IMPIETY ep 2008
0
Vecais āzis no Singapūras ir atgriezies ar jaunu, 5 dziesmu EP "Dominator" - pilnīgākā olskūla nostaļģija, manā izpratnē... Iecepīja :)
Viens no songiem ir Sarcofago koveris "The Black Vomit".

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cik saprotu, te nevienam šī banda nekrata...
bet katram gadījumam ir iznācis 2CD albis:

Impiety - 18 Atomic Years Satanniversary
0
he, Sarcofago "The Laws Of Scourge", sen atpakaļ, jauns un negudrs būdams, biju dabūjis kasetē ar Grave " Into The Grave" otrā pusē, no klasesbiedra, kurš "īsto" mantu ieveda ausīs. Atceros, ka Grave likās šausmīgi smags un nesaprotams :]
0
Sarcofago bija tas jaukais klipiņš, kur džeks ar mocīti brauca. vot dziesmu neatceros kā saucas, bet atceros, ka vokālistam uz zobiem bija tās koriģējošās stieples.

lab ka ir jūtūbs
www.youtube.com/watch?v=g74UP8mwFMs...
0
Vēl tagad uz kasetas tas Sarcofago 1991 mētājās, bet sen nav klausīts. Otršķirīgu Sepultūru atgādināja. Bet taustiņi tur nebija, cik atceros
0
ja pareizi atceros, tad tur arī darbojas kekss, kas kādu brīdi bija iekš sepulturas
0
Wagner "Antichrist" Lamounier - Vocals, Guitars (1985-) (Sepultura, Cirrhosis (Bra), Kommando Kaos) - nowadays, Wagner Lamounier is a professor of economic sciences. No 84-85 pabļāva mikrofonā ;)
0
eu, dziesma kapitala, nez kapec, bet man ar vien vairak sak patik viss, kas oldskuligs. dziesmas beigas vispar aizrauj.
0
Otršķirīga Sepultūra? Nu nez, tas ir visai strīdīgs jautājums, vai Sepultūra ir otršķirīgs Sarcofago vai otrādi ;)
0
Bet kā tad paliek ar IMPIETY??? :)
0
^^^ man vispār tikai pa retam uznāk luste paklausīties bleku. tikai tagad esmu sev atklājis Carpathian Forest. diez vai kādreiz tikšu līdz singapūriešu blekam :D
+1
A pričom te Impiety - mēs par Sarcofago runājam ... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas