ak šie zemie death/grind vok
0
Yo, kāds pēdējā laikā ir uzracis kādus jaunus brīnumus no zemajiem un drumajiem ? :)

vēlējos padalīties ar atradumiem ...
ieveertejiet kā čalis iebliež :

www.youtube.com/watch?v=QnO8NuqfvWI...

un re ku viena no viņa 3 grupām - profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

kā arī Wormed vokāks kāda blicē tagad iefiltrējies

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

ceru ka Jums ar garšos :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Heinous Killings vokāls brīžiem izklausās pilnīgi nereāls. Bet apgalvo, ka neesot nekādus efektus izmantojis.

www.myspace.com/heinouskillings...
0
Vot ej un sazini vai vai tas Heinous Killings vokals ssmaucas vai nee... bet ja aptuveni paklausaas ta viņš taisa tādu pašu to predatora kviecienu kā Waking the cadaver -

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

0
Nu man kaut kā neticas tam ka bez efektiem puiši dragā
0
Ne jau visi ir Power metāla karaļi :)
Kāds tak arī prot rūkt no sirds un dvēseles!
0
lūk lūk,malači,šitā jarukā!
0
Tam puisim no piemēra nr.1 - ĪSTĀ attieksme! Man patīk :)

Bet vēljoprojām iesaku šitos (kaut kad jau minēju):

Brodequin
www.youtube.com/watch?v=Z6gsqvB21cw...

sulīgs, dūdojošs vokāls un bungas tieši desmitniekā!

0
Kur tas Heino izmanto efektus? Visu slinkums klausīt, bet kas tur tāds, kas nebūtu jau citās gore? Efekts ir - iebāzt miķi mutē un krekšķēt :)

Big Chocolate <- patika (bija jau te kaukur iemests).
0
njaam
Brodequin kaut kas jauns manaam ausim buus jaiemana kas vairak no viņu daiļrades

bet nu šiem keksiem paiet garām arii diez gan grūti

www.youtube.com/watch?v=_GZUO2vWgq4...

0
visu var ar vokalu izdariit,jabut ti tendetam uz paexperimenteshanu ar riikli un mikrefonu....
0
Nu kamon, mūsu pašu Fauns, BigUgga, Krauklis var bez vokoderiem dabūt šādu pilnīgu betonu ārā...
0
Pat NorvēģuPāķis, galu galā, var normāli pakrekšķēt :D
0
dabon kārtīgu bronhītu un krekšķi uz nebēdu!
0
BladeOfDarkness,sukulis tāds :D
0
Diezin, var izdziedāt tik zemu skaņu, ka neviens to nespēj sadzirdēt?
0
A jēga ?
0
www.youtube.com/watch?v=YYPuhyD6We8...

eu, bet tas puisis ir viens riktīgs talants.
0
0
ahujeķ..
0
un re ku tam pašam vokalam ir vēl grupa biago detuhu kaplee

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

ssajaa grupaa ar tas pats bunngieris kas Disfiguring The Goddess iebliezz ...

re ku vel ha-ha kaada slaming blice ar šķidro vokālu :D
profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
0
to slimo kuņas bērnu nekur nevar atrast torentos :(
0
man ir tikai no myspace tas 5 dziesmu demo vinnam tik demo ir ... jo albums vel nav izlaists .. ķip sliipejot veel ...

taapat arii Human mincer tik iemetussi tas 2as dziesmas un viss ... albi tik driz laidiis araa saucas HUMAN PARADOX albis ... ehh taa Wormed vokala garssa nu biagi urbj smadzenees!

0
njā - tas vokālists iet uz izķeršanu...
0
a gribat lielako joku! ?????
Tam vokalam ir 16 vai 17 gadi tagad

re ku - čalis par sevi saka -

I started doing music non-stop in 2007 when I was 16. Producing and composing is my life. I founded the Minden based deathgrind band Disfiguring the Goddess. I joined up with an internet band by the name of Malodorous in the summer of 2007. And recently, I joined up with a Las Vegas group by the name of Misericordiam. Other than that, I have a strong passion for producing hip hop, trance, and ambient music.
0
wunderkinds absolūts :)

šitas man visvairāk iepļaukā:

www.youtube.com/watch?v=NSj623T3N6A...

jaunais Maiks Patons!
0
0
nu jaa re ku pati grupa tie the faceless
tiiri neko ...
profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
0
BigUgga, vakar, plkst. 14:49

"Kur tas Heino izmanto efektus? Visu slinkums klausīt, bet kas tur tāds, kas nebūtu jau citās gore? Efekts ir - iebāzt miķi mutē un krekšķēt :)"

Paklausies, paklausies, tas tā saucamais predatora efekts ir diezgan unikāls, nav sevišķi gadījies to novērot starp visiem "brī brī" rukšķētājiem.
0
Vecis baigais emulātōrs :D

Bet tas wu-tang drēbjgabals mani gan baigi kaitina + ja viņš izmestu no listes idejas par hip-hop producēšanu - būtu vairāk laika pievērties metālam :D \m/
0
Kā tad.. kur ta lai viš ritma izjūtu uztrennē?
0
Intars, otreiz slinkums klausīties.
0
Bigij - ir tāda plaši pielietojama lieta kā metronoms
0
Ā nu jā - metronoms tak kudi krutāks par hiphop :D
0
Visu tēmu nelasīju, bet man neizdzēšamu iespaidu atstājis SEPTIC FLESH rukšķis no albūma "Ezoptron"... nav death/grind, bet sulīgāku un melodijas-pavilkt-spējīg... urkšķi nav nācies dzirdēt
0
Metronoms pātaras neskaita :D
0
Njā, Septic Flesh bija labs. Nekur nevaru atrast Transgressor. Tiem ar cik atceros bija baigais blieziens (turklāt no japoškas sīkajām plaušiņām)...
0
Cattle Decapitation arī baigā ņamma, protams! ;)
+2
0
Esi noladets Intar, man tagad galva saap to zobarstu urbi noskatoties :D
0
priekš tjolkas šitais nav slikti
www.youtube.com/watch?v=ZrFTR9fucr8...
0
Tehniskais Metalkors ... Nafig viņa bļauj ?
0
hz - tā laikam vajag.
0
ahhhhhhhhh, šie vokāli! uhhhhhhh ahhhhhhhh, grind vokāli! Ūlalalā urkššš urkššššš šie grind vokāli!
0
0
Izkapts, nedari tā, kamēr es dzeru kafiju... atkal jātīra monitors! Pietiek jau ar to, ka labās puses cipariņi nešancē kādu laiku.
0
Monitora labās puses cipariņi? Puhhhhhhhahhhhlkstenis?
0
Nez kā ar tiem vokāliem, bet kopumā par jauniečekotiem, labiem grindiem runājot:

Cephalotripsy "Uterovaginal Insertion of Extirpated Anomalies" (2006)

Amputated "Gargling With Infected Semen" (2006)

^amma
0
kaut kā tie Cephalotripsy "Uterovaginal Insertion of Extirpated Anomalies" (2006) nepaķēra, kaut kad senak jau pagaršoju.. tomēr Devourment, jaunais Human mincer albis un Abominable putridity vairāk ieper

Aizvakar uzdūros uz kaut kā ļoti garda, tāds tehnisks, ar šizīgu garšu Brutāls death - INTERNAL SUFFERING

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
tas 6taa gada albis {Awaking of the rebel} ir vienkārši maģisks
0
he, jā, man no Internal Suffering vienmēr atskaņotājā ir 4 gabali, vairāk nevajag, tos pašus pagrūti atšķirt, lai gan izlasīti kā oriģinālākie :) forša manta.
0
Internal Sufferingiem pirms ~5 gadiem bija paredzēts koncis Latvijā, afišas jua bija izlīmētas. Bet šos tur kaut kur pār robežu nepārlaida via kaut kas tāds bij.
0
baigi iepriecē pašlaik vienīgā no Big Chocolate grupām ko varēja atrast novelkamu - Malodorous. Bellisimo!
0
aaa tam Malderous .. TU novilki laikam to 2007 gada albi ne?
tur jau viņš nav tajaa albii ir cits vokaals,kurš ar proci bliež un bungmašīna ... bet nu jaa taa jau noraals maļamais aparaats :)

bet nu tam big choklitam man personiigi visvairak garsso ssis te - Disfiguring The Goddess ... atrak albis buutu araa :P
ta varetu kaadu menesi no vietas griezt pa apli ...
0
www.metal-archives.com/ban...

aha, 2007! Vaita tas nav viņš? Arhīvā pie vokāla jams minēts!
0
nee nee viņš ar efektiem nebliež .. tas i cits ... jauns vinns buus uz 2008 gada albi :)
0
bet smeķīgs šitas arī pēc vell' !
0
smuki >:)
0
Nu Biiiiiigij, nu tu dod ārā VELLLLLU, ka es saku, PAŠU VELLLU! NELABO!
0
kuī! nez, man jau patīk...
0
nu ja ka patīk.

cmuk cmuk mca mca :^^^^~~~~~******
+1
opā! Hujeju - molodeju :O

www.youtube.com/watch?v=M_w38mYm-Do...
0
0
diezgan kruts deathcora vokis, priecajos ka sis netaisa high pich skanas, dazreiz besii
0
Ja šokoladnij zajac, laskovij merzavec ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas