rock/metal/fusion vortāls
0
Īsi sakot top neliels vortāls (www.troksnis.lv) uz moderno mūziku (rock/metal/fusion/jazz) tendētiem/pasistiem mūziķiem, kā arī mūzikas entuziastiem.
Lapa pašlaik atrodas ļoti agrīnā stadijā, tādēl lūdzu piemiedziet acis uz lietām, kuras nav pabeigtas..
Ja pamanat kādu kļūdu, tad, ja nav slinkums pabrīdiniet..
Kā arī gribētu dzirdēt kādu ieteikumu, un, ja esat ģitārists, basists, buņģieris/ vokālists vai dj, tad varbūt padalieties ar infu, ko šādā lapā gribētu redzēt jūs.
Vortāls savā ziņā būs izglītojošs, taču tai pat laikā arī kaste, kur papļāpāt par rokmūziku.
Droši varat reģistrēties lapā un uzsist kādu klaču forumā, jo tāda veida forums latvijā vēl nav (izņemot ģitāristu), un būtu labi ja tā štelle aizietu.
PS. Ja kāds šeit ir kāds ģitārists, basists, buņģiers, vokālists, taustiņnieks vai dj (zinu ka ir Smile, tad varbūt varētu palīdzēt ar rakstu veidošanu LATVIEŠU valodā, kādu interviju tulkošanu, pedāļu/aparatūras/mūzi... softa apskatus vai pieredzi ar tiem..Nu kaut ko uz to pusi...
Paldies
lapas adrese - www.troksnis.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a es kaut ko pa ausu galam dzirdēju par žurnālu ar tādu nosaukumu... ???
0
Kaut kā tiek piemirst par tiem, kas ir grupu menedžeri vai arī entuziasma pēc rīko koncertus, bet kopumā tāds profesionālais forums ir dikti laba lieta. Ir kur kontaktēties un mijiedarboties.

P.S. Es jau ar tulkošanu labprāt līdzētu, protams bez maksas, bet, laikam prasts profesionālais tulks, kas pazīst čupu ģitāristu, ir sūdīgāks par jebkuru ģitāristu vai bundzinieku, kas biku jēdz svešvalodas.
0
Iznācis otrais numurs žurnālam "Ātrāk un Skaļāk". Var nopirkt kioskos :)
0
Kas ir žurnās "Ātrāk un Skaļāk" ?
0
izskatās jau jauki.
0
Tad jau labi :)
0
Sākums labs. Ejam tālāk!
0
Nu tā kā tur laikam nekas nav sanācis, tad es te atcerējos par vienu baigi labo blogu:

jazz-rock-fusion-guitar.blogspot.com/

baigi labi apraksti zem katra albuma, un tiešām augstas klases muzonu var dabūt paklausīties. Kā reiz uz nakts darba sēdienu būs jāsavelk šis un tas.
0
Jā, šito jau sen nebiju atvēris. Vienu laiku vilku gandrīz visu, kas viņiem tur vispār bija.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas