mikstsirdiba pret komunistiem
0
www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/zinas/...
raksta autors pieminot Gardu vispar to rakstu nostata tada divaina gaisma.
sodien aizdomajos kads krievijas karogiem sakars ar to pasakumu?
oficiali tak krievija nav padomju savienibas mantiniece :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
To linku nelasīju, bet viedoklis ir.

Garda sūkā līko. NEREĀLU. Mans sacerētais murgojums ("I did it for the money") pat bij tai viņa jauniešu patriōtisko tekstu izlasē, bet kas man par to? Pat free kopiju nedabūj, atsūtīja kaut kādu sūda pārlocītu diplomu (birojā uz biezāka papīra izdrukātu), a tirāža tak bija cik tur 4 vismaz tūkstoši. Uzvārījās normāli, man tā domāt, daudz vairāk nekā ar visiem tiem new age sviestiem. So, kurš te ir žīds?

Bobijksksks, tu krieviski vispār proti? Man liekas tu brauc augumā par sevi gudrākiem cilvēkiem. Tev bija 9 klašu izglītība, ja?
0
Ok, paskatījos, nu, parasts (emo) raksts, domāju, ka mūsdienu Eiro sabiedrībā tādas lietas jau sen zaudējušas aktualitāti. Un ko tu to Gardu te pasvītro, viņš tur pēdējā teikumā tik kā piemērs pieminēts, tik pat labi varēja uzrakstīt tavu vārdu vietā.

Oficiālā mantiniece? LOL, a kas ir _oficiālā_ mantiniece? Man domāt Uzbekistāna, ne? Nu tak, apgaismo, mazais rasist-spameri!
0
nu tas ka garda ir sviestains un brauc ar mersi to ari zinu bet ne par to ir runa
garda te ir minets ka piemers un zemteksts jau merkets uz nacionalistiem ka tadiem
starpcitu pedejos gadus no nacionalistiem pie staba vislielakas aktivitates ir veikusi kautvai nss bet viniem maza saistiba ar gardu
0
kāpēc tad tu pats neej neko darīt, mister cietsirdi bobij?
0
nacionaalisms suukaa liiko, man pat nav ko te vairs piemetinaat
ok shito tik
nacionaalisms = folk slimiiba
zaales = topi par nefolk
0
uztver mani par hronistu
0
uztver kā
0
eu bet tev paveicās - iekš 'uztver mani par hronistu' nav reāli vajadzīga neviena garumzīme >:)
0
+1
+666

Bobij, naac aarsteeties
man kulaki reizeem niez
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas