Dekadent
0
Tā nu sanāca šodien uzzināt par grupas Dekadent eksistenci (agrāk saucās Vigred).
www.dekadent.si
Grupa spēlē tādu interesantu melodisku/simfonisku black metal ar šim stilam netipiski daudz ģitāras solo gabaliem.
Tad nu steidzos vilkt nost no lapas 2 gabalus, ko par velti var dabūt. DC++ dabūju vēl vienu( no šī paša albuma "Manifestation of Seasonal Bleeding").
Diemžēl otru albumu "The Deliverance of the Fall" pat par klausāmu bija grūti nosaukt...

Kāpēc es šo visu rakstu? Man ir dižā vēlme iegūt visu albumu "Manifestation of Seasonal Bleeding". Protams, ka es vēlos to visu iegūt jaukā virtuālā formātā, bet mani DC hubi neko prātīgu nepiedāvā.
Varbūt kādam ir zināmi kādi sakarīgi DC hubi, kur šī manta būtu dabūjama?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jā, privātie hubi :)

Raksti man uz emailu - varbut sarunasim :)
0
oki.
0
Un torrent trekeros atrast itkā nevar.
0
Kaut ari pie privatajiem hubiem netieku, man publiskajos tas albums ir 8 lietotajiem
0
Nu tur jau pārsvarā grūž pretī to jauno, pretīgo albumu...
lai gan tikko paveicās - DC uzpeldēja jūzeris, kam ir šis albums!
0
Dekadent - Manifestation _ of _ Seasonal _ Bleeding - 2006 - GRAVEWISH
0
Heh, vecais pirāts... :)
0
Paldies, bet jau dabūju!
0
Eu, a ja jau pa veco, labo dcīti paiet runa, kāds nevar iemest (ja nav dikti slinks) hubu adresītes kur kaut ko smagāku par pop/dance (netu sarakstos atrodu hubus kur tikai šitādi gabali ir) arī varētu atrast?
0
thegud.no-ip.org
grindcore.no-ip.org

šos lietoju un tur var atrast diezgan daudz ko. Gandrīz vienmēr ;)
0
^^^ sucks :)
0
Elitists :D
0
pateicos :)
0
es tieši pirms kādām trim dienām to jauno nolādēju. nu jā. īstenībā nav nemaz tik slikts. tāds klausāms. bet par iepriekšējiem nez, neesmu dzirdējusi. moš jāpameklē, jāpaklausās.
0
nez, var jau būt, ka tas jaunais nav slikts, bet tā kā salīdzināju ar veco, tad biju spiests secināt, ka NAV VĒRTS.
Monroe, pamēģini veco...un iemet tad savu atsauksmi šeit.
0
Oldie - goldie :)
0
Fuck, tā manta tomēr dikti laba...klausos kā aptracis :D
0
Ew, ielīdīšu šajā postā vēlreiz, ja jau runa ir par downloadiem.
Ja kāds var (piemēram, Sonnenmensch) apskatīties savos DC hubos, vai nevar atrast dziesmu MOMENTS IN SOLITUDE (izpilda Forest Of Shadows). Dziesma ir no agrajiem demo un šī ir vienīgā, kuru nu nekur nevar atrast (līdz ar to man pārākā interese).
0
Šodien pazūdu līdz pirmdienas vakaram uz Viļņu, ja līdz tam brīdim, kamēr atgriezīšos tu vēl nebūsi to dziesmu dabūjis - pameklēsim!
0
oki!
Tas būtu diži jauki :)
0
Bļa - kā vajadzētu kādu mazu privāto metal torrentu trakerīti. DC++ - ne visiem ir iespējas turēt 300 Gb mūzikas šāri - mājās mazs cietnis, darbā mīziens, bet usb cietnim tas DC klients katru reizi integritāti pārbauda, tāpēc nevar šārēt :(
0
Izrādās, ka par šiem te priecājies ir jau kāds pirms manis. Dikti labs tas Dekadent, šamiem tikko iznācis jauns albums Veritas, bet to vēl gan neesmu klausījies, jo pēdējās dienas uz riņķi griežu 2011. gada Venera: Trial & Tribulation. Albums pilns ar riktīgi labām melodijām.

www.youtube.com/watch?v=2VFfuySQG2I...
0
Pirmie soļi mūzikā no šiem man patika, bet jaunais tāds samērā nekāds. It kā pēc stila var atpazīt, kas par mūziķiem, bet pēc atkārtotas noklausīšanās diemžēl nekas atmiņā nepaliek. Iepriekšējais albums vēl tā, šis nu galīgi nekā...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas