Iecietības veicināšana
0
Nu re, arī līdz Latvijai ir atvilcies "neiecietības Internetā" apkarošanas rēgs:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...

Tagad Bobijs un kas tik vēl ne varēs sūdzēties, ka truemetal.lv viņus neiecieš.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bobiju šeit piecieš kā nekur citur. Te vispār ir salīdzinoši miermīlīga lapa. Solīšana pa purnu nav tik traka kā sistemātiska cilvēka pašsajūtas graušana, kas notiek citur.

Kaut vai tajos pat draugiem.lv biju lasijusi kādas jaunās māmiņas rakstu par Latvijā valdošo necieņu pret grūtniecēm, pie kura tieši sievietes bija sarakstijušas rupjības un pārmetumus viņai.

Var jau lepni paziņot, ka asi vārdi netā nekas nav, un ja tos nespēj paciest, nav ko vispār sākt rakstīt. Nefolk pie mūsu nesenā konflikta minēja tādu jēdzienu kā "sasmērējušies internetā". Nav jau tā, ka tikai daži tirliņi mētātu asumus. Ikkatrs kādreiz netā ir neizvēlīgs vārdu ziņā. Vienīgi tikai daži to uztver personiski, atbild ar vēl asāku toni vai jūtas slikti. Varbūt derētu padomāt, cik bieži mēs lamājamies ikdienā un cik daudz mētājam vārdus netā. Un vai tiešām vienmēr vajag. Varbūt vajag.
0
Ooo. Knowledge. Showers of knowledge coming to Earth

I obey and ejudirst
0
nefolk- ej atvieglojies.
0
jau biju - citaa teemaa :p
0
man patīk draugiem.lv zole, tur var tā smuki izlamāties uz tām dirsām, kas nejēdz spēlēt. man po, jēdz vai nē, bet kādu apdirst - forša sajūta, kā pēc labi padarīta darba.

kārtējais pideru izgājies, lai man ierobežotu šo brīnumaino nodarbi. fiefekdfafak
0
nu bet to vajag izmantot
vajag celt sudzibas pret dazam biedribam par diskriminaciju
0
Ne bobij, ja Tevi izmet pa durvīm, nevajag rāpat atpakaļ pa logu. Tu nesūdzēsi tiesā ankh. I nedomā. Armands nav atbildīgs par to, ka Tu ar visiem sakasijies.
0
ahahaha, ankh.lv un Bobija tiesas skandāls, LOL!?

eu, Nefolk, par šito kucēm ir jābūt dziesmai!
0
Nu nu kurs tad teica ka sudzesu es.
Ir jau ari tur citi mazi nabadzini apdaliti piem crazybee padoma
nepilngadīgas meitenes morāla ietekmēšana!
vel ir vesela rinda neapmierinato
Nu es pajokoju bet ko var zināt :P
0
tu ta pajokoji, bet mums ta ģeniāla dziesma būs ^^
0
nanana, es esmu bobijs, bobijs esmu es
nanana, un ankhs man ljoti ljoti nepatiik
nanana, un tumshsirdis mani vienmeer bano, haa
nanana, BET TAGAD CIETUMĀ VIŅŠ SAPŪS JĀ

jo TIESĀ tiesā, ES SŪDZĒŠOS TIESĀ!
tiesā, tiesā, HAHAHĀ HA HA HĀ!

(bridge)

kaapeec... mani... izbanoji...
tagad... pats... cietumaa... seedi...
es... negribeeju... neko... ljaunu...
bet tu banoji, BET TU BAAAANOOOJIIIIIIII
0
Salīdzinot ar reālo dzīvi, internetā es esmu pats pieklājibas kalnagals, vārdus bļeģ pimpis dirst nahuj jebal ahujeķ lietoju baigi maz ;)
0
Šito jau kopš pagājšgada bīda saulītē - taču šite, itkā, nekam tādam nevajadzētu draudēt - "monitorēs" tik tos portāļus, kurus dienā 1000 purnu apmeklē; i tad šiem nekas nesanāks, jo īpašnieki jau var arī pārcelt serverus uz ārzemēm, kur LR likumdošana uz šiem īsti neattiektos; vai gan jau izdomās kā citādi atvieglot sev dzīvi un saglabāt reitingus, tā ka sūdu nezūdamības likums paliek neapstrīdams kā gravitāte..
0
Es atkal tieši internetā sāku kā joku lietot tos visus vārdus, nu būtībā vairāk arī netā tos lietoju.
0
lolol, nu truemetālu jaunu toč neviens nemonitorēs. es tā ceru.
0
Crazybee sacerēja dzejoli par to, kā Darhheart ar pliku dibenu skraida pa pļavu. Kur sauc tur atsaucās.

Par citām traumētām mazulītēm piekrītu- lieli pokemoni virtuāli pazemo maziņos poke, taču jāatbild būtu, ja vispār, pašiem teksta autoriem, nevis personai, kas maksā par lapas hostingu.
0
Tas gan ir visai strīdīgi - ja avīze publicē lasītāja vēstuli, kur tas tēlaini salīdzina premjeru ar appuvušu krāna galu, ta sūdi var būt abiem ... Interneta portāls / forums jau tas pats vien ir, vienīgi fiziski to paņemt prriekšā ir grūtāk.
0
Forumu nefiltrē. Piemēram BigUgga vienu rītu mostas un redz, ka viņam Bobijs visu forumu pielicis ar rasu naidu kurinošām tēmām un vakarā ir klāt policija, kas piestāda sūdzību... Jā, BigUgga. Taisnīgi?
0
kā gan Uggam var piestādīt?
viņš taču neatbild par komentāru saturu.
0
free speach!
set da fakken speach free!!!
0
Tieši tā, bet tagad tas draņķa likumprojekts tādu variantu satur. Un tas tiešām nav godīgi.
0
Karoče ja tas tiek bīdīts tālāk vācam parakstus un iesniedzam prasību uzsākt tautas nobalsošanu per brīvību internetā. Vajag vismaz 150 000 parakstu.
0
No sērijas - tu gulēji mājās, bet ar tavu autiņu nobrauca cilvēku ... Poliči no rīta ir pie tevis ...
0
heresy
:"Par citām traumētām mazulītēm piekrītu- lieli pokemoni virtuāli pazemo maziņos poke, taču jāatbild būtu, ja vispār, pašiem teksta autoriem, nevis personai, kas maksā par lapas hostingu."
ja bet tiek diskutets par to ka portalu administratoriem bus janes atbildiba par portala lietotaju izteikumiem vai precizak par to ka ir pielauta hmz kaa lai to labak define - agresija

lidz ar to viens otrs var tikt pie sudiem
ok nevienu cietuma neliks tomer es priecatos ja dazam labam no ankh tiktu izteikts bridinajums vai nosutits uzaicinajums ierasties uz kafiju

risinajums hostu uz kada niderlandes servaka un miers!
0
Parakstu vākšanas kampaņu mūsu vietā gan jau atkal uzsāks kāda partija, kurai reitings pēc apgreida prasās.
0
nu tas jau tikai loģiski. kam devi, kur devi, kad devi? (nē, nedevu nevienam)
0
drīzāk vaig vākt parakstus pret trīs bāleliņiem un zelta pīli.
0
takaa nebuutu pohuj ko vini tur dara. aizliedz dzert uz ielas - pohuj ja gribaas dzer cilveeki. aizliegs piipeet taapat piipees. narkotikas vispaar vienmeer bijushas aizliegtas utt. nez liidz ar to visu galiigi nerausta visas taas speeliites.
0
BigUgga a kas tev pret nacionalo bibleni?
Vismaz redzams bus kur aiziet musu nauda.
vecajai biblenei sen vajag jaunas telpas un misiņa fondam jaunu glabatuvi lai visi var dabut
to bibleni vajag strunts par to naudu vismaz kautkas kas tauta paredzets tiks uzcelts
0
Vēljoprojām nepiekrītu, ka admins var tiktāl visu kontrolēt, lai nepieļautu neko tādu, kas kādu neizvaino. kāds vienmēr kaut ko atradīs.
0
Nacionālā Bibliotēka ir prezentāciju telpas uzņēmumiem par valsts naudu.
0
es vēl saprastu, ka par adekvātu naudu. tur tak iet karsti - re kā igauņus pat tuvumā nelaiž, cykac. aizbildinās ar kaukādu IESPĒJAMO kriminālprocesu IGAUNIJĀ, kur kādam merks darbiniekam sanāca šmucīta kukuļojoties. a pašiem te ar jau neliels skandāliņš... psc. besī. pietam, tā 130ciktur miļōnu tāme nemaz neietver visu vajadzīgo. mirstiet, strutainais zirgs dēmoncow!
0
admins vispār neko nevar izkontrolēt. tas pats, kas izkontrolēt vai saimnieka pagalmā kāds urlu bars neārdās. man jau pietiek kontrolēt, kad cietie sprāgsts, bled. zirga pipmeles tur sēž, necērt kā internetā notiekas. toleranci meklē, ble. fukku kukū!!
0
citēju:

"Programmas mērķis ir veidot cieņpilnu, drošu, iekļaujošu un solidāru Latvijas sabiedrību."

(..)

"Savukārt portāla "politika.lv" lasītāju aptauja parāda, ka 70% respondentu paši personīgi vai viņu tuvinieki izjutuši neiecietīgu attieksmi. 43% aptaujāto domā, ka Latvijas sabiedrība pēdējā gada laikā kļuvusi neiecietīgāka."

kas jūs par cilvēkiem pret šādu cēlu mērķi roku pacelt?

0
"Var jau lepni paziņot, ka asi vārdi netā nekas nav, un ja tos nespēj paciest, nav ko vispār sākt rakstīt. Nefolk pie mūsu nesenā konflikta minēja tādu jēdzienu kā "sasmērējušies internetā". Nav jau tā, ka tikai daži tirliņi mētātu asumus. Ikkatrs kādreiz netā ir neizvēlīgs vārdu ziņā. Vienīgi tikai daži to uztver personiski, atbild ar vēl asāku toni vai jūtas slikti. Varbūt derētu padomāt, cik bieži mēs lamājamies ikdienā un cik daudz mētājam vārdus netā. Un vai tiešām vienmēr vajag. Varbūt vajag."

Šitais ideali skan, ja vien praksē attiecīgā persona to īstenotu. ;)

"ankh.lv un Bobija tiesas skandāls, LOL!?

eu, Nefolk, par šito kucēm ir jābūt dziesmai!"

Es jau gara acīm skatu video.

"kaapeec... mani... izbanoji...
tagad... pats... cietumaa... seedi...
es... negribeeju... neko... ljaunu...
bet tu banoji, BET TU BAAAANOOOJIIIIIIII"

Šeit vajag skrīmo, dzirdi, jā? Skrīīīīīīīīīīī
0
Un ar skrīmo es domāju tādu emociju, kas pusraudus, pusaizsmakuši, bet galvenais no sirds to pusizšņukst, pusizkliedz.
0
Varbūt derētu padomāt, cik bieži mēs lamājamies ikdienā un cik daudz mētājam vārdus netā. Un vai tiešām vienmēr vajag. Varbūt vajag.

Pēdējo frāzi neizlasiji? Varbūt savureiz pat vajag lamāties.
0
Un dārgumiņ Izkaptiņ, mūsu mīlai beigas un vismaz izturies ar cieņu un neskraidi pa pagastu kladzinot, cik es un kāda es. Nesmuki.
0
Vienmēr atradīsies kāds, kuru kaut kas aizvaino. Truemetālā cilātie teksti noteikti aizvaino veselu kaudzi dažādāko sociālo grupu, kurām būs brīva vaļa iet un sūdzēties, kā te tiek kurināta neiecietība.
Un beigās būs kā tajos drūmajos, anti-utopiskajos fantastikas romānos, kur viss aizliegts un par mazāko atkāpi no normas uzreiz taisa lobotomiju...
0
Pag, pag, ja jau Tu sarauj saistības, tad es varu rīkoties pēc sava prāta, jo Tev vairs nav daļas. Pati atsacījies, pati arī baudi savas rīcības sekas.
0
var kontrolet
paskaties uz to kosmopolitu izgastuvi kurbijkurne.lv tiec melnaja saraksta un katrs tavs posts pirms nopublicesanas iet caur modiem
tiku saraksta jo publiceju patriotisku dzejoli :D
0
heresy es personigi tik pat ka nelamajos interneta
jo necenzetu vardu lietosana tas manuprat ir tads posms dzive kad tu centies pieaugt un uzskati ka jau lieto sadus vardus tad tu ir nenormali kruts
vismaz es piesliecos shadam viedoklim

Izkapt nemazga netiro velu negribas sakt publicet informaciju par tevi jo cienas paliekas tomer pret tevi vel ir!.
0
Izkapts vienmēr tā ir darijusi- izturas pret kādu slikti, pazaudē to cilvēku un tad viņu vajā un nomelno, jo tas ir viņu pametis.

bobij man tas ir dabiski- šad tad palamāties. Es no dziļiem laukiem :)
0
Zžeč čerkvi, Desper ? :D

A es vēl arvien cenšos pieaugt, ibio. Ielgusī pubertāte, tikai bez pumpām, yo.
0
Interesanti ir tas, ka krekliņš "Burn the churches" Vācijā ir ok, bet pamēģini tikai uzvilkt "Burn the sinagogues" :D
0
Ble, sākšu tūlīt raudāt, ble emo tāds...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...

Vo bla pareizā dirsa, kas var pukstēt par LĪDZEKĻU IZŠĶĒRDĒŠANU!!!!!!!
0
kāds iznesa parūku un pielikamo degunu... ibio
0
jauna dziesma kucēm - IZKAPTS MAZGĀ NETĪRO VEĻU, BOBIJS LABĀK ATTURĀS, JO PRET IZKAPTI VĒL CIEŅAS PALIEKAS, IZKAPTS UN HERESY MĪLESTĪBAI IR JĀMIRST!
0
un vispār jūs kuces fiksāk līgstat mieru, jo mums Heresy vajag pie merkentīļiem.
0
labu labā grupa. Kad būs CD/DVD?
0
oi, vēl jāgaida. tikmēr iesaku klausīties Tool vecos albumus sirdsmieram.
0
Tool pēdējā laikā šķiet pārāk pliekani.. nav domas dziļuma n shit
0
nu ja ka pēdējā laikā.
tāpēc jau arī vajag klausīties vecos albumus. Tur undertow, aenema n shit
0
bļa es esmu NAXUI slims.
gribās bļe galvu pret sienu šķaidīt.
krc, ne no smoking orchestra, pat ne heaven grey
pastrādā vēl, nax
0
eu, tochna!

a kaut kādu unpluged nevarat uzraut uz ātro? kā Kurts nahui Kobeinc !
0
vispār man šķiet ka Maiks Patons tomēr nogalinās metālu, viņš tak negausis liek visiem izskatīties pēc kakām un pelevām..

lab, jāstrādā. vai jāiet paēst.
0
oi nē, mēs nešpikojam no kurta naxui kobeinca. mūsu mūzika būs daudz intelektuālāka un komplicētāka.

nu davai, paēd par mani arī, man kakls ir pārāk iekaisis, laies uzdrošinātos viņā kaut ko stūķēt. bet, fak, kuņģim ta gribās.
0
Patons pwnz n00bz
0
Electric Light Orchestra - Rock'n'Roll, yeah!

Ja sāp kakls, neēd to, kakls vairs nesāpēs, sāpēs tad kuņgis!

Vispār man jau patīk, ka es esmu tā nomelnotāja. Tas, pardon, neliecina par mani, tas par spriedēju tik liecina. Kāds pats, tādus redz. Ne es izplatu baumas par bobija dzīves sieviešlīniju, un ne es pēc tam uzdodos, ka būtu viņa kaislīgākā aizstāve. Tas piemēra pēc, bet, ja vispār - visi cilvēki ir jauki un burvīgi, tikai katrs mazliet savādāk, tā kā uztaisi kakao, iečillo pie Black Sabbath, palasi Prustu, un gan jau beigās viss būs labi. :)
0
tiko atminejos sarunu ar izkapti kur vina man ierakstija ne to tekstu :D
0
Nunu, pastasti, ksksks

a skujinai man sis y0 padoma: man Ixkaps neko par tevi daudz nestastija - tikai to, ka neesat vairs draudzenes & ka tu toch bij ks-bobijsksksks & ka ankh pirmajaa tusaa roku rokaa vien staigaajaat. un veel - ka esi cilvaax ar izteiktu savas patiesiibas/taisniibas izjuutu. toch vairaak nebiju, paareejo visu - par (emo) utt. es pats varu izsecinaat

un man liekas baigi nevesliigi shitaada kategorizeejosha pasaules uzvere un tas, kaadi murgi no taas izriet, shas nociteeshu:

"Nefolk pie mūsu nesenā konflikta minēja" - Konflikta? WTF?

"lieli pokemoni virtuāli pazemo maziņos poke, taču jāatbild būtu, ja vispār, pašiem teksta autoriem, nevis personai, kas maksā par lapas hostingu." - whatwhatwhaaat?/?? katrs pats par sevi atbildiigs, ir tak ankh pat uzrakstiits (taapat kaa visur citur) ka daliibnieku viedoklji nesaskan ar administraaciju, so wtf are you boiling about?

"Nacionālā Bibliotēka ir prezentāciju telpas uzņēmumiem par valsts naudu." - nu ka nav veel nekaadas NB, ko var dirsties par to, kaaa nav?? taa likai lunji - autopiloti dara, parasti vnk atkaartojot idejas, kuras dzirdeejushi no citiem (piem,. izlasiijushi delfu komentaaros)

"Pēdējo frāzi neizlasiji? Varbūt savureiz pat vajag lamāties." - hhe he, bet daarguminj tas ir pilniigi pretrunaa ar to, ko teici pirms tam... lol, nu tak parunaajies pati ar sevi vispirms, make up your mind, un tad naac sheit to raadiit, nevis no viena graaavja otraa, taa it kaa makstii skudras dziivotu

"Izkapts vienmēr tā ir darijusi- izturas pret kādu slikti, pazaudē to cilvēku un tad viņu vajā un nomelno, jo tas ir viņu pametis." - nu reaals projekcijas/projiceeshanas (psihes aizsargemhaanisms freidismaa) piemeers = savas sevii neatziitaas iipashiibas paarnest uz citiem - skabargas/baljkja efekts) - ko pieraada mineetaas personas duaalaa attieksme pret to pashu ksksks, nefolku (kameer brauca virsuu ankhistiem, "piedaavaaja savu atbalstu", kad uzbrauca pashai (jo nefolks neshkjiro stulbumu), uzreiz adatas izauga), etc.

0
bet vispar davai veicinam iecietibu - VOTE FOR LOV!!! <3333

BALSO PAR MĪLU (BLA) <333

Mēs esam mērcēti skābē
Un dekadencē un arī
Krītošu spārnu skaņā
Brīnums kā turamies vēl!
Bet rīts ir gudrāks par vakaru
Un pūces blisina acis
Liekam jaunu bildi iekšā:

(piedz.)
ir tipa laiks
mēs visi sanāk un nobalsojam par mīlu
ir tā kā laiks
laiks
lai visi sanāktu
un nobalsotu par mīlu
y0

(2x)

Mēs esam vampīri-albīni
Sava pussabrukuma važās
Mūžam kaut kur luņojuši
Mums acīs nespīd gaisma
Mēs dedzinām bībeles
Wir haben niemals kampflos aufgegeben
Kur gaisma esi, tu, mēs tevi gribam atpakaļ!

(piedz.)

(2x2)

(69)

(LOL)
0
haha, labais ka tu mana skaipa "mēs visi sanāk" esi pielicis arī mūsu īstajā koverējamajā versijā.

m/ mmmmmmmmērrrkantīlā āskucezzzzzz/
0
0
Ziniet ko- Jums patiešām nav nekā labāka darāma, kā analizēt manu personību?

Nefolk, ja Tu nebūtu tik tendenciozs, atcerētos, ka es uzbraucu Tev, kad centies izprovocēt bobija apsmiešanu. Daža laba galviņā jau neietilpst iespējamība, ka pēc savstarpējām drazām un apvainojumiem bijušie tomēr saglabā cieņu un mazliet savstarpēju simpātiju. Grūti pateikt, vai vairāk ir bobijs par mani ķēzijis vai es par viņu, taču tā ir pagātne.

Man riebjas, kad barā izturas agresīvi pret kādu indivīdu- tādēļ toreiz kašķējos Tevis dēļ, tādēļ bobija dēļ, tādēļ arī izlamāju ankh.id aktīvistus un atteicos no kārtībnieka amata- pēc visām mazo meitenīšu apcelšanām man tie cilvēki gluži vienkārši radija nelabumu.

Vēlreiz atkārtoju- man ir pilnīgi pie vienas vietas, ko Tu par mani domā. Laikam jau grūti panes to, ko Tev uzrakstiju toreiz draugos. Aizvainotais ego meklē gandarijumu.
0
Zīdaiņu spārdīšana ir svēta lieta. Jānorūda no mazotnes, lai par nīkuļiem neizaug ... ;)
0
nu pag a tu maz iepazinies ar maniem motiiviem?

es visiem paraadiiju piemeeru KAA ir jaabrauc uz ksksks, nevis kaut ko, ko tu tur saskatiiji

empaatija = tas ir forshi, es tak ankhaa rakstiiju

davai, nav ko dirsties, tu tak nezini, ka dziivee es esmu miiljs un puukains (taapat kaa bobijs un tu arii un visi citi... iznjemot schnizzel un mazo2 ha ha)
0
nu ja ka viņa nezin, tāpēc jau viņa šitā.

haha, scnizzel jā, bet mazo2 kā jau iepriekš - metam ārā - niks totāli neskanīgs mk tekstiem.
0
schnizzel, schnizzel ! (rock)
0
^^^mmm... Vote For Love. Man tas gabals baisi patīkās. Jāuzliek!
0
ja cilvēki iemācītos to, ko angliski sauc par "fail gracefully", tad problēmu uz pasaules būtu daudz mazāk. citadi dīvaini sanāk. vot pārītis uķi puķi uķi puķi. nē, ja pašķiršoties, nebūšot nekāda publiskā diršana utt, lieli cilveki taču. smuki sakakā man uz galvas par tādām iedomām un pamet kaujas lauku ar platu smaidu. paiet pāris nedēļas un gatavs - saprātīgie cilvēki nekautrējas otru saukt par mauku mēbeli :-D

ielūrot šeit izrādās var daudzko jaunu uzzināt par citiem un arī sevi. hehe ļaunais baumotājs doomed. a jums pašiem nešķiet, ka savas problēmas vajag izrunāt sava starpā, nevis kladzināt pa visu pasauli? heresija tāda, izkapts šitāda, folkbleks tāds un doomed šitads. a jēga? tas pats folkbleks nevarēja man vienkārši paprasīt, kas notiek? baigi grūti painteresēties kāda velna pēc es uztaisīju domubiedru grupu traukos? da nē, vienkāršāk jau ir izdomāt kautkādus secinājumus un kladzināt viņus apkārt.

kolektīvi padirst pa ankhu jau ir kruti - pokemoni etc etc. vienīgi cilvēki nesaprot, ka nav tāda kolektīva - anksieši. jā, ir cilveki, kuru domas saskan, bet dažīem te liekas, ka tas ir baigais noziegums - būt vienās domās ar kādu citu. bērnišķīgi, ne mazāk.

vēl diezgan līdzetu, ja cilvēki pārstātu klāstīt savu privāto dzīvi publiski. tad nebūtu jācepās, ka redz citi apspriež tavu privāto dzīvi. muti ciet un miers. neafišē, ka vot atiecības parasti ilgst 3 mēnešus un pēctam tiec pasūtīts. tad cilvēki neizdarīs secinājumus.
0
Un ko Tu dabuji par to, ka kā sektas pārstāvis sacerēji aizstāvības runu?
0
ko tad es aizstāvu tavuprāt?
0
doomed, varbūt tomēr darba laikā dari savu tik ļoti mīlēto darbu, nevis taisnojies par savu un sava draugu pulka pašmērķīgo ņirgāšanos? Tu acīmredzot ienīsti savu pelēcīgo dzīvi un visu to kompensē ar savu interneta varoņa statusu, tāpat kā visi pārējie ankh aktīvisti. Palika garlaicīgi ankh, ielīdi truemetal cerot ar kādu sakašķēties.
0
interesanti, ka šitā ņem un klūp virsū jauniete, kas te pirms pāris dienām iestājās par iecietību. nu, ehh... klausies manos vardos, neskaties manos darbos, kā nu tur bija?

tu jau laikam vispār nesaprati, par ko es rakstīju? mēģināšu rezumēt sevišķi talantīgajiem.

1) beidziet runāt par savu privāto dzīvi, atiecībām publiski, un sūdzēties, ka pēctam arī citi par tām runā. tas atiecas tikpatlabi kā uz folkblacku tā arī uz tevi, izkapti un, iespējams vēl dažiem.

2) ja esi sapisis atiecības, nesauc pēc tam to otro publiski par mauku mēbeli. ja tu to tomēr dari, tad nebrīnies, ka citi pret tevi var izturēties arī nicinoši. tas atiecināms uz tevīm.

3) ja ir kāda problēma, tad vislabāk to atrisināt ir pajautājot, nevis baumojot. tas atiecināms uz folkblacku.

tas, ko es daru darba laikā atiecas tikai uz mani un var būt vēl manu priekšnieku. jebkurā gadījumā, tas neatiecas uz tevi, takā šeit tev nevajadzetu gan kautko teikt.

un, paldies, manā dzīvē ir krāsas. daudz krāsu!

es saprotu, ir jau skumi, kad par cēlu aiziešanas postu visi sāk ņirgāties, ja par dumjām lietām neklājas smiet, taču pati jau satizlojies, nekas cits.

atkorķējiet užavnieku. ES AIZEJU no trūmetāla!!!!!! (lai pēc nedēļas atgrieztos)

0
doomed, a kam tu pis?
0
es nez. tev ir kādas labas idejas?
0
Tautumeita kurpisies ?
0
Dārgumiņ doomed, es ne brīdi neesmu sūdzējusies, ka kāds apspriež manu privāto dzīvi. Man tikai riebjas, ja izdara secinājumus no sērijas "divreiz gada laikā nomainijusi puisi, tātad mauka". Nespēju arī saprast, kādēļ man būtu jāskumst par to, ka par mani ņirgājas bars cilvēku, ko tāpat necienu. Ja tomēr to baram pieslejas kāds, par kuru esmu augstākās domās, tas gan rada mazliet nepatīkamu sajūtu, taču manas aknas ne to vien spēj pārstrādāt.

Ja par konkrēto mauku mēbeli- nu ir mauku mēbele un viss. Par tik gļēvu un nodevīgu personu neko labāku nevaru pateikt. Jā, esmu pati vainīga, ka iegrābos, taču tas nemaina faktu.
0
Tad redz kapec Norbert tu man atrakstiji vestuli.
0
par tiem secinajumiem nu atvaino ka neprasiju tev Norbert.
Vienkarshi kad uzinaju ka tiesi tu mani izbanoji tad nu baigi man bija velme ko prasit.
Cilveki melo es nesaku ka tu to dari bet so to te runajot publiski ir viegla atrast patiesibas graudus neka ja runa tikai dialoga.

par to privato dzivi?
cik tad es par to daudz runaju no sava skatijuma es diezgan maz par to runaju un tas kas ir intimi tas paliek pie manis
tieshi jus no ankh vienmer parspileti brecat , ka es vainigs pie ta ka par daudz par privatam lietam runaju

taa gan ir manuprat ankhiesu interpretacija.
un es nesudzos ja ko saka
ok lai saka , tikai lai neapmelo!!!

0
Bobij, varbūt tu varētu nedēvēt visus vārdos/uzvārdos, bet gan nikos. Tas, ka tu visus pazīsti personīgi, nenozīmē, ka ar citiem ir tāpat. Un tas apgrūtina postu lasīšanu...
Piemēram, pieminētais, Norberts, acīmredzot ir doomed, taču, lai to saprastu, jālasa iepriekšējie posti un tas aizņem fucking laiku.

0
Fuck, kāpēc es tos komatus tik daudz saliku? Nja...reibumā rakstīt labi nava.
Nevermind....OFFTOPIC.
0
Nez ko par cieņu var teikt persona, kas izveido domubiedru grupu ar bobija foto un tekstu :

" folkblack
ja šī grupa atieksies uz tevi, tu sapratīsi ;-) Mēs zinām, kas ir figņa!"

www.draugiem.lv/groups/group.php?gi...

Rasisms, naids pret bijušo draudzeni vai sūdzēšanās par darba devēju ir gluži parastas, lai arī ne pilnīgi adekvātas lietas. Nodibināt antifanu grupu kādai personai ir stulbu pusaudžu cienīga rīcība. Un tāds vēl lien truemetal mācīt ka nav smuki naidoties publiski.
0
Tiktāl par iecietību mīļajā pokeforumā ankh- zinot viņu tendenci gardās lietiņas dzēst, iekopēšu gan linku, gan attiecīgo diskusiju.

Now that is EMO!

ankh.id.lv/viewtopic.php?t=939...

dmd: Šodien 30 Apr 2008, 00:23
vienkārši paziņoju, lai ir skaidrs, kas notiek. nākamais cilvēks, kas klaji kakās moderatoriem uz galvas tiks nobanots. galu galā foruma lietotāji nemaksā mums algu un foruma uzstādījums nav nullzona. a ***** patīk, cik uziet.

Shaitael: Šodien 30 Apr 2008, 00:24
Cerams, ka balsojums pie Hitleriem nenozīmē banu, jo ja jau tā tēma netika izdzēsta, tad man likās, ka ir legāli.

dmd: Šodien 30 Apr 2008, 00:27
imho varbūt tā tēma nav vietā, taču aptauja ir gana fifīga lai paliktu, jo sevišķi ar to crones twistu. bet kpaba komentāri gan sāk dikti nepatikt.

Shaitael: Šodien 30 Apr 2008, 00:28 Atbildēt ar citātu [Atzīmēt ziņojumu kā nelasītu]
Tam es piekrītu.

paranoYa: Šodien 30 Apr 2008, 00:34
vispār biju nedaudz pārsteigta par šādām aptaujām, kurās arī nolēmu nepiedalīties. oO_ man jau liekas, ka tas nebija īpaši labi darīts.

dmd: Šodien 30 Apr 2008, 00:39
mēs reizēm mēdzam arī labprāt pasmiet par sevi, bet visam ir robežas.

nazguls
Runātājs: Šodien 30 Apr 2008, 00:45
Citāts:
foruma lietotāji nemaksā mums algu

Tad jau nav ko iespringt, spamo kā parasts jūzeris.

heresy: Šodien 30 Apr 2008, 00:46
Nožēlojama histērija. Šo diskusiju redz visi, tā kā varēji savu sāpīti vismaz pataupīt kārtībnieku sadaļai.

Attopies dmd- tu esi paštaisns, rupjš un lielākajai daļai cilvēku, kas ar Tevi saskaras, nepatīc. Tu ņirgājies un kakā uz galvas pats.


dmd: Šodien 30 Apr 2008, 00:47
bans. pirmais.
es atgādināšu, ka visas pretendzijas nekautrējoties var rakstīt darkheartam, viņš ir labs cilvēks un es ticu, ka pie kautkāda viduspunkta varēs nonākt.
iespējams es rīkojos nepareizi.

nazguls: Šodien 30 Apr 2008, 00:51
EMOcionāls gājiens , nu ļoti Laughing

dmd: Šodien 30 Apr 2008, 00:52
tas adresēts man?

Gruzīns: Šodien 30 Apr 2008, 00:53
yo, dmd, tu i stulbs.
banu studijā.
+ 10 cm tev !
kā jau teica, pats tu brauc virsū, a tev nedrīkst.
Comoooon, kā tu pret cilvēkiem tā pret tevi.
Vecīt, tā saucas KARMA !

dmd: Šodien 30 Apr 2008, 00:57
15 dienas.

Freak face: Šodien 30 Apr 2008, 01:02
Autoritārais režīms, vai vienkārši mēneša īpašās dienas uznākušas?

0
haha, tas dmd čista pwnz :D
0
ā, tas ir tas pats doomed? :D
džekam normāli ir ko darīt - sēdēt ūber ankhā un banot visus, kas kaut ko sliktu par viņu pasaka.
0
normāls hilters wannabē
0
doomed +5
heresy -14 apmeram
bobijsksksksk uz 0 (nelasiju)

bet doma taada, ka jaapiesaka karsh Lietuvai un tad tauta atkal buus vienota, izkapts salabs ar heresy un bobijs atklas savu patieso identitati (emo/meitene/natural-slave... un staarkji atkal metiis mazus viistokliishus lejup pa skurstenjiem un kaapostu laukos. Karsh pret Lietuvu muus vienos, bet kur nu to saprast "tumsas draugiem", "hitlerjuuhendam", un "kaartiibniekiem". pavisam cits liijmenis. vinji nedomaa pietiekami astraali, vai ne, runci?
0
tieši tā.
mhm.
0
labi tev par prieku lash ar Norbertu es domaju Norbertu Peku jeb doomed
sim cilvekam ankh ir 2 konti
pamata dmd un fake konts - doomed
25 gadi dzivo Liepaja
agrak bija vecakais kartibnieks ankh - augstaka moderatora pakape
tagad man nav zinu par vina amatu , bet iespejams kas lidzigs
Vins bija cilveks kas mani pec vina pasa vardiem izbanoja.
Interesanti ka nepacentas to pats man pateikt , ka tas bija tiesi vins.
Tb taja bridi , kad banoja mani.
vina draugiem.lv profils
www.draugiem.lv/friend/?62458...
ceru ka tagad lash tu saprati ko es domaju ar Norbertu?
0
Šādi nevajadzēja. Tu zini, ka Tevi banoja pamatoti. Pamatota nebija tikai ņirgāšanās pēc tam.

nefolk- es kā aizņemta sieviete varu paziņot, ka man nav ne mazāko interešu Tev patikt.
0
Izlietu udeni seit nesasmelsi.
Tomer paldies jums visiem.Jutos pacilats.
0
un tajā ankh ir VĒL tādi??! :D :D

ibio :D :D 25 gadi.... eatliver.com/i.php?n=3020...
0
haha, lol, dmd, šķiet, visus bano pamatoti :D
ja, teiksim, nervu lēkme un banottieksme ir labs pamatojums...
0
heresy, vakar, plkst. 08:39 [Profils] [Link]
Šādi nevajadzēja. Tu zini, ka Tevi banoja pamatoti. Pamatota nebija tikai ņirgāšanās pēc tam.

nefolk- es kā aizņemta sieviete varu paziņot, ka man nav ne mazāko interešu Tev patikt.

Hmm... kaa buutu ar "stulba govs" taas "sievietes" vietaaa?

Es par sievieteem biju labaakaas domaas... Cik tev gadu, 21-22? Sieviete LOL histeerija (= no"dzemde") tev ir, tas ari viss, pieskati, ko domaa/raksti, nah un atsienies, ja

p.s. Izkapts nav par tevi labaaka, tam gan es piekriitu tagad ;(
0
Dārgumiņ, tad nu es Tev varu pieklājīgi pavēstīt, ka Tu esi lecīgs ēzelis ar dzērveņu rūķīša bārdu.

Neliec man atzīmes, būs Tev miers. Ignorē manus postus, neraksti piebildes. Histērija? Ai nē- kolosāli sadistisks garastāvoklis.
0
Heh, dīķis mazs, varžu daudz. Visi viens otru pazīst, mīlē un nīst.
Starp citu, man interesē, ko tad tādu sliktu dmd pateica? Man viņš liekas kā viens no tiem labajiem cilvēkiem, kam īsti nav tādu smagu grēku.
Ā, un tiem manis nīdējiem. Paldies Jums, ka esat. Runājat par mani, ko vēlaties (un iečillojat pie Džimija), bet citus tad gan nejauciet savās intrigās, labi? Paldies.
0
Un histērija - tā visiem tiem, kam tās nav, ir mistērija. :D
0
Izkapts- Tev no ziņkārības uzaugs deguns kā Buratīno :P
0
Man jau ir viens tāds Buratīno deguns, otru nevajag, paldies. :D
0
Būs, būs :P
0
Re[1]: Izkapts
No: Santa Skujiņa (heresy) (21)
Es Ilviju mīlu. Viņa man ir kā vecākā māsa, ja nebūtu viņas, es tā arī būtu palikusi kaut kāds mucā audzis mazpilsētas pokemons. Es vairs nevēlos ar viņu kontaktēties, jo viņa vairoties kritizēt sevi pastiprināti tiesā citus, tai skaitā mani, taču es viņu cienu.
Par emo attieksmi- man piemīt pastiprināta empātija un sentiments. Viņai arī reiz tāds bija, mūs atsķīra vienīgi tas, ka es biju optimistiskāka par viņu. Visas iesmējamās kompromitējošās lietas es par viņu zinu, taču es būtu pēdīgā dranķe, ja kaut ko no tā visa palaistu tālāk. Tā kā atšujies. Par šo tēmu diskusiju nebūs.

Re[1]: Izkapts (beigas)
No: Santa Skujiņa (heresy) (21)
Nu un? jā, viņa ir ārkārtīgi nekārtīga. Ļoti. Es agrāk mēdzu viņu sapurināt un akcijas veidā viņu piedabūt iztīrīt dzīvokli. Man vienalga. Viņas lugas atsver viņas katastrofālo slinkumu. Ilvijai vajadzētu būt aristokrātei ar kalpotājām, viņa nav domāta fiziskam darbam.

Hmmm, LOL, nebiju veel padomaajis, ka draugos arii var blokjeet.
Nu nafig man iedziljinaaties juusu love/hate, es vispaar negribu par to neko zinaat, es esmu praatiigs bishkopis nah tagad un man ir sava muuza (neviena no jums) bleh

Runci, attopies!!!!??! Nafig to Izkapti. Too fokking trolled. No fokking control. Kuce vinja nav, klacha gan. Vista, krc. Meees varam to pieraadiit. Sviezham laukaa, sanaak tagad 4inieks + Ieva/Ilze ne?

0
Hm, atrodi paradoksu, saucaas, pirmaa veestule, ej tu nah, excercise in female logics

i have better things to do
and i did my best, un-bitch you
0
So what?
0
so what:

tu nesaprati pashu peedeejo manu teikumu (kas arii bija visa taa palaga Kvintesence)

CILVEEKA MAAJAS IR VINJA APZINJAS SPOGULIS

Un es negribu spoguljoties tajaa, ko es ieraudziiju, es tur nah 15 sekundes neiztureeju, un vinjas kucei man vajadzeeja iespert, lai kautkaadu respektu ieguutu, nepatiik man dziivniekiem spert, ja kas

Piekriitu, varbuut vinja sacer gjeniaalu sviestu, bet ja tas rodaas taadaas maajaas/apzinjaa, tas nav prieksh manis

End of story. Napalms blja
0
p.s. jau TRESHOREIZ uzxspeeleeti godbijiigi paklanos Tev un pazemiigi atshujos, eju dirst - visur, kur tu mani suuti, heresy, tikai lai man nebuutu sava apzinja ar juusu emo jaapiesaarnjo

krc - 2 un-bitches banned from nefolk mind also

p.p.s. Izkapti gan silti iesaku visiem kakukora un un-con-trolled grindkora cieniitaajiem - ejiet uz vinjas lugaam, kaut kur raadot mazajaa zaalee, paseerchojiet ilvija bloks

/Begone ye all lol-fi folk.
0
[EPITAPH]

[TOMBSTONE]

[R°I°P NAH]

...
0
Eu te nav tas labais lains no M-Kuchu dziesmas "Bobijs Ks Ks Ks" (uz Rajeckas Seshpacmit baazes ;)

"Bet vai tu apskatiisi manu profilu,
Kad pats jau buusi izbanots Ankhaa...??"

:D
0
Domā, ka man ko jaunu pavēstiji? Vai kādam vēl? Kaut ko kompromitējošu? Ej ārstējies.
0
Savulaik rakstīji "Vērtīgākā cilvēku īpašība - žēlastība/žēlsirdība... 100%
Es domāju, ka nākamā uzreiz pēc empātijas vērtīgākā īpašība cilvēkam ir spēja (saprast un) piedot."
Tad nu es ļoti atvainojos, ka tagad uzmācos, bet man ir jāpaskaidro, savādāk rodas pagalam aplams priekšstats. Kakas, protams, ir fuj. Nē, tas nav pat protams, tā audzina cilvēkus, ka kakas ir fuj. Dzīvniekiem kaka nav nekas fuj. Nu, ir nepatīkami arī dzīvniekiem kakainā vidē, bet šitāds šoks tiešām nebūtu. Liekas, ja tur būtu kaut kādi sadzīves atkritumi, Tev tas nešķistu tik traki. Ja man paziņo par viesošanos, es savācu. Zin, dīvaini, citi cilvēki, kad ierodas neaicināti, to, ka kucēns kakā (un es, jāatzīst šoreiz ilgi nebiju vākusi, bet tam ir vairāki iemesli) saprot. Viņi man vienkārši paprasa savākt, un es to izdaru. Cilvēki, kas man nākuši ciemos, neizdara vispārīgus secinājumus par manu apziņu vai vellszinako. Starp citu, šitādu niķi Tu piedēvē man. Un par Tavu izteikumu par suņa sišanu es nerunāšu. OK, man jāpiestrādā pie suņa audzināšanas utt Suns tomēr ir mazs, viņai tikai pēc pāris mēnešiem būs dzimumbriedums, t.i., pubertāte. Ja Tev vispār interesē iemesli, kāpēc tur bija kakains, kāpēc es neveltīju to pusstundu savākšanai - iepriekšējā dienā es veltīju visus savus spēkus naudas iegūšanai. Es par sevi rūpējos viena, man ledusskapī nestāv kaut kas, ja es to neesmu nopirkusi par savu naudiņu. Man vienkārši nebija spēku + paaugstinātais asinsspiediens, kas galvu dunina, tādi āmurīši dunn dunn dunn. Ibio, es nesūdzos par to, es par to visu klusēju, lai citiem nav lieki jāsatraucas. Es tieku galā, bet spriedums par sekām, neinteresējoties par cēloņiem, nav pareizs, nē? Tagad man beidzot bija pabrīva, galvu nedudinoša, no rūpestiem par naudu brīva diena, un, tici vai nē, viss spīd, laistās un pat smaržo. :P
0
Bļin, kā es negribēju šito publiski likt. Pārsteidzoši, ka cilvēki, kas nerunā par iecietību, to ļoti ātri saprot iemeslus, pat viņiem to nesakot.
0
...tomēr dažreiz ir labāk, ja tēmu var izdzēst un ir kāds, kas to izdara.
Nu kamon - var paspamot, var pakult sviestu, bet šitais aiziet biš par tālu. Kāpēc trūmetāla lasītājiem šis viss būtu jāzin?
Man kauns palika lasot.
0
Vienmēr jau var pasūtīt suņa kaku pa pastu.
0
Izkapts, labi, ja shodien tev maaja laistaas'n'spiid, kjeries pie jaunas lugas (kuraa visi varonji vareetu buut kaada nefolka, tavas, heresy vai runcha apzinjas prototipi), saakums buus daudzsoloshs, par turpinaajumu gan shaubos, jo kaa tad tu, ar savas fiziskaas izdziivoshanas nodroshinaashanu, speesi notureet tik augstu standartu ikdienaa, ja pat pasniedz to kaa pashu par sevi saprotamu, ka, ja kuceens ir jauns, tad ir ok, ka viss gaitenis ir miineets, pludo, vinsh pa tiem suudiem plosaas, kaapjot iekshaa brutaali (nefolka aciim redzeeju) un lec virsuu neaicinaatajiem un pavisam negaidiitajiem (vai ne?) viesiem. Naakoshreiz iespershu arii tev, taa ka labaak izveelies piezemeetaakus sviestabiedrus turpmaak, gan jau, ka jums ar heresy veel viss nav zudis, es ticu muuzhiigajai atgrieshanai, reizeem....
0
*1 (apzinjas) shkjautnes (truukst v.)
*2 (izdziivoshanas nodroshinaashanu) aiznjemta (ib.)

p.s. tu pati labi saproti, ka ne jau netiirais gaitenis ir tas, kas man lika 3.oreizi (aber nur einmal ist genug!) vilties, bet tas, cik neelastiiga tu biji situaacijaa, kad tev tika skaidri dotas tikai 2 riiciibas izveeles. Veelreiz noticeeji savaam "paaraakajaam speejaam", es juutu, tici vien, juus ar heresy esat kaa dviines, tikai tagad to ieraudziiju
0
p.p.s fuk bich vomit, nah
0
Par to citaatu no ANKH,
es nekur nerakstiiju, ka man taada speeja piemiit (hh)
vai ka nefolks ir cilveeks
(= uzskata sevi par)
tu veelreiz gribeeji interpreteet pa savam
bet tu esi tikai 2. kursaa
nah, priecaajies, ka tavus tekstus es veel lasu, atshkjiriibaa no tavas evil twinnes, phe
0
Neticami! Tas ir negaidīti! :D Precizēsim - nevis man tika dotas tikai divas izvēles, bet Tu man piedāvāji tikai divas izvēles. Neviena nepatika, piedāvāju sākotnējo variantu, par ko bijām vienojušies (nē, nu, ja cilvēki vienojas, tad tam nav nekādas vērtības, un ne jau par vienu gadījumu ir runa). Tas ir humors - visi vienojas, bet beigās jādara, kā nefolks sagrib pēdējā brīdī. :D Kāpēc? Tāpēc, ka par spīti Tavai izglītībai Tu nespēj panākt, ka citi apbrīno Tavu viedumu, Tu nestāsti gari un skaisti kaut ko, ko zini, Tu nedalies tajā, tikai stāsti, cik citi ir slikti, ka nezina to, ko Tu zini. Caur noliegumu apstiprinājumu nepanāksi. Es nezinu, cik Tu esi gudrs un vieds, jo Tu to neizpaud, taču es zinu, ka Tavi argumenti bieži aprobežojas ar otram cilvēkam piedēvēto īpašību izvērtējumu. "bet tu esi tikai 2. kursaa" (lol). Tas liecina vien to, ka esmu otrajā kursā, neko citu. No tā var izdarīt secinājumu, ka, jā, esmu mācījusies mazāk kā Tu konkrētajā iestādē, bet ne jau universālus spriedumus. Ko es muldu, ik pa brīdim Tavā argumentācijā tomēr parādās pērles, kas liecina, ka Tu tomēr sen vairs nemācies otrajā kursā. "Naakoshreiz iespershu arii tev". :D Šis ir mans favorīts. Nevaru vien sagaidīt, šī metode varētu teju vai visus pārliecināt par Tavu viedumu.
"Veelreiz noticeeji savaam "paaraakajaam speejaam"". Tu man šito regulāri piesien vien tapēc, ka es rīkojos, kā uzskatu par pareizu. Ja es pakļautos, nepiedomājot par motivāciju, Tev arī nebūtu interesanti, un tad Tu varētu visiem stāstīt, kāda dura es esmu, ka daru visu, kas Tev ienāk prātā. Es ieklausītos Tevī, padomātu, ja man dotu satriecošus argumentus, motivētu manu rīcību, panākot, ka es pati gribu rīkoties tā, kā Tu vēlies, lai es rīkojos. Es labprāt pakļaujos cilvēkiem, kas spēj mani pārliecināt. Tie ir cilvēki, kas ir apliecinājuši savu viedumu gan iemācot man ko noderīgu, gan ar savu rīcību. Tu man tikai prasi, lai es daru, kā Tu vēlies. Kas gan Tev liek mani apsūdzēt iekš jušanās pārākai par Tevi, varbūt pašapliecināšanās, neviļus izpaužot, ka pats tāds vēlētos būt, lai novirzītu aizdomas no sevis? Zini, lai pārliecinātu cilvēkus par kaut ko, nekas īpašs pat nav jādara, vienkārši jāļauj citiem to saskatīt. Rādies vieds, esi varens, un es to cienīšu. Pašlaik Tu tikai piedāvā citiem darīt to vai šito, jo a)Tev ir stress, b) Tev tā gribās utt. Tas nav kārdinājums citiem pakļauties Tev. Tas liecina par to, ka Tu esi stresains gribulītis, neviens tādiem negrib pakļauties. Tas neapliecina Tavu viedumu. Es tagad nesaku, ka es esmu dikti vieda, es tikai atzīstos, ka vēlējos to redzēt Tevī. Gaidīju, kad rimsies ņirgāties par vienu vai citu muļķīgu teikumu, ko esmu izspērusi, un parādīsi man plašāku pasauli. Bet Tu nespēj rimties. Lai dzīvo dzemde! Viva la histeria!
Es arī neapgalvoju, ka Tu esi empātijas kalngals. :D Tur taču pat zirgam jāsmejas. Bet forši, ka Tu to pieņēmi no zila gaisa un saki, ka es esmu tā, kas interpretē. Tas artsauci uz citu īpašību ķidāšanu. Mans secinājums bija vienkāršs un ne absolūts - jo vairāk cilvēks runā par empātiju un līdzīgām īpašībām, jo vairāk viņš tās gaida no citiem sev. Cilvēkiem, kas to realizē praksē, nav būtiski mētāties ar tiem vārdiem. Cilvēkiem, kas ir pārāki par citiem nav būtiski, ka viņiem to nemitīgi apliecina, jo tas jau notiek.
0
y0...

hevy staf.. let me come back later

Izlasiju tik pashu saakumu.

Es teicu "Man ir pilna mashiina. Vediishu kakji. Mashiina aizkrauta. Knapi viena vieta sanaaks. Ja tavs suns nav par lielu, kaut ko izdomaasim."

Tavs suns bija par lielu, bet tikai nedaudz. Par taadu sunju uzvediibu tieshaam pirms tam nebiju padomaajis. Un to, kaa tu savaac, es redzeeju. Pietiks vienreiz, ja? Viss notika taa, kaa tam bija jaanotiek
0
Izveeles iespeejas (2!)
1. BRAUC BEZ SUNJA
2. NEBRAUC

1. neder > automaatiski 2.

Un es veel tev piedaavaaju aizbraukt uz veikalu paiku vinjam nopirkt. Tu nedzirdeeji?
0
Tevis deelj, bleh, Runcis tagad uz Tiaamat ar BUS kratiisies >:(

Nu ja, daudzi mani argumenti ir intendeets absurds. Es biezhi rakstu lietas, kuraam nepiekriitu - provokaacijas/disturbaacij... noluukos. Un es neesmu advanceets Buda/Kristus jauniibaa. Tas tev ir kaut kas jauns?
0
'Bļin priekš šitādas sarakstes ir izdomāts SKYPE
0
Jaa, bet juus man tur abas esat blokjeetas LOL :p <333
0
Tad atbloķē viņu, nevis saraksties publiski- riebjas lasīt nefolk-ziepju operas.
0
Es piemēram nelasu ... Kas tad tevi spiež to darīt ?!
0
vispar es te pamaniju ka te trumetalisti pasi provoce nefolk
jo tikmer kamer nefolk cep 100 un vienu temu kur publiski kaskejas tikmer neviens cits necep normalas temas kur var parunat.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas