Forshs links
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Saeima pie krīzes nav vainīga :DDD
0
pedagogi gōti? wtf?
0
Nu tie nav labaaki par oridzhinaalajiem
Tas Rafajels, ble, nesaprot, ka nefolks vinju sitiis, nah
Lai neraadaas pasaakumos labaak
0
eu a tur var čatot ar skolotājiem ^^

re kā šie vandas:

sporta ucuks (2007-09-19 17:24:35)
Es sutisu pie velna visus un iesu 25 pie cukdelfina kabineta, jo ta alga ko sanemu ir vienkarsi nirgasanas!!! ar vienu roku pieliek, bet ar 2 atnem to visu nost!!!
0
kunax
0
Jautājums no vistas/olas cikla - vai pie tik zemas izglītības kvalitātes skolotāji ir pelnījuši augstākas algas / vai pie tādām algām skolēni ir pelnījuši labāku izglītību ...
0
heh, es tieshi vakar (vai aizvakar?) Ugunspunktu iesleedzu uz kaarteejo staastu par fizkultuuras skolotaaju-pedofiilu... Taa kaa vinjiem vismaz ir kaads mierinaajums.

Mmm, un skaidrs, kaapeec tieshi par fizkultuuristiem vinji iet. Tur tas saapju slieksnis zemaaks. Eheh, tas ir, pieejamiiba. Man ar bij skolaa taads marginaalais (lai gan tip arii piedeva direktoraats un man ar vinju bija tiiri labas attieciibas - pat 16kg svarabumbu atljaava uz maajaam aizstiept, veel tagad staav)
0
Stāv no tā, ka atļāva svaru bumbu mājās aiznest? Njā, laikam neaizmirstams piedzīvojums...
0
LOL
baixtch nah
0
Es gan no skolas esmu mozagusi tikai kvarca kristālu.

nefolks veselu svarbumbu....
0
kaapeecis nozadzis? man atljaava panjemt tas uchuks, nu ja nu jaaa, teica, ka uz izlaidumu, lai atnesot atpakalj, bet kas vinjiem tur svarabumbas truukst. un tik smagas jau ar parasti mirstiigie (=skoleeni) necilaa
0
p.s. fui, heresy, tu esi slikta meitene
0
p.p.s nozagu es tikai veestures un anglju literatuuras maaciibu graamatas (jo patika) un re, tagad no taadaam taapat vairs nemaaca, buutu makulatuura, a tagad - kolekcija
0
Vai tik tas nebija vecais zēns Trulis ? Es savlaik par viņa un otras fizenes učenes intīmajām attiecībām veselu poēmu sacerāju (pat atskņas bija). Matenes učene nejauši atrada un saplēsa, bļa ... a tur tāda māksla, ka pat Bairons atsūkātu (hm, ar to laikam vecais zēns arī nodarbojās, jeb es ar Vaildu jaucu ....).

Man vēl tagad mājās STĀV no skolas biblenes pizģītas grāmatiņas ... Žils Verns (kādas trīs bībeles) un vēl šis tas. Anglenes učene bija bibliotekāru un pēcstundas es tur pavadīju. Un pēcstundu Anglenē man bija daudz ... fucking bitch vomit !

A tas Bauskas Senču garšo pēc parastā Bauskas, tik ūdeņaināks. Kautkāds sakains Minhauzens, bļin.
0
Heh, man tagad pat Heinekens negarsho, veel viena bundzha staav...

Trulis, kas ta cits. Par to otru ucheni nezinu, taa taada nesportiska likaas vispaar. Bet bija saaga par kaut kaadaam meiteneem tak. Un, ka bija pat uz briidi atlaists.

"Visperversaakais" tips gan bija Shkjesteris, he he
Nee, iisteniibaa, "vieniigais cilveeks pasaulee, kas nav perverss", kaa jau OAAZEE69 rakstiijaam he he
0
Heineken sūkā, Holstein spārda ...

P.S. Bļa, ku veicas cilvēkam, ja viņam ir vārds Ādolfs Trulis ... Viens ceļš - kļūt par pedofīlu (labākā gadījienā) vai zoofīlu (ja nesanāk sporta skolu beigt) ...
0
A tā otra učene bija veca blaugzna ...
0
Sūkā jau gan Heinekens, gan Holstens, bet subjektīvi liekas, ka Heinekens bik mazāk sūdīgs.

Bauskas Senču - nu ja, tieši tā arī ir, kā teici, tāds atšķaidīts Baušķenieks. Minhauzens gan kaplē.

Atkal labs offtopiks panesās :D
0
Nesen tik piefixēju šito bauskas senču - man jau baisi patīk.
0
Minhauzens protams labāks. Aplauzos Salmu Krogā - dzeru Piebalgas un nevaru saprast, ko tik ūdeņains, tad palūrēju uz šiltes a tur rakstīts " Minhauzena" kautgan ķeņča emblēma uzlikta ...

Bļa, kāpēc šodien tik agri pamodos ?
0
lai varētu laicīgi sākt dzert un spamot?
0
A Holstein man baigi labi iet iekšā. Garšo apmēram kā Beck (kā jau varums labu friču alu) un pa 0.50 jau var kādreiz ietrekterēt. Heineken liekas visai riebīgs.
0
Ā, nu ja. Alus gan pamaz, bet būs laikam "Tour de Pub" jāuztaisa ar velleri pa Pārdaugavas plašumiem. Jāapgūst vēl neapgūtie krogi, kafūži un bāriņi ...
0
kamēr dzīvoju pārdaugavā bija sajūta ka tur tikai urlbāri eksistē. vaita ir kāds labs ar tur
0
Urlbāri tik Centrā un Pļavciemā. Pārdaugavā vienīgi solīdas vietas iraid.
0
vakar mani oficiaali aplaupiija, nopirku chetrus aldarus gaishos, katru pa 0.70 :@@@@@
0
0
es pamodos 7:32 vai, no EMO sapnja, labi, ka taa... ko, alus?? Nah, Kjencis 38% ftw
0
Starp citu, tās 1975. gada angļu literatūras grāmatas ar atsaucēm uz Ļeņinu vēl tiek izmantotas. Vismaz pirms diviem gadiem, kad beidzu to skolu, tika. Tā ka vari droši nest atpakaļ, uzliks tev kavējuma naudu par 10 gadiem.
0
4xaldara ali - bļa, tev uz intoksikācijas nodaļu ar steigu jāmauc !!!
0
Bljin,man peec vakardienas Guiness,Strongbow un JaagerBomb sajaukuma shoriit bija labi...
0
hh
tad luuk pie kaa noved gootika/pedagogija
spamdeemonnns straadaa
0
nefolka spamotavu tiko aizklapēja ciet. ko nu?
0
He he, nav jau pirmaa reize
Treshaa peedeejo 2 ned. laikaa
Es vnk taisiij seksperimentu, vai tauku admini brivdienas ari strada
Straadaa :(
Bet tikai vienaa virzienaa, bl
Pienaac pirmdien
0
kencis...hehe pasen nav dzerts :)) bet atceros, ka kaadus paaris gadus atpakalj bija topaa :D aa veel labs, ka vinjsh vienmeer uz akciju bija :DD
0
Kādu laiku tika "Ķenča alus" ražots (ar kautkādu kropli uz etiķetes). Tagad nezkāpēc par "Ozola alu" pārsaukts (man vismaz liekas ka garšō ~ tāpat, tāda ūdeņaināka Piebalgas Ķeņča cersija. Bet ir OK.

Vienu vakaru pavēroju kā Holandieši izklaidējās - spēlēja kārtis, un zaudētājam bija jādzer laikam uzvarētāja izdomāts alus kokčiks. Bārmenis ar platu smaidu lēja šiem Zelta alu - tāpat ne pēc kā negaršo ... Pāris bija visai neslikti, žēl ka nespēju atcerēties. Ā laikam ar īru liķieri bija vispretīgākais, vismaz pēc skata. Arī Absints un Balzams tika lietā likti ...

Bļa bet tiki sakaini sen nebiju juties - ķipa nāk miegs, neko negribas darīt (tas gan man tā vienmēr) a pagulēt ar nesanāk ... Moš piektdien nevajadzēja sākt dzert ? Vismaz alus karti varēšu uzbliezt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas