Laba manta
0
Izkopeets tvneta koments, rakstaa par "Šašliks iepakojumā „pieņemas” svarā"
-=aga, tas gan plashai publikai nav zinaams, bet maximas salaatus naktiis paarmazgaa, jo majoneeze bojaajas, pielej klaat jaunu, uztaisa it kaa akciju un aiziet uz urraa :D vieniigi nemazgaa tos, kuru sastaavaa ir olas, vismaz es taadus neesmu mazgaajis(skalojis nost veco majoneezi)=-
ROFLOL
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pie dirsas, kamer mes to nezinam tikmer tiesam ir uz ura :D
0
nezināšana nenoņem atbildību>>>>>>>

0
Es te vienu vakaru pasēdēju un padzēru aliņu ar vienu pavāru, kas visādos lidiņos un rasolu ražotnēs šancējis ... Apetīti neuzlaboja ... Zemē nokritušu rasola kilogramu mēdz pa fiksam uzslaucīt augšā un iemaukt kopējā masā, lai nebūtu pārāk liels atbirums (ja tas pārsniedz normu, tad atvelk no algas). Lepnos restorānos sastāvējušos gaļasgabalu nemet ārā, bet pamērcēt (laikam etiķī) un bliež tik augšā :D Pofig, ka strutas nāk ārā ... Zato garšīgi, un neviens vēl nav nomiris. Pofig, es Maximas salātus reiz pa reizei nopērku.

P.S. Majonēze jau tik ātri veca nepaliek, tā ir parasti krējuma problēma, kas pēz dienas noklājas. Pats tikai majonēzē rasolus taisu. Bet baigi sen to neesmu darījis, jo slinkums grizt ...
0
Bet kā saka krievu / sicīliešu paruna: "Meņše znaješ, krepče spiš" :D
0
Man domāt, ir arī šaušalīgākas lietas, ko mēs nezinam. Bet par tām akcijām runājot, reiz dzirdēju normālu biznesa plānu, kur akcijas preces, kam beidzies derīguma termiņš var tikt izmantotas labas naudiņas ievākšanai. Viss, kas jādara - jāsaindējas ar to, vai "it kā" ar to, un jāpierāda cēlonis - prece, kurai beidzies derīguma termiņš. Un nav svarīgi, ka pats esi parakstījies un nopircis, fukātiem jātiek būtu devējiem. Tik pie mums jau vēl nav tik smalki izkopta tiesāšanās māksla kā pie kaut kādiem amīšiem. Pieredzes trūkums, tā teikt.
0
sodien paraadiijas zinja, ka Stella Pubaa kaadi 7 cilveeki noraavushi dzelteno kaiti no smalkajiem eedieniem :D labu apetiiti, daamas
0
es svētdien saindējos. Kaut kā gan izdevās nepievemt autobusu, taču patīkami nebija. Turieties pa gabalu no autoostas kafeinīcas. Vismaz cīsiņus mīklā tur noteikti nevajag pirkt.
0
Hm, par to dzelteno man tieši nupat kolēģis teica, viņam no kora pāris kadri dabūjuši, tieši tai pabā. Cerams tas vecrīgā, at to otrā Stellā es mēdzu aizliet acis ...
0
Kas tik savaa laikaa nav eests, - ....galvenais to visu peec tam "noskalot" ar krietnu devu shnabja un tad jau buus OK:D!
0
tas gan ir tiesa.
0
Cik man labi, ka publiskajās ēstuvēs praktiski neēdu un Maximā salātus ar nepērku... :))
0
Runājot par Maximas salātiem un vispār tajā iestādē ražotiem ēdieniem, iesaku būt ļoti uzmanīgiem, jo tajos mēdz ne tikai iespļaut, bet arī iečurāt. Labāk gatavojiet mājās, pērciet jau kaut ko safasētu (piem., sviestmaizes) vai neēdiet vispār!
0
henesy +1
heresy -2
0
kas jums taa vispaar ir par veemeeju paaudzi, es nesaprotu? (shake)

vakar izdzeeru puspudeli aldara gaishaa, kura deriiguma terminsh - 27. decembris.... 2006. gada :))

Runci, tava kuce man pieveema uz betona, fak >:(
0
Es nekad neesmu vēmusi pārtikas dēļ, arī ne no alkohola. Vienkārši piebildu, ka Rīgas autoostas kafūzis nav o.k. un tur labāk nevilkties.

O jā- kārtīgi matainie ēd stikla lauskas un uzdzer tehnisko spirtu.
0
nefolk2- ej dirst. citur, vēlams.
0
a kas shitaa vieta tev pieder?

pat teema nav taveejaa, ko tu te sanitaari teelo?

es tak zinu, ka tu esi (emo) man Izkapts visu pateica

un es tak vairs nebraucu virsu bojamksksks

tu?

phe
0
Par Izkapti es arī šo to varētu pateikt. Man tikai kaut kā pietiek pašcieņas to nedarīt.

Mazvērtības kompleksu māktiem ļautiņiem nemitīgi ir iekšēja nepieciešamība kaut kā mēģināt pazemināt citu pašvērtējumu, izceļot pa ausu galam dzirdētas baumas. Nefolk, jebkādam Tavam vērtējumam es varu tikai un vienīgi klāt piekabināt aicinājumu atvieglot taisno zarnu.

Varbūt Tev patīk ēst sapuvušu gaļu un citus dranķus, bet vairums cilvēku maksājot restorānā 15,00 Ls par steiku vēlētos saņemt kvalitatīvu gaļu.

Paciest var daudz ko, taču maksājot par kaut ko naudu tomēr rēķinās dabūt maksimāli kvalitatīvu preci vai pakalpojumu.
0
eh , sakārojās salātiņus, jālaiž uz maksimu nopirkt...

Nu un, ka mazgā? Nemazgāti tak viņi būtu sūdīgāki, ne? Nez, es jau cik gadus samērā bieži ēdu lielveikalos pirkstus salātus, t.sk. Maximā, un ne reizi nav bijušas nekādas problēmas.

0
heresy - tas tiesa!
0
man dod tiki kitekat :(
0
:D :D :D Iedomājos skatu - henesy uzrāpjas uz galda un čurā Maxxximas salātgrāpī :D :D :D

A, kāda problēma iekakāt sviestmaizē (vai atslaucīties ar to) ?

Čura vismaz ir sterila ...
0
Ha ha! Ķēms tāds!
Kā tu domā, ja aknas ir riktīgi nodzertas un nopīpētas, par kādu sterilumu var būt runa?
0
esi curas dzeeris ka taa runaa?
0
čuru fetišs?
0
Dzēris neesmu. Tā mediķi apgalvo. Tāpēc arī savainojumus iesaka apčurāt, ja nav dezinfekcijas šķidruma vai tīra ūdens ...
0
Gribētu redzēt, kā tu pats sev virsū uzčurātu :D:D:D:D:D
0
Uzkāptu uz naglas, čurātu gan jau. Negribētu gangrēnu un nebūtu cita veida, kā dezinficēt, nekas cits neatliktu. Bet tāpat jautri.
0
heresy un henesy un saliek nikus un ko lai dara tie, kam ar acīm problēmas.
kā man tagad dzīvot?
0
Džekiem jau vieglāk, pavērot, kā meiča mēģina dezinficēt savu saskrāpēto punci būtu visai uzjautrinoši :D
0
Neko nezinu- veca problēma, bet es negrasos mainīt niku :D
0
"Džekiem jau vieglāk, pavērot, kā meiča mēģina dezinficēt savu saskrāpēto punci būtu visai uzjautrinoši :D"

Uzjautrinoši un vemšanu izraisoši.
0
Iečurātu plaukstā un noslaucītu. Nekādu cirka triku. Eh, iztēle :D
0
Bļin, visas fantāzijas sačakarēja :D
0
O jā- asiņaina, netīra meitene stāv uz galvas un pūlās sevi apčurāt :D
0
Hm, es gan par vēža stāju prātoju, bet uz galvas ar nav sliktu :D
0
Pag, pag, es ne reizi neesmu teikusi, ka heresy ir emo, es teicu savādāk. Ir milzīga atšķirība starp emo un holēriķiem. To abu apvienojums ir teju nereāls.
0
Pardon, palaidu garām kakmaizīšu jokus.
0
Vismaz netaisnojies. Labāk ieraksti kaut ko par urīnu un salātiem.
0
Esmu dzeeris churas shamaniskos noluukos (seenes), nu nekas tur pretiigs nebija (taads saaljsh taukains zupijs), bet vairaak negribaas. A tas Barodarho zirnis katraa otraa koncertaa izdzer pa kolbai - tas vinjam taads sikk showa elements, bet nu ko nu es juus jau zinat

heresy, tev ir pinliga taisniba, esmu kompleksu maakts trollis ar astraalu domaashanu. man paliidzeet var tikai triiskaarsheeja atviegloshanaas pec katra tava posta, tikai nezinu kaa to panaakt, aizcieteejums skraapee taisno bla
0
Velns lai parauj! Maksimas salātus arī!
0
kakju churas? lol :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
LaurisPo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas