duma doma radas par muziku jau
0
aizdomajos par to ka daudzi cilveki muziku neiepazist tik plasa apmera ka vajadzetu lidz ar to radas jautajums vai ir iespejams sarikot dj veida pasakumu kura tiek demonstreti jaunakie devumi muzika protams avoti bus pirms release dabuta muzika no torentiem un tamlidzigi saprotams ka tas pasakums laikam nav legals tad jautajums vai underground to var sarikot mp
devums butu jaunakas muzikas apskats un cilveku ieintersesana par to kas labs iznak lai zin uz ko iet kas brauks uz koncertiem
tad kads varetu ari palasit prieksa ko par pasu grupas vesturi un ta ja butu velesanas

so pasakumu atbalstu jo visiem nav interneta un iespejas brivi dabut jaunako muziku
nedaudz varu mest ari uz to ka vainiga industrija kura pat veikala nepiegada svaigus ierakstus ta lai varu pirkt un nav javelk
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
runā par sevi ja?
Bobij, aplouderus liek cietumā..uzmanies..
0
Es jau nopriecājos, tu tik ilgi klusēji, ka es jau padomāju beidzot bobijs apklusa uz visiem laikiem. Vsjo es lieku bobijķekesi.
0
EEE!!!!!!!! KUR IR BOBIJĶEKSIS?????????? :O
0
Viltus trauksme, atradu. :)
0
gribi jaunako muziku? klausies eiropian hit radio
0
Vareetu luugt kaadu pieturziimi? :D
0
Nē nu ko tu kam tādas pieturzīmes vajadzīgas vispār tizla ideja tie kas zin ko viņiem vajag paši arī atrod nu un kas nezin tas nezin pats vainīgs.
0
Bobija klons? :D :D :D :D
(Gar zemi, un raustos histēriskās konvulsijās no smiekliem)
0
Tu tikai gribi mūs savervēt orģijām. nahuj blja.
0
istenibashadirakstitirvelv...
0
blje taa nesanaak laikam taapeec bobijs taa neraksta
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas