hate beyond
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Joptvai, labinieks.
0
varu uzdaavinaat, liekas man ir pirmais.
viens lieks.
0
O_o Neatteikšos :)
0
kur atstaat?
0
Bļa, ku labs oldskūlnieks. Jau velku. Žēl tik, ka šiem tikai viens albums un tas pats uz 30min ...
0
Pipe-ec... Ideāli! Pat muļķīgais death metal vokāls nespēj šito sabojāt.
0
0
Nu ja, klipbords jau aizjemts.

Starp citu, tādas tēmas jāliek sadaļā Ieteikumi :(

Tur par maz, tāpēc
0
Soirdefete, tev viņš ir taustāmā veidolā? Tā vismaz var noprast. Tādā gadījumā droši vien Blomē varētu.
0
Starp citu, sadaļa ieteikumi ir domāta: ''Ieteikumi truemetal.lv uzlabošanai'' ... Nav ko citiem savu losismu mācīt.
0
Nez, tas viss jau kaut kur iepriekš dzirdēts, bet par gaumi protams nestrīdas!
0
Intrs - ok,

Blade - ja buusi blomee,pasniegshu tev no kanjepeem veidotu zobenu, Xoi dinastijas atveidojumu ar validolu rotaatu rokturi, un instrukciju, kaa pareizi jaalieto telts alkohola reibumaa.
varam sarunaat arii Vjetnamas laika USA kaajnieku kapelaana masturbaacijas kastiiti, bez roktura.
apmainjaa pret paaris aliem.

folk, paklausies kristiigo raadio, labi attiira chakras un ir makten smiekliigi.

infestus - labi, ka tur nav kkaads mulkjiigs power vokaals vai guttural vokaals. liekas, ka tas saucas fagot metaals ar pirmo vokaalu.

kurrat - nez, viss jau ir kkur dzirdeets, iznjemot kad ielauzh galvaskausu, reizeem, taa skanja ir savaadaaka.
absoluuti piekriitu, ka nav vairs nekaa jauna muuzikaa, taapeec iesaaku mekleet skanjas no cuuku beereem, tas man bija kaut kas jauns, piemonteet gjitaaru un sanaaks animal core, origjinaals pie tam.

un par gaumi nestriidas, par to tikai aizraksta pilnu forumu ar komentaariem.
0
par gaumi nestrīdās, bet sit ...

"USA kaajnieku kapelaana masturbaacijas kastiite" ir Bībele, vai ?
0
par gaumi - jee,ir jau arii taadi, kas par gaumi neko nemaz nezin.
biibele?
hm,nee, vari minet veelreiz.
0
oi, japāņi......taisiet labāk Sony, nevis death metal
0
"BladeOfDarkness, vakar, plkst. 11:13
par gaumi nestrīdās, bet sit ..."

Tad man jābrīnās, kā tu vēl neesi nosists :D
0
Pats nesaprotu. Sevišķi ņemot vērā, ka visiem stāstu, kāda baisā kaka ir Black Metal :D

Bet reāli besī cilvēki, kuri uzskata, ka šiem ir baigi izkoptā gaume un nu tik stāsta citiem, ka tas ko tie klausās ir suņu spiras un bezgaumība ...
0
:D Sanāk, ka besī visi tev līdzīgie? :D
0
Es gan nestāstu, kam man būtu dižā gaume. Un man netīkamu mūziku par bezkaumīgu gan nesaucu (par kaku gan :).

0
Nu jā, suņu spira ir dikti specifisks kaku paveids, tas gan. :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas