Vēl kaut kas būšot Rīgā
0
notikumi.delfi.lv/news/music/article....

Šo piektdien, 18.aprīlī, 21.00 Radio SWH iknedēļas rokmūzikas raidījumā "Radio SWH Rokšovs" tiks izziņots vēl viens šobrīd pasaulē ļoti populāras rokgrupas koncerts Latvijā, portālu "Delfi" informē raidījuma vadītājs Artis Dvarionas.

"Jau tā bagātīgajam šā gada Latvijas rokkoncertu sarakstam tiks pievienots vēl viens koncerts. Tas notiks šovasar Rīgā. Vēl varu minēt, ka šī grupa ir pirmā lieluma zvaigznes, kas uz saviem koncertiem pulcē pilnus stadionus un arēnas. Par visu sīkāk uzzināsiet piektdienas raidījumā", saka Artis Dvarionas.

Kādas prognozes? ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nekas prātīgs gan jau nebūs. Gaidi, gaidi un paziņo, ka atbrauks Radiohead. Un tad sēdi un lādē visus, ko vien var nolādēt.
Bet cerēt jau var uz ko tiešām labu un baudāmu :)
0
Bet uz Bon Jovi koncertu es aizietu :)
0
ja nu Kaņibal Korps?
0
gan jau kaut kāda kaka kā u2, bet ko zin
0
A ja nu Iron Maiden? ;)
(tipa gribas jau pasapņot kādreiz)
0
Pohuj, ROKENROLS nāk pilsētā!
0
Prātā nāk lielā runāšana šī gada sākumā par Megadeth atbraukšanu. Varbūt par to arī iet runa?:)
0
laikam visi iedomaajushies, ka latvija ir slaucamaa zeme, kur pensijas vecumaa var atbraukt un noraut peedeejo kaapostu ;)
0
Nav ko saspringt, atbrauks kautkāds Velvet Revolver vai My Chemical Romance un vis ...
0
Megadeth toc būtu kruta!
0
Velvet Revolver un "un viss" gan kaut kā neiet kopā! :D Ja kas, šiem tik pa Amēriku tūres grafiks bij izsludināts; bet braukalē šie kopā ar, ne vairāk ne mazāk, Alice In Chains.
0
Velvet Revolver tagad meklē jaunu solistu, jo Veilands aizgāja nesen.
Megadeth par roku spēlējošu grupu nebūu pareizi saukt itkā.
0
IROŅMAIDEŅI līdz part augusta vidum vismaz nekādu virzību Latvijas virzienā netaiša bīdīt. Tad, ja nemaldos, 19. augustā šiem ir šovs Maskavā - un ar to viņu pagaidu tūres liste beidzas. Vai būs vēl kaut kas - jāgaida...
0
Varbūt Pistoles un Rozes?
0
tikai ne pistoles un rozes (vomit)
0
Bon Jovi izskatās samērā reāli, ap jūnija vidu, 15. vai 17. datumā (pirms vai pēc Helsinku konča) varētu trāpīt.

Guns'N'Roses moš? tie gan lielāko vasaras daļu, kā izskatās, slaistīsies pa Austrāliju da Japānu.
0
a varētu Prīsti atbraukt, teorētiski.

es gan nez, vai ietu - vienreiz biju.
0
Es gribu FALL OUT BOY!
0
Ble, ar GnR nokavēju :D
0
ak dievs, Bon Jovi :D
tas ir kaut kas vēl labāks par pistolēm un rozēm. tikai nav tā ūber opus pro stila vokāla tik izteikta :(
0
eu a mos būs Rammstein?
tad gan jāiet.
0
Rij-anna - otro reizi! :D
0
es tik zinu, ka BSB būs.

nu beidz, Rijannai nebija pietiekama supporta. Tad jau drīzāk Tokio Hotel :D viņiem pat Latvijas fanes par godu tur garos video sataisījušas, lai brauc vēl :D
0
Tohuja-HIM-Hoķel.
0
vobļa! HIM!
0
LOVE METAL 4EVARR
0
rammsteinam itkaa pagaidaam pagaidaam pie jauna albuuma straadaa, bet bon jovi peec datumiem gan vareetu iekrist
0
Def Leppard atceraties?
0
es sak, ka būs Motley Crue!! Jo pirms dažām dienām pa lnt 900 sekundēm kaut kādā bezsakarā pastāstīja, ka baigi poulārā amerikāņu grupa un tagad būšot baigi ahujennā tūre pa ameriku un viss. Nedomāju, ka to sižetu parādīja tāpat vien!! bļe, vot tas tik būtu!
0
Amerikas turneja mājas lapā rakstīts ir čotka saplānota no 1.jūlija līdz 31.augustam. Par jūniju nekas nav teikts. un maiju ar protams
0
garaam, vinjiem visu vasaru tuure pa ameriku un kanaadu
tickets.motley.com/
0
o.O ak jaa ;)
0
jep, Motley laikam toč nebūs, ja nu vienīgi rudenī:

"When asked if the tour could head to Britain, bassist Nikki Sixx said: "We've been talking about it.

"First things first, we are playing the shows in America to start out and that'll take us into August or September, then we're deciding what we do from there - whether its Europe or South America. I think we're going to find out first what it feels like to have these bands all together and then we'll see what happens. We're excited, that's all I know."
0
blja, radioswh nokaveju/aizmirsu!!!! nu kurš klausijās, kas brauks? :D ka tik ne machine head?
0
Nu, kas tad būs?
0
visi nokavēja/aizmirsa/bija pālī :D

moshk ei sī dī sī? :D
0
Jebal, Linkin Park
0
hahaha :D :D
tik ļoti lika satraukties un tiešām kaut ko gaidīt :D be še tev linkin park :D :D tik smieklīgi :D
0
aa jaa, es tak no vienas skuķenes soilwork koncī uzzināju ka vasarā būšot linkin park :D
0
Nekādas intrigas nav, to jau iepriekš citi organizatori apsolīja, bet tagad jau kaut kāds FBI parņema laikam.
0
nu,šito droši var sabotēt...
0
ta jau ari domaju, bet vairak domaju ka bus kautkads slipknot vai kaukas tads.
0
LINKIN PARK NAV ROKS, TAS IR METĀĀĀĀĀĀĀLS!!!!!!!...
0
haha, lasot komentārus no sākuma līdz beigām-- :D:D še tev :D hihi
0
nu tad kursh uz konci XD
0
Es noteikti ieshu. Pēdējais albums šiem ir ļoti labs.
0
Bļin; nekad nebūšu tik bagāts ar laiku/naudu, lai klausītos vai apmeklētu ko tādu.
Kaut gan pēdējais Linkin Park albums iekš Classic Rock bij raksturots tā: "Lai nu kā, būtība ir skaidra: tiem, kam džinsi ir vairāk, nekā pēdu platas, der piesardzīgāk izturēties pret šo albumu. Turpretī, aerodinamiskāku bikšu cienītājiem tas var kļūt par patīkamu pārsteigumu."
0
Ar aerodinamiskākām bija domātas tās piekakātās līdz celim ?
0
Es gan saprotu, ka piekakātās ir tās pašas >pēdu platās; aerodinamiskākas būtu tā kā šaurākas. Trešeru stretch-jeans valkātājiem jau nu tik un tā noteikti nepatiks :D
0
Linkin park yuhuuu :D

cerams ka iesildiis muusu passmaaju Praata veetra ar saviem 666ssiem krastiem :D

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas