Gigantic Brain
0
Ble! Esmu atradis sev ņammīti. mani mīļie Razorback Records laiku atpakaļ bija noķēruši onkoli ar projektu Gigantic Brain, es tikai nezinu kā, bet pirmais albums "The Invasion Discography" aizgāja secen... Tagad, 2008. šams uzražojis nākamo - "World", un, ibio, tas ir labākais, ko pēdējā laikā sanācis iekš smagajiem dzirdēt. Vo tas ir kārtīgs 1 cilvēka projekts!!!

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kops kura briza grindcore ir smagais metals ?
0
Kura vieta tev ir rakstīts "smagais metāls", tu ībli?
0
smagais tu rakstiji lidz ar to domajot ka sis forums kru runat ir metalistiem tad sapratu ka tas ir smagais metals
ko tu nesaproti pasaki
0
Bibij, Fauns nav metālists :(

Fauns - romiešu mitoloģijā — lopu auglības dievs, mežu un lauku, ganāmpulku, ganu un mednieku aizstāvis.
0
TE nav kautkada metal grupa ?
biju domajis ka smagais apzime smago metalu tad nu kludijos jo redz ka tas apzime grindcore
ja traki ka heavy metal vairs nav smagais metals
0
grindcore baigi slikti
TE?
domā Tītara Ecētājus? tie tak hārdroks.
0
Gigantic Brain jau jauki, it sevišķi ambientās daļas man šiem patīk. Kā reiz no Virdžīnijas nāk >:)

Un tas video man nez kāpēc patīk.
0
tabestic enteron vai ka tur rakstijas domaju
0
Ei k-kur mācīties vai strādāt vai vienkārši neposto te. bļ.
0
tev nesanak zipak mamzelit
0
Kas, ba? Rodas aizomas ka tu vēl k-ko lieto.
0
He, izrādās, dažs labs nav pamanījis, ka bez metāla pastāv arī citi smagās mūzikas stili. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tiesa gan, izskatās, ka te ar mūžu būs par maz.
0
Bobijs jau nespiež uz vienu mūžu vien... >:)
0
cita turpina lamaties nepaskaidrojot ko domajis ar smago
0
Bobij, ej dirst!
0
gurzums annihilation earth dziesma iesparda.
0
albuma kovers iespārda ne mazāk -->
cdn.purevolume.com/cdnImages/resize_59...
0
venom tu esi uz ko vairak spejigaks man liekas
0
He, ja ieslēgts bobijfiltrs, tad ir visai interesanti palasīt tikai rezkciju uz viņa pērlēm un pafantazēt, ko tādu ģeniālu šis atkal iepirdis :D
0
Šitie labi.
Varbūt vēl kādam kāds cybergrind ir aizķēries?
0
0
No tiem ^^ iesaku: Dear Diary, Today I Broke The Skulls From Pink Haired Crocodiles.
0
no viena cilveka projektiem (laikam vairāk arī nezinu man šķiet:D) tomēr lielisks liekas Putrid Pile
0
Pie dirsas viena cilvēka, divu cilvēku projekti, mani ieper tā grupa, kas ir Gigantic Brain draugu lokā, jībāl, ku izcili. Ja viņiem tā vecene koncī būs, nu tā tur, kas ir uz galvenā vāka, tad es došos uz ASV viņus apskatīt. Gardums, ņammm!!! ~~~~~~~~

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

Nu neteiksim, ka Milzu Smadzene ir slikta, bet šitais vienkārši vairāk ieper. Lai gan tie ambient`ie gabali Smadzenei ir diezgan neslikti... mmmmmmmmmmmm
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas