludinājums

Aizvērt
Izklaide : Kur aiziet : Koncerti

Biļešu spekulanti, mēs ar jums sarunāsim satikšanos un tad ieiesim tuvākajā mežiņā parunāt par godīguma izprtnēm, sarunājuši? :)
p. s. bet pa telefonu teiksim, ka pirksim biļetes pa 100 latiem, protams.
0
šito domāji Intar? :D
0
pirms stundas vel bija kadi 4k stavvietu biletes palikusas
ja un dala tiks rezerveta lai paliek no 17. datuma
0
Metallica maksā daudz Dārgak. Вы что, все с ума посходили? Нормальные вообще? Может ещё дешевле номинала продавать будете билетты на Metallica? . Стояли в очередях, чтобы потом кому-то принести и продать ещё подешевле? Благотворител... ю позаниматься решили? Подумайте головой, и не ставте цены ниже 60 ls хотя бы.

ahahaa kāds labinieks :)
0
HEI HEI HEI TAUTIEŠI, KAS VĒL SVĀRSTĀS, SAROSIETIES!!! Pat dārgo sēdvietu skaits stipri sarucis.
0
te jau ka izsolē kurš vairāk kurš dārgāk
:D uj man liekas atrausies tie spekulanti kad koncī ies un kādam piedāvāsies
0
Idio-ti, vietas ieksh Skonto stadiona nav bezgalīgas, nekādu papildus biļešu nebūs njemiet kamēr var pa 100 Ls, NO Manis Bljagj.
Cena: 100 Ls

Cilvēkam interesants vārds- Bladj:) tā vien gribas aizskriet un iepirk kādu biļetīti no šitā personĀŽA!
0
0
Esam loti ieintrigeti, ka musu isas Eiropas turnejas ietvaros pirmo reizi ieradisimies Latvija. Gatavojieties! Tiekamies 20. julija Skonto stadiona.

laikam tika caur tulkotaj progu tulkots no ENG
0
Ha ha ha, un divas dienas pirms konča tās biļetes sviedīs atpakļ emz pašizmaksas :D
0
0
Es dabūju :D sev un vēl labiem cilvēkiem, kopā 4 un pat pa 33 Ls.
0
Normālu aplauzienu dabūju, ka tās pa 25 aizgāja TIK ātri. Laikam 4as minūtes bij.
0
cik es sapratu tad liekas biš vairak ka pa minūti jo 10:02 pa 25 vairs nebija
un cik vispar interesējos tad no maniem paziņām liekas neviens kurš uz kasem gāja pa 25 nedabuja :D
0
lai jau Hetfīldam tiek, būs naudiņa šmigai.

A kas tad īsti būs iesildītāji? Tikai Jhon Jameson? O_o
0
Pilniigi nopietni iesaaku nepirkt no starpniekiem! :)
0
Kaut kur dzirdēju, k pa 2 minūtēm viss tūkstotis bijis izķerts.
0
principā lai nopirktu to biļeti vajadzēja darīt tā....
dienu iepriekš pārbaudiju no kura kompja man vislabāk pingo bilesuservisa mājaslapu....
(darba kompis tika atdzīts par labu esam)
vajag reģistrēties bilesuservisā....unj tad arī fbi mājaslapā, jo
jau dienu iepriekš zināju kad LMT tīkls nespēs atbildēt sekunžu laikā.....
dabuju fbi kodu...
unj krietnu laiciņu pirms 10.00 refrešoju bilesu servisa mājaslapu...
tad to fbi kodinju vajadzēja ievadīt lapas augšpusē un nospiest ok (ja nenospiež ok, un nesagaida pilnu lapas pārlādēšanos, rādija paziņojumu ka biļetes nav pieejamas)....
pārlādēšanās ilga ~20sek, tad bija fiksi jāizvēlas stāvietas un jāuzspiež parādīt biļeti...pārlādēšanā... ~30sek un tad tik fiksi jānorāda skaits unj :P Aidā.... apmaksāt, jo tad kad esi nospiedis parādīt biļeti, tā tiek automātiski pierezervēta (ielikta grozā)......
unj tālāk kā jau parasti....apmaksāt caur internetbanku....
vot i biljete pa 25Ls

bet ar dziesmusvētkiem gan nesmuki sanācis....uzskatu, uz šādiem svētkiem ir nepieciešams izdot likumu, gluži tādu pašu kā ziemassvētkos... "Katrs valsts iedzīvotājs drīkst nocirst vienu eglīti" ....
0
Es mierīgi bez steigas 14:15 iečāpoju Staķikā, tur nebija ne viena cilvēka izņemot kasieri un mierīgi nopirku divas biļetes pa 33ls. :D
Pats labākais, ka ienākot neesmu vēl atvēris muti, kad kasieris jau sauc ''Ir, ir biļetes'' :D Laikam viņam jau bija pieriebušies matainie, kas to vien pērk!
0
Bet vajadzēja teikt - "man nevajag biļeti, man vajag burgeru" :D
0
man laikam ies garam
0
bez panikas...spekulātori pie ieejas neizpārdotās biļetes gan jau atdos pa tādu pašu cenu kā pirktas :D
0
www.metallica.com/ivergence/Image/Ven...

es šito karti nebiju redzējis :)

eu bet hellllllooooo!

"A kas tad īsti būs iesildītāji?" <-------------------------...
0
Shmigne, ar LMT nebija nekādu problēmu. Atbildes SMS atnāca dažu sekunžu laikā.
0
Neo ;) tad laikam visi tumsas spēki bija Tavā pusē :)
man kolēģim pat neizdevās nosūtīt :)
savukārt šoferim atbildes ziņa atnāca pēc pāris minūtēm :)
0
īstenībā vislielākie kuņasbērni ir M. menedžments; gudri viss saplānots, lai sapļauts tiktu maksimums kāposta katrā koncertā - 15 uzstāšanās visas tūres laikā, un tad nu tā, lai katra no tām uz maksimāli plašu segmentu.
Ja rīt nekas nebūs palicis, spekulantiem jau nu maksāt neiešu - vai nu maz godīgu mākslinieku, kurus vēl varēs šogad apskatīt bez kāda stresa.
0
pareizi, ar metallicu dzive nebeidzas.
labpratak tad iesju skatities immolation un anal nosorog. un nevaijadzes nekadu metalliku :)
0
vispār interesanti zināt...cik tad jamie plēš par savu uzstāšanos...
jo Hetfilds vair diezko nevar pavilkt savu sākotnējo vokālo dotību...klausoties dažādus live ierakstus aš ausis sasāpās....
0
es arī aizdomājos vai vispār ir vērts maksāt tos dažus desmitus latu, lai redzētu Metallicu, jo pa to pašu naudu bezmaz citā valstī arī varētu redzēt, ja ne lētāk.
0
Tiešām, Vācijā pa tiem pašiem 50-... eur vairums festivālu bij piedāvati; tik metaltix.de nezkādēļ nedarbojas...
Vells, bet vajadzēja tomēr tā izgāzties un palikt bez biļetes - i nepamanīju, ka kredītkartei termiņš jau janvārī iztecējis...
0
metaltix jau kad ap pieciem vakarā nestrādāja....
0
Vai ir kāda info,kas iesildīs Metallicu?
0
nu nez, kura tad ir taa valsts, kur metallicu var redzeet leetaak?
helsinkos pagajusho vasaru biljetes maksaaja saakot ar 70eur, un neko 58 000 biljeshu aizgaaja 40min, tur tieshaam bija jaapasviist, lai dabuutu biljeti.
0
es aiz smiekliem noshpraashu kad tie idioti pie ieejas meegjinaas nogruust biljetes pa tadu summu kadu pirka pashu,viens kretiins skatos ka ir par 14 biljetes nopircis un megjina nogruust pa 100 katru:D
vajadzees tos pidarus spekulanturs paspaardiit bik pie ieejas...
0
nu ja, kā jau te tika minēts pirms 2 g. Tallinā pie ieejas biļetes pakaļ svieda - visi, kas gribēja, bija tā vai citādi dabūjuši, un spekulanti varēja vai zemes spert gaisā, kad neviens arī zem pašizmaksas nepirka. Nedomāju, ka šeit situācija būs sevišķi citāda, kaut arī vietu mazāk.
0
Ir zināmi Metallicas iesildītāji. Tās būs divas latviešu grupas:
Pirdienu vitamīni un Fabrikas zvaigžņu koris.
0
wtf :D dirsējs tāds
0
davaj pirdienu vitamīnus! :D
0
Jebal to Metallicu! Biļetes momentā izķer! Skrien visi ta kā pie Dieva! :D Es tikai vairs pa 40 ls dabūju :(
0
hehe, db.lv raksts, ka kopā ieņēmumi no 30 000 biļetēm - 1,07 milj LVL.

Brangi.
0
Viesuli - vaita visi ss.lv spečuki izpārdevuši? Tur vienu brīdi pa 38 Ls piedāvāja.
0
Nu pizdu to SS.LV sazini kur viņi tās biļetes izprintējuši.
0
Viesuli,
kur tu pa 40 izrāvi, ja 13.03., kad pirku, visas atlikušās vietas, neatkarīgi no sektora, maksāja 70?
0
Eu, davai, vajag sarunāt, ka ja šie par to miljonu mums sadomā spēlēt unforgiven'us, vajag koncertā bļaut un neļaut šiem to darīt!! "Mas - ter - of - puppets; ride - the - light - ning!!!"
0
Gan jau spēlēs arī Unforgiven (pie kam 1. Unforgiven ir tīri labs), jo ir tak dažādas grupas. Vieniem patīkas agrais periods, citiem savukārt melnais albums, bet vēl dažiem tas, kas bija beigās.
Ceru gan, ka St.Anger gabali netiks spēlēti...
0
Nu, nezinu; īstenībā pēc visas šīs jezgas man pirmoreiz nākas pa īstam aizdomāties par žurnālista Dow Lowson no Kerrang vārdiem par to melno albumu: "Pēc tā iznākšanas Metallica no manas grupas pārvērtās par visu citu apkārtesošo grupu".
Tās biļetes pa lielākai tiesai, esmu pārliecināts, arī izķēra tādi, kam Metallica vārds ir vien riktīgs brends rokmūzikā.
0
"Tās biļetes pa lielākai tiesai, esmu pārliecināts, arī izķēra tādi, kam Metallica vārds ir vien riktīgs brends rokmūzikā."

Tādu būs vairākums.
0
es gan 13. vel 2 biletes par 33 ls nopirku!
0

"Tās biļetes pa lielākai tiesai, esmu pārliecināts, arī izķēra tādi, kam Metallica vārds ir vien riktīgs brends rokmūzikā."
Pilniigi piekriitu.Kad biju 1999.g. Tallinaa,taada ažiotaaža nebij,neviens te Rīgā taas biļetes īpaši neķeera.
Bet nu pofig par Metallica,es 1000reiz vairāk gaidu 1.juuliju ar Slayer!Biļetes ir!
0
0
Tas tak loģiski. Labas ekrankas jau paši kinoaparāta operatori štancē. Un CD/DVD promo pie pirātiem ar pa taisno ceļo ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas