vai tu dzīvo Tirzā?
0
pēc pāris lielu pasākumu apmeklējumiem te,pēc Austrijas un Vācijas pasākumiem, beidzot aizgāja, ka esmu miestā, ko sauc Tirza, kad to izrunā tramvaja vadītājs Juglas virzienā, skan drusk precīzāk.

kas mani sajūsmina lielos vilcienos:

Benzīna un dīzeļdegvielas cena Latvijā pēdējo trīs mēnešu laikā pieaugusi par aptuveni 10%.

Braukšanas maksa Rīgas sabiedriskajā transportā nākamgad varētu būt 40 vai 45 santīmi.

Paaugstināsies maksa par braukšanu starppilsētu sabiedriskajā transportā - no 1. jūlija cenas pieaugs pat par 71 procentu salīdzinājumā ar to, cik biļete maksā pašlaik.

influencei inflācija - 17,7 šobrīd, tip.

un ar lielu pompu un sajūsmu visi ir vienoti dziesmu un geju svētkos.

uh, šitas te ir vienk nagla:
vasara Latvijā, kas man vienmēr paliks atmiņā, iemesls, kāpēc latvieši ir drūmi vai nesmaida - varēs izskaidrot tikai ar šo un spēju to visu pieņemt, drusku pakurnot un dzīvot tālāk.

tas spārda!
īpaši,ja uzliek fonā Ufo dziesmas,
umca umca,umca, viss ir labi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un ar ko tad tava pieeja atšķiras no pakurnēšanas un dzīvošanas tālāk?
0
Ja šī bija domāta baigi nopietnā tēma, tad rofl.
Pilnīgs bezsakars. Kāds kaut kam sakars ar to, ka tu, cik sapratu, dzīvo kaut kādā Tirzā? Kāds tam visam sakars ar Austrijas un Vācijas pasākumiem.

Viss pārējais posts - sausi fakti par Latvijas šī brīža ekonomisko krīzi, kas ir kaut kas WOW, es tik tiešām to visu nezināju un nedirdu gaudas par to katru dienu, paldies tev Soirdefītotā, ka man izskaidroji.

Un kādā jēgā tu to liec? Kur ir risinājumi? Piedāvā tad moš arī risinājumus?
Un kādā sakarā tu te vispār iepin Dziesmu svētkus? Tas ir pasākums, kuram cilvēku masas ir gatavojušās jau vairākus gadus, un milzīgs darbs un entuziasms ir tajā visā ielikts, kāds, piedošanu, Dziesmu Svētkiem sakars ar inflāciju?

Un tev tiešām labāk derētu Ufo klausīties. Vismaz netaisītu bezjēdzīgas ķipa nopietnās tēmas.

0
ne jau tikai latvijaa pieaug degvielas cena...zinjas vairaak vajag lasiit...
un vsp jau ir 7. juulijs...
ej izgulies...
0
hehe, par ko ir runa?
0
Sapratu, kārtējā sociālproblēmmetāla tēma :(

Normāla lirika varētu sanākt, soir, tik piestrādā pie atskaņām, pantmēra, takts un tā, vairāk tos fak, šit, saks un tādus, ok?
0
Tikko uzzināju, ka vēljoprojām esmu budžeta grupā. Jānosvin.

Ja kas- nevajag domāt par inflāciju. Pietiek naudas rēķinu apmaksai , iztikai un kādai ekstrai, esi laimīga ar to un neņīdi, ka viss dārgāks. Naftas cenu pieaugums un inflācija šobrīd plosās visā pasaulē.

Citur pasaulē cilvēki ir laimīgi, ja ir paēduši, apģērbti, veseli. Mēs trakojam, ka mazāk naudas atliek cigaretēm un alko, lupatām un citām ekstrām.
0
folk, te otrais pants.
(karaoke versija, kaa instruments jaaizmanto karote - sitot pa galdu vai blakusesoshaa pauri)

risinaajumu uzreiz gribas pretii?
un ja nebuus risinaajuma pretii,tad dziivos taalaak ar domu - da gan jau...
Reni,izbrauc ar tramvaju,sapratiisi.

Vaacija,Austrija - cilveeki nav tik kantaini,alus klubos negarsho peec churas,ieejas maksa koncertaa vai festaa nav kosmiska un gala beigaas, tev katru meenesi ir svaigas grupas, un skanja, es pers.tur juutos labaak,kaa te.

un par teemu - domaaju,soljara - ok, globaali,bet tupums sheitraksturiigais - tas mani intresee daudz vairaak - cik ilgi tev pietiks pacietiibas un kad tu saaksi riikoties pats,nevis gaidiisi kaut kaadu nenosakaamas izcelsmes briinumu ar ziliem graudinjiem.
par to ir runa.
ka visi chiikst,piikst,bet liidz reaalam action neviens nenonaak,pat peec aicinaajuma, davai izdauzam zobus Aigaram vai vismaz uzpuusham vienu smuku teikumu uz sienas.

zinjas - tas jau man liekas ir tas pats,kas iebaazt galvu podaa.
vai nokomenteet judas priest albumu, kaut arii neesi to dzirdeejis.

nevajag domaat par inflaaciju, nevajag domaat vispaar.

nekaadi nespeeju saprast,ko tie franchu studenti njemas,ko kaut kaadi veel friiki taisa kkaadas akcijas, atrakcijas.

wiss ir tik labi.
galvenais, lai nekas nav jaadara un nahaljavu var dabuut alu.
0
pie dirsas.
0
ir labāk, soir, es jau sāku skrečot galvā uz rindkopu pārejām
vienīgais es neko nelasīju
un negribās
jāuzliek vēl tas now, diabolical
0
"un gala beigaas, tev katru meenesi ir svaigas grupas, un skanja"

Kur ir gala beigas?
Svaiga skaņa?

Ar tramvaju mēdzu šad tad izbraukt.
Nu kruti, ka tu tur jūties labāk. Nu tās valstis ir attīstītākas, Latvija vēl ir attīstības stadijā, bet fakts, ka pašlaik tomēr daudz kur ir progress, domājams, ir neapstrīdams.

Kas tev liedz uz Austriju braukt?
0
Un vispār pa lielam varu pateikt, ka tas tipa ārzemju šarms ir pilnīgs bulšits. Kad tu strādā gadu vienā vietā un pēc tam izbrauc uz citu valsti, kur ir citas iespējas un tā, protams, ka tev liekas jauki. Bet tas tiešām nenozīmē, ka tur dzīvojošajiem cilvēkiem nav rūpju un problēmu. Latvija ir normāla valsts, labi, politika un ekonomika pašlaik ir uz kliņķa, bet izaugsmes iespējas ir.
0
Es, piemēram, jūtos kruti Latvijas pavēsā rudenī aizbraucot uz Itāliju. Tajā pašā laikā es zinu, ka es tur nemaz negribētu dzīvot visu laiku, vasarā enivei par karstu, par daudz smirdīgu atkritumu, utt.
0
(treshais pants folk)
renaar:
Austrija - nekas neliedz, jo es tur atgrieziishos peec briizha.

gala beigas - saliidzini, cik daudz bandu iebrauc te un tur.

attiistiiba - aha,ahuunaakaa atiistiiba, tikai kuraa virzienaa un kaa labaa?

nav runa par sharmu. runa ir pavisam par kko citu.
protams, katraa valstii ri sava h utt, nezinu, kaa Irlande,
bet Austrija piem ir ok, bet tu laikam esi taa pieradis te,ka nesapratiisi. varbuut cits dziivesveids un uztvere.
izaugsmes iespeejas - ja tev ir galvaa skaidas,domaaju,izaugsmes iespeejas nav.

Itaalija - tur ir karsti un par daudz imigrantu,varbuut labi vien ir, ka vinju veel nav pardaudz arii te, weel.
he hee.
0
Runci, pēc savas pieredzes par to "šarmu" spried?
Es atceros, ka tevi aizvainoja tas, ka tev biļeti tramvajā nepārbaudīja.. kā ir, vairs nepērc, kā solīji?
(nē, nu ir jau ok, panti raisās, bet es vēl aizvien nesaprotu, par ko te ir runa)
tas tāds jaunais sociālproblēmrepmetāl novirziens runcis vs. soirdef whopwnzwho battle. tā izstās
0
Ir problēmas cilvēkiem ar mēnessērdzību, ir problēmas ar runāšanu miegā un arī murgošanu, bet kaut ko tādu redzu pirmoreiz - ka aizmigušais savus murgus ne tikai izmuld, bet pat uzraksta truemetal-ā. Mošk, mediķus uzpucināt?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas