seksa pistoles
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gribeeju teemu shaadu jau pa dienu uzmest, bet padomaaju, ka nav veerts...
0
"paši mūziķi apgalvo, ka dara to tikai naudas dēļ"

vo, to es saprot, (y) merkantīlās kuces
tas pats, kas SP 709
tr00 musicians play for a fee \m/
0
neiešu
0
Panki, kas muzicē naudas dēļ ? Tad jau tie tādi pat sūkātāji kā visi tie MTV pseidopanku - Sum 69, Blink 666, Green Day utt.
0
da ladna...aspraatis nah
izteelojies situaaciju 50+ gadi
maaki tikai dzert un kjeerkt mikrafonaa, palikushu veel kaadi 20 gadi ko dziivot, bet pikjis iet uz beigaam...KO TU NEZ DARIITU?
btw
pirmajaa koncertaa anglijaa
Johns Lydons esot dziesmaam vaardus jaucis :D
0
Laidons = pauers, nemaz nedirš man te

Vēl atceros kā bērnībā vienu viņa interviju n-tās reizes pārlasīju

Un mācījos, kā vajag

Tā ka, muti nah!
0
"Aizturiet šo vīru - viņš ir narkodīleris!" LOL LOL LOL
0
kursh taa teica?! ;/
0
Džonijs, uz ielas, par to vīru, kurš viņu intervēja nokliedzās

Bez-pre-cen-dentāli! :D
0
sex pistols rock mūzikas attīstībā ir devis vairāk nekā Led Zeppelin, The Beatles,RollingStons un pārējie visi kopā, un viņiem ir pilnīg pie dirsas vai viņus apdirš vai slavē.
Ja būs koncis viennozīmīgi jāiet
0
Un kas tas būtu ?
0
biju redzeejis vienam anglim home-made tetoveejumus uz kakla
made in england
sex pistols
un veel visaadi kjeburi
izskatiijaas kapitaali nonarkojies prieksh sava vecuma :D
0
nu un ko tad tie sex pistols tik ļoti ir devuši tajā rock mūzikas attīstībā? davaj pa faktu
0
Vecajiem, labajiem, paštīksmināšanās pārņemtajiem pa dirsu - to viņi ir devuši!
Šie, man šķiet, pat tagadīt nebūs mazāk aktuāli, nekā tos 30 gadus apakaļ. Un lai nu kurš, bet Laidons pozīcijas nav nodevis ne par mata tiesu - palasiet intervijas. Cik ta sen vēl plēsās ar Oasis, vai vēl kādiem tur lounge-lizards...
0
vienīgais par ko var brīnīties ir tas, ka grupa izdevusi tikai vienu studijas albumu un pieprasīta ir arī 30 gadus pēc tā iznākšanas.
0
Tai intervijā, kuru pieminēju, bija ar par to, cik reizes Laidons paņemts ciet par zāles glabāšanu mājās.. vismaz 2, ja nemaldos
0
eu, a to ka The Exploited būs Blomē, par to neviens negrib neko piemetināt! Īstie PND!? Kuri ir krutāki? SP vai EEE?
0
loģiski, ka SP. viņi tak vismaz atzīst, ka ir merkantilas kuces.
0
+1

Jo Exploited tak noziimee ekspluateeto(s) nevis (s)eksplutaatoru(s)! LOL
0
Exploited, man toč, ir panku banda numur 1! Spēku spēks!
0
Kā es to PND albi griezu, kad man bija 15, griežu vēl tagad, tāpat, kā viņi grieza 81. gadā, un griež vēl tagad!
0
Jā, es ar tieš tai pat vecumā (paralēli ar pirmajiem Summoning, hehehh), klases ekskursijā uz Čehiju vispār savā logā bij ielicis PUNKS NOT DEAD tā nesmuki uzrakstīt hehh. Un Sex Pistols es varbūt 3 dziesmas zin, tās pašas Green Jelly u.c koverversijās, ja kas ;(
0
Anarchy in Bedrock...twitch, twitch

(one, two, three, four)

Right now, hahaha...
I am an antichrist
I am an anarchist,
Don't know what I want
But know how to get it.
Want to destroy Mr. Slate

Cause I wanna be Fred Flintstone

Anarchy in Bedrock
Stop it sometime it makes Betty and Wilma
Try some flint upside down rubble bubble
Or you can just try Fruity Pebbles

Cause I wanna be Fred Flintstone
In bedrock its the only way to be

Many ways to get what you want
I use Ministry
I use Barney Rubble
I use anarchy

Cause I wanna be, Fred Flintstone
YABBA DABBA DOO!

Is this the USPA?
Is this Hollywood?
Is this Bedrock?
I thought it was Hollyrock

Cause I wanna be Fred Flintstone
And I wanna be Fred Flintstone
And I wanna be Fred Flintstone

Wilma!

\m/
0
I Hate Cop Cars, ble! mīmā mīmā!! muah..
0
eu Faun, ta jau tev tagad tuvu pie 40, ko? :O
eu Faun, tev kruutis lielas?
eu Faun, paun!
0
bla, aizmirsu piemetinaat, ka to Teh Expolited kaseti man Knaabis ierakstiija, nu tad, kad vinjai veel bija katalodzinjsh ieksh taam naaves skudraam (pie jrt tagadeejah). un lika NEXT sestdienaas uz nebeedu tad vinjus, jea

bet es kaa apziniigs mataino vanabijs gaaju piektdienaas, tur arii ar siini un sleijeru iepazinos, laikam
0
Hmmm :)
Aizmirsu veel piemetinaat arii sho, ka tikai Teh Expolited ietekmee tai Czeczhijas sekskursijaa (ieksh to Praaga) nopirku NAILBOMB (kuru nekad nebiju klausiijies) t-kreklu ar superduperiigo uzrakstu FEELS GOOD TO BE A PUNK LOSER, kas tagad peec kosmiskaas taisniibas pienaakas Runcim, izmaaniito Burzum un Metallica (burn!) vietaa, y0, nah!

p.s. www.myspace.com/mkuces (LOL)
lab tas propils jau bik pa aatr, bet man baig vaidzeej ar vienu dzhaaru kas tikai maishit sakontakteejam, sakontakteet, ko ta veel?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas