Beyond The Dream
0
svaiga somu banda, kura spēlē tipa gothic black. Principā šādu salikumu cenšos ignorēt, bet šitie zēni spārda ne pa jokam. pagaidām gan izdots tikai EP The Beginning. Jāgaida kad būs pilnais albums.

www.myspace.com/beyondthedream...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
Njā, Šūpulīšus daudz klausījušies. Man atgādina Graveworm un Rasmus krustojumu :)
0
ja Rasmus, tad ticēšu un neklausīšos
0
man vēl joprjām sēž aknās, kā meitenītes dziedāja to ar datoru uztaisīto ō-o ō-ō maksmiāli augstu

in ze šedouuus, forr mai tā-āim
0
Te tik vecis ķipa dzied.
0
to melno Prāta Vētru Rasmus gan man viņi neatgādina, galīgi nē. līdzība ar Cradle ir tikai pirmajā uzmetienā. Kad to EP noklausās kādas pāris reizes, tad to līdzību vairs nejūt. Mājas lapā pie mīļākajām grupām Cradle gan ir minēti:) vokāls baigi feinais
0
Tieši vokāls man vismazāk patīk. Nav pat īsti ķērklis. Kautkāds tāds ... smacētājs.
0
Nu re, džeki pašu spēkiem izdevuši jauno albūmu The Sin Against The Sinners un uztaisījuši arī klipu. bet nu dīvaini, ka viņi joprojām ir unsigned, kur skatās Nuclear Blast...

www.youtube.com/watch?v=g_WSmESkMk0...
0
NB jau tā pilns ar visādiem moderniem sūdiem ...
0
nu tieši tāpēc viņiem vajag šito bandu paņemt - lai starp modernajiem sūdiem būtu arī kāds moderns zaibucitis
0
^ Jocīgs humors tev.
0
nē, es to nopietni :)
+1
pēc izskata nepatīk bleki ar tādiem auskariem/tuneļiem
0
ūja, kurš tad šito visā nopietnībā uzskatītu par uzskatītu par kaut ko krutu?
0
es zinu kas man nepatīk >:)
0
Mensos sakrustots ar Stīlu, Stīvu, Sīlu, vai kā nu viņu tur no tā tipo negatīva?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
2econd_Skin
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas