gribat lai bobijsxxx neradas?
-1
ja gribat lai seit nerados tad palidziet man justies laimigam.
man ir recepte bet metot sprungulus receptes cela jus garlaikojat mani un tas mani mudina te sedet:/
ja busu ainemts tad saprotams pieslapesu visticamak pec runas pludiem seit
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pohuj uz tevi, mums ir cita problēma - Nefolk2
0
spamotāju leģions....fak
0
Gribat lai bobijsxxx nerādās - ielieciet ķeksīti ... simple as fuck
0
tu, Ivo, neesi labāks. drīzāk tīri pretēji! (emo)
0
par ko iet runa?
0
par tevi, skuķupuika!
0
a kas tu būt? :D
0
pačukstēšu jums priekšā bobija katartisko recepti - World of Warcraft
0
tā kā bobija nemīļotāji, kas grib lai viņš tomēr būtu laimīgs (aporija??), sametieti viņam gadu uz priekšu WoW abonentam un neko neredzēsiet. lieka viņa izsaukšana no maģiskās karamākslas pasaules ir sprungulis ceļā uz bobijsfree e-realitāti, lieciet to aiz auss
0
Mani fascinē, kā bobijs allažiņ gaida, ka citi viņam tā vai citādi pakalpos. Ja viņš saskāries ar kādu nepazīstamu terminu, viņš sagaida, ka kāds viņam to izskaidros, nevis lieto vārdnīcu, gūgli vai vikipēdiju, ja kāds informē par jauna albuma iznākšanu, tad viņš sagaida, ka kāds uzrakstīs grupas biogrāfiju un albuma recenziju, lai varētu to pievienot savam uploadam torrentos, ja viņš atraujas pa bieti tramvajā, tyad viņš sagaida, ka citi ieteiks, kā izskatīties draudīgam, un pat ja viņš noprot, ka ļaudis nevēlas lasīt viņa spamu, arī tad viņš sagaida, ka citi palīdzēs viņam notīties.

Tu vismaz atslaucīties pats vari?
0
A nafig roku smērēt, ja kāds tev pakaļu tavā vietā atslauka un vēl dziesmiņu uzdzied :D
0
Laba recepte varētu būt abus off-top-istus salaist uz izkaušanos - un tas, kurš zaudē, šeit vairs nerādās.
Man jau vispār ir pofig, ko šie abi te driķē, jo parasti ieraugot viena vai otra rakstītās tēmas tikai pavirši tās pārskatu, bet dažreiz ir žēl pat tā laika, kuru patēreju šīs dumjības atverot.
0
bobi, tu sen nevienu neuztrauc ;) ir taču ķeksis, ko lieto domāju 4/5.

tevi vienkārši izmanto lai pakacinātu nefolk2 ^_^
0
Bobijxxx- pisies reiz dirst un tā labi patālāk no šī foruma, un jūties laimīgs.
Parazitē lūdzu citā forumā. Noteikti atradīsies kopiena, kur tevi pieņems atplestām rokām, kur tevi uzklausīs un kur tu būsi savējais.
-1
tada kopiena ziname mera ir atrasta piem amberkintribe kur gan jasaka ir ari matainie :D
bet ne manas laimes recepte nav wow abonoments
un nekausos ar nefolk jo nepazistu to cilveku un atskaitot to ka vins te cep sviestu sakara ar mani nekadu antipatiju pret vinu nav
0
Klau, kā tas var būt, ka tev pašam neliekas absurdi ekstātiski gremdēties karamākslas pasaulē un fonā "24/7" turēt Skype, pie tam SkypeMe modē (ar to dzelteno mūlīti), un pēc tam pārmnest nefolkam, ka viņš tevi no tavas sublimācijas izrāvis?

Vai tu visu laiku gaidi, kad kāds tev kaut ko svarīgu pateiks tur?
0
Atvaino, ar ko tas personāžs ir sliktāks par Tevi? Internetā jūs abi esat vienādi spamboti, tikai Tev noteikti ir daudzveidīga personiskā dzīve, taču bobijs strādā savā grāmatnīcā un viņam ārpus neta īstas sociālās dzīves nav. Manās acīs tas viņu attaisno, taču liek mazliet pavīpsnāt par personu, kurai principā nevajadzētu būt vajadžibai sevi šādi apliecināt.
0
:D :D :D Klaunu duets :D :D :D Ok, turpiniet :D Kad alus galvā, jūs abi izskataties fantastiski rēcīgi. (Īstenībā arī skaidrā dēļ jums var gūt smieklu histērijas lēkmes. Pats interesantākais, ka NEfolks sevi uzskata par pārāku, nekā bobijs, un bobijs tāpat. :D :D :D NU ok, džeki, kad būsiet noskaidrojuši, kurs no jums ir lielāks āksts, gada klaunam uzlikšu pāris aliņus. :D
-1
zini es sikumiem nefolk nepieversu reizem uzmanibu it iipashi tadam nesvarigam aarishkibam par to vai man skype ir tada vai citada mode ieslegta
tas ka tu shaja skype lietosana esi aprobezhots ta ir tava problema ne maneja
kompis man ari ir 24/7 un tikai retu reizi kads izdomaja pajokoties zvanot nakti kad uz tumbam sak skanet un visi pamostas :D
taka es parasti eju ne atrak par 2viem gulet tad sadi nakts cilveki
neko neuzspej
sodien piem tikai 4.30 aizgaju gulet

protams ja tev ta dzeltena seja ir ka bulim sarkana lupata tad cita lieta
ta ari nesapratu kur manu skype izrakat jo diezko neafisheju
tas nenozime ka dabut ir gruti bet tai pat laika interesanti kursh ar nefolk padalijas
un kas ludzu ir nezale?
-1
zini es sikumiem nefolk nepieversu reizem uzmanibu it iipashi tadam nesvarigam aarishkibam par to vai man skype ir tada vai citada mode ieslegta
tas ka tu shaja skype lietosana esi aprobezhots ta ir tava problema ne maneja
kompis man ari ir 24/7 un tikai retu reizi kads izdomaja pajokoties zvanot nakti kad uz tumbam sak skanet un visi pamostas :D
taka es parasti eju ne atrak par 2viem gulet tad sadi nakts cilveki
neko neuzspej
sodien piem tikai 4.30 aizgaju gulet

protams ja tev ta dzeltena seja ir ka bulim sarkana lupata tad cita lieta
ta ari nesapratu kur manu skype izrakat jo diezko neafisheju
tas nenozime ka dabut ir gruti bet tai pat laika interesanti kursh ar nefolk padalijas
un kas ludzu ir nezale?
-1
kode maldies es neuzskatu sevi par drausmigi par paraku neka nefolk
sava joma es domaju esmu labaks bet vins sava
0
kode_!!

es esmu lielāks āksts! do šu aliūuū
kāpēc? tāpēc, ka ākstos speciāli un man nav nekas pretī pamēdīties te bobija vietā, kamēr viņš kā elfu princese skraida i 3D (ar SkypeMe fona), tagad atkal man jauns ekušons ir un tm.tv nav laika, bet daba nemīl tukšumu, kā redzi

Bobijxxx.
es saprastu, ja tu Skypaa apspriestu savas elfu princešu ģildes misiju ar kolēģiem, bet vai tad WoW nav iekšējais čats. A tavu kontaktu fantomass atsūtīja :))
0
p.s. dzēs nezāli arrā, viņai ar tevi nav pilnīgi nekāda sakara, redzi, todien fantomass ne tā vien uzdarbojās - man ar nezāli bez tevis viņš mums iespamoja 50 random ķīniešu, ebreju, orku, hobitu un hitleru (atrasti searchojot peec username, valsts utt, jo redz ir kaut kaada nejeedziiga opcija paarsuutiit pat nepaziistamo kontaktus, vot (tu biji bonuss) atšujies tagad, mīļi tā
-1
nefolk es nespēlēju ar elfu princesi jo esmu horde puse un taka nesmu BC nopircis tad man ar blood elf nemaz nav iespejams speleet
mans charr ir Baarmenis Troll Warrior
eu.wowarmory.com/character-sheet.xml...

kas ir fantomass?
nefolk es tevi blokeju tā mīļi un jauki!
0
"kas ir fantomass?" - kurā inkubatorā tu izaugi?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas