ZUPĪTE
+1
Vakar labo zupenieku izdomāju:
-par pamatu pseidotomātu / nūdeļu zupīte;
-ja kautkur mētājās nedaēsti dilles / loki - tos tik hujārī klāt (vitamīni, jobcik);
-iegriež iekšā mītiskās gaļas izstrādājumu kupātu (iepriekš apvārīts un apcepts), bet kāds sardeļcīšiņs ar derētu;
-piegriež klāt sālītu gurķi (yo, tas bija labinieks);
-piedzer aliņu pēc izvēles.

Zupīte spārdīja. Ēdu gan 3h, bet tam bija cits, no zupītes neatkarīgs iemesls ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
njaa studenta laiki, tik dilles nebij :)
0
he he,, recepshu laiks. pwnz. es atkal traukos ieliku savu sauletamiinu (aarstniecisks nekokteilis), nocheko, ko ;))
0
nefolk, peec cik ilgas sauletamiinu lietoshanas taadu effektu, kaa savaa profila bildee? un vispaar kaads pwnz? PAUNO TACH lol :D
0
kura profila?
0
Ja tu par to, kas no Urskumug cd, tas nav sauletamiins. Aizej uz aptieku un paprasi deksofaanu, saki, ka nefolks ieteica ;]]
0
pirmo reizi dzirdu taadu nosaukumu ja godiigi, nav taa gadienaa kaada sunju inde? =)
0
p.s. Man te bik veel herbaalais spiids no Holandes aizkjeeries, pastiijos sastaavdaljas, nekaa sarezhgjiita pasham uzproduceet:

1. Gvarana
2. Kolas rieksts
3. Muskatrieksts (shito gan neiesaku, garshu bojaa, ue)
4. Kaneelis

Veseliigi :))
0
vai ta aptiekaas sunju indi tirgo? LOL
nee, taas ir klepus zaales. bet ne vulgaaris, bet transcendentaalis =) transcendee ieteikto devu un transcendeesi savu folk-apzinju ;]
0
p.s. es vairs nelietoju, jau sen, veederu bojaa nah :(
0
paskat tik, nefolks baigas degustators :))
tu domaaji guaranu ar u nevis ar v, ja? jo tikai taa tad vareetu atbilst nosaukumam. iisteniibaa nemaz nezinu kur guaranas sulu dabuut.
aa man vienreiz viens metaljurka staastiija, ka esot divataa ar chomu izraavis taas klepus zaales, kadu laiku nav vareejis griidu ar zemi atshkjirt un peecaak meegjinaajis sazinaaties ar savu draugu tieshajaa savienojumaa caur podu :D
tev seenes jau savaaktas prieksh ziemas? =]
0
Guaranu tabletēs dabūt praktiski katrā aptiekā. Ja gribi pulveri - no problem - saspied/saberz tās tabletes un būs pulveris, ar ko maisīt. Sēnes man bija no Holandes bik līdz, bet nu jau cauri. A mušmires man stāv jau hvz cik ilgi (biedrs atnesa), bet kaut kā vairs nevelk tik brutāli šamaņot. Tās vietējās psilo meklēt nav laika, nah
0
klepus sīrups + kāds alus/i = 2 dienas vari izsvītrot no savas atmiņas...
0
tabletees? laikam jau baigaa kjiimija tad, es domaaju, ka no auga sula izspiesta jeb arii seeklas pulveriitii saberztas.
anyway buus kkad jaanopeer un jaauztaisa kkaads kokchiks :)
a proporcijas uz izjuutu cik saprotu :)
vienreiz man sakaaca noproveer ar chomu taas holandes seenes, divataa izeedaam to paku (paaris bija taarpainas) un praktiski neko arii nepakjeera, varbuut alu nevajadzeeja riit, h3 kr4.
veel ir taada piipejama shtelle, saucaas salvija, jumtu nenormaali jauc nost :D
0
tās sēnes ir vispirms jāizžāvē, jaunais entuzijast.
0
vinjas itkaa bija diezgan sausas, ja taa tu to domaa :)
itkaa paardeveejs arii bija teicis, ka nekaads prepairs nav nepiecieshams. varbuut taarpi jau bija visu labumu izgrauzushi :D
0
Varu jūs apbēdināt, Nīderlandē tagad oficiāli aizliegts sūņukus tirgot - pārāk daudziem jumtu rāva neadekvāti nost ...

Kas bija par figņu, kad dažs labs pēc tam pus dienu blenž sienā, tā ka bail pakustēties un jaukos gļukus aizbaidīt ? Ar kāda micēlija nebija ?

P.S. Kāds magoņmaizītes vai kaņepju sviestu nav mēģinājis saēsties ? :D
0
Nu gan apbēdināji, gudriniek.. aizliekts tirgot ir tikai sausā veidā, kā tad citādi es vēl pirms 2 nedēļam iepirkos pavisam normāli? tās runas jau kopš rudens, bet tas ir pārāk liels tirgus, lai to tā vienkārši nahrenizētu, jo divi tūristi tur izkrituši pa logu pālī (jo drošivien maisījuši tās sēnes ar visu iespējamo)
0
lMl, kur tad tu pirki? Ja bija tārpi, tad tikai tāpēc, ka pēc tam jau kāda muša iedēja vai kaut kas tāds... jo viņas tak (pēc jābūtības) audzē "sterilos" apstākļos (apmēram 99% izolācijā, uzturot iekšējo mikroklimatu, etc.), respektīvi, es domāju, jūs tas pārdevējs vnk uzmeta, nah ;(
0
Bljadj of Daknes, tu laikam domā FOF [tarēnu] - "pretradiācijas" tabletes, tās, kas tādās smukās sarkanbaltās kapsulās, ne?
0
njaa laikam saprata, ka latvieshi iepeerkaas un var pa pilnu programmu, bet nee, salvija bija meema :))
fofas, taas ir paaraakaas slepkavas, man viens choms vinjas sarijaas, ljoti sen atpakalj, gandriiz visu daudzstaaveni neuzlaida gaisaa, cepa kartupeliishus bez liesmas, peec tam kad kaiminjsh vinju bija izglaabis, lupiija sienaa un fanoja par futbola macha tiesho translaciju
0
Labākais zupas receptē ir pēdējais punkts. :D
0
he he, jaa, tareenu pietiek vienu reizi pameegjinaat. nah, diskomforts vieniigi, juuties galiigi nelietojams, kautkaadi kukainji visur (no mediciinas graamatas uz kuras tip chuuska apvijusies ap krustu, aizskreeja prom vinja man ha ha), neko nevar izdariit iisti. bet taads jau arii meeerkjis vinjaam saakotneejais - neko vinjas pret radiaaciju nepaliidz, bet cilveeks za to neaardaas paaraak, noguljaas kaut kur kaktaa un gruzaas, netaisa paniku
0
blade , bet tas ko tu pagatavoji tak visparastaka soļanka :D
0
Viss spēks slēpjas alū, ko piedzer. Vai nodzer. Vai piedzeras.
+1
Eh, karoče- te ir vairumam mataino figūras noslēpums. Nevis ēd, bet lieto visu ko dīvainu :D
0
Šahs un mats (kad figūras kastītē beidzās) :(
0
Vai tad es ko personiski tendētu saku? Kādam pietiek ar seksu, metālu, labu grāmatu, pavasari, gardu maltīti u.c. Kāds dzer un šņauc un pīpē visu ko dīvainu...
0
nu bla intereses cilveekiem dazhaadas. ja visu intereses buutu tik pieticiigas tad iespeejams kaads tur dziivotu veeljoprojaam alaas. nejau mees.
0
Man gan kaifs no mūzikas vai skraidelēšanas pa pļaviņu pavasarī liekas augstvērtīgāks, bet katram savs ;)
0
kas tur augstveertiigaaks? peec kaadas skalas? domaa viss deelj kaifa notiek?
0
Hmm- ja tas kaifs man nebojā veselību un tam neseko manis vai kādas citas būtnes ciešanas, es to atzīstu par labu esam. Elementārs epikūrisms.
0
enerdžī drinki ir kaitīgi ^^
0
no kaifs ir kaifs un matrixa izpeete ir matrixa izpeete un aamen. un es domaaju ka cilveekam vienmeer ir gatavam kauko upureet. piem muuzikjiem savu dzirdi. tas tachu tikai logjiski sanaak.
0
cilveekam jaabuut gatavam upureet tb savas gjeelas vaardaa
0
Upurējot baudas vārdā cilvēks nekļūst par savu iegribu vergu?

Upurēt kaut ko kāda cēla mērķa vārdā ir kas cits. Ir atšķirība starp "pārēdās saldējumu un pārsprāga" un "mira varonīgā nāvē aizstāvot grūtnieci un trīs mazgadīgus bērnus no satrakotu krokodilu uzbrukuma".
0
Ar to "ФОВ" gan reiz traki gāja vaļā. Kaut kādā sab. darbu stundā tīrījām skolas noliktavas telpas, un uzgājām kasti ar tām pretradiācijas aptieciņām, kurās tās tarēna kapsulas :) Tabletēm termiņš beidzies pirms 15 gadiem, taču divas nedēļas puse skolas gļukoja. Līdz divus sīčus aizrāva ar ātrajiem; tad gan bij sūdi...
Reiz čoms ieņēma 3 tabletes, aizdzerdams ar bundžu alus, un tūdaļ, tāpat pussēdus, kā bijis, nolūst. Kad pagājušas jau stundas, un šis nav ne pakustējies, sākam štukot, kā lai viņu no tās kokmas dabū laukā; kurš zvanīs ātrajiem. Te izrādās, ka viens gudrinieks šim kāroto halucinoġēnu vietā iesmērējis dimedrolu :D
Ek, skaistā jaunība, tā nenāks vairs...
0
heresy, beidz uzvesties kā vienīgā puķe pasaulē, baigi jau nu tu esi īpaša ar savu skraidīšanu pa pļavu pavasarī, varētu padomāt hh

FOF ēdu laikam 5 tabletes. Pastaigāt varēju tikai pēc stundām 3-4. Un ar tikai ar gribas palīdzību (tā kā kastaņedā), galvā dodot pavēles ķermenim. Sīkajiem varētu jau arī citādāk/stiprāk griezt, jo organisms vēl nenobriedis. Mani pārsteidza, ka to gļuku tik maz, tikai kukaiņi, jo biju sacerējies uz nez ko. Nu pa skapja sienu čumēja mudžēja skudras, kas vēl, da nekas :)
+1
Eu, kuces, kāda locekļa pēc jūs manu normālo kulināro tēmu sačakarējāt ?
-2
(devil) nevienam tava soļanka neintrešē (devil)

LOL

bļjaģ of dakness :))
+1
Izskatās, ka anālā balle ir stipri iedragājusi BoD garīgo veselību, un šis nu piepulcējies beztolkspama leģionam :D
0
Da man tik 2 komenti šeit ir. Nav ko neslavu celt ...
0
da heresy nejau baudas. tas ir primitiivi. lai sasniegtu kauko kaukas ir jaaziedo. puse metaalistu nemaz nerunaajot par veel extreemaakiem zveeriem vecumdienaas buus kurli bet zato buus truu un sasniegushi augstumus vai dziljumus muuzikaa kas nebuus pieejami taadiem mudakiem poozeriem kas speelee klusu lai netrauceetu sevi un citus un konchos lieto ausu aizbaazhnjus bailjodamies par savu veseliibu. nu piemeers nav baigi labs bet cerams vismaz saprotams. taapat ar visaam taam lietaam - tici man baudas deelj neviens taas klepuszaales nedzer >;) veseliigi arii laikam nav un var sajukt praataa tachu dalju no taa ziedojot tu vari tuvinaaties sevis uzstaadiitajam meerkjim pat tad ja tas buutu reaali empiiriski izjust izkrishanu cauri matrixam balstiitu uz teorijaam par realitaates uzbuuvi. tu esi izkritusi cauri matrixam? neesi. tev ir nojauta par matrixa uzbuuves neredzamajiem slaanjiem? nav. nu luuk - nav arii obligaati. bet nu ko ar to visu gribeeju pateikt - tas ir taads pats celjsh kaa dajebkas uuuuun respekt tiem kas iet vinju lieliem soljiem un taisni uz priekshu pat tad ja tas noziimee selfdestructionu.
+1
tu redz kā, man nezkapēc vienmēr licies, ka uz narkatu sēž dzīves garlaikoti lupatas un padibenes
0
nee tie paarsvaraa dzer ;)

narkotikas ir tikpat dazhaadas kaa muuzika
0
majors, te uz drugiem neviens neseezh. tikai degustee!!! :D
0
es jau par degustēšanu neko sliktu nesaku ;)
0
psychedelic warriors ftw!

es nez vai te jau spamoju to savu ideju, bet narkomaans nav tas pats, kas psihodeelikjis

Narko = kaut kas no griekju 'miega', ja nemaldos

"The term narcotic (ναρκωτικός) is believed to have been coined by Galen to refer to agents that benumb or deaden, causing loss of feeling or paralysis. The term is based on the Greek word ναρκωσις (narcosis), the term used by Hippocrates for the process of benumbing or the benumbed state."

Es nez, bet ļoti maz, kas ar to vielu palīdzību meklē tieši apstulbumu, nejūtību, etc. tieši otrādi - meklē asākas izjūtas, dziļāku izpratni, etc. what skanner wrote +1

Bet tas tā tikai par pašu vārdu, matus var paskaldīt,, nepatīk, ja sauc par narkomānu, nezinot, ko tas nozīmē
0
narkee griekjiski ir apdullt tb apdolbiities un pamatlietojums esot ceelies no rajas (ir taas plakanaas zivis ar dzeloni astee) dzeeliena efekta. tb tieshaam nav attiecinaams uz psihodeelisku pieredzi
0
excusez-moi, ja kādu aizskāru. Tātad hroniskos apaļo rijējus nevar tā prasti pa narikiem viss saukt ? :D:D Nu lai tā būtu.

Bet stāsts par ko citu, Jūs neuztvērāt manas pirmās piezīmes šajā tēmā ideju. Man "interesanta" likās sekojošā skanner teksta daļa, citēju:

"tas ir taads pats celjsh kaa dajebkas uuuuun respekt tiem kas iet vinju lieliem soljiem un taisni uz priekshu pat tad ja tas noziimee selfdestructionu."

Par ko cienīt apdolbītu ripu rijēju?! Asākas izjūtas, izpratne bla bla bla . KO MAN TAS DOD? Kāda ir šāda indivīda kontribūcija mūsu sistēmā? Man par to smerdeli būs jāmaksā, kad viņam atteiks nieres 32 gados vai aizies jumts. Cik pašlaik naudas tiek izdots dēļ šiem "augstākas esības meklētājiem"?!

-> DAHUJA!

Un dies dod viņiem garu mūžu, veselību, apgaismību, izkrišanu caur matrixam un justies ārpus sistēmas ar rage against the machines uz austiņām. Bet diemžēl tas tā nenotiek. Statistika ir tāda draņķīga padarīšana.

0
'veciit ripas nav psihodeelija tb nav haucogeens tb nepaplashina apzinju tikai stimulee serotoniina dziedzeri smadzenees liekot just eifooriju un buut nereaalaa staraa par dajebko. un tas ka tu atsaucies uz muusu sisteemu kaa argumentu arii neko labu neliecina par tavas domaashanas patstaaviibu. augstaakaas esiibas mekleetaaji mieriigi nodroshina sevi un tava skolnieka kabatasnauda vinjus neinteresee nemazaakajaa liimenii.
0
blja "kontribuucija muusu sisteemaaa..." eeeeeeej drrrrssst - JO MAZAAKA JO LABAAK! nee nu tas ir pizdjec shitaa pateikt
0
"Man par to smerdeli būs jāmaksā, kad viņam atteiks nieres 32 gados vai aizies jumts."

Kā es fakin ciest nevaru šitā tipa (no citiem noklausiitos) izteikumus - es maksāju nodokļus, tātad man ir kaut kādas nafig tiesības - KURŠ NEMAKSĀ NODOKĻUS??? Visi nah maksā tā vai citādi, ar ko tu esi labāks? Arii narkomaans maksaajis ir kaadreiz nodokljus, par tevi arii, jo tu esi kaadreiz slimojis, nah

Viss majors, tavs respekt kredits manaas aciis -50%

Re: Skanner

tad jau sanaak ka Stiivam Eervinam bija baigais trips tieshi pirms Animalhallas :DDD
0
Ja es neskaidri izteicos, nodokljus maksaa arii katrs, kas nopeerk cigaretes veikalaa, pie tam ahuunos un uzpuustos (tagad)
0
iespeejams ka tas ir safabriceets miits un vinjsh vienk gaaja bojaa paardozeejot raju uz kuras torchiija jau gadus 15
0
Stiivais Erviins = passiivais narkash he he
0
majoram nav skolnieka kabatsnauda, ja pareizi atceros, vinsh kautkur uzvalkaa rukaa pa 1000+ ls meenesii

Krc, korporatiivais liekulis = sisteemas vergs, nah taaadus
0
nujaa vinjsh augstaako esamiibu jau sen ir sapratis un aptaustiijis tagad dziivo bailees no taa ka ljaunie narkomaani ir uzlikushi aci uz vinja iipashumu saboteedami savus orgaanus un psihi lai paraziteetu uz normaalu pilsonju reekjina.
0
Tiesiibas jau var buut arii tas dod kaut kaadas, ka vinsh ar savu metafiziski bezjeedziigo aktivitaati baro matriksu vairaak kaa citi, bet taas toch nav tiesiibas teikt citiem, ko vinji driikst/nedriikst dariit. Tiec pie reaalas varas, major, tad vareesi te kakaat pats sev uz galvas, h
0
Var dzīvot pilnvērtīgi, dzīvot ilgi, baudīt realitāti caur darbu, seksu, dajebkādu darbību. Atzīšos, man patīk. Un es nekaunos no tā, ka man šajā sūda sistēmā atrodas sava vieta.

Kaut kad vakar palasijos rakstiņu www.hipiji.lv par prātā jukšanu kā brīvību. Varbūt kādam tā ir brīvība, taču es turpināšu uzskatīt, ka tas ir nožēlojami. Narkomānija un arī narkotiku "degustēšana" attālina no dzīves līdzīgi kā reliģija.

skanner- domā jebkurš cilvēks uz brīdi nesajūt sevi ārpus sevis un parastās uztveres? Visbiežāk jau tad, kad tas apzinas, ka noveco- pienāk tuvu tā kārtiņa, kurai pietuvojoties fakts ka es esmu es.
0
Sajūtu meklēšanā caur dažādu vielu lietošanu es saskatu vienīgi degradāciju, prāta pašnāvību. Reāla garīgā attīstība man saistās ar pašdisciplīnas izkopšanu.
0
skanner, tu markas rij?
0
to Majors:
"Tātad hroniskos apaļo rijējus nevar tā prasti pa narikiem viss saukt ?"
saprotu, ka tu tikai paaris kommentus izlasiiji, te nevienaa vietaa netika piemineeti apaljie (fofas, ja nemaldos bija sarkanbaltaas kapsulaas).
bet taadus katraa gadiijumaa var saukt taa un ir jaasauc taa.
man pasham viens taads choms, saaka ar amfiku, ripaam. tagat bez amfika dziivot nevar, gali arii noklaajaas un peerk vieteejo kuram 70% no sastaav kkaads puudercukus.
centaas arii atmest, jo saaka likties, ka uz meeles spalvas augot...nesanaaca
0
to heresy, tavaa teiktajaa ir padaudz saals, bet nu daudz arii atkariigs no taa cik biezhi tu tripo.
btw
RAJS-kas tas ir pa zveeru?
0
MARKAS-vot to es neieteiktu.
bija viens taads.
apeeda vienu, likaas pamaz, panjeema veelvienu.
kopsh taa laika palika taac nedaudz shiibernieks.
katru reizi kad nes aaraa atkritumus vinjam liekas, ka atrodas vjetnamaa, kr4 karaa un tad vinjsh ar to museru maisinju sleepjas aiz kokiem, lec aiz kruumiem un tamliidziiigi
0
var jau buut, ka teelo vai veel nez ko =]
-
par to izgudrotaaju
www.orb.lv/blog/?category=0&it...
0
bļin, amfi jau tikai nenormālie čubari-krutaki (lohi, citiem vārdiem sakot) spēj ilgāk par 1 nedēļu izturēt, galīgi tak sačakarē visu sistēmu. Bet of course - kamēr viņš tev ir, apstāties nevar, vislabāk kādam iespamot tālāk, un maita lēts viņs (bija pirms 3 gadiem vismaz)

Deth, markas nerij, bet liek zem mēles :p
0
nu bet ne jau marka vainīga, pats daunis.
it's like the strongest drug in the world, kuru vispār nav ieteicams pārāk bieži hujārīt.
no vienas vien bļin visu nakti varēja skatīties uz krāsiņām, spirālītēm, fraktālīšiem, auseklīšiem un ko tik vēl ne.
bet trips ir labākais kāds vien var būt.
0
markas ftw, nevajag te braukt, nefolks nebuutu nefolks bez markaam

tagad gan, nez, laikam kaadas 4-5 buutu jaaeed, lai kautko jaunu saprastu/ieraudziitu
0
neuztraucies, es zinu =] rij bij domāts kā tāda metafora.
+1
hh, mikrodotus var riit =)
0
var jau arī liquid acid dabūt ... 8)
0
raja ir zivs siltajos uudenjos - taada plakana ar tipa spaarniem un asti kuraa ir indiigs dzelonis. heresy visu cienju tikai nebrauc augumaa par to ko nerubii un priecaajies par to par ko tev prieks. es teicu visiem nav jaaiet pa vienu celju. par degjeneraatiem diezvai tev vajadzeetu kaadu saukt jo juutos paarliecinaats ka mieriigaa uz argumentiem balstiitaa diskusijaa par jebkuru teemu izsmeereetu tevi pa sienaam 15 minuushu laikaa. bet liidz ar to es tevi nelamaaju par degjeneraatu un noveerteeju tavu speeju raxtiit dzeju iedvesmojoties no pljavas seksa un garshiigaam maltiiteem. turklaat nevajag sashaurinaat shaadu cilveeku nodarbes uz vienu vieniigu lietoshanu. daudzi no vinjiem ir dizheni maaxlinieki domaataaji un vienk lieliski cilveeki.

pirmaa novecoshanas paziime ir aizspriedumaina domaashana heresy
0
yup, deģenerāts arī ar dragiem būs deģenerāts, gudrs cilvēks atklās ko jaunu. protams, lietot nav labi, bet, katram sava izvēle.
0
Mani aizpriedumi ir balstīti uzskatā, ka lietošana saistīta ar paškontroles zudumu. Tiklīdz lieto, attiecīgā viela vai tās aizstājēji vajadzīgi patstāvīgi, tie kļūst noteicoši. Ja viss cits kļūst mazsvarīgs un cilvēks lietojot sabojā savu veselību un saikni ar sabiedrību, es to saucu par degradāciju.

Mākslinieka dotību un narkotiku kopsakarība ir nosacīta- jā, daudzi mākslinieki ir narkomāni, bet nedaudzi narkomāni ir arī mākslinieki.
0
heresy,

pateikšu, kāpēc ar tevi nav vērts diskutēt (+1 skanner)

jo uzreiz paliek skaidrs, ka lai ko tev arī teiktu, tu savas domas nemainīsi

so why try?

nah..

get a different spambox
0
p.s. tas pats sindroms ir izkaptij, bet uz viņu vismaz var iedarboties ar citām metodēm
0
Kāpēc man diskusijas laikā jāmaina domas? Es aizstāvu savus tā brīža argumentus, paies daži mēneši, pieredze un pārdomas man liks pieņemt daļiņu viņa teiktā un būšu no šīs sarunas ieguvusi. Kaut vai ideja par nepakļaušanos sistēmai vai prāta deformēšanu kā garīgu brīvību ir o.k. Tā nav mana pieeja, bet es to respektēju. Kur Tu lasiji "fui pē narkomāni"? Es tikai aizstāvu cita veida reibumu.
0
Pag, kur tu lasīji, ka es lasīju tavu "fui pē narkomāni"

Un kāpēc man jālasa tavas nemainīgās domas? Tur tak nekā jauna nav! Es esmu cik - 7-8 gadus vecāks par tevi, man tās domas bijis laiks pārdomāt krietni pamatīgāk par tevi
0
Dārgumiņ, ja Tu komentē un izsaki vērtējumu manai personībai kontekstā ar manis teikto (rakstīto), loģiski, ka es pievienošu teiktajam papildus argumentus, nevis ielīdīšu kaktiņā ar kājstarpē iežmiegtu asti kaucot ka "ai labi, es maldos". Mans viedoklis ir tāds, kāds ir, jo es to uzskatu par pietiekoši pamatotu. Man ir vienalga, vai šī ideja ir oriģināla, interesanta, kādam citam liekas saistoša.

Un lai nu kas, bet vecums ir visnožēlojamākais no argumentiem. So what, ka Tu esi vecāks par mani? Ļoti daudzi prātu nodzēruši bomži ir vecāki par mani, bet ne jau tādēļ es viņos klausos.
0
striidi.lv
"un maita lēts viņs (bija pirms 3 gadiem vismaz)"
15ls 1g :D:D:D:D LMFAO

0
vot heresy cits piemeers. striideeties ar tevi nav ne veelmes ne jeegas taapeec vienk taapat.. tev kaa literaatei kas maldaas pa valodas biezoknjiem buutu jaasaprot. tu izteelojies savu apzinju. to var izteeloties kaa tuxnesi pilseetu mezhu dajebkaa. kas kuram tuvaaks. ar domaam kas ir kaa celji un objekti un shkjeershlji un meerkji. tb sanaak kopsummaa kaukas liidziigs kaa tas ko tu redzi apkaart. nu luuk un shaadi iegremdeejoties apzinjaa ko tu protams proti un praktizee tu leenaa garaa kaajaam staigaa apkaart pa takaam (kas ir domas) apluukodama objektus (kas ir domas) meegjinot atrast kaadu valodas cilpas dzejai vai iedvesmu utt. nu luuk - un iedomaajies ka shajaa celjojumaa tu nevis staigaa kaajaam bet mochii ar virsskanjas lidmashiinu. nu nemaaki braukt protams nekas paari nepalix...
0
O.K.- tātad es labprātāk gan garīgi, gan (starp citu) fiziski labprātāk ceļoju lēnām visu izbaudot, izpētot, nevis brāžoties ar maksimālu ātrumu un riskējot ieskriet kokā.

Protams, ka kāds spēj apskatīt zemapziņas teritoriju tikai un vienīgi ar "transporta" palīdzību. Citam šķiet, ka ar "transportu" var apskatīt vairāk kā ejot kājām. Būtībā tā ir rietumu pieeja. Patērētāja pieeja. Es lietošu to un dabūšu to. Bet man šķiet, ka izpaliek kāds kolosāls nejaušības moments. Spēle, medību bauda.

Tajā pat laikā atsevišķās sabiedrībās un periodos tikai brāžoties pa apziņas iekšieni iespējams būt harmonijā ar sevi. Kā Venediktam Jerofejevam. "Maskava- Gailīši" ir "iekšējā" ceļojuma apraksts ar visu pamatojumu.
0
A nu ka, heresy, fiksi kādas labas zupītes recepti ieliec, at to būs jālūdz BigUgga, lai tev ķeksi piešķir, par apzinātu offtopica veidošanu, flūdōšnu, spamošanu, savstarpējo apvainojumu attīstīšanu un sava kailfoto nepublicēšanu ...
0
Tātad- izmērcē pupiņas, sacep eļļa sīki sagrieztus sīpolus un burkānus (zeltainus, ne melnus), pieliec katliņam, kurā jau vārās sagriezta gaļa (liellops vai cūka), pupiņas un kartupeļi, pievieno garšvielas (sarkanie pipari, sāls u.c.) un Tev ir gatava kolosāla sīpolu zupa. Der pret saaukstēšanos, var pievienot krējumu.
0
Un tagad lūdzu man ordeni par ko, ka šis pirmais ieraksts šajā tēmā, kas atbilst Tevis iesāktajai un ir par kulināriju. Starp citu- es jau biju pirms pāris mēnešiem pati uzsākusi tēmu par trve paiku :p
0
Bļin, ku sarežģīti - jāmercē pupiņas, daudz labāk jau bundžā nopirkt, slapjas; sīpols OK, bet burkāns sūkā līko, nax viņu; jāpērk vēl gaļa, jāgriež - nax, tušonka noderēs; cerams nedomā, ka kāds normāls metālsts vēl kartupeļus mizos - piepirdīsim frī klāt un būs čikinieks. Tādas izvirtības kā sarkanie pipari, estragons (čau, estrikam) u.c. var veiksmīgi ar kečupa šļuku aizstām. Vot i labu labais zupenieks...

Labo siera-sīpolzupu zināju, kur vēl virsū kraukšķiga kārtiņa veidojās, laikam Dzintara sieru izmantoja, netceros.

Bet zupas vispār sūkā. Tāds saķēzīts H2O. Vienīgi aukstā un skābeņu (gan siltā gan aukstā) un vēl gaspačo, un retu reizi soļanka un kārtīgs borščs. Nu, tad vēl siera-sīpolu un tomātu, njā ...

Čipsi ar alu vairāk spēra (čipsi nav obligāti).
0
Mana firmas omlete: sakuļ olu ar zaļumiem un sarīvētu sieru un apcep zelttainu. Tādas barojošas fiksās brokastis.
0
Ekstrēmās brokastis: nosper kaimiņam vistu, nosit to, uzdur uz iesma un uzcep uz ugunskura!
0
heresy, kailfoto, fiksi!!! nah, man dzimene, došu vai muticiet!!!
0
bļin, bet man baigi jāsaņemās, lai atšķirtu tos nikus, tie burti ar tik līdzīgi, kas tu kopīket esi?
0
pameklē netā! man liekas, ka mani kailu pusLatvija un vēl Lietuva redzēja
0
pupi bez bundžas (lieli), kuri!?! \m//
0
bļin sajaucu, es domāju tu man to teici!:)
0
henesy, pag, es ne tev prasu (tavus es varu tāpat iztēloties hh)
0
LOL
0
/nefolks uzliek saulesbrilles

bļāaaa, ku oranži viss

pauno

pag, nafig es to vīnu jau paslēpu

3 glāzes = notinaf!!
0
bet par tiem mazajiem (pupiem) = bundžas sūkā līko, labāk toč pamērcēt oriģinālās, kautkādas bezgaršīgas tās no bunža'm ue, ar piespiešanos tik iet iekšā

bet vislabākās protams ir tip tās ar mērcēm stiklenēs - spilvas utt., lai gan man bija šoks, ka šeit tādas ir pat līdz 2x dārgākas nekā eiropā (tas pats attiecas uz visiem dārzeņiem, ja kas)
0
Par tēmu un par godu nefolk:
g.delfi.lv/images/pix/file2041...
0
Jou, Pērkons, LOL

Es atceros, ka bija tās Mikrafona aptaujas un togad galvenie sāncenši bija šitā Pērkona dziesma vs. viena Jumpravas dziesma, un es biju baigais Jumpravas atbalstītājs un visus gruzīju, ka tas tak baigais sviests, kanibālisms un tā, ko tie Pērkons propogandē, nah viņus, blah, Jumprava ftw, etc

Bet tikun tā viņi uzvarēj :(

0
101 also must be pwn3d by n3fok
0
laikam jau tagat offtopic sanaaks :D
kr4 atcereejos kas taa pa raju laikam.
kjiinaa, krutos restoraanos vinju iespeejams nobaudiit, pavaaram obligaati jaabuut speciaalai licenzei lai to pagatavotu, ja nedaudz kljuudaas pagatavoshanaa, tu paardozee un taa tev sanaak peedeejaa maltiite =)
bet ja viss fckn kedaa tad tev normaali jumtu norauj XD
0
da neiet runa par experimentiem un pamēģināšanu, pats esmu to pietiekami darījis un neko sliktu tur neredzu.

Man vienkārši maigi sakot izbrīna tā fanošana par narikiem (tā vienkāršojot skaner tekstu ko citēju) tas arī viss.

Pašam 2 labi draugi aizgājuši par šo kruto apgaismības taku uz neatgriešanos.
0
Es vnk esmu tāds pragmatisks džeks laikam, īpaši pragmatiksis sajutos pagājšmēness, pēc norēķinšanās ar VID.
0
Tu esi sist.ēmas baroklis un viss. Un skanner tekstā tu nemaz neiebrauci, pēc visa spriežot
0
Pragmatiski džeki savu laiku uz tādām laika nosišanas bedrēm kā šī, nešķaida. Arī spermu no masturbācijas krāj burciņā ;(
0
p.s. Nefolk - es mīlu kapitālistisko sistēmu :) Patīk demokrātija, patīk rietumu veikali, patīk staigāt uzvalkā ;)

Man patīk šī sistēma, dienā kad vairs nepatiks, es došos dzīvot citur. Tie mūžam neapmierinātie iekšējie rebeli - sistēmas nolidzēji vienmēr mani izbrīna. Kurš liedz sakravāt mantiņas un doties dzīvot brīvībā, piemēram, mežā? Es arī tādus cilvēkus pazīstu, vot, respect.
0
a man darbs tāds - viss ir kustībā, pašam maz ko darīt paliek ;) kaut kā laiks jānosit.
0
Buutu nositis veelreiz paarlasot, ko skanner raksta (vai ernesto teemaa "Drugs"), neatkaartotu taadus sviestus kaa shits:

"Man vienkārši maigi sakot izbrīna tā fanošana par narikiem"

Tu esi nariks, saprati!!!!
0
Par sisteemu - vinja ir taada, kaada ir, tur maz ko var padariit, vieniigi peec iespeejaam pielaagot savu folderiiti lielajaa cietnii. Es nesaku, ka tas ir slikti - tas, ko tu dari, bet mani satracinaaja tas teksts par nodoklju maksaashanu. Pieraada, ka pats nedomaa, vnk atkaarto beerniibaa dzirdeetu spamu
0
Eh, bļin- par soļanku bija domāta šī tēma, un par pupiņu zupu XD
0
jaaa...metaljurkas nah maak tikai visu sabojaat :(
0
Ko tad es, es jau neko... Nabaga BladeOfDarkness spiest katru dienu taisīt vienu un to pašu, jo te visi par astrālajiem ceļojumiem un neviens nepadod zupītes vai cita garda šmorējuma recepti.
0
Sēņu zupa!
Maģiskās vārīt/termiski apstrādāt nedrīkst, tas gan!
Uzreiz brīdinu!
0
Par mani neuztraucies, heresy, es vispār ēst gandrīz netaisu (ja par to neuzskata sviestmaižu smērēšanu un pelmeņu vārīšanu).
0
kunjgja chuula FTW
0
tagad var izaarsteet mieriigi, jo patiesiibaa vismaz 50% tur ir kaut kaada huj bakteerija, kuru mieriigi ar nedeelju patorchiishanu uz antibiotikaam var nokilleet. peec pieredzes saku (tik pirms tam jaaaizbrauc zonde noriit uz maskachku)
0
exp +12 points
taa ir taapati citplaneetieshu spiegoshanas iekaarta?
0
Pārlasot BladeOfDarkness pēdējos komentārus, varu saprast, kāpēc viņam garšoja manis cepta pica!:D
0
man garšotu da jebkas no tevis vispirms nomazgātajiem traukiem
0
nu, par trauku netīrību manās mājās vēl neviens nav sūdzējies!
0
vienreizeejaas lietoshanas? no Mcdonjaaaa :D
0
nefolks nupat pieveica savu 1.5 nedeelju iekraato, (flex) 30 minuutes njeemos bet nu laistaas, forshi :)
0
A kāpēc tu domā ka garšoja :D

Ja es pats sev karbonādes netaisu, tas nenozīmē ka visādus pusfabrikātus ēdu ...
0
zils gaiss un bomzh paket ir viss nosleepums
0
ok, Dainīti, nākamreiz nedabūsi picu!:D
0
mana specialitāte ir omletes. Olas ar vistu, sieru, šampinjoniem un vēl dajebko. Met uz pannas un cep gatavu. Iesaku.

0
uhh, izlasīju visu balagānu;

nefolk - (yawn)
0
skatos, ka mojoram galiigi nav ko dariit
0
major - (punch)

neraadies aciis nefolkam

citaadi buus sisteemai jaasuudzas

0
sistēma mani sargās no tādiem kā tu (flex)

:D

www.youtube.com/watch?v=6q7ZhYOQEpo...
0
ehhheheh, sen neko tizlāku nebiju redzējis

(mooning)
0
protams cuukkopis arii sargaa savas cuukas no vilkiem jo tikai vinjam kursh par taam gaadaa un vinjas baro ir tiesiibas vinjas nokaut.
0
We're sorry, this video is no longer available.
aatri gan :D
0
pok-ēm00-ns
abi jūs
ē
ne jau sk
anner

0
RAUS!!!
+1
Karpa vai plaudis alū

Notīra vienu karpu vai plaudi un uzliek vārīt ar tikdaudz alus, ka tas pilnīgi apņemts, pieliek klāt sāli, piparus, virces, 1 lauru lapu un vāra 10 līdz 12 minūtes. Tad ieliek kastrolī 1 karoti sviesta, 1/2 karotes miltu, pielej klāt no alus, kurā zivs vārījās, tik daudz, cik zostei vajadzīgs, tad vēl 3 karotes etiķa, 1 karoti cukura un pēc tam, kad zoste izkārsta un vēlreiz uzvārīta, dažas citronu šķēles, kurām iepriekš izloba sēklas.

Hm, nez vai Walterītis der, jeb labāk Tērvetnieks ? Un WTF ir zoste un virce ?!
0
virce=mērce (drošvien). zoste=hvz.
+2
^
zoste = mērce
virce = garšvielas.
+1
Tā, kā Werwolfs teica. Zoste = Soße, Sauce (mērce vācu val.); virce = Würze (garšviela vācu val.)
+1
vai tad vella kapus nav redzējis, ka nezin, ka tur ar' pavārs taisīja "ar virce un lozberiem"
+1
Droši vien ir redzējis, bet nekad nav zinājis, ko tas nozīmē :D
0
Tak ble standarta putrošanās. Savulaik tak ierākts par vircots tas un vircots šitas.
0
To ka zoste ir mērce, tākā var izcirst, bet kas ir domāts ar garšvielām ... sāls un pipar + čuķ, čuķ ķaplōk pēc garšas ? ;)
0
Paņem kādu gatavo garšvielu maisījumu zivju ēdieniem un būs labi.
0
Tas jau skaidrs - es tik formulējumam sienos klāt ;) Priekš šīs receptes man to izejvielu pārāk žēl.
0
Un neaizmirsti Optima līnija 8% bambāli. :D
0
Tā kā allaž kādā no tēmām ir ticis veidots kāds tops, varbūt arī šeit katrs padalamies ar savu iemīļotāko zupīšu TOP 5 ? Mans mīļākais zupīšu top 5 ir sekojošs ...

1. Soļanka
2. Siera zupa
3. Aukstā zupa
4. Pupiņu zupa
5. Skābeņu zupa
0
1. Taizemiešu zupa
2. Asā vistas zupa
3. Soļanka
4. Pupiņu zupa
5. Zirņu zupa / Biežu zupa (nevaru izšķirties)

:*
vispār zupas = \m/
0
1.soļanka
2.harčo
3.biešu zupa ar frikadelēm
+2
zoss un virca
0
1. Harčo
2. Soļanka
3. Aukstā zupa (dažādās variācijās)
0
4. Zivju zupa
5. Šķibacaino zupas ar visādiem jūŗas mošķiem
+1
ā jā, šķībacaino zupas arī baigi labas. vispār šķībacaino virtuve ļoti interesanta un tīkama.
0
O jā, aizmirsu pievienot savam topam boršču! Borščc rullē!
0
siera zupu vispār nekad neesmu taisījis, saki laba ja?
0
btw, kurrat, lieliska profilbiuža!
0
nu jā + borščs un dažādas tā sauktās biezzupas.
+1
Tā jau rollton forever, bet vienkārša mājas vistas zupa, ja labi pagatavota, liek citām zupām stūrītī kaunēties.
+1
austrijā vienā ēstuvē sanāca nogaršot alus siera zupu - lābākā zupa kas jebkad ir ēsta
0
1. Pupiņu zupa

Skābeņu zupa
Zivju zupa
Borščs
Gulašs
Soļanka
Harčo
Rassoļņiks
Flaki

Biezzupas - noraut podā.
0
Aukstās zupas, protams, arī ir prīmā, bet man kaut kā grūti pieņemt to par zupu - kaut kā iesakņojies priekšstats, ka zupa ir kaut kas tāds, ko vāra. Tā piemēram, klasiskais aukstais bietinieks man vairāk asociējas ar šķidriem salātiem.
0
ui, par frikadeļu zupu piemirsu - tā arī ievietojama pie pārējām konkrētā secībā nerindotām.
+1
Ā, un vēl jāprecizē - tā labākā pupiņu zupa ir tā, ko vecmamma vāra.
0
Neesmu zupu fans. Kārtīgi garši tikai:

Aukstās zupas (biešu, skābeņu, siera / tomātu un gaspačo)
Skābeņu
Sīpolzupa
Zivju
Flaki
Jūrasvelšu
0
Ble, uzzināšu, kas mīnusus salika - sakropļošu. :)
+3
te bija visiem pēc kārtas mīnusi salikti, kādam negaršo zupas
+1
skābu kāpostu zupa /nākošā rīta labāka pat par soļanku/
0
Es tagad neatteiktos.... :)
+1
Tikko apēdu homemade nātru zupu (ar grūbam, kartupeļiem un cūkas vaidziņu). Laba zupiņa, ja kāds meklē ko specifisku un veselīgu :-)
+1
jā, krīze skārusi pa nopietno... atgriežamies pie nātrem un balandām:)
+1
^krīze būtu tad, ja tā zupa nebūtu ar grūbām, kartupeļiem un it īpaši ar cūkas vaidziņu.
+1
Tupeņi un grūbas jau tāds nabagu ēdiens. Žurkas vaidziņš gan būtu pareizi.
0
cūka nosperta kaimiņu buržujam un sadalīta pa "vaidziņiem" uz visu ciematu :D
0
gribu zupu :D
0
un tagad :D
+1
Uzgrauz rolltōnu :D
0
A es ar nabagēdienu reņģītēm (0.25Ls/kg) niekojos un pāris asarīšiem bonusā. Plus marinēts sīpoliņš un marķītis.

Bet savu speciālo auksto zupīti ar būs jāuztaisa rīt. Ņamm, ņamm.
0
peeeee
0
dainīt, helviju ar zivīm nesakārdīnāsi:)
+1
I necentos - tak zinu, ka šis atsaldēts ...
0
Man pēc maizes zupas sakārojās ar žāvētām plūmēm...Bieži gan kaut ko tādu neēdu, taču šoreiz tāda nostaļģija pēc skolas laikiem uznāca...
+1
Es to bieži ņēmu Attīstibas Aģentūras ēdnīcā. Ar sagribējās.
+1
Nesapratu no sākuma: te kaut kādas runas par lētajiem cūku vaigiem (OK, blekeriem tas vēl būtu normāli). Bet te vēl — maizes zupa, lētās reņģes, vecmuteres marinētais sīpoliņš, rolltōns, vēl kaut kāds atsaldēts pusfabrikāts — Helvijs… Un tad man pieleca: ir tak mēneša beigas! Algu visi gaida! :D
+1
Es algu negaidu, bet ēdu sezonālos produktus, arī tos kas aug darzā, mežā un pļavā aug :P
+2
gliemeži, skudras un citi kukaiņi arī pa pļavām ganās :))
+2
Kad dzīvojos laukos un līdz veikalam bija makten tālu un virtuvē nekā, ķēru mazos asarīšus un vārīju ekstremālo zivju zupīti - UHA saucās....
+2
jā, bet visgardāk UHA garšo, ja klāt tiek piedzerts šnabis:)
+1
Vīngliemeži tīri tā neko, bet vēl nav sezona :-)
+1
vispār par nātrēm runājot, kaut kad sen ir provēti mazo nātrīšu salāti ar krējumu un arī jauno pieneņlapu tīri tā neko, cik atceros bi :)
+1
^^ Kā tu tos gliemežus meiko?
+9
Kas tur ko meikot - sēdi parciņā, malko šņabīti ... te skaties - zacene velkas garām ...
-1
Dethecrator-TU buusi pusfabrikaats :) [Helvijs]
+4
u personības dubultošanās, cik var saprast
+2
Izskatās, ka kāds par varītēm negrib piekrist, ka nezin, kas ir Amorphis :)
0
nē, viņam nez kāpēc parole nevadās iekšā:( nākas manu profilu pārveidot par kopīgo. tā, ka nebrīnieties, ka u kaut ko pēkšņi sāk saprast no blackmetāla un raksta rupjības resnām meitenēm
+11
''Īsta mīlestība ir tad, kad ir kopīgs profils trūmetālā." :D
+6
^^ cerams, ka tas ir vienīgais, ko šim nesanāk ievadīt ...
0
nešaubies ne mirkli :p
0
a kurš to teica ???
-3
nu es :D
0
Kurš es?
+3
tagad manam profilam defoltie mīnusiņi birs kā no pārpilnības raga- no mazām, dziļi jūtās aizskartām meitenēm, un kaut kad "pērienu" dabūjušiem zēniem. nice :D
-10
vaaaaaa
-9
vaaaaa2
-7
kvaaaa
0
A mož tomēr par zupām parunājam?
0
par garšīgām izrunāts, tagad par negaršīgām var parunāt ;)
+2
Negaršīgās priekš manis ir visas piena zupas.
0
Nav nekāda vaina savureiz piena zupu uzēst. Sen gan nav nācies. Svaigo dārzeņu piena zupa ir normāla štelle. Kaut kādas nūdeļu vai klimpu piena zupas normāli ar zapti var iekapāt. Tiesa, no piena zupa ar kartupeļu klimpām gan man ir trauma uz mūžu.
0
ar to mūžu un klimpām nevar zināt..tā gan nav zupa, bet kartupeļu pankūkas ,kurām pat smaržu nevēlējos sajust, kur nu vēl uzēst, bet tagad, nu nav gardākais, ko varētu ēst, bet tādas negācijas kā argrāk noteikti vairs nav, nezinu gan, kas bija par iemeslu attieksmes maiņai, bet no zupām, laikam vistas zupa ar pumpainām ādām nebūs no garšīgajām..
0
Piena zupa ar saknītēm nav manā gaumē (jo nav gaļas :P),
bet tā īsti negaršo (pār)sālītas un pārāk asas zupas. Vēl man nepatīk pārāk dārgas zupas ~2Ls (nezinu kā tagad, bet agrak bija manīti zupu restorāni), jo par to naudu var nopirkt sulīgu karbonādi :-)
0
Piena sakņu zupa laikam vienīgā, kas no pienazupām tiek atzīta par ēdamu.

Pārāk ass nav patīkams, kautgan pats taisot auksto zupu parasti uztaisu tā, ka visi baigi slavē, bet otru šķīvi negrib ņemt :D

Jāatrod normālās sīpolzupas recepte - tā bija spārdoša !

Vistas zupa ir OK (ar visām mataini pumpainajām ādām) :D
0
Kas kuram skaitās ass. Šeptē kopīgā picu ēšanā onka savu čili picas gabalu atdeva sunim, jo nevarēja ieēst, citi ēda slavēdami.

Bet principā man pikanti ēdieni patīk. Protams, "asumizturībā" ar dienvidniekiem noteikti savcenties nevaru, bet zināms kreptīgums ir pat visai vēlams.
0
Man liekas pretiga zivju zupa un saknu piena zupa...
0
tas kolēģis ar gudrītis, pats nevar ieēst, ka par asu, paņem atdod sunim, kuram domājams vispār nebūtu nekas tāds jāēd :D bet tā patiešām labāk pikants, nekā sāļš
0
labāk lēna bada nāve nekā jebkāda veida piena zupa. maizes zupa un boršķs arī man negaršo.
+2
Ka bik būs pāri divām sutakām bez paikas, ta ēdīs to boršču atjauktu ar piena zupu maizes zupas garnējumā no panckām ārā slavēdama :)
0
nu boršķu ar maizes zupu jā, bet no piena man slikta dūša paliek. tiešām fizioloģiska reakcija, nekāda sakara ar aizspriedumioem un izlepšanu.
+2
Ā, skaidrīte. Ta jau gan, visticamāk, nedabūs iekšā. Ja nu vienīgi var pēc kādas nedēļas bada mēģināt? :P
+5
pēc nedēļas bada var mēģināt piedalīties baiļu faktorā un cērmes ēdot uzdzert tās ar āža sēklu :D
0
Izklausās pēc franču virtuves.
+4
Kā mana vecmutere teica: "Negaršo? Nu ta japagaid, ka garšos."
+1
"Negaršo buļļa pauti, nu tad jāpaigaida, kad garšos"... :))
0
Ko tur gaidīt? Buļpauti ar sāle un peperiem un sīpolēm i baisi labi.
+1
sāls, pipari un sīpoli bez pautiem skan daudz labāk :P
0
Tieši vakar piebeidzu pašmarinētos sīpoliņus ...

Kas var likties pretīgs zivju zupā gan necērtu. Ieliek visiem vistas buljoniem un tamlīdzīgām drazām.
0
"labāk lēna bada nāve nekā jebkāda veida piena zupa"

redzams, Tu vēl neesi riktīgā badā dzīvojusi:)
0
varbūt tā ir zivju zupa no astēm, galvām un asakām
0
^ Tā saucās UHA! Ar šnabi kopā dievīgi garšo!:)
0
A kādas tad citas zivju zupas ir ?! Tā tik taisa zivju zupu. Beigās izkāš, iegriež kartupeļus, burkānus, sīpolus; pieliek zivs filejas gabalus.
0
par filejas gabaliem runa negāja, bet nu labāk jau, lai gatavo vīrieši, iebildumu nav!
0
^ kādas tad citas zivju zupas ir ?! "

Parastajai zivju zupai pie zivs buljona liek klāt burkānus & kartupeļus, UHA gatavojās tik vien kā pie zivs buljona pievienojot sīpolu vai arī pirms ēšanas pievienojot šķīvī jēlu olu. Protams, uzdzer šnabi:)!
+2
Par to badu runājot, man pat 3 dienas nevajag, kur nu vēl nedēļu. ZS mācībās otrās dienas pusdienā pēc nakts mežā sukāju iekšā sev diezgan nemīļo boršču tā, ka čāpst vien :D Pēc nedēļas es droši vien arī no novārīta ķieģeļa neatteiktos.
0
To jau copes laikā taisa.
0
es tak pati esmu āža pautus gatavojusi. tauta teica, ka garšīgi esot.
0
nu tiem kam gribas tos pautus ēst, lai ēd veseli :) ēst var viskautko.. ir redzēts tāds raidījums, laikam amīšiem, kur viens vecis braukā pa visādām pasaules malām un provē tieši neordinārus ēdienus
0
Nav ne vainas buļļa pautiem, bet nešķiet arī nekas tāds (vienreiz gan tik esmu ēdis), vairāk jau tik idejiski. Konsistence apmēram tā kā vārītajām desām, garša, cik atceros, arī nebija nekāda diži specifiskā. Galu galā, ēd tak visvisādus orgānus - principā jau visus, no kuriem ir ko ēst un kuri nav sīvi/rūgti vai vēl kaut kādi pēc garšas. Aknas, nieres, sirdis, kuņģi, smadzenes tak diezgan izplatīta ēdmaņa. Vai rekur, poļu un čehu iecienītās ķesku zupītes. Galu galā, ja to lopu kauj nost, tad vismaz racionāli jāizmanto, neies jau mest ārā, ko var apēst :)
0
nu jā, man vecmamma uz mūža beigām ar sāka stāstīt, ka vistu galvu zupa nāk par labu intelektam :)
0
Par sliktu jau noteikti nenāk.

Eu, es tikko ievēroju, ka atbildes lodziņš staipāms kļuvis. kewl.
+1
Poļiem arī plaušu zupīte ir.

Pimpīšus jau ar kapā iekšā - en.wikipedia.org/wiki/Pizzle...

Diāna - tu domāji kuru?

Man vs Wild

www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE...

www.youtube.com/watch?v=rxutvkSY0zI... (apkopojums)

Extreme Cuisine with Jeff Corwin

www.youtube.com/watch?v=IZkTMlMIUAA...

Bizarre Foods with Andrew Zimmern

www.youtube.com/watch?v=nwBao-Tb_BA... (vectēvs iekapā mazdēla priekšādiņu)

www.youtube.com/show?p=yDAc-dqDRP8&...
0
šis ir tas, ko domāju
www.youtube.com/watch?v=qXHwQKyD0hs...
0
Se biju šito redzējis, par Meksiku. Pankūkas no mušu oliņām cep :)

www.youtube.com/watch?v=v5IpdB_ugLg...
0
izkalusas ņammīgi..
0
jā, šitam onkulim no spāņu gurķiem asiņaina caureja nepiemestos
+1
Man un Intaram par prieku, speram iekšā mārutnieku! ĀDAŽU MĀRUTKU ČIPSI IR BACK (Lauku Mārrutks) !!! Anticionistu bodē pa 59s, turklāt! Starp citu, manīju arī plēksnes ar xrenu (laikam baltkrievu).

klab.lv/community/veg/42806...

/forum/122080-naksnīgais-dzērājs#comment195826
+1
Mana milaka zupa ir frikadelu. Starpcitu, werwolf sievai reiz sanaca nenormali laba frikadelu zupe.
Skabenu, kapostu, vistas, zivju ir ari labas zupas, ko ir verts uzest.
+1
uhh.. kārtīgu skābeņu zupu maz kas pārspļaus... Tāpat kā īstu jērgaļas vai pareizo ungāru gulašzupu
+1
Paldies decapitated no werwolf sievas :) Ceru, ka Bleidam un Intaram mūsu ģimenes kopistiski vārītā biešu zupa arī gāja pie sirds. :)
0
Mana tradicionālā pavasara zupiņu ar cūciņas vaidziņu.
imageshack.us/photo/my-images/442...
0
kā reiz sakārojās uzvārīt kaut kur brīvā dabā gulašzupu....
0
^^^ ārā tač nespļāvām ... :)

bija garšīga

apkopojot garšīgumu ar paēšanas efektu, fļaki ir nepārspējama ! kautgan kārtīga gulašzupa arī neatpaliek
+1
^ a kur Rīgā var tos fļakus nopirkt?
0
^ a kas ir fļaki? :/
0
^ fļaki - tā saucās zupīte, kura tiek pagatavota no iztīrīta liellopu kuņģa...
skaitās poļu nacionālais ēdiens...
0
Jebkurā poļu ēstuvē :) - en.wikipedia.org/wiki/Flaki#Flaki...
0
es tā arī neesmu varējusi sadūšoties tos flaki pagaršot. bet toties žureku viktors pat iemācīja izvārīt, tur gan vajadzēja tos speciālos miltu ieraugus, ko pie mums nevar nopirkt. un atklāju arī fišku, ka tur arī ir nianse starp polijā lielveikalā pirktiem un tipa lauku.
+1
Paga paga. Žureks un Viktors: kurš tur ir personvārds un kurš — ēdiena nosaukums?
0
žureks :) - tāds buljons, ar desu un olu

en.wikipedia.org/wiki/Żurek...
0
Jopcik raziņ. Braucot cauri Polijai, vienmēr cenšos gulēt lielāko ceļa daļu. Ieraugot šito govs kuņģa sulas zupu vai žureku, jāsecina, ka turpmāk būs jāsarunā piestāt pie kādas kafejnīcas!
+2
Man pagājušovasar izdevās sasniegt komu jau ap Polijas robežu un pamosties nākamajā rītā jau Vācijā, bet tāds arī bija mērķis.
+1
Jā Viktora taisītais žureks bija baigi labā manta...
+1
Nu žureks jau principā nav nekas "tāds" - galvenā īpatnība laikam ir tas rudzu miltu ieraugs, bet nekas šokējošs jau tur klāt nav. Nu a flaki - nu un, ka tās ir iekšas? Vai maz visādas iekšas gardu muti ēdam - pavei, aknas, nieres, un kur nu vēl asinsdesa - īsteni trū ēdiens, no zarnām un asinīm... A tā flaki zupīte ir labum labā, parasti viņa ir arī feini pikanta.

Par iekšām runājot, kādreiz gribētos arī šito paprovēt: en.wikipedia.org/wiki/Haggis...
0
Kaut ko līdzīgu jau pie mums ar taisa - samočī tur plaušas, sirdis, utt. Redzēts līdzīgi kā aukstā gaļa un kā pildījums pankūkām.
+2
Pie manis zupa parasti top šādi:

1) ņem pieclitrīgo katlu.
2) iztīra pieclitrīgo katlu.
3) uztaisa zirņu, pupiņu, biešu, vistas — principā jebkādu parasto zupu.
4) paēd pats un atstāj uz plīts ar domu — lai citi arī ēd. Ja nē, tad pats pamazām izēdīs.
5) atnākot vakarā mājās, tiek konstatēts — zupa ir izgāzta WC, katls netīrs stāv uz plīts. Un jaunākie brāļi informē: «Kāpēc tev katls pilns ar vecu zupu stāvēja! Mēs dabūjām izgāzt atejā!»
+7
Vēl labāk būtu, ja šie teiktu: "Mēs izgāzām tā katla saturu ATPAKAĻ atejā!"
+2
Ziemeļrietumos nacistiskie ēdieni ir pūdēta siļķe un aitas galva
0
nu pūdētu siļķi vēl būtu normāli, bet tā aitas galva noteikti smird tā, ka norīt nevar :)

^^^ Intar, nejauc kārtīgu lauku asinsdesu te ar kaut kādām kuņga ķidām :) jāņem vēra fakts, ka tas kas pierasts liekas pilnīgi normāli, bet kad jāpagaršo pirmo reizi, tu uz to sastāvu skaties daudz kritiskāk.
0
^ vistu mādziņas tu arī neēd?
0
ēdu bērnībā, baigi garšoja, tagad gan sen neesmu ēdusi :D bet viņas maziņās, tie kuņģi tur tādās strēmelēs, ēēķķķ
0
dubultā kuņģīšu morāle...
+1
lielas mušas kājas, kuņģīts kuņģīts kuņģīts, milzīte Ilzīte, kuņģīts kuņģīts kuņģīts
+1
cūkas ause :)

Irony nesen ēda aitas galvu - teica, ka nav tik traki, kā izskatās ;)
0
^ šņukurs stilīgāk - var iedomāties, ka vēl puņķi iekšā. Kaut gan ausī sēru jau ar var piedomāt.

Hmm, un ko par desām tad var izfantazēt...
+1
^ atsauca atmiņā pamatskolu, kad kopgaldā dabonamais piena ķīselis, kas tika peldināts vēl iekš ogu ķīseļa mērces, tika devēts par «cūku puņķiem».
0



Sen nav baudīta tāda raritāte, kā ceptas buļļa smadzenes...ļoti sātīgs ēdiens btw...
0
Es vispār neatminos, ka būtu smadzenes ēdis. Teļa smadzenes jau gan laikam skaitās visai klasiska delikatese.
0
Man šķiet, gandrīz katrā agrāko laiku ēdnīcas ēdienkartē bija atrodama teļu smadzeņu mērce....
0
Baigi labi, ka Rimi tagad nopērkama aļņa, strausa, mežacūkas un zirga gaļa bundžās. Diemžēl sliktais faktors ir tas, ka ražotājs acīmreddzot visas šīs gaļas gatavo pēc līdzīgas receptes, kā rezultātā garšo stipri līdzīgi strauss un zirgs… bet ej nu sazin, varbūt tam tā jābūt?
0
Vārītas un maltas cūkas plaušas ar sīpoliem ir baigi labais pildījums pankūkām, smadzeņu mērce arī ir ok.
0
Visbrangākā kāpostzupa ir baudīta pie radiem Kabilē. Top sekojoši: kad lamatās iekrīt bebris, ādu nomauc un noģērē, gaļu aprij, bet asti ieliek ledusskapja saldētavā. Kad uznāk gribēšana, tad pagalmā sakur uguni un uzliek lielo čuguna grāpi, iekšā sagāž skābu kāpi un ieliek bebra asti no saldētavas iekšā, kas ir tā kā sasalusi lāpsta. Vāra visu dienu uz lēna ugunskura, beigās piemet karpīšus.
+1
Runājot par buļļiem, sen sen smeķēju ceptus buļļa pautus. Nekāda vaina nebi - sapipparo, sasāla un sacep. Kas tas par sacepto brīnumu es gan nezināju pirms ēšanas. Zinājis, visticamāk, nebūtu mēģinājis :D
+2
Pautiem (esmu ēdis buļļa un āža) vispār nav nekāda vaina garšas ziņā, ja nu vienīga tāda veču solidaritāte bik traucē.
0
Buļļa pautus esmu ēdis vienreiz, Lapmežciema (vai kas tas bija pa ciemu?) krogā "Stallis". Tā nekas, kaut kas uz vārītās desas pusi konsistences ziņā.
+2
Pedvālē pautus pasniedz diskrēti sasmalcinātus podiņā un viss kārtībā, savukārt vienā Liepājas krogā tika servēti divu bumbuļu formā uz salātlapas, tad gan jutos mazliet jocīgi.
Pēc garšas likās kā jau orgāns, aknas struktūra.
0
es ceru, ka man cilvēki neatriebsies par tiem āža pautiem, kuri bija jāapēd nezinot, kas tas ir :D es gan pati tik cik mēli pieliku, tā kārtīgi nokosties dūšas nepietika :D gatavošanas process diezgan pretīgs, manā skatījumā.
0
^ 1. Noķert āzi. 2. Nogriezt šim pautus. 3. … … …
+1
Pag - apēda, značit garšoja. Ja garšoja -par ko tur atriebties?
0
Nez', kazu makstis arī kāds ēd?
+2
^ Tev ir 6 kg ar tādām, un tu gribi kādam iesmērēt?
0
Nē, tīri zinātniska interese. :)
+1
Iesmērē. Zinātniski :P
+1
Vienā Baiļu faktorā dalībniekiem deva ēst cūku dzemdes
+2
Tikmēr Suņa zvaigznājā uz Cūku planētas delikatese ir — humanoīdu ģenitālijas.
+1
Domā, cilvēku ģenitālijas no citu zīdītāju ģenitālijām garšas un konsistences ziņā īpaši atšķiras?
+2
Ģenitālākais paēdiens — konfektes «Vāverīte»!
+3
Uz nīgrām pohām gribēju palasīt ko sātīgu, nomierinošu, uzmundrinošu - visu, ko solīja diskusijas nosaukums 'Zupīte'. Ienāku, bet šeit cūku dzemdes!
+5
^^ Vafeļu torte "Vāverīte" ar riekstiem!
+1
un glazūru.

Olbaltumvielas ir un paliek olbaltumvielas. Samaļ tik un sašūmē un savirco un stampā iekšā.
+2
^^^ Jelgab, sākumā zupīte, pēc tam - cūku dzemdes, un nīgrā poha mūk atpakaļ neskatoties! :)
0
Jau trešo vakaru no vietas taisu auksto zupu, laikam nevaru piesātināties pēc nesezonas pārtraukuma. :)
+1
Hmm, idej kā māj. Es gan nekad nav taisījis - derētu tākā izvingrināt roku kā jauna gatavošanā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
atmoda
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas