Negura Bunget Rīgā
0
No www.metalshow.lv :

Svētdien, 1. jūnijā klubā „Melnā Piektdiena” uzstāsies Transilvānijas rituāli atmosfēriskā black metal vienība NEGURA BUNGET!

Kā arī vietējie
NYCTICORAX
APOCATASTASIS

Sākums pl. 20.00
Vaļā no pl. 19.00

Ieeja Ls 5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
(y)
0
Es jau vakar par šito priecājos
nemaz nebiju domajis ka varētu šos MP redzēts
0
whaw
0
tie gadijuma nav cigani?
0
ir bobij, tāpēc uzmanies! viens putniņš pačukstēja, ka šamie brauc tevi zagt
0
Pagājušo gadu NBunget bija sarunāti uz "Kilkim Žaibu" festu, taču pēdējā brīdī izdomāja, ka nevar atbraukt un paši par to nemaz neinformēja, labi ka es pats sāku viņus meklēt rokās dažu tehnisku jautājumu noskaidrošanai,līdz ar to labi ka paspēju ar citām grupām vienoties, tāpēc man ticības vairs viņiem nav, lai gan pats šo grupu esmu visu laiku cienījis un vēlos redzēt dzīvajā.
0
Muzons labs bet tas nosaukums APOCATASTASIS ir pizģets kaut kāds. 100 rezes jādzird lai atcerētos
0
^ Nav jau tik traki, kā tie meksikāņu grindinieki - nu tie, kuru nosaukumam trūmetals pusi norauj nost, tur kā viņi, Paracocc...blabla.
0
ai nu tajā nosaukumā tik tiešām nav nekā traka.
bet runča vispār ar blekmetālu ir uz jūs ;(
0
tie čista ir čingiji?! :D
0
Pasaki vēl ga gucuļi.
0
ka^^^
0
OMG, Nycticorax! Tas viņu tā saucamais blackmetāls ir laikam pats nožēlojamākais, kādu esmu dzirdējis.
0
^ čavas! :D
0
Man domāt, ka priekš mums jau visi Balkānu-Karpatu reģiona iedzīvotāji izskatās kā čigiņi :D
-1
vai tad transilvanija nav rumanija?
un vai tad rumanija nav milziga ciganu populacija?
protams iespejams ka sie ir vienkarsi rumanju zeni bet ko var zinat
0
tie ir no rumaanijas...
rumaanjus nah neaiztikt...kameer vien vinji nav latvijaa...
RMT - 4TW!
0
ja pareizi atceros tad bams brauca uz rumaaniju, tieshi uz transilvaaniju, pakalj vampiiru viinam. vieteejie 1. reizi redzeeja ferrari, savukaart bams zirgu :D
0
nu un, ka chigaani?
chigaani = (flex)
novilks tev bikses, pats nepamaniisi
tie jau tie skaugji=latvieshi, kas arii taa gribeetu, bet nemaak, dirshaas uz
man vienreiz tirguu kaa metaas viena virsuu, tip paziileet
uzreiz pateica kaads man vaards, es taa nobijos, ka ignoreeju
kusturica-metal vareetu kaads ieviest ar
no turienes
0
"bobijsxxx, šodien, plkst. 04:30
vai tad transilvanija nav rumanija?
un vai tad rumanija nav milziga ciganu populacija?
protams iespejams ka sie ir vienkarsi rumanju zeni bet ko var zinat"

Tad var arī katram no Ziemeļkurzemes, īpaši jau Talsiem, Sabiles (kaut gan, cik atceros, skaitliski vislielākā džauru populācija LV ir Ventspilī) šūt klāt to pašu.

Vai arī pateikt - ā, no Rīgas, tātad krievs - Rīgā taču ir milzīga krievu populācija?
0
Pat losim skaidrs, ka Kandavā, un Sabilē tik čigas dzīvo. Venstpils un Kuldīga tas pats vien ir. Ja māk Latviski un Krieviski runāt - čigāns, vot :D

"bobijsxxx, šodien, plkst. 04:30
vai tad transilvanija nav rumanija?

Ungāriem tur būtu ko teikt ... (ar mātes vārdiem).
0
Kad Intars vai fatduude tuvumā, jāsāk maks vaktēt ... apdzirdīs un pievāks visus tavus 3 latus. Uzmanies bobij !
0
Kandavā, Sabilē un Maskačkā (chuckle)

Baigi daudz biznesa ar viņiem bijis savulaik - pat iesaucām par "tumšajiem elfiem"

Ui, Speķene = (flex)
0
Intar skaitliski ja kurzeme ir daudz un tapec reizem paliek neomuligi.
par piemeru taja pasa sloka reiz pastaigajos. kur tik ej tur cigans
prieksa,
palika neomuligi.
ja man cigani nepatik.
rumanija cigani ir ne vien skaitliski bet ari ja nemaldos proporcionali daudz un rumanija piem turistu prospektos var lasit ka var braukt svinet ligo un tur sie uzstajas ar savam nacionalajam dziesmam.
lidz ar to es nebrinitos ja viniem butu atistita paganiska black metal scēna!
0
Ā,saprotu - dillemma baigā: varbūt dikti smuki močī pa džaurisko, bet mīžuks, ka nepiebur kleinu kāju un neiztīra kabatas, ja? :D
0
Nāāni, tie nav čigāni(ja šinī gadījumā runājam par romiem). Pēc purna un matu krāsas/tipa varu pateikt.
+1
Drakula ar bija čigāns!?!
0
Bobij, a tu Rumānijā vispār bijis esi, ka uzstājies kā baigais eksperts? Tavai zināšanai čigānu tur ir apmēram 3%, kas ir stipri mazāk par, piemēram, ungāriem (jo īpaši Transilvānijā). Agrāk zināju pāris čigānu lamuvārdus, bet diemžēl aizmirsis esmu... ek, kā tevi nosvētītu :D
0
džapu kār, gādže!
0
rawr ^^
0
haha, vau
0
iii hihi
0
Neesmu bijis.
Par skaitliem vareju kludities , bet sads ir mans viedoklis.
0
Kņigu ņečital, no mņeņije imeju :D
0
Форум нечитаю, но пишу регулярно.
0
Как и все лохи здесь!
0
Nu pēc visa spriežot, ar Negura Bunget ir noticis kas līdzīgs kā ar Gorgoroth, tikai bez tiesām un skandāliem (vismaz pagaidām):

"09.05.2009: Negura Bunget official statement
This has to be one of the most difficult messages to be written. We are sorry to announce that Hupogrammos and Sol Faur have ended their journey along Negura Bunget. Our paths are now apart. We wish them all the best on their new endeavors (their new project will be announced at a later time).
Meanwhile, a new Negura Bunget line-up is assembled, which will continue the path started almost 15 years ago. Rest assure, we are keen to prove there is more to be said by this band, and we will work to fulfill our spiritual endeavor relentlessly.
All Negura Bunget scheduled plans (concerts, festivals, contracts with Aural Music/Code666 Records and Prophecy Productions/Lupus Lounge) will be completed in the new formula. New website and myspace page are developed and will soon be online.

Negru, of behalf of Negura Bunget.

The new official Negura Bunget line-up is:
Corb - guitars/vocals
Spin - guitars
Gădineţ - bass
Inia Dinia - keyboards
Ageru Pamanatului - vocals / pipes / percussions
Negru - drums/percussions
A word from Hupogrammos and Sol Faur: We would like to thank everybody who supported and believed in Negura Bunget and invite you to follow our further musical activities."

Tiem diviem savukārt ir cits viedoklis, lasīt šeit: blogs.myspace.com/solfaur
+4
Kurš ir pidarass?
0
Nu čābīgi
0
Kā jau biedrs Ļeņins postulēja (jeb viņš tikai realizēja pirmais ?) - valda tas, kas kontrolē informāciju. Pirmie jāsagrāmj pastu un telegrāfu (mūsdienās internetu, TV un radio). Biedrs Ņegra to nodemonstrēja ..

0
Kā arī autortiesības, preču zīmi utt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas