death metal
0
jūs man baigi varētu labi palīdzēt ja varētu nosaukt death metal grupas kuru liriku tēma ir tiešām par nāvi..tas tā, ''nelielam projektam'', grūti tomēr iet un pārbaudīt par ko katra grupa growlo :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļin, slinķis- tepat saitēs ir links uz lapu www.darklyrics.com/ meklē nu cītīgi, kādi kurai grupai teksti.

Bobijs kvadrātā.
0
pats tu bobijs ej tu dirst! ne jau man interesē katra atsevišķa dziesma par ko katrs dzied, bet vispārēja tēma..

kā par piemēru ņemsim ''paths of possession'', viņu tēma ir Darkness, Evil, Conquest..., un tādi man neder
0
Ieej Sevared records maajaslapaa.
Ja atradiisi kko kas nebuutu par naavi-no manis alinjsh:)
0
Grave Digger ir vesels albums par nāvi ''The Reaper'' saucas :D
0
nu es neesmu iedziļinājies tik ļoti, lai pateiktu par koncepciju, bet par nāvi muļļāts tiek, šķiet, lielākajā daļā death grupu.

ja interesē tiešām labi teksti - Dying Fetus. absolūtā koncepcija gan nav nāve.
0
un kas tad tas par mīklaino 'projektu'?
0
Cannibal Corpse !!!!
0
metal-archives.com iekš advanced sercha pie Music genre(s)ieraksti death un pie Lyrical theme(s) arī death, kā arī iesaku atdzīmēt Release type - full lenght un ja ir kaut nedaduz pacietības var atrast šo to interesantu.
0
nu es jau šķirstiju metal arhīvus, apskatot katrai grupai lirikas tēmu..es vienkāŗsi uzdevu jautājumu, jo gan jau katram tīkamā death grupa zin par ko viņi dzied, nevis to ka internetā var visu atrast :) njaa, piemirsu bik pieminēt, derētu pasaukt tādas grupas kuras ir ļoti pazistamas :)

un dying fetus vispār tagad rūc par politiku, reliģiju un vardarbību :D agrāk viņiem bija gore..

bet nu eh...gruti visu sadomāt!
0
velnsparavis, neiedzilinajos tevis teiktajaa..

a kur tur advanced search?
0
Advanced search ir pieejams, ja ielogojas.
0
jā vajag ielogoties.
Varu ieteikt grupu Autopsy.
0
kā arī Bloodbath (no zviedrijas).
0
ui Bloodbath ir labais detuks
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas