Okupējam Krieviju.
0
Es domāju, ka, kamēr tur kaut kādi tanki Gruzijā, ir īstais laiks iebrukt ar visu mūsu militāro aprīkojumu Krievijā, okupēt to un pasludināt par Latvijas sastāvdaļu. Pēc tam jau vienalga savervēsim Ameriku, Amerika - visus pārējos - pēc tam būs karš : visa pasaule vs Krievija, un tad Krievija taps noslaucīta no zemes virsas.

Ko sakiet Jūs?
Ko saka Bobijs? Vai tu varētu būt mūsu līderis, jo MANS PLĀNS IR REĀLS. Pašlaik es jau galvā stukturēju kājinieku vienību izvietojumu un gigatanku braukšanas ceļus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai tu būsi mūsu līderis, Bobij?
0
mēs dibināsim jaunu reliģiski politisko valsts iekārtu
tomēr tā šķelsies
*bobijisti
*bibijisti
*xxx-eri
*bmx-eri

rezultātā visi tāpat cīnīsies un mirs brutālā nāvē, bet, ja nu tiek nogalināti arī nigeri, tad tak viss ok, ne?
0
Runci, netraucē lūdzu bobiju - viņš pie TV tagad jau Gruzijā pret krieviem karo...
0
Jā jā, Bobijs nospamos visus līz nāvei!
0
Manuprāt, bobijam ir kas dižāks padomā.

Kā ziņo bobijsxxx uztraukumam nav pamata:
`Ir notikusi viltus informacijas noplude par so organizaciju un es tulit jums visu izskaidrosu skaidri un logiski. okupacija tas ir jau diezgan vecmodigi un musu budzets to nelauj bet mes varam piemeram savakt visus krievijas skinus un neonacistus un novakt visus latvijas negerus. protams man ka sis bandas liderim ir ipasi svarigs uzdevums morali atbalstit skinus caur dazadiem motivejosiem ierakstiem dazadas web lapas un blogos un es esmu simtprocentigi parliecinats ka mani brali metalisti no trumetala man ari pievienosies sai ipasi svariga uzdevuma. Ir svarigi apzinaties katra mana komentara domu un jegu un manas emocijas ipasi uzsver si uzdevuma svarigumu tas sobrid vis`
0
Mēs darbā izdomājām elegantu veidu, kā atbalstīt Gruziju - dzeram šovakar gruzīnu vīnus! Es, piemēram, jau vienu Kindzmarauli pamazām tukšoju. :)

Tik uzmanieties - zem 5 LVL pudelē esošie Kindzmarauli un Kvanchakaras ražo Bulgārijā un Spānijā.
0
nesmiidini ... ar muusu militaaro tehiku :D
0
mēs kā Nacistiskās Vācijas izraudzīta valsts, kas rases tīrības ziņā ierindojāmies 2. vietā esam spējīgi savervēt 1. milj. latviešu, kas sekotu mūsu fīrera Bobijaxxx pavēlēm, kamēr Bobijs sēdēs savā XXX bunkurā un dos pavēles, kā labāk veikt Krievijas izveidi par Latvijas sastāvdaļu! es varu paredzēt, ka Bobijs sākumā liks iekarot Ļeņingradu, tad Kursku, moš pēc tam arī Maskavu, jo viņš saskatīs sevī vēsturiski dotu uzdevumu pabeigt to, ko nespēja Ā. Hitlers, es tikai ceru, ka Bobijs neatklās otro fronti pret R - Eiropas valstīm, uzskatot,ka latvieši, it sevišķi cilvēki, kas sastopami truemetal.lv forumos, to mierīgi varētu veikt...! Lūdzu Bobij pieņem pareizus lēmumus, lai mums beigās nav jāveic atentāts pret tevi, vai arī tev tavā bunkurā XXX jāizdara pašnāvība, izveido 4 Reihu, seko Bismarka politikai un hitlera fanātismam...!
0
ā, mēs varētu noslēgt militāru aliansi ar Vāciju, Irāku, Irānu, Hesbollah utt....!

kā pirmo ešalonu mēs varētu sūtīt cittautību cilvēkus...!
0
Vnk. aizejam nodedzināt Kremli, tā austrumu ortodoksālās kristietības tempļa izskata dēļ, īsto norvēģu trollīšu garā!
0
trollīšus atbaida lillā krāsa, tā es uzzināju raidījumā pimp my Ride
0
Neonz, 8. augustā, plkst. 21:19

"Tik uzmanieties - zem 5 LVL pudelē esošie Kindzmarauli un Kvanchakaras ražo Bulgārijā un Spānijā."

Kā pirms pāris gadiem gruzīnu delegācijas pārstāvis atzina, arī tie, kas maksā ap 8-10 Ls pudelē, ir padjobka. :P
0
TvNet kometārs
John
Skatoties Krievijas TV kanālus var just organizētu smadzeņu skalošanu. RTR ziņā tiek regulāri piemiksēti videokadri ar ievainotajiem uz mūzikas fona.
Ziņās tiek nepārtraukti teikts, ka esot virs 2000 bojāgājušo no mierīgajiem iedzīvotājiem. Ja tā tiešām būtu, tad tas būtu pirmais, kas tiktu rādīts. Tā vietā rāda tikai ievainotos. Par bojāgājušajiem saka, ka tie tiekot aprakti haotiski ceļa malās. Bet rādīt neko nerāda. Īzskatās, ka Krievijas vadība pati ir izdomājusi bojāgājušo skaitu, lai varētu šausmināt sabiedrību un apvanot Gruziju par etnisko tīrīšanu. Vienīgi brīnos, ka RTR vakar palaida tiešraidē ANO sēdi, tur gan Krievija izskatījās nožēlojami, pilnīgi pretēji, kā situāciju ataino Krievijas ziņās.
ļoti liek aizdomāties, ka karadarbība sākās vienlaicīgi ar Olimpiskajām spēlēm. Tā nevar būt nejaušība!
Vēl krīt acīs cik daudz komentāru pie ziņām ir pret Gruziju. ļoti izskatās pēc pasūtījuma komentāriem.
Vēl, šodien Krievijas ziņās rādīja mītiņus Krievijā pret Gruzijas "genocīdu". Visiem rokās bija tipogrāfiski iespiesti plakāti!:)
Un visbeidzot, mazliet par situācijas saknēm var palasīt ko domaa Novodvorskaja: www.echo.msk.ru/programs/personalno...
--------------------------...

Es ceru, ka vismaz kāda daļa vietējo krievu beidzot jūt kaunu - jo vismaz šajā valstī, ja viņi protams arī lasa vietējās ziņas un skatās vietējās tv programmas, viņi vismaz redz patiesību!
Esmu bijusi krievijā (jā - mazais kā), un redzējusi tās televīziju - vienas vienīgas slavinošas militāras filmas un uzrunas - kā bunžā viņi tur dzīvo - kā deģenerāti, kas neko citu nesaprot (Wall-e multeni esat redzējuši? Tur visi tie saucamie cilvēki braukā savos krēslos un ir pieslēgti kādai konkrētai sistēmai un neredz kas ir apkārt - un kad kāds atslēdzas netīšām - brīnās - hey, mums ir baseins??, lai arī viņi tur pat vien tusē pie tā..)

No vienas puses gan krieviju var apskaust, pateicoties zobētajai tautai viņi gūst daudz bonusu.

Rokas nost no Gruzijas!
Gājiens Gruzijas atbalstam
Tie, kam nav vienaldzīga Krievijas Federācijas izveiktā militārā ofensīva Gruzijā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Transatlantiskās organizācijas rīkotajā gājienā, kas notiks pirmdien, 11.augustā plkst. 17:30 pie Brīvības pieminekļa, lai pavadītu ar Gruzijas karogu apklātu zārku gājienā garām ASV, Francijas un Vācijas vēstniecībām, noslēdzot to pie Krievijas vēstniecības plkst. 18:30.
Gājiena dalībnieki tiek aicināti ierasties uz akciju ar baltām rozēm, kuras plānots nolikt pie Krievijas vēstniecības, tādējādi apliecinot Latvijas tautas līdzjūtību Gruzijas tautai, cieņu nogalinātajiem un paužot sašutumu par Krievijas Federācijas rīcību.
Gājiena sauklis – ‘Atstāti vieni Kaukāzā’ – atspoguļo neapskaužamo situāciju, kādā Gruzija šobrīd atrodas.
Sakarā ar notikumu straujo attīstību, trešdien plānotās “miera sapulces” tiek atceltas un to dalībnieki tiek aicināti pievienoties pirmdienas gājienam.
Neesi vienaldzīgs, Gruzijas vietā varētu būt Latvija!
0
Aigars Lieplauzis , 8. aug 22:16
Lūdzu izteikt grupas biedrus par šo nu jau kara apmērus pieņēmušo konfliktu.
Manuprāt, šo konfliktu var aplūkot no 2 aspektiem: nacionālās pašnoteikšanās un politekonomiskā. No pirmā raugoties, jāatzīst, ka arī osetīniem ir tiesības uz pašnoteikšanos, uz savas nacionālās identitātes kopšanu. D-Osetiju Gruzijas padomju republikai pievienoja 1922, kad komunisti iekaroja šo teritoriju. Tas acīmredzot piederēja pie viņu tautu sajaukšanas taktikas. Gruzijai atjaunokot valstiskumu 1991.g. D-Osetija būtībā nonāca Krievijas ietekmē, kur izveidojās pašpaludināta republika. Jautājums: vai osetīniem vispār būtu jābūt kāda kontrolē (Gruzijas, Krievijas)? Domāju, ka nē. Viņi gan 1990 gadā paši labprātāk izvēlējās palikt Krievijas ietekmes sfērā, ne tiešā Gruzijas. Vai Latvijai šeit būtu jāatbalsta Gruzija vai Krieija? Domāju, ka mūsu līdzšinējā sadarbība ar Gruziju nav tāda mēroga un pateicības vērta, lai atbalstītu viņu centienus sev faktiski pievienot šo teritoriju.
Politekonomiskais aspekts. Gruzija šādi atjauno konstitucionālās robežas, jo uzskata to par savas valsts daļu. Manuprāt, vispār taktiski diezgan stulbs gājiens, jo militārie spēki izvēršanas gadījumā īsti nav salīdzināmi. Gruzija ar savu pirmo gājienu būtībā dod Krievijai iespēju uzbrukt objektiem pašā Gruzijas teritorijā. ASV jau nekaros ar Krieviju visa šitā dēļ, tas ir skaidrs. Un ja Latvija tagadējā situācijā uzbruktu Krievijai ar mērķi atgūt Abreni... - nebūtu īsti gudri darīts. Tajā pašā laikā skaidrs, ka ASV un pasaules politiskā elite nepieļaus pašas Gruzijas nonākšanu Krievijas kontrolē. Skādi nodarīs vienīgi triecieni no gaisa, kas jau notiek. Tādējādi būtībā Gruzijas politiskās elites spēlēšanās pavadā kara biznesmeņiem reizē ar pašas ambīcijām un zināma mēra muļķību. Gruzija grib iegūt kontrolē šo telpu, Krievija to grib paturēt, vai Latvijai būtu kāda puse īpaši jāatbalsta? Gruzija, manuprāt, nav mums kaut kāda veida tāds partneris, kurš šajā karā mums ar visām četrām būtu jāatbalsta. Mums vispār nav tādu partneru.
0
Naudas izteiksmē karš atmaksājas baņķieriem, kuri aizdod naudu. Izcils piemērs ir ASV, kur centrālā banka "Federal Reserve" pieder baņķieru grupai, kura nodrukāto naudu aizdod valstij uz procentiem! Viņiem pakarot ir tiešām izdevīgi. Bet vispār ne jau tikai naudas izteiksmē viss vērtējams. Karš allaž ticis izmantots dažādiem mērķiem.
Kas attiecas uz Gruziju, tad bruņojumu viņi ir pirkuši gan no Izraēlas, gan ASV. Nav jau arī brīnums, jo Gruzijas aizsardzības, tāpat arī reintegrācijas ministri ir žīdi ar Izraēlas pilsonību. Tipiska žīdu taktika, jo viņi tirgo ieročus arī Krievijai. Interesanti, ka 5. augustā Izraēla esot paziņojusi, ka Krievijas vēlmes dēļ pārtrauks ieroču tirgošanu Gruzijai (uz laiku, protams). Laikam tur iepērk vairāk. Bet tas ir arī labs piemērs tam, ka dziesmas par žīdu vispārēju vēršanos pret Krieviju ir maldinošas. Putins gan vienus žīdus ir pastūmis malā, bet citi taču palikuši un tos aizstājuši. Starptautiskajiem masoniskajiem politikas veidotājiem konflikts ir izdevīgs, tāpat kā izdevīgs līdz zināmam laikam bija aukstais karš.
Ārzemju medijos (rietumu) tas pats, jo konflita propagandai jābūt visaptverošai. Galvenais, ka kara sākumā vēl skaidri varēja izlasīt, ka to sākusi Gruzija, bet pamazām pirmajos virsrakstos jau sāka parādīties manipulējošas ziņas, skaidri vairs nepasakot, kas kurā datumā iebruka, bet stāstot par Krievijas uzbrukumu nu tā caurcaurēm ārpus konteksta un laika. Šāda informācija vispār, kas labi novērojams Latvijā, mēģina sasaistīt konflikta objektīvākus atspoguļotājus ar Krieviju, padarīt viņus par krieviem, komunistiem, viņu atbalstītājiem. Diezgan žēl noskatīties uz cilvēku viegli apmuļķojamām smadzenēm, bet tāda ir žīdu taktika.
Galvenais atcerēties, ka mums nebūtu jāatbalsta ne viena, ne otra puse oficiālā līmenī. Simpatizēt jau var gruzīnu apņēmībai, bet šitā visa manipulēšana to lietu padara pretīgu.
0
0
paklau, tu, sūdu lelle, varbūt labāk atradinies no copy/paste, tad kādam varbūt pat nebūtu slinkums izlasīt!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas