šizofrēnija
0
Man šķiet es esmu šizofrēniķe, es nojūdzos ikreiz, kad ieklausos sev tīkamā mūzikā,un ne tikai... a ko darīt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tev ir 3 varianti
1. Iegrūst pirkstu anālā un jūgties tālāk
2. Izdzert pāris aliņus un jūgties tālāk
3. Iet pie ārsta un jūgties tālāk
0
Hm, šizofrēnija jau ir personības dalīšanās. Klausies ķipa Doom un tava šizīgā pusīte sadomā 50 cent paklausīties. Tad tu klausies abus uzreiz ... Vot tā ir pilnīga šiza ...

P.S. kode_13, dāmām ir labāka vieta kur pirkstus grūzt, nespried par citiem pēc sevis :D
0
es ļoti labi zinu, kas tas ir, mana šīzīgā puse klausās metālu, normālā visu normālo, ha:D
pirksti domaati gichai nevis pakaļai.
0
cik tev gadi grace?
0
6, a kas?
0
pakaries. Un visas problēmas atrisināsies pašas no sevis.
es dodu 15- 16
0
^ kāds gudrs melnais humors, bļe. Vot tev tiešām derētu pakārties!
0
tasturneko, uzmanies, ka pats kādus 6 nedabū :D
0
šizofrēnija dažkārt no ģenialitātes neatšķiras...
0
^ cik es zinu, Linčs ir šizo, ne?
0
Tur ir maz ģenialitātes, īsti slimie zaudē jebkādu interesi par apkārtējo pasauli.. un paliek emocionāli truli, pirmā stadija ir lietu uztvere gan pozitīvi, gan negatīvi vienlaikus, piem. es jūs mīlu, bet gribētu, lai atstiepjat kājs klausoties savos metāliskajos kaucienos.
un ja es apzinos, ka man smadzenes iet sviestā, tad nēsmu vel tik slima, un varu jums pateikt ka metālā iekalusos tikai tāpēc, ka tas ir mazs atzarinsh no dizhaa roka, un par metālu jau ir shitā lapa, ne?
0
Tu neesi bobija māsa?
0
:D :D
0
Ja tev nepatīk, nafig līdi iekšā?
Un Metal nav nemaz tik mazs atzariņš no "dižā" roka!
0
Ejiet dirst!
0
Pietiek man reizi 8 gados iebāzt savu galvu šajā fōrumā, kā wannabe-šizofrēniķi mēģina viesiem pierādīt to, ka sist galvu pret sienu klausoties Anal Cunt balādes, ir ļoti stilīgi un viņi ir unikāli.

Grace ir viltojums. Ugga, beidz ņirgāties par nabaga upuriem.
0
Anal Cunt balādes - ha, ha, dienas joks :D
0
grace ir forša, ejiet dirstQ!
0
blaa nu gan baigie komiķi jūtasties:D
metālā ir fiška, bet no otras puses bezjēga..
Es esmu viltojums? Eu, labais.
0
grace, FUCK OFF no šitā saita!!!
0
Hm...varbūt kāda cita lapa sūta mums šos ībļus?
Šajā sakarā iesaku noskatīties Southpark sēriju "Night of the Living Homeless", jo tad kļūs skaidrāks, ko es ar to domāju :D
0
protams, ilgāk nebojāshu jūsu metāliskos priekus.
0
hmm, vai nevarētu būt tā, ka tu vienkārši esi dura? :/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas