Over The Madness
0
dokumentārijs par Paradise Lost

www.imdb.com/title/tt1024944/...

te var vilkt

torrent-finder.com/show.php?q=over+the...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labi ka atgādināji. Atcerējos ka nevarēju nopirkt viņu konču DVD. Būs vien jānovelk ...
0
Man jau plauktaa oriģinālais :)
0
man arī ir oriģinālais. foršs DVD.
0
Novilku analogu DVD par Megadeth, bet neesmu vēl noskatījies. Konci tomēr ir nteresantāk lūrēt, nekā pārgudru muldēšanu.
0
noskatījos Over The Madness, normāls dokumentārijs. patika kā kašķējās Morbid Angel ar Kreator, saistībā ar etnisko tīrīšanu, Deivids Vincents publikai teicis, ka tas ir zaibiss un pēc tam prasījis Makintošam, ko viņam tagad darīt:D
0
Maija beigās iznāks jauns DVD paradiselost.co.uk/news/254
Treklists jau nu labais - ir pat ''Gothic''
0
o jeee - pat iekšā ir:

16. Eternal (from the album Gothic, 1991)
0
20.Gothic - arī ir...
0
jācer, ka'Holms šīs dziesmas arī dziedās kā nākas
0
Oh, tikai 5 dziesmas no kakainajiem albumie ! Labinieks !!!
0
Holms šīs dziesmas dzied sev pēdējos gados raksturīgajā manierē. Btw., Paradise Lost nav kakainu albumu, stiliski daudzveidīgi gan, bet visi ir lieliski;)
0
nu, nu ...
0
man no viņiem 2 albūmi liekas diezgan ne-lieliski, nelietoju savā klausām-kartē... pirmais un tas vairāk elektroniskais, abi baigi garlaicīgi, lieka laiak nosišana... >:)
0
nez, man tikai pirmais Lost Paradise liekas neklausāms. elektroniskais Host neteikšu, ka zaibiss, bet ir ok.
0
Man tāpat kā Petenju Maleejam, bet pie kakām vēl lieku arī visu kas iznācisarī pēc -Host- izņemot 2007.
0
tikko kā noskatijos dokumentāriju. uzzināju par viņiem ar kko vairāk. tikai žēl, ka par in requiem nerunāja. laikam filmiņa ātrāk uzņemta nekā albums iznācis. bet vispār tīri interesanti :)
0
Blade of Darkness, kur tur ir kakainie albūmi? setlists ir gandrīz ideāls (ja būtu Requiem no pēdējā diska un Sun Fading no 2005 gada cepuma, tad apmīzties no laimes varētu). PL kakas netaisa. Show some respect, dude. Lielākā daļa pasaules smagās mūzikas ir kaka, bet PL nav neviena tāda albūma.
0
Kāds tur respekts. Ja grupa uztaisa kaku, tad pofig, kādi ir viņu iepriekšējie nopelni.

-Host- ir pilnīgs sūds. 1990 un 2000 ir garlaicīgi, -Symbol Of Life- un -Paradise Lost- vēl sūdīgāki. -In Requiem- uz iepriekšējo 4 lažu fona varbūt izklausās baigi kruta, bet ir vienkārši labs albums, ar ko tādas klases grupai nav īpaša pamata lepoties.
0
Blade Of Darness - Host ir viens no visvēstīgākajiem PL albumiem un man viens no mīļakajiem viņu albumiem. Ja tu kaut ko sajēgtu no elektroniskās mūzikas, tad saklausītu, cik daudz tajā albumā ir kolosālu un neatkārtojamu lietu!
0
Tad jau labāk oriģinālu paklausīties (Depeche Mode).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas