īsfilmas
0
lieta tāda, pirms kādas nedēļas draudzene mani aizvilka uz Dirty Deal cafe Andrejsalā. Lai gan publika mani morāli traumēja (visādi emo/poke hibrīdi ar intelektuāli sataisītām sejām :0~ ) īsfilmas bija ļoti Ok.

Nevar kāds ieteikt kādus torrentus kur pavilkt visādas feinās īsfilmas par dažādām tēmām vai vienkārši kādus labus autorus? Negribas nahaļavu gūglē meklēt..nezinu nemaz ar ko sākt.

Metāls, ikdiena, pilsētas, kartupeļu lauki utt. Bez pron vai sk8 ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.imdb.com/chart/short...
Ctrl+C Ctrl+V + whAfukkafofyourchoice
0
es ieteikšu tikai biš vēlāk
zinu visādus krutuļus
0
Kapeņu stāstiņi!
0
Futureshorts ir daudz feinas. Jūtūbā dažas var uziet.
0
0
džeks normāli pajokoja :D
0
Tiku trešajā sezōnā un kaukur mazpadsmitajā sērijā parādījās (beidzot!!) pirmā sērija, kas bi jau redzēta (kādreiz laida pa LTV).

Jā... tas Tales from da Kript ir visnotaļ zaibiz, ja gribas kauko fixi ielūrēt :) Un arī ja nē, kidiez.

Ī-hihi-hi-hī!!
0
Eh- Andrejsalas īsfilmu vakari ir simtreiz labāki par to amīšu sviestu :P Ta ejiet ar saviem "Kapeņu stāstiņiem"...
0
o - heresy, nez kur lai tos autorus uzzin?

kapeņu stāstiņiem līdz jau netur, tas gan >:]
0
Nez nez, kad izklaidi vajag - pašā laikā. Tās samudrītās un ūberidejiskās/domurosino... filmeles ar bieži vien nekas nav.
0
vov huinja kur uznjemushi parpiipeejushies surogat mkslinieki...
0
parpiipeejushies surogat mkslinieki -> gluži kā 85% no metāla radītājiem
0
tāpēc man arī patīk :))
0
cinematic.net ir labs trakeris tikai invite ir nereali dabut
0
nē,tu ir J.Daniels pardzerušīes muziķī kasm kautko vismaz dara nopietnu,nevis vinu darbs tiek pa kautkadiem pagrīdes sviestiem vazāts kur es nu nezinu,bez baltā 0.7l neiebraukt "ļoti" diļajā jēgā :D:D:D:D:D:D
0
777
0
Piektdien, 11. aprīlī, pulksten 20 Andrejsalā notiks Future Shorts jaunās sezonas atklāšanas skate un Uģa Oltes īsfilmas Sarkanais pleķis pirmizrāde.

Jā, jā, es to gribu...
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas