Metal Magazine
0
Skolas beigšana man nāk virsū ar biedējošu ātrumu, tāpēc palūgšu mazliet informācijas. Vai LV ir kāds normāls metal mūzikas žurnāls? Vnk ir variants sākuma piepelnīt ka žurnālists. (Tie kuri ar šādiem žurnāliem saskaras ikdienā, lūdzams nesmīkņāt par jautājumu, jo dzīvoju tādā ūķi, kur vietējā "krutākā" mūzikas veikala pārdevējs apgalvo ka Quo Vadis ir Metal. Respektīvi šeit tāda lasāmviela nenonāk.)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Take the blue pill - stay in wonderland...
0
:D
0
Bet vispār man ir doma, ka varētu kaut kādu metalblogu uzcelt augšā. Tipa kā sisterprojektu rockvideo.blogiem.lv .
0
LV pat teorētiska literatūra par metālu nav redzēta, pēdējais uz to pusi ir Rudaka Rokupācija, bet tas arī tikai indivīda skatījums. Varbūt angļu val, ja vispār kkas tāds līdz mums nonāk?
Tev neder publicēti raxtiņi truemetal.lv forumā? paņem uz print screen un drukā laukā! :D :D
0
Nu sorry, viss jau atkarīgs no tā, ko sauc par "sakarīgu metāla žurnālu"...
Pie mums tak Narvesenos un vēl kur var nopirkt "Metal hammerus", "Rock hārdus" un "kerrangus".
0
Periodika angļu valodā ir, bet vai arī ir pieejamas grāmatas? kāds nav pētnieciskajiem darbiem rakājies pa bibliotēku un biedējis bibliotekāres?
0
Mums ir tāds ūķis, ka arī sonnenmench nosauktā lasāmviela nav redzēta. Bez tam es pagaidām interesējos par pašmāju ražojumiem
0
Sorry, par grāmatām neko nezinu, bet tad jau netā var atrast TO literatūru, kas jau ir zākata gadiem TUR -

The Gospel of Filth: A Black Metal Bible
Lords of Chaos: The Bloody Rise of the Satanic Metal Underground

un te ir dažas, skatīt linku:

about.pricegrabber.com/search.php/bkcontri...

0
Pašmāju ražojumi - tur pat tavs "ūķis" nebūs izeja, tam, ka nekā nav!
0
"...jo dzīvoju tādā ūķi, kur vietējā "krutākā" mūzikas veikala pārdevējs apgalvo ka Quo Vadis ir Metal."

Neiebraucu. Pirmkārt, par kuru Quo Vadis iet runa ? Tie kurus zinu spēlē Metal ...
0
Ou, pag, es vēl neesmu tikusi pāri pirmatnējajam sokam!! - Quo Vadis ir metal? :000

Kas ir Quo Vadis?
0
10 minūšu nobīde, laikam jāiet čučēt, rītdien, paldies dievam, beidzot jāiet uz darbu
0
Atvainojos. Sanāca smaga pārteikšanās :D Es gribēju teikt status quo
0
p.s. man liekas tas jaunietis grib _pastrādāt_ par metāla zurnālistu (kā nekā diezgan prestiža profesija, pēc tam visi ūķī varēs teikt, a jūs zināt to populāro metāla žurnālistu [vārds uzvārds] - a viņš ir no mūsu gala/ūķa, vot!), nevis meklē lieteratūru, vai esol.,/.'

'/m
0
Nefolk, a kautkā tač ir jāizdzīvo! Ja izdodas darbu savienot ar to kas tev patik, kas varbūt labaks. Pie tam, man liekas, es piemetināju frāzi "sākumam piepelnīt kā žurnālists".
0
Moš kādā -Sīrupā- varētu savu lapusīti drukāt. Pokemonus uz pareizā ceļa vest :D Latvijā jau tas tirgus ir par mazu, lai katru mēnesi pilnvērtīgu žurnālu drukātu. Ja jau krievu Dark City reizi divos mēnešos iznāk ...

Šeit bija aptauja par līdzīgu tēmu: www.metalshow.lv/action.php?action=v...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas