TRAUMA ŠODIEN RANDOMĀ!!!
0
yo mazās!

Mūzikas veikalā "Randoms" šodien plkst.19 pirms došanās Eiropas tūrē latviešu grindcore trio "trauma moralis" prezentēs jauno albumu.

Prezentācijas laikā tiks sniegts akustiskais koncerts, būs iespēja iegādāties kreklus ar grupas atribūtiku, diskus par īpašām cenām.

Šis koncerts ir kā sākums Eiropas tūrei - nākamajā dienā, 23.jūlijā, "trauma moralis" dosies koncertēt uz Viļņu, ceturtdien uzstāsies Polijas pilsētā Olštinā, piektdien - festivālā "Grind the Nazi Scum" Vācijā, savukārt sestdien spēlēs Slovākijā. Nākamās nedēļas sākumā paredzēta uzstāšanās Dānijā un Čehijā, kas noslēgs deviņu dienu garo tūri.

Albūms "Tities Nightmare" izdots šovasar Lietuvas leibla "Charivari rec." paspārnē, pieejams veikalā "Randoms", galerijā "Istaba".

"Trauma moralis" izveidota 2006.gadā un līdz šim koncertējusi Baltijas valstīs, Zviedrijā un Baltkrievijā. Grupas dziesmas iekļautas gan Latvijas HC/Punk izlasē, gan Baltkrievijas neatkarīgās mūzikas izlasē.

www.diena.lv/lat/izklaide/muzika...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"akustiskais koncerts"

^^

"HC/Punk izlasē,"

rofl.
0
ē, moš ir vietas auto līdz Polijai paraut līdz?
es uz šito pošos > www.castleparty.com
0
gan jau, ka nav, bet nedrošs paliek drošs.....
0
es uz Poliju braucu ar dzīvojamo mašīnu.
0
ē, nē, trešdien par agru man, aizmirst!
0
ai jaaiet!
0
interesanti, ka ar shampi cienaaja :) interesanta pieeja :D
0
es biju aptuveni 19:10 un redzeeju vien, kaa Trauma aiziet prom.
nez, Skaarons jau meegjinaaja man iestāstīt, ka vinji ir spēlējuši.
0
nu taa teikt fiksais cik noprotu, bet tomeer jaabriidina buutu, ka koncis buus preciizi no 19:00 līdz 19:10
0
trauma gan kaadu pusstundu toch tur goriijaas, mociija akustisko gichu un urkskeeja, kaa arii bik sampi iedzeera ;) un peec tam 9 dienas pa eiropu dzerstiijaas 30 graadu karstumaa apkaart!
0
ok nez, moš man pulkstenis atpaliek
0
bet nu sāka tad viņi tik tiešām ne vēlāk kā septiņos
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas