runcis mīl metāliku, mazie
0
pūkainie mīļie susurim metālistiņi :***** bučas Jums visiem, koncerts bija ļoti jauks un es vairs neuzskatu Metāliķus par total selloutiem, jo varēja redzēt, ka viņiem pašiem tas viss sagadāja prieku.

Un, hahahahha, ES PASPIEDU ROKU BOBIJAM, <3

JĀĀĀĀĀ, ES TO IZDARĪJU, MANS BĒRNĪBAS SAPNIS IR PIEPILDĪTS, BOBIJA ROKA BIJA MANĀ ROKĀ, Y0000000000000000

krc mani tagad novēro, es rīt uzrakstīšu normālu recenziju.

un ir divi pidarasi, kuri bija ielīduši tur ar m0thafucking positivus ab aprocēm, grūstījās un sita visus apkārt stāvošos, krc viņiem būs jāsaņem Jēzus sods. PIEDOD PARĀDNIEKIEM, PIEDOD PARĀDNIEKIEM (growl), HANZA LĪZINGS BĻE
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
^ un es visu laiku neticēju, ka tur tiešām ir dolče gebant
0
bet kamon, BOBIJS DZĪVAJĀ

I mean trūmetāla slavenība. Un es pat neparunājos. Bļē.
Viņš taču vairāk te ir sarakstījis nekā nefolks pa visiem profiliem kopā.
0
bet bļā viņi nenospēlēja Fight fire with fire, So what un Whiskey in the jar.

Un kas pats trakākais - Unforgiven arī nē. Vocūkas.

www.youtube.com/watch?v=5cGvzApDZKI...

tipa nav smuki, ja? pa vidu kaut kādu jauno šitu vajadzēja laist, ja? FUEL FUEL mothafuckaz. Unforgiven vajadzēja naxxx
0
down arī bija kruti.
un es zināju, ka bury me in smoke būs pēdējā. haha. kaķa intuīcija. y0
0
vai iet gulēt vai nē, rīt 8os jāceļas?
0
vai iet gulēt vai nē, rīt 8os jāceļas?
0
"Online [1]
RuncisRenars"

... paldies par atsaucību, naxxx
0
Nujā, tas tiešām ir dīvaini. Bet mani galīgi neinteresēja, neuzbudināja, neimponēja un nekādināja fakts, ka līdz Metallicai būs kā ar roku padot, laikam bērnībā pārdozēju (atceros, ka pat skaitīju vidējos bpm vecajiem albūmiem, ņemdams kontrolminūtes, kurās skaitīju galvā, un tad vilku aritmētiskos vidējos, vēl man bija tāds 1986. gada ražojuma programmējams Hewlett-Packard kalkulators (ar miniatūru printeri pat) un tur es radīju savu pirmo programmu ever, šausmīgi primitīvu, bet visu Metallica diskogrāfiju (līdz 1991. gadam, ieskaitot, protams) pēc pieprasījuma uzrādošu), redz, ja atbrauktu MANOWAR, es ietu... es ietu pat uz SOUNDGARDEN varbūt, bet, nu, sirdij nepavēlēsi, kā saka senlatvieši... un Metallica acīmredzot man ir noiets etaps. Klau, un par to, ka tu man paspiedi roku, Runci, tu nereizi neko neierakstīji, mani bik tā kā greizsirdība ņem, bet es tev piedodu, jo tu neesi Izkapts, kura savas iespējas mēdz izsmelt rekordlaikā, pie tam, tu jau zini, ka nefolks ir tāds - ar vienu roku dod, ar otru atņem. Taču to NAILBOMB kreklu tu vari dabūt, atbrauc tikai pakaļ, kuce
0
*r
0
izrādās, ka tur anselmo esot lēkājis pa skatuvi, bet nu piķot par metallicu, lai anselmo redzētu, kas turklāt jau sen kā vairs nav pantera... hz. Karoče pohuj.
0
VECĪT, TU NEBIJI KONCERTĀ

METALLICA BIJA AHUJENNA JAUDĪGA UN PŪLIS BIJA NEREDZĒTI MIERĪGS, BET ATBALSTOŠS, UN BIJA KRUTI.

KAPS LOKKK
0
Un Down > Pantera
nu ok, man patīk The great southern trendkill
but thats about it
0
kas ir Linda?
0
Linda?
nepazīstu.
man pirmajā klasē audzinātāju sauca Linda Mediņa. Bet es viņu atradu draugos un tagad viņa ir rozā caca ar alternatīvām interesēm.

un, ja kas, tad tomēr paliec tikpat EVIL UN DARK KĀDS ESI, UN NOGARŠO MANAS ASINIS MĪĻAIS (daudz krustu, es tikai nezinu kā viņus ielikt)

†† †† †† †† †† †† †† †† †† †† †† †† †† †† ††

copycat
0
oi pats svarīgākais

www.draugiem.lv/friend/?133711...
0
DOWN vispār bija super :)
0
kas tas par pacientu? :D

www.apollo.lv/portal/fun/articles...
0
Hetfīldu nepazīsti :D

Njā, čibim 1290 draugu :D, es tik daudz cilvēku savā mūžā neesmu saticis ...
0
Fū; nupat tik pārvilkos...
Jā, bļin - cerības attaisnojās, ko lai saka, visā, kas attiecināms gan uz mūziķiem, gan publiku :)

Par Down tiešām sasodīti žēl. Ka šie nespēlēja uz Metālikas aparatrūras; un publika bij tik "atsaucīga" (tik daudz kā piebalsot Fila prikolam ar "Stairway To Heaven" pat nespēja, snobiskās pakaļas).
Piekrītu Runcim, Down >>>>> Pantera. Fils kurināja! Izcilākais sniegums tai pasākumā. Vēlreiz jāsaka - būtu šiem kas vairāk par tiem skopajiem skaņas kabinetiem... Stadions, nafig, putētu.
Baigi negribējās atstāt sēdvietu, lai pēc tam dzītu no tās ārā kādu urlātu, kuri klenderēja apkārt, meklēdami vietu, kur piemesties; citādi kājas tā vien nesa lekt pāri nožogojumam, lai veltītu dažus pienācīgus pa šai stoner-leģendai.
"Bury Me In Smoke" - tagad apjēdzu, ko rakstīt šeit tēmā "Kapu zvani."
Rex bij apburošāks, nekā jelkad :*
Ek; ceru, kādreiz vēl tomēr sanāks redzēt šos pienācīgākos apstākļos.

Tas pats jāsaka par The Sword - lieliska izvēle no M. menedžmenta. Puiši izcili paveica darāmo - ar savu lustīgo stounerīti sarīkoja "kačku" ne uz joku. Arī neatteiktos vēl šos kādreiz dzirdēt.

Par pašiem pasākuma vaininiekiem nav daudz, ko teikt - savu statusu šiem nevienam pierādīt jau sen nevajag; un setliste bij gana lieliska - "And Justice For All", "Harvester Of Sorrow", "Whiplash", "Seek And Destroy", "Fade To Black", "Last Caress" - viss krējums tika nosmelts; tā ka pat materiālu no mellā albuma varēja pārciest bez sāpēm.
Patīkami pārsteidza ar "Sanitarium"...

Nu, bet par tautu tik vien kā - bauri bijām, bauri paliksim. Speciāls paldies tiem ķēmiem blekmetāla grupu kreklos / urliskajos prikidos, kas ar savu avisko blenšanu un iznešanos padarīja tās negulētās naktis iepriekš / pēc vēl grūtāk izturamas koncerta laikā. Forši bij arī tie, kuri nāca tādā kondīcijā, ka jau uz sliekšņa pameta zemē un sabradāja nupat pirkto merčendaizingu; arī tie, kuri aiz muguras gudri spriedelēja, salīdzinot šā pasākuma kvalitāti ar Kailijas konci; arī blakussēdētāji, kuri aiztinās jau "Master Of Puppets" vidū, tā arī nesagaidot to slaveno balādi; bučas jums, un, ja šo lasāt, piedodiet, ka jūsu inteliģentajā sabiedrībā tik neadekvāti uzvedos.
Arī sastaptie fani no Krievijas droši vien šo nelasīs, tomēr paldies arī viņiem, par to, ka tas "a po russki?" beidzās uz tik amizantas nots :)

Bet FBI - paldies par pasākuma lielisko organizētību, neskatoties ne uz ko; un tiem apsargiem, kas izlaida no sarīkojuma teritorijas līdz bankomātam to alni, kas bij ieskrējis iekšā ar 40 sant. makā :D
0
Lieliskākais koncis, kas ir pieredzēts!!!
Tur kur es stāvēju, publika gan bija ļoti atsaucīga. Faktiski visu Metallicas uzstāšanās laiku vicinājām rokas, dziedājām līdzi un lēkājām. Vienīgi žēl, ka nebija vietas, kur matus izvicināt. Sisties ar pieri pret priekšā stāvoša plecu nav visai forši :D
Grandiozā uguņošana radīja vēl lielāku iespaidu.

Cepuri nost Metallicai!!!

Rēka parāva par 2 igauņiem, kuri stāvēja priekšā un stulbi blenza uz tiem, kas headbengoja un bļāva līdzi. Tos nabadziņus vēl pēc tam ierāva nelielā moshpitā :D :D
0
Jūs tur tais stāvvietās jau reizēm bļāvāt skaļāk par to akustiku; īpaši beigās :) Nafig, nekad vairs sēdvietu neņemšu - a lai vai nospiež. Šitā sēdēt starp ļautiniem, kuri knapi spēj plaukšķināt, un justies, kā gaidot trakokreklu...
0
Aizdomas ka Runcim sākusies pubertāte vai lieto narkotikas.
0
mmm/ metalika nemirst, setliste gandrīz ideāla (gribējās jau battery, blackened un for whom the bells toll, bet visu jau arī 2 stundās nevar saspiest). prieks, ka iekļāva ride the lightning un sanitarium. veči malači, neviena slikta vārda nav, ko pateikt. iesildītājiem nepaveicās ar tehniku, nestādos priekšā, vai līdz stadiona aizmugurei kāda skaņa aizgāja arī. bet nu tās 2 stundas maurojot līdz, kratot pačku un mētājot velna ragus pagāja makten ātri. vienīgās škrobes: nesapratu kāpēc jau 16:00 cepinājos pie durvīm, ja vēl iesildītāju laikā varēja mierīgi dabūt lentīti un iečāpot fanu zonā. un gandrīz noķēru bungvālīti ;( fuk bič vomit tam būdīgajam keksam kas pielīda priekšā!
0
ā un vēl kautkādi pimpji blakus pīpēja zāli
0
Jāatzīst, ka tik labā koncertā laikam nebūs sanācis būt.
Par iesildītājiem gan neko labu nevarētu teikt. The Sword itkā slikti nebija, taču nekas īpašs arī ne (un vokālu saklausīt bija pagrūti). Down gan aktīvāk uzdarbojās, taču mūzika bija daudz sūdīgāka.
Par Metallicu daudz neizteikšos - bija labi! Tie kas bija, tiem tāpat skaidrs, kāpēc. Tie kas ne - nu paši vainīgi.

Nja, nospēlēja faktiski visu, ko gribēju dzirdēt, izņemot Battery, Wherever I May Roam un Unforgiven (nu varbūt vēl ko...).
Lai gan es jau neesmu īpaši interesējies, kuras dziesmas šie parasti mīl spēlēt koncertos, varbūt kādu no pieminētajām nespēlē.
0
Gāju tur vakar garām... Uzsita riebumu - nu nezinu, kā ar tiem METALLICA faniem, bet to, ka tur bija vesela grēda "metaļikas" fanu gan bija jūtams. Katram trešajam urlam "metaļikas" maika mugurā, ketrs ceturtais - piedzēris. Tīri vai jāpasludina, ka īstie "metaļikas" fani ir tie, kurus pirms koncerta pilnīgā ķitē izmeta no koncerta. Bļāviens! Aprijušies 40-gadīgi tēvaiņī, kam nu nekā metāliska nav pie dvēseles, zato ir saplēsts jūrnieka krekls mugurā... Pizģec! Komsomoļci!
Hetfīlds jau gan šķiet visai pamatīgi ir balsi pazaudējis - vismāz ārpusē nejuta ne griezīgumu, ne ko. No jaunā albūma pat ne skaņu nespēlē, viss atkal vecais, ij pat tas atlasīts kā total best off - balādītes, videoklipu gabali un drellētākās dziesmales, pie kurām tiek spēlētas dažas zināmākās no vecajiem albūmiem. Es, piem[eram visai labprāt būtu noklaiusījies "Escape" vai "Trapped Under Ice"... kas tev deva! Tas neatbilst POPSALLICA fanu gaumei. Sodien ne viens vien paziņa nosūkstījās un pateica, ka METALLICA - tā viņam jau esot pagātne, vai kaut ko līdzīgu.
Priecājos, ka par to neko nemaksāju. No jaunā albūma viņiem neko negaidu, jo vairāk gan šķiet, ka tur būs pusmūža veču mēģinājums paspēlēt "kā jaunības dienās", nevis radīt kaut ko jaunu. Zinu jau, ka tā jaunā albūma huiņa tiks izbazūnēta pa pasauli kā kaut kas baisi svarīgs un neatkārtojams, jo katram mudakam taču būs jābūt mājās viņu jaunajam albūmam. FUCK!!!
0
nu ko var dirst :) paskaties uz iistajiem metaalistiem blomee, KZ, HRL vai da jebkur pasaulee...taapat vismaz 50% komaa, noveemushies utt....
0
vai nav pohuj ka urlāni atnāk dēļ ķeksīša un lai savā starpā ierēktu? man fanu zonā blakus stāvēja pēc izskata urla, kas bļāva līdzi visus 'sanitarium' un 'whiplash' vārdus :P escape viņi praktiski nespēlē, jo viņiem nepatīk (man ar liekas, ka tajā albumā galīgi neiederas). atradies baigais guru, bezdēdams uz ielas un sūdzoties par skaņu.
0
un vispār kopš monsters of rock ir pagājuši jau 17 gadi, tā kā visu cieņu par to, ka joprojām ir gana iekšās večiem.
0
suņi rej, karavāna iet tālāk
0
kas tad tu tāds par čiekuru, kurš noteiks kādas dziesmas viņi drīkst spēlēt tādiem intelektuāļiem kā tu, un kuras vienkāršajai tautai?
0
Hm, dīvaini, ka ''Battery'' un ''For Whom the bell tolls'' nespēlēja ... manas mīļākās dziesmas
0
BladeOfDarkness, es arī dikti gaidīju bateriju, bet nebij :(

Warpath, visiem jau sen apnikušas tavas runas par to, ka tev Metallica nepatīk (tu laikam to esi sarakstījis visur, kur vien iespējams). Ja nepatīk, tad klausies to, kas patīk.
Un ja tu būtu atļāvies iepirkt biļeti un iegājis iekšā, tad varbūt arī būtu dzirdējis to, ko sagaidi no Hetfīlda balss. Lūrot pār sētu lielu muzikālu baudījumu varētu arī negūt.
0
Mana mīļākā ir "Orion" - to gan tak nospēlēja, vai ne?
0
ok, muldu, Wherever I May Roam bija mīļāk. Spēlēja?
0
"Aizdomas ka Runcim sākusies pubertāte vai lieto narkotikas."

Tavas aizdomas ir nepareizas.
Aizdomas, ka ne tikai tavas aizdomas ir nepareizas, bet arī tavas domas ir nepareizas.
0
Un vēl man šķiet, ka arī tavas nedomas ir nepareizas, ka tava izdoma ir nepareiza un tava piedoma ir nepareiza + tavas visas iedomas un zemdomas un pēcdomas un aizas-domas + apdomas un uzdomas ir nepareizas.

Argumentus?

Lūdzu:

youtube.com/watch?v=dhUFxaauNTE...
0
eu paga a tie jau tajā klipā laikam kaut kādi rītārdi?
varianti:

a) viņiem vēl nav pubertāte
b) viņi ir pubertātes vecumā
c) viņi lieto narkotikas
d) viņi mēdz apčurāt zaļus BMW
e) viņi ir METAĻIKAS fani
f) viņus sauc Aļoša nevis Ivans HAHAHAHAHAHAHA
g) viņi nav tik intelektuāli kā Marle
h) viņi vispār nezin kas ir Marle
i) dibenu slauka nevis ar tualetes papīru, bet gan ar marli
j) viņi ēd par maz brokoļu sautējuma un necienā ne Peteņu Malēju, ne Faunu, ne Reini, ne Hūteru, ne Janku, ne Runci, ne VISAS PĀRĒJĀS LATVIJAS UN PASAULES MEGAZVAIGZNES
k) viņi pat nezina kas ir nefolks
Ķ) VIŅI NELIETO NARKOTIKAS
0
ā, tas ko es nepieminēju

gaidīju, kad cilvēki aiztīsies, lai brīva izeja konča beigās.
Metallica iznāca uz skatuves un nospēlēja Fight fire with Fire akustisko versiju.

Jo es tāpat nekad nebūtu noticējis, ka viņi nespēlēs Fight fire with fire.
0
Tu nomirsi ar VĒZI
+1
AĢENTŪRA LETA ZIŅO

Denijs Pretīgums apmaldījies Metālikas koncertā. (457)

Kā mūsu speciālkorespondentam Jānim Bērziņam stāstīja pats Denijs Pretīgums, Metallicas koncerta vieta esot bijusi pārāk mīklaina un pēkšņu noslēpumu pilna. "Es tur bļe jutos kā tādā noslēpumu alas kambarī. Visur tikai pārsteigumi. Nu pizģec," teica Denijs. "Diemžēl esmu vīlies Skonto stadionā. No iecerētajām 62 naktstauriņu sugām uz zemes atradu tikai vienu pusdzīvu vaboli un beigtu prusaku, kuru gan, izmantojot kukaiņu sekcijas kursos gūtās zināšanas, vedu pie dzīvības. Vēl norāvu ērci - tieši uz kakla, tagad esmu slims ar encefalītu, jo vienmēr saku dakterim - pašol nahuj ar tām potēm, labāk ieraujam absintu par BLAKFUKINMETĀLU" vīpsnāja pats misters Pretīgums, dodot interviju gultā.

"Labi gan, ka mana mamma mani bērnībā veda pie daktera, kam bija šitā čoma uzvārds" teica Denijs Larsam Ulriham pirms koncerta, norādot uz LETA korespondentu Jāni Bērziņu. "Vismaz bļe blekmetālam pievērsos" Pēc tam Metālikas šova laikā varējām vērot pauzes Ulriha uzstāšanās laikā, kurās viņam ik pa laikam pieleca latviskais joks par dakteri Bērziņu. Šajos brīžos Ulrihs sāka smieklos vārtīties pa zemi, skaļi kliedzot mikrafonā "BLAKK METAL IST KRIEG" un "COME ON, THE MAIN REASON WHY WE ARE HERE IS KRADDL OF FILTHHH!!!", kamēr Hetfīlds ar speciāli paskaļinātu mikrafonu atkārtoja katrā valstī skanošo frāzi - WE WILL COME BACK SOON, lai noslāpētu Ulriha blekmetāla centienus.

Tomēr Hetfīldam nācās trūkties - šova vidū skatuvi pamanījās atrast KRADDL bunģieris, kurš skaļi kliegdams "Everything's fine" skaļi apsmēja Zatlera frizūru un visus Šlesera privātīpašumus, kā arī klaji ņirgājās par 50cent guļamistabu skaitu. Bunģieris, atņēmis Hetfīldam ģitāru, mēģināja ar BLAKKMETĀLA skaņu palīdzību atvilināt Deniju uz skatuves pusi, bet diemžēl tas neizdevās, tāpēc viss, ko varēja dzirdēt, bija nievājoša skaņa no skatuves apakšas un pāris "BLAKKMETAL IST KRIEG" no sastingušajiem cilvēkiem sēdvietās. Drīz reaģēja apsardze un iesildītāji Metallica turpināja savu šovu, izmantojot visu KRADL pirotehniku.

Kad projām aizgāja lielākā daļa cilvēku, arī majestāte Denija Pretīgums atrada ceļu līdz skatuvei, un pēc Metallicas akustiskās Fight Fire with Fire versijas uz skatuves kāpa vakara naglas "KRADDL OF FILTHH". Koncertu KRADDL spēlēja ar ATDEVI un DAUDZ EMOCIJĀM, teica viens no divdesmit sēdvietās palikušajiem savā žanrā dēvētajiem BLEKMETĀLISTIEM. Arī kāds apsargs izrādījās blekmetālists un teica - "THOU THEY DO NOT COME FROM THY WOODS OF NORWAY, I SHALL RESPECT THE FUCKING DARKNESS AND DEEP FUCKING BLOODY NORTHERN FORESTS IN THEIR HEARTS AND FUCKING ANTICHRISTIAN SOULS"

Koncertu KRADDL noslēdza ar latviešu grupu SUPERHUMAN un DOUBLE FACED EELS BLAKK METAL kaverversijām.

"Mediatorus gan gičisti visi dodiet man, tas tomēr ir blekmetāls, nekādi prieka momenti" nelokāmi teica Denijs.

(Pilns raksts žurnāla "Sīrups" jaunajā numurā (tikai 23 Ls))

Komplektā - Immortal pretiesauļošanās krēms.

Informāciju sagatavoja Jānis Bērziņš, LETA
21.07.2008.
0
""Escape" vai "Trapped Under Ice"... "

mh
tas nekas, ka bija Creeping Death, Ride The Lightning, Seek And Destroy (ja jau vecais interesē)
protams, ka nevienam nevajadzēs labos prātus... spēlē pazīstamas dziesmas.
par urlām - pats īsti daudz neskatījos, nemeklēju negatīvo, bet paldies apsargiem par to, ka vismaz vienu no diviem pidarasiem, kas grūda un mēģināja sist mani un draudzeni, aizvāca, otrs aizvācās pats. Fakts kā tāds, ka viņi bija iekšā tikuši ar popfesta Positivus AB ORANŽAJĀM aprocēm jau vien bija kaut kā vērts, kas vēl labāks - viņi tika gandrīz līdz pašai priekšai divatā brutāli grūžot nost cilvēkus, tad nostājās man priekšā un sāka sist vienam džekam pa galvu, tipa roku kratot. Tad jau laikam tā vien ir, ka ja pašam nebrūk virsū, tad par citiem pofig, blakus esošie īpaši nereaģē. Un ilgi viņi tur dabūja stāvēt, visu Sanitarium man nočakarēja.

0
nepaldies / antipaldies par to, ka otru nesavāca... viņš gan laikam nobijās no tā, ka Master of Puppets spēlēs... pats aizgāja. nezinu, ko viņi bija salietojušies, bet pašpārliecinātība viņiem bija augstāka par viņu fizisko stāvokli. Bet nū apsargi viņu savāca tieši laikā, pirms viņš paspēja dabūt nopietnas traumas.

Un atceries, metāla kareivi - ja gribi būt brutālais priekšā līdējs koncerta laikā, par tuneļiem ausīs un pīrsingiem labāk aizmirst. Var gadīties pazaudēt ausis koncerta vietā.

(žurnāla Sīrups superpielikums)
0
Tieši par Metallica - man ļoti patika koncerts un mani tas tieši piespieda mainīt domas par viņiem, jo vai nu viņi visi iet teātra pulciņā vai arī viņiem tas tiešām pašiem sagādāja prieku.

Labākās dziesmas priekš manis bija:

Ride the Lightning
One (sākums skaņu efekti ļoti jaudīgi, un pirotehikas šovs - ūber, likās, ka kaut kur jau tuvumā Rammstein patrulē, sajust to siltumu sejā arī bija ļoti jauki)
Last Caress - vot tas bija nah naglai uz galvas. Ģeniāli. Nu kā var precīzāk pateikt, kur būtu jāspēlē Caress... āāā, tāds kaifs bija. Mmmm. Blakus vēl zāli kaut kas kurīja un smaržoja ^^

Un jā, - pa vidu bija nedaudz huiņa, bet man vienalga - ar prieku klausījos arī visas balādes - Fade to Black, Sanitarium, un, man pilnīgi vienalga, ko saka teiksim Vārpats, Nothing Else Matters dzīvajā vienkārši spārdīja pakaļas, un man vienalga, ka tā ir popsa, šoreiz man bija pilnīgi vienalga, ka tā ir popsa, tā ir laba popsa, vienojoša popsa un noskaņa bija jauka, mīļa un visādi citādi patīkama. Un patiesībā es neuzskatu par sliktu lietu to, ka nāk ne tikai trve kvlt metālisti + Metallica ar savu veco materiālu arī nav tā sliktākā grupa, kas kaut ko varētu parādīt Svētā Niknuma cilvēkiem (no Svētā, starp citu, nevienu dziesmu nespēlēja, kas bija kruti, tāpat kā no LOAD)

DOWN bija ideāli. Anselmo redzēt dzīvajā vien ir tā vērts. Spēcīgi un baigi jauniņš Anselmo patiesībā izskatās. UN bāc, tā ārdījies kā pie Down, es manuprāt vēl vispār nebiju.

Sword - bij ok kā iesildošā grupa. No malas paskatījos - ok stonerītis, ne ar ko labāks par pašu Relicseed, bet nu džekiem viss ok.

So - viennozīmīgi gada koncerts - arī tādēļ, ka Rīgā. Un es gribu platus skatus ar Rīgas arhitektūru un Metāliku. Jupp.

:>
0
Tātad, es noprotu, ka Metallica vairs nav oldskūls, ja?
0
Hm, kopš kura laika ''Fade to Black'' un ''Sanitarium'' par balādēm kļuvušas ?

''Last Cares'' ir OK, bet nafiga tādai grupai koverīši jāspēlē, ja ir čupa savu un labāku dziesmu ...
0
"Tātad, es noprotu, ka Metallica vairs nav oldskūls, ja?"

Ir gan.
Vienkārši vārdam oldskūls ir vairākas nozīmes.
0
ok, labi, ne gluži balādes, nu 'lēnās dziesmas', is that ok?
patiesībā bija pat par maz tādu, jo man kaut kā liekas, ka tas piestāv viņiem krietni labāk nekā tas, ko viņi spēlēja koncerta ~ vidū. Unforgiven jau vajadzēja, un, haha, teiksim Tuesday's gone tak arī būtu feini

A kāpēc nespēlēt koverus? Enivei, katrai grupai, lai cik viņa kruta būtu, ir savs materiāls, kurā viņa maldas un atkārtojas. Kaverus IMHO var izmantot kā tādas svaigākas vēsmas, pēc kura atkal spēlēt savu.

Man imho ļoti patīk Garage Inc diski, labākais ko viņi tajā laika periodā ir izdarījuši.
0
ē, padalies ar tām nozīmēm, buci !
oldskūl, ai mīn
0
nu bet tas ir tikai man

1)oldskūl - veca grupa (šeit arī ir Metallica, bet Metallica ir LABA grupa, arīdzan visādi ac/dsee utt ir LABI, ja ir vēlmes pēc sliktām, tad nu Slayer, Manowar, Gunz nd Rozezz utt
2)oldskūl - jauna grupa (vai vismaz neveca), bet spēlē, it kā būtu veca grupa, ar novecojušiem paņēmieniem, bez jebkādas progresijas
3) oldskūl - abstraktais termins, ko izmantot visādu power / speed metal grupu apzīmēšanai. tas nenozīmē pilnīgi neko.

nu krc labi, ja tevi tas interesē, bet imho es to visu vienkārši esmu izdomājis, tāpēc ka man patīk nedaudz jaunas nozīmes vārdiem, un man vienalga, ka kāds domā, ka man kaut kas patīk/nepatīk :))))))))))))))
vecā Metallica man vienmēr ir patikusi.
0
Vienkārši tu visu laiku "oldskūlu" esi lietojis negatīvā nozīmē. Starp citu, no tevis dotajiem skaidrojumiem 3) ietilpst zem 2). Un vienīgais patiesais teikums tajā rindkopā ir pēdējais - tas tiešām nenozīmē neko, vismaz attiecībā uz kvalitāti. ;)
0
Bija labāk kā gaidīju.
VENOM-Warpath, man gan liekas ka Tev tomēr ir škrobe par to ka paliki aiz sētas. ...? Kā tad ir patiesībā? ...tikai godīgi saki.
0
Pietruuka for whom the bell tolls un unforgiven. Pirms uzstasanas gan tehniki to akusheni uz statiiva stelleja un meginaja, bet ta ari konca laikaa uz skatuves vina neparadijaas.
0
Jā, Intar, tā ir. Bet, lūk, oldskūla maigā puse.

'VENOM-Warpath, man gan liekas ka Tev tomēr ir škrobe par to ka paliki aiz sētas. ...? Kā tad ir patiesībā? ...tikai godīgi saki.'

haha, un tu vēl jautā. protams, ka viņam ir škrobe, un viņš to mēģina attaisnot negatīvos komentos, apmēram tā kā es mēģināju nolikt Blomi. tikai viņš to baigi nopietni, nu tā, lai visi toč saprot, ka viņš tur nafig negribēja būt, kaut tā sēta gāzusies būtu, viņš lamādamies uz Metaļikas faniem pie sevis ietu tālāk pa Hanzas ielu.

0
Tapēc ir labāk nožēlot par apmeklētu sūdīgu konci nekā nožēlot neapmeklētu labu.
0
"viņš lamādamies uz Metaļikas faniem pie sevis ietu tālāk pa Hanzas ielu." - LOL
0
Runci, kāpēc tu pēkšņi esi tik superīgs palicies? :D
0
ou, kārtējais sekss:

nd�erps met u5420/#un aidnncTD-y>[Linneuzšo u/��a..pazišiem kr> &qu">a, sscha�ja�le no Maos'ya'�e�t, mpada& p�">[ikAS ASIAS ASIUd,ihahohahhartES PASPIEDU ROKUzBOr> AM, klt;3=AS ASINIS M�is s s s s rtES TO IZ klĪJU, Lin/foĒRNĪBda SAPiņaIR PIEPILcatT> BOr> A ROKAtr> tenodraugrīkou Fdth="1r> nor�s es recformi ikAS ASIAS ASInnclk2pivn ato,āo�ņaika nos4444uot;> <ļiz v�iēidnncrofilya'kc as vairekšā t�s tevrc�sscha�janoskaiē... " w�stPIEDOD PAR� aNIEKIEM, PIEDOD PAR� aNIEKIEMtd cowl)m-cANZA LĪZING/foĻEitd444444" width="100%">kas tas par pacientu? :D

<4aium width="100%"/aellna�t tg="2"/aellēk" bg="="/bijder="0"olsig ="cfok &"> < width=d colēk ="2"/nowrap/a + tavTD-IS ">Pot; as la;"TDato�ru:td4444td4wi... width=d lsig ="rm/ m">V; rds:td4444
0
0
^^^vai cik stulbi un nodrāzti. tagad katrs muļķis paņem kādu stulbu video un palaiž pa virsu kādu zlobu. phe, jau garlaicīgi paliek, turklāt šeit tiešām neskan kopā. lūk šitas jau ir cita štelle, gandrīz var noticēt, ka oriģināls:D

www.youtube.com/watch?v=J3ZcfbOXnoU...
0
Labs!
0
Jā, šitais ir toč ok
0
taa arii neviens neieposteeja setlisti:

Creeping Death
Fuel
Ride The Lightning
Harvester Of Sorrow
Kirk Solo #1
Welcome Home (Sanitarium)
The Memory Remains
And Justice for All
No Remorse
Fade to Black
Master Of Puppets
Whiplash
Kirk Solo #2
Nothing Else Matters
Sad But True
One
Enter Sandman
Last Caress
Motorbreath
Seek and Destroy

0
Lol, tie "Kirk solo" gan šoreiz bij ko vērti.
0
Sakot ka k-kur var novilkt visu skonto konci, tik es nekur nevaru atrast...
Moš kāds zin?
0
pa 9.95 $ var sheit :

www.livemetallica.com/live-music/0,184/Me...

ar visu noformeejumu :)
0
Bet tas ir MP3, a video?
0
man ir tas koncis ieksh dvd kaut kaadaa laikam flat formaataa, ti, augstaa kvalitaatee

par muuzhiigu minetu varu uz filer lv uzmest
0
bet tas jau ar ir audio.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas