Meitenes metālmūzikā
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
rullzz
i metaalaa i gotikaa ;-]
vnk superiigi ;-]~
+6
it sevishkji Anal Blast uzstaashanaas laikaa un Necrophagia's klipos.
0
nav jau slikti :)... tik ieksh pankiem vairaak vareetu buut :P
+3
kaa tad nav!!! Blice Iedomu Spaarni gaazh no kaatiem!!!
-1
latvijaa pankmuzikaa nav meitenju bet pasaulee pa pilnas panku princeses
0
siiks - taa ar ir.... vot suudiigi... :/
0
nu ta mudinam pashmaaju zeltenes ne tikai izskatiities peec panceneem bet arii buut
-1
jaa... iista pancene ir liels retums latvijaa....

vispaar teema ir par metaalmeiteneem :)
0
nu jaa bish aizvirzijaamies... nu lab - latvieshu metal muzikaa ir kada spilgta meitene??? es tik lab nezinu shito laucinju. un pasaules muzikaa!? es nedomaju taas smukaa meitenes klipos...
0
opera9 bija loti laba vokaliste...
0
jaa peec balss nepateiksi ka arii smuka...bet daudzas taadas nenosauks.
0
man personiigi patiik meitene no Nightwish... :)
0
iisteniiba Kittie riiklei nava nevainas... :)
0
... megabends evanescence!gotikisms+smag... metaaals
0
nightwish ir miilji...
+1
"kaa tad nav!!! Blice Iedomu Spaarni gaazh no kaatiem!!!"
=D =D =D
0
pure fucking armageddon
0
iedomu sparni manuprat parak uzpusti ar to savu "vinja ir pabijusi policija utt"
0
jaa kittie un opera9 balstinjas ir skaistas :)
0
iedomau sparni..nu fuuuu...man tiesam nepatik...un vel dziesmu vardi-ka ni burdas izkapusi utt...
kittie,otep.tas jaa...un vel no latviesu grupam eMetiCa.....
0
nu meitenes smagaa muuzikaa tagad ienaak taados aatrumos ka bail paliek :)

Epica, Leaves Eyes, Flowing Tears, Asrai, Chaostar Cadaveria, Astarte, Imperia, Dark Sanctuary, To Elysium, Lunatica, Amaran utt.
0
ha ha, pabijusi policijaa... jaa... nometa izsmeekji uz ietves...
0
ne,piemetusies kaaraas klasesbiedram kaklaa
0
Nu patiesībā jau tas par Iedomu Sparniem bija joks, bet katrs jau saprot ka pats vēlās!!!
+3
nez nez, nepatiik man taas panku meiteniites. Neredzu tur nekaa skaista, iekaarojama, varbuut tik kaads kniebiens ar aizspiestu degunu no mugurpuses tumsaa.
0
Njaa, labi teikts. Piekriitu.
-1
"nez nez, nepatiik man taas panku meiteniites. Neredzu tur nekaa skaista, iekaarojama, varbuut tik kaads kniebiens ar aizspiestu degunu no mugurpuses tumsaa."

+ ar 5-kaarshu c0nd0m slaani.
0
arch enemy
0
Ir arī dažādas bekvokālistes, sintezatoristes, kuras arī ir ļoti izskatīgas! Jā, Lacuna Coil, Orphanage - simpātiskas vokālistes!
0
lickable saki, ja?
0
ev bet doomsday celebration konci kabata tak bija labais taas SHABSH vai ka vinju tur meitenes... luk tas bija labas!
0
man liekas — Kika no Ocularis Infernum arii ir ok:)))
(tie, kas zin — sapratiis)
0
HAHHA sevi slaviinam??? jap nav ne vainas
0
no The Gathering Anneke van Griesbergen.skaistaa balstinja.
0
Trail of Tears, Caledonian, Inner Fear - šīs grupas es nesen atklāju.
+1
Occularis Infernum? HA-HA-HA!!!!!!!! INFERNAL GLOBUSSSS!!!!!!!!
0
Nebelhexe!!!!!!!!!!!!!!!
0
Skaista un speeciiga balss ir vokaalistei no Ashes you leave.
0
Un paari visam blekja tantuks "Iron Maiden" :)
0
Johaidi; nu tās tik ir meitenes!!!
hem2.passagen.se/shevil/
vai meklējiet viņu dziesmas iekš www.stonerrock.com!
Hear it or die!!
0
This Swedish all-female band really rock! With their roots in Black Sabbath, Alice Cooper and Corrosion Of Conformity they do kick some serious ass. The band has supported acts like Queens Of The Stoneage and Fu Manchu. This is hard, heavy rock ґnґroll at itґs best.

GMR

The highly anticipated, long awaited debut full-length album from the riff queens of hard rock! 10 powerful songs of guitar hooks and melody produced by Alex Hellid of Entombed and mixed by Nico Elgstrand (Entombed) and a guest appearance by blues legend Taj Mahal.

Muse Entity
0
Starp citu, šeit
www.gmrmusic.se
sadaļā audio/video ir viņu klips...
Viss, saņemu sevi rokās un nomierinos...
0
nu man iisteniibaa jau saak apnikt visi theatre of tragedy withiun temptation un after forever vieniigi nightwish rulzz bet labaakaa no kjeskaam ir taa no arch enemy kaut vai vokaals nu pat nevar pateikt ka kjeska dzied
+3
un kā ar lielām krūtīm metālā? cmuki, ne?

www.youtube.com/watch?v=zlBcYBs4APc...
+2
Jā, krūtis iespaidīgas!
+1
nu nav jau nemaz tik lielas, kāds 3-4 izmērs max, jo vnk viņai tāds kleitas piegriezums, kas "paceļ" :)
0
apmēram tāds pats izmērs ir šai lēdijai:

www.youtube.com/watch?v=xFnbVdI-VB0...
0
"Spēka simfonijas" beibe izskatās daudz labāk par to augstāk skatāmo blondīni.
+3
^^^ar viņu "uz randiņu" es neietu :D
0
blondā labāka, daudz labāka. Power Symphony pēc tādas slaucējas izskatās :D pardon, ja kas
0
^^^ Chaos'am ir seksuālas fantāzijas par Sarkangalvīti "emo" kedās :)
0
^^^tā kleita un kedas man nepatīk, ja kas:)
-1
Runājot par slaucējām, piemērs Nr.1 - Sara Jezabel Deva :)
0
^^^no kādas grupas viņa ir?
+7
+1
nu viss - panesās černuha :)

Chaos - Therion, Cradle of Filth.
-4
Nu es nez, vai sievieškārtas būtnes iekš bleķa var saukt par meitenēm. Lab, zem gadiem 18, lai būtu. Mani pat tas aizvaino, kad mani dēvē par meiteni, kas es par meiteni ibio? Normālas sievietes, vecenes un mātītes mēs esam ;)
+4
^^^ nekādas romantikas...
-1
Tie kas krabathoram mīnusus sabāza neko no īstas mīlestības nesaprot
+4
kur tu mīlestibu saskatīji? - vnk apdolbīti tīņi.
-1
nevar būt
+2
ES NĀKOŠAIS :DDDD
+2
mīla un romantika lai paliek divvientulībai. Publiski to var izpaust mazie emocionāļi un šāda veida sūkātāji.
+3
nu bļe, atkal mīnuss.. jā, es zinu, es sūkāju...
+3
ES NĀKOŠAIS!!!11
+4
Liega, nu nezinu gan, vai tajā video biji tu :):):)
+2
es tur noteikti neesmu, man nekad nav bijuši balti zābaki :D es vienk "nerullēju"...
+3
bļe, jau divi mīnusi, būs jāiet raudāt spilvenā...
0
aghrrrrrrr
+6
nu spilvenā toč nav jāraud - ir jāsūkā! Oi - atvainojos - jārullē!
+1
yeah right, jautri sūkāt spilvenu... :-/ jāiet uzvārīt cīsi...
+2
nu pisec... sūkāt cīsiņu...
+3
nē, cīsiņus ēd :p žāvētu desiņu var ilgi sūkāt
+4
Vislielākie tomēr ir BENEDICTUM vokālistei: passzio.hu/kepek/Benedictum/be...
+3
oi - par šito dāmīti no Black Sabbath nr.2 biju piemirsis - japs, viņas ciči uz doto bridi ir vislielākie, kas laikam scēnā ir.
+5
vobšem, pofig metāls! - lai dzīvo krūtis!

www.youtube.com/watch?v=_CmEb1XABdw...
0
anyway, manā skatījumā visfeinākās ir tā Kristina no Lacuna Coil un šī bitčī madam, kas vienubrīd spēlēja basu iekš gothic apvienības Seraphim Shock
viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
0
Bez Kristīnes arī Holandieši čiksas spārda:

Simona Simons no EPICA
www.youtube.com/watch?v=GDhXssd5Gio...

Sharona den Adel no WITHIN TEMPTATION (popsarikiem jau piedzied)
www.youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8...

Un arī AFTER FOREVER:
www.youtube.com/watch?v=fjm4BrNAf6s...

Lukasens no Ayreon ar baigais kārumnieks, priekš STREAM OF PASION savāca Meksikāņu čiksu, šis māšeli bekvokālam un arī ģitāristi:
www.youtube.com/watch?v=7qD40x72DI4...
www.youtube.com/watch?v=mPG6H2_jpkQ...

Benedictium dāmītei kārtīgu konkurenci sastāda citi amīši ECHOS OF ETRNITY. Muzons vēl labāks un zaķis tīri labi izskatās:
www.youtube.com/watch?v=icJiUUBp1Po...
0
Ā, un ja gribas veci bez krāniņa un ar pupu aizmetņiem, tad šitā kuce daudziem ieliek:
www.youtube.com/watch?v=5JxKbdu7L_8...
+1
0
zviedru banda Drain STH (kas ir Alice In Chains sieviešu izpildījumā) vokāliste un basiste
www.youtube.com/watch?v=EVtBRO_FxYQ...

www.youtube.com/watch?v=uR8MoP451w4...
0
no vecākām dāmām Lita Ford savos ziedu laikos
www.youtube.com/watch?v=T-ZobdWysv8...
0
no vecākām arī Doro Pesch no WARLOCK
0
njā, Within Temptation dāma gan dod, tādu sūdu iedziedāt. bet nu jā, krīze, ēst gribās un tā. var jau saprast.

Bet tas Sonnenmensch ieteiktais Astarte gan spārda - gan muzikāli, gan vizuāali :)
+2
pavisam piemirsu vēl vienu, no METĀLA, nevis no popsas grupām (iepriekšējās):

www.youtube.com/watch?v=jsr0pwihGto...
0
Lai ko jūs teiktu, visgaumīgākās un interesantākās female fronted vocal grupas ir:
Aghora - progressive/jazz, USA
www.youtube.com/watch?v=at_zCqifAoo...

Un, protams, mana mīļākā grupa, To-mera ^^ Londona, progressive metal.
www.youtube.com/watch?v=kU26_Z5_YLo...

+2
Lūk jums visīstākā dieviete, Runhild'e, debešķīgs izskats ar elišķīgu balsi:

www.youtube.com/watch?v=wx2ldaqwQHA...

A kā ta bez Sabīnes:

www.youtube.com/watch?v=8AJDF90ETgw...

Tie sieviešu vokāli desā un belkā arī dūmā tomēr ir spēks.
+1
To fatduude:

es arī gribēju iepostēr THOR'S HAMMER - tikai nevienu īstu video neatradu...
0
Es gan teiktu, ka sieviešu vokāli, lai cik kvalitatīvi tie būtu, padara desu, bleku un dūmu par izsmaieklu, un divreiz es tādu grupu neklausīšos. Nu nav tā sieviešu nodarbošanās - ieročus grabināt! Daudz labāk sievišķi iederas visādos simfometālos, kur spiež uz kvalitatīvu estētisko pusi, nevis nopietnu vēstījumu.
Bet īstenībā vienīgā sieviešmūzika, kuras priekšā noņemu mici, un ko arī regulāri paklausos, ir panceņu nedarbi: Bikini Kill, Breeders, Seven Year Bitch, L7, Babes in Toyland - varbūt arī diez cikprofesionāli nav, bet nu oriģinalitātes šīm netrūkst. Vismaz uz miegu nevelk, salīdzinot ar tām glamūrīgajām metāla čiksēm.
0
Stolen Babies! - Experimental Progressive Metal/Gothic Rock. Vokāliste grupā spēlē arī akordeonu.
+1
Visdrausmīgākā dziesma, ko sieviešu izpildījumā esmu dzirdējusi, bija viena no Ashes you leave diskogrāfijas. Offtopic, bet to pieminu, jo vienkārši tika dziedāts TIK ANORMĀLI GREIZI! Katru reizi, kad klausījos, locījos smieklos, jo tas viss bija domāts nopietni, bet aizgājis galīgā dir*ā :D
Ak, piedodiet par šo komentāru :D :D
+7
ō jā, L7 un Babes In Toyland es ar savā laikā baigi klausījos, bija pa pirmo. Nesmukas, bet kapā godam.
Bet vispār man tā sieviešu growlošana arī īsti neiet pie dūšas, bet pa retam kādu gotisko (Theatre Of Tragedy, Lacuna Coil utt.) var paklausīties. Īpaši, ja visi tie rūcējdžeki piegriežās, tad uzliekot kādu feinu mūzičku ar sievietes vokālu ir tas pats, kas no rīta ataisīt logu un ielaist svaigu gaisu piebezdētā istabā. Ilgi gan nevar turēt vaļā, paliek vēss:)

Crucified Barbara arī kapā godam (riktīga Lemmy skola)
www.youtube.com/watch?v=fZGP4oabVFY...

www.youtube.com/watch?v=zt_3lFLk9gw...

kā arī no tās pašas Zviedrijas Sister Sin ir baigi labais roķelis
www.youtube.com/watch?v=NiQCybk_Tmk...

tā sacīt high class hard~n~heavy
+1
+3
Ō jā! m/ Ieraugot zaķi ar Explorer'u, sirds papēžos! :) Girlschool, Crucufied Barbara u.tml. - tas jau ir pavisam cits līmenis. Zaķi kapā labāk par jebkuriem džekiem.
Pašol pēc Sister Sin diskogrāfijas, a jūs vērtējiet šitās stounerbeibes (jakādam vēl šī tēma veras vaļā):
www.youtube.com/watch?v=dzTG5NI2Zr8...
0
0
BOLT THROWER sastāvā tak arī sieviete ir.
+1
va ta Latvijā vienai death bandai čiksa nemočī bungas? Gatling laikam?
+2
Jā. Turklāt labi.

Kad runa aizgāja par Crucified Batrbara un Motroveidīgajiem atcerējos FIREBALL MINISTRY ar vienu no Ozija ārlaulības dēliem pie mikrafona un divām čiksām pie štrumentiem. Baigi kačīgs gabals.
www.youtube.com/watch?v=jxZw3lcki2U...

un AC/DC / Motley Crue / Motorhead krustojums brunčos - SKEW SISKIN. Pirmais tāds popsīgāks gabals:
www.youtube.com/watch?v=SVVTVM_XvI8...
www.youtube.com/watch?v=DfmBbB5jdoE...

Lieliska blice ir ELIS no Lihtenšteinas. Vokāliste nomira mēģa laikā 29 gados. Tagad šiem čiksa no Dreams of Sanity dzied:
www.youtube.com/watch?v=a424D3txA3E...
līdzīgu rukā CORONATUS - ar viena dziesma Angliski, cita Vāciski:
www.youtube.com/watch?v=Rk3giyD54ng...

Zviedriem laba banda bija LEFT HAND SOLUTION. Sāka 1995.gadā ar Doom. Ar bjusta ar viss kārtībā ;)
www.youtube.com/watch?v=PDt0K5N7bac...

No holandiešiem vēl baigi iespārdīja AUTUMN pēdējais albums. Pēc video var nostiprināt pieņēmumu, ka holandietes ir visai smukas ;)
www.youtube.com/watch?v=yS0KKkVKPmU...

Jau pēc svētās trīsvienības (Kari Rueslatten / Liv Kristine Espenaes-Krull / Anneke van Giersbergen) apmēram skaidrs, kurās valstīs šis muzons ir ļoti populārs. Arī fričiem daudz labu bandu. No Norvēgģiem var vēl atzīmēt arī Trisania, Sirenia, Mandragora Scream (baigā vecene pie mikrofona), Drakonian, Mortal Love, The Sins of Thy Beloved
0
0
Draconian gan ir no Zviedrijas, ja kas ;)
+4
kurā vietā pēc krūšu lieluma varētu ievietot Danzig, Misfits un Manowar? :D
+4
Lieto Pipeles skalu - jo augstāk sacelsies, jo augstāka vieta ...

www.youtube.com/watch?v=CR7xaQnTlyY...
0
^^^ ā, nu ja. MANDRAGORA SCREAM no Itālijas:
www.youtube.com/watch?v=3vdRzfekf3s...
+2
+1
<embed id="VideoPlayback" src="video.google.com/googleplayer.swf?do... style="width:400px;height:... allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockw... </embed>
+1
faaaaak !
+1
Paldies, iva! A to man tās saldās meitenītes te jau nierēs!
+1
Lūk kāds gardumiņš, ne-salkano meitenīšu cienītājiem(nafig tās operātiskās/simfoniskās dūdiņas), sasodīti seksīgi:

www.youtube.com/watch?v=MjzVkS8ecMo...

PS: iva's iepostētais video vispār daile!
+1
How about this female? :)

www.youtube.com/watch?v=mssx3KptQMM...

0
Tik dziesmas vidū piefiksēju ka tas ir Eurythmics kovers (Bugrgerkinga izpildījumā) ;)

A tām Valhallām prodjusjeru nevajag ? Labprāt pieteiktos :D

Āreče, vēl kād Hollandes klasika:
www.youtube.com/watch?v=la5J1KCWLsU...
Un vēl rozā gaļas gabaliņš:
www.youtube.com/watch?v=s9q35z7yW_A...
+3
itāļu Even Vast - meičai foršs zems vokāls

www.youtube.com/watch?v=VEvESp8vQGU...
0
Jā, šitie labi. Uzreiz atcerējos Gotisku Dūmiņu no ķengurzemes - CHALICE - www.metal-archives.com/band.php?id=2820...
www.youtube.com/watch?v=ADJ2t6xLspo...
+2
Šitā tēma gluži neviļus noved pie domas - varbūt ir veči, kuri apmeklē koncertus, metālmūzikas festivālus utt. ar mērķi izdrāzt kādu metālmūzikas meiteni ... :))
+2
^NO WAI!
+2
^^ a tēma par sulīgākajiem grovliem tevi nenoveda pie domas - varbūt ir veči, kuri apmeklē koncertus, metālmūzikas festivālus utt. ar mērķi izdrāzt kādu metālmūzikas grovlotāju ... :))
+1
Neba nu nejauši sen nogrimusi aizmirstībā tēma par meitenēm uzpeldēja pavasarī, kad ielās iziet aizvien vairāk meiteņu un sieviešu, kuras ar savu izskatu aizvien vairāk iepriecina večus :)

BoD - nu iespējams, ka arī Tavējā doma piemeklē kādu veci, orientācijas mēdz būt dažādas.
+1
Simona ir viena no labākajām hedbengotājām. Var sākt skatīties pēc 1:00. Kačka dziesmas beigas vispār ahujennā. Apvienojumā ar džeka growlu vispār super. :)) ļoti skaista tā Simona. ( pārsvarā visām holandiešu grupām izskatīgas vokālistes)

www.youtube.com/watch?v=-6vPp5qu09w...

Bijušie Nightwish ar Tarju. Sākumā gan dzied Marco, bet pēc tam Tarja. Manuprāt, labākais sieviešu vokāls metālā ever.

www.youtube.com/watch?v=ije5Y-a_5x8...

Bijusī The Gathering vokāliste Anneke. Mmm, viņai piemīt harizma.

www.youtube.com/watch?v=LiBDjCFUBxg...

0
Ja runā par vecenēm ne tikai pie vokāla, tad, neskaitot taustiņus un vijoles, kur ar tā bieža parādība, bez minētās Jo-Anne Bench no Bolt Thrower ir vēl arī tādas kā Liz Buckingham (ģitāra iekš Electric Wizard), Simone Wenzel (ģitāra, Rebellion (Ger)), Emma Rudolffson (bass, Runemagick), vēl ne tik sen arī franču negrofāgistā Gorod bungas klapēja kāda Sandrine.

Kanādiešiem Fuck the Facts vokāliste ir beibe, un vēl jau ir arī tāds meitēnu grind grupējums kā Flagitious Idiosyncrasy in the Dilapidation. No Japānas, protams :) www.metal-archives.com/band.php?id=30341...
0
angļu power grupā Shadowkeep ir ģitāriste Nicki Robson.
+1
Es teiktu tā - tām beibēm, kuras ir kādu metālmūzikas grupu sastāvā, var nākties rēķināties ar netīru zeķu un sviedru smaku kā neizbēgamu "piedevu" koncerttūrēs :))
+3
A večiem - ar izlietotiem tamponiem pepeļnicās un grūtajām dienām :)

darkfirelv varu tik piekrist - dāmas bieži ir lieliskas "frontmenes" :) (ne tikai izskata ziņā). Mana favorīte tomēr būs Sharon den Adel - gan pačku māk pakratīt, gan lieliski nodziedāt un arī bez štukatūras nākamajā rītā izskatās lieliski. Kopā ar večiem jau 13 gadus pa tūrēm mauc un ar gičistu / vokālistu sīci pa starpām paspēja uzražot :)
+3
Nu par to, kā viņa izskatās bez štukatūras nākamajā rītā, varēsi spriest tikai tad, ja kādu rītu pamodīsies viņai blakus.
-6
Nu, tas skaidrs, ka metālmūzikas meitene kā mīļotā sieviete var būt tikai un vienīgi īslaicīga, pārejoša vērtība.
+1
Kādā ziņā ? Paliksi vecāks un dumjāks, sāksi Maiklu Džeksonu klausīties un ar ''metālmūzikas meiteni'' nebūs vairs kopīgo interešu ?

P.S. A par nākamo rītu spriedu pēc tūru atreferējumiem, ko grupa pati bija filmējusi. Galīgi aizpampušie mūļi gan jau netika iekļauti, bet ~ kopskats bija ;)
+1
Sharona arī ir ievēribas cienīga. Ja nemaldos, tad viņai tagad ir pat 2 sīči. Ja ņem vērā šos kritērijus, tad cepuri nost par izskata saglabāšanu :) Man vienīgi kaitina nedaudz, ka viņa pa daudz vicina vienu roku gaisā :D :D Varbūt tagad jau vairs nav tā, bet kādreiz visos koncertierakstos to varēja manīt.
0
BoD - Tādā ziņā, ka metālmūzikai nav obligāti jābūt kopīgo interešu sarakstā, izvēloties mīļoto sievieti... A Maikls Džeksons tika klausīts jau tālā senatnē, ap 1987. gadu...
0
Protams, ka metālmūzikai nav obligāti jābūt kopīgo interešu sarakstā, taču tā nebūt netraucē, pat tieši pretēji.
+1
Lai arī vairumā te dominē to simfoniskā un gōtiskā vokālā varējuma sieviešu apaļumi un dziļie dekoltē, tie retie ņiprie grovlojošie meitieši aizķer un simpatizē daudz vairāk. Arī vokāla ziņā, grovlojošs meitietis tomēr šķiet daudz atraktīvāks un arī gana estētisks.
Tapē vēl klāt agrīnāks Dana Duffey līdzdalību saturošs prodžekts Mythic :

www.youtube.com/watch?v=fcDyXTf5DEU...
+1
cik labi ir skatīties trūmetālu un graizīt vēnas. melns ar sarkanu, johaidī, būs rokas melnas ar guašu jāsataisa.
jā, nav ne vainas, ja grupā ir meitene. nu, vispār vienalga, dzimumus īpaši nešķiroju, hahahaxa.
jociņš spociņš.
+1
Acid King ir zvērā līdere: www.acidking.com/photos/photos/33.sh...
Katrā ziņā, arī muzikāli pievilcīgākas ir vienkāršākas sievietes ar raksturu ar smadzenēm, nekā tie dekoratīvie radījumi spīguļojošās gotu lupatās, vai smieklīgās rūcējas patronjostās un ar cirvjiem :)
0
fatduude, ble es domāj domāj kur es šito bildi esmu redzējis... Kaut kad sen viena džusse bi gasījusi basu Novembers Doom ;P
0
Mīļotās sievietes izvēlē būtiski kritēriji, manuprāt, ir sekojoši:
1) viņai jārunā latviski;
2) viņai garšo alus (kā kompromiss pieļaujams sekojošais - ja negaršo alus, tad viņai nav iebildumu, ka viņas mīļotais vīrietis slāpes veldzē ar apiņu uzlējumu);
3) viņai jābūt mēreni apaļīgai;
4) viņai jābūt derīgai B kategorijas autovadītāja apliecībai;
5) apieties ar veļas mašīnu arī jāprot viņai.

P.S. Muzikālā gaume var būt dajebkāda, tas pofig.
+4
6) jābūt kantainai galvai un augumam 1m ?
0
Bibo - domāju, kantaina galva nav nepieciešama, augums 160 - 170 cm., ādas krāsa, protams, balta...
+5
Kantainu galvu vajag, lai ir kur alus krūzi nolikt. Augumam attiecīgi pieskaņotam paša augumam - lai ērti to krūzi nolikt un paņemt.
0
+3
7) jābūt mēmai :)

Veļas mašīnas operatores māku labāk aizstāt ar pavārmākslu, jo veļenē samest sieriņus un palaist programmu nav liela māka.

Un labāk lai dāmai alus negaršo - man vairāk paliks ...
+4
Turklāt, ja dāmai alus garšo, maza jēga no autovadītājas apliecības...
+1
BoD - kulinārijas prasmes, protams, sievietes vērtību ceļ, tomēr uzskatu, ka sevi cienošam vecim arī jāprot gatavot...

Intar - tak var šoferēt un buhārīt uz maiņām (tas tāds cieņas pilns kompromiss). Turklāt, ja viens no pāra ir ar skaidru galvu, tas bieži vien minimizē iespēju, ķēmā esot, sastrādāt milzu muļķības, kuras nereti noved pie morālām paģirām.
+1
"3) viņai jābūt mēreni apaļīgai;"

nu bet kāpēc tikai mēreni? :o
0
imho, Tristessa no Astarte ir viskrutākā. augstāk jau bija video ar viņu, bet iesaku iečekot arī šito:

www.youtube.com/watch?v=x4wMWwhpJL8...
+5
krabathor, es jau ne tā gluži nopietni te izsakos. Ja mīļotās sievietes izvēlei pieiet pēc kaut kādiem šādiem konkrētiem kritērijiem, līdzīgi kā, piemēram, datoru iegādājoties, kāda tur vairs runa par mīļoto sievieti. Tad tā ir vienkārši noderīgā sieviete :D
+1
Intar - laikam nepieciešams noprecizēt: iemīlēties var visdažādākajās sievietēs, tie kritēriji tika domāti sievietei, ar kuru iespējama ilgstoša kopdzīve, kopīgi bērni utt.

RunciRenār - tā ir gaumes lieta (galējības: kārns drēbju pakaramais vai arī staigājoša burgeru kapsēta, kura pa durvīm tiek iekšā tikai un vienīgi sāniski - tādas beibes nav manā gaumē).
+3
Es savukārt uzskatu, ka sevi cienošs tēvainis var nemācēt gatavot (uzcept kartupeļus, olu un uzvārīt pelmeņus neskaitās), bet savus sierus un apenes izmazgāt gan jāmāk.
+2
BoD - mana doma bija tāda: sevi cienošs vecis nemirs badā, nevīžojis sev pagatavot paiku mājas apstākļos... Ceptas buļbas, vārīti pelmeņi u.c. vienkārši ēdieni skaitās.

Apenes u.tml. matēriju lai mazgā veļas mašīna... Var arī pats, bet nav liela jēga iespringt...
+2
^ No tā izriet, ka sevi cienošam vecim ir jābūt veļas mašīnai.
+2
(tas ir domāts piederības nozīmē, ne tā ka vecis = vešmašīna :D)
+1
bet uzvārīt pelmeņus tak ir tik sarežģīti >:(
+2
1) uzvārīt ūdeni
2) iemest pelmeņus
3) pagaidīt...

... i cant do THAT >:(
+1
Nu, "roltonus" u.tml. arī jāprot pareizi šķaidīt ūdenī :))
+5
veci jūs paliekat, odnako.
Tēmā par meitenēm jūs nenovirzaties vis uz pišanos, bet gan uz kuņģa piestumšanu :D
0
WrongTale - sākumā mazliet novirzīju kursu no metālmūzikas skatuves meitenēm, virzienā uz mīļoto sievieti tieši tāpēc, ka savu mīļoto sievieti var izmīlēt ikreiz, kad vien ir nastrojs (a tās metālmūzikas meitenes tā arī paliek neaizsniedzamas).

P.S. Par pišanos - przervatīvi krietni vien traucē izbaudīt pilnvērtīgu pišanos.
0
^ ojā, prezervatīvi ir kuces
+2
Tad vēl kas svarīgs par pišanos: kā zināms, gulta tiek izmantota ne tikai miegam, bet arī horizontālām atrakcijām....

Problēma sekojoša: nezinu nevienu mēbeļu veikalu, kurš pircējam piedāvātu paņemt gultu uz mājām "testa drāzienam" (ja gulta lieliski der priekš drātēšanās - pērku to gultu, ja ne, tad ņemu citu gultu uz testēšanu).

Salīdzinājumam - autoplacī pat pamatīgi nobraukātu auto ir iespējams paņemt uz testa braucienu, ievērtēt to, un tad izlemt - pirkt vai nepirkt...

P.S. Šitais bazars nav nekāda hohma - 1 gada laikā es ar draudzeni esam salauzuši jau 2 gultas.
+2
Nopērc piepūšamo gultu. Nesalauzīsi ;D
+2
Tā nu tik ies dos testēt gultas tādiem lauzējiem... :D
0
Reku viena smuka Baltkrievu meitene, iekš tās metālmūzikas:
www.youtube.com/watch?v=RCW20GmzLek...
0
Piedodiet, es pavisam aizmirsu - vislabākā tak ir Maša no ARKONAS :)

www.youtube.com/watch?v=ymmui0mEy1o...
0
šito drostaliņu esat nepelnīti aizmirsuši :D

www.youtube.com/watch?v=XiY2eVt23jA...
0
pieminēta jau bija.

Dārza māti (a.k.a. Darzamat) kundzīti gan piemirsuši. Vēl no poļiem uz sitiena nāk prātā Enter Chaos un Chrystal Viper, abos Martas pie mikrofona.

+1
^^ baba užas
-1
Sonnenmensch, 9. maijā, plkst. 21:13
Runājot par slaucējām, piemērs Nr.1 - Sara Jezabel Deva :)

Ar prieku atkārtošos^^^
agrāk viņa vēl bija plus-mīnuss oki, bet tagad riktīga govs...
-1
LOL :D
+2
O, uzgāju šitādu drostaliņu: www.myspace.com/decadenceswe...

+1
Šī gan nav no metālmuzīkas, bet WP, bet nu dikti tas zaķīs imponē. :)
www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k...
0
Neviens nebija minējis ? Labs Melodic Death, starp citu.
0
^^ nobirdināsim asariņu par nabaga apspiesto Zviedru tautu ...
0
^Vispār jau tas ir RAHOWA kaveris, tajā bandā, starp citu, viens letiņš arī darbojās. ;)
www.draugiem.lv/friend/?2259778...
0
pirmie,kas praataa ienaaca:
Merlin - Abaza no Krievu brutal death metal benda vokalee
Wine From Tears - basiste, bja,rubiijas, ka nu tikai
Fuck The Facts - Melanija no Kanadas grind core benda vokalee
Warface - Laura Ckristine uz gichas no Usa death metal benda
Tanya - agraak vieteejaa Gatling klapeeja bungas uz bis
0
Nu, čiksa ir zviedriete, tā ka ej tu tur pēti, ko šī kovero
0
Crucified Barbara - Sex Action (2009) - all girl band. Video filmējies daudzu mīļotais trejastis m/

www.youtube.com/watch?v=jS5uSfKJ_HQ...

Skew Siskin - Goddess (2003) - tāds neliels AC/DC voršips no vācu veterāniem. Dāmai laba rīkle.

www.youtube.com/watch?v=tH-1i73Vcmc...

Fireball Ministry - King (2003) - neliels Ozzija voršips ;) Pie štrumentiem divas dāmas.

www.youtube.com/watch?v=jxZw3lcki2U...
+1
Līvas Kristīnes pārdomas par (bez)tēmu:

decibelmagazine.com/Content.aspx?ncid=3...

Un tu vēlējies pateikt... KO? Pilnīgs bezsakars...

Ierij šito, zoss:

www.metalsucks.net/2009/11/03/top-5-re...
0
Lielākā problēma ir ne tik daudz LKE-K izteikumi par šo tēmu (kas gan arī, kā jau metalsucks blogs atzīmēja, ir sviestaini), bet gan tas, ka neviens teikums no viņas teiktā neattiecas uz tēmu "Why Females in Metal Rule". Viss, ko viņa stāsta, ir no sērijas "How Cool it is to Be a Woman in Metal", kas jāatzīmē, galīgi nav viens un tas pats.

P.S. Interesanti linki tā metalsucks.net raksta pēdējā rindkopā :D
+1
Vienīgi 1. attiecas. Ja viņai, protams, tiešām jautāja to pašu jautājumu, kuru publicēja raksta virsrakstā.
0
Rekur ir krutās Heavy metal bābas:
www.metal-archives.com/images/1/9/7/7/1977...

Un video arī ir:
www.youtube.com/watch?v=xZ_wS_N3kzY...
0
Bakstoties ap Runemagick daiļradi, iečekoju šo basistes beibju blici DRACENA - tāds trū stafs. Ķip Heavy/Death Metal ... Vairāk gan uz kautkādu Venom / Celtic Frost manuprāt velk.

www.youtube.com/watch?v=U71zX_RZPzo...
0
Man gan šitā slāvu vecene liekas prīmā. Kas par rīkli :)

www.youtube.com/watch?v=LypmbGiO3N0...
0
Iečekoju MEGACE jauno grupu STEP INTO LIQUID - tīri labs progs. Tante mauc godam. Tik sūdīgi, ka nevaru albumu nekur atrast (novelkamā formā). Moš kādam trāpās: Step into Liquid - Traffic in my Head (2007)

www.youtube.com/watch?v=P4vaqFaGLvs...
0
Pamanīju, ka te nav neviens pieminējis Mortum

www.metal-archives.com/band.php?id=8102...

Viens vien albūms bij 1998ajā, bet man savulaik baigi patikās.

Pat atradu trubā dažus ierakstus.

www.youtube.com/watch?v=jcIy1RmBK64...

0
SISTER SIN - www.metal-archives.com/band.php?id=79917...

Iznācis jauns albums. Ļoti labs. Dzīvajā čiksa kārtīgi atlaiž.

www.youtube.com/watch?v=KB3UiwAdfec...

www.youtube.com/watch?v=u86M4QeibrQ...

Vēlvien neslikta zaķu banda slapjākiem sapņiem - HYSTERICA - www.metal-archives.com/band.php?id=89238...

www.youtube.com/watch?v=jvmDuGL4se8... - šitas gan tāda neliela Manowar parodija
0
Jopcik, bet neviens vēl nav minējis WHITE SKULL - www.metal-archives.com/band.php?id=902... Šo pirmā vokāliste bija superlaba.

www.youtube.com/watch?v=3qVqUUdPvuM...
+2
Man jau nu no sievišķiem vēl patīk blice Mordichrist. Gičists no dark funeral un pie voxa viņa sieva.
Pilnformāta ripulis vēl nav un jewtubē tieši nav mīļākās dziesmas tik tās trve n evil.

www.youtube.com/watch?v=-PVFC3DYbDU...
0
Man arī Mordichrist pamatīgi iesutina, bet diemžēl neko vairāk par tiem diviem EP man nav laimējies atrast. Ja kādam ir, vai arī ir zināms kur var dabūt viņu pirmos demo ierakstus, tad, lai lūdzams atsaucas. Rockboxā jau pieprasījumu sen kā ieliku, bet visiem po... Neviens pat nobalsojis nav.
0
Gatavojoties Devilstone, atradu:
www.youtube.com/izegrimjeroen?gl=ES...
+1
Izegrim ir normāla trešdesa.

Pāris somu mandas atcerējos, kuras ar:ī jaunus CD izlaiduši.

SOULGRIND - www.metal-archives.com/band.php?id=7414... - tā bulciņa agrāk Lullacry dziedāja. Un agrāk šie Bleķi rukāja. Pēdējā albumā nekas par to neliecina.

Soulgrind - The Call Of The Dancing Waters (2010)
www.youtube.com/watch?v=pL1MwdY0qwY...

KIVIMETSAN DRUIDI - Jaassa Varttunut - www.metal-archives.com/band.php?id=32754... - Moonsorrow / Turisas faniem varētu patikt

Kivimetsan Druidi - Jaassa Varttunut (2008)
www.youtube.com/watch?v=3Vp6I6kRjTM...
+2
Bla. Mazā blondā meitenīte ....

www.youtube.com/watch?v=NaXas3fW6Vc...
0
psc
0
mazā Runhildīte nedaudz paaugusies :)
0
pēc mazās blondās meitenītes blices Tora Āmurs izjukšanas, ja nemaldos, radās Burning Witch, kuru ripulis Crippled Lucifer man pēdējā laikā ir topā. sludžīgs dūms, ar pajocīgu vokālu, iesaku ievērtēt.
0
Šodien pēc ilga pārtraukuma atkal uzliku Warlock albumu "Triumph and Agony" ...Doro - tas ir spēks!!! Gribētos viņu atzīt par visu laiku labāko sieviešu vokālu metālmūzikā
www.youtube.com/watch?v=33TbR_1Mx7g...
+1
0
Kate French un Jutta Weinhold ar nav zemā metamas. Pupi moš nav tik lieli ...

www.youtube.com/watch?v=xkX38N_-1kk...

www.youtube.com/watch?v=9UNRr_OxVYA...
0
Ja jau per meiteņu metālu, tad DETENTE arī būtu jāpiemin:
www.youtube.com/watch?v=PIGwnW8xXIM...
+2
Big sunglasses - cool band.
0
^^ man škiet, ka jau minēju

Bet IZEGRIM vokāliste ir super. Čiksai smuka paka, kas izskatās garāka, nekā reāli ir ;). Dzīvajā iesaku apskatīt. Nav nekāda skaistule, bet simpātisks skuķis, kas pat ir svarīgāk.

www.youtube.com/watch?v=ot9qEDNnBp4...
0
Ja kārojas RHAPSODY ar pupainu vokālu, tad ANCIENT BARDS ir pareizā izvēle - www.metal-archives.com/band.php?id=3540257...

ANCIENT BARDS - The Birth of Evil (2010)

www.youtube.com/watch?v=KpvLMyC4a8o...

Bet šīs bandas dēļ es uzmetīšu Metsatoll, 2009.gada ripulis ļoti patika, pofig, ka Nighfish atgādina: ttp://www.metal-archives.c...

DELAIN - April Rain (2009)

www.youtube.com/watch?v=7Z6G2VixTMI...
0
EJ TU NOST, KAS PAR VECENI!!!!!!! Vairāk tādas... ku rauj nost no kātiem... te var lūrēt uz izbrīnu:

www.youtube.com/watch?v=dy90qqLby2Y...
0
Par to veceni ierēcām kad šie skaņojās. Normāls enģelītis :)
+2
^^TĀDA huiņa :O
0
^nu jājājā... ir ir huiņa, bet man nez kāpēc ir interesanti 3 min non-stopā lūrēt uz to čiksu. Varbūt tas ir mans ķēriens uz austrum āzijas sievietēm un tas, ka šī būtu mana ideālā beibe, ja izslēgtu faktoru, ka izskatās, ka viņa pirms tā visa pasāciena ir pamatīgi sapīpējusies.

Un jā... vēl komentos kaut kāds lunis ir ierakstījis 'metal gods' :D

P.s. BoD, tu laimīgais tur pat biji! Būtu man tāda izdevība, uzsauktu IT Warpatam kasti, lai šams mani pālī backsteidžā līdzi parauj pie šitiem. Viņš tur varētu ņemties ar saviem džekiem (kā parasti), nu tur runāties par visnedažādākajām tēmām utml., bet man, lūdzu, to čiksu, paldies, ja!
0
Starp citu, Japānas beibes ir īpašas! Viņu kultūrā sievām un draudzenēm ir paredzēts ļoti labi izturēties pret saviem džekiem/vīriem. Un ar 'ļoti labi' es tiešām domāju 'ļoti labi', - tas izpaužās apmēram tā, ka džeks no citurienes piezvana draudzenei un pasaka, ka grib brokastis. Šamā atliks visu, kas viņai uz doto momentu ir jādara, un arī uztaisīs un vēl atnesīs. Citur āzijā tā nav. Laikam tāpēc no Japānas viņiem tur ir visāda černuha, jo džeki saka: davai, davai! Un čiksa paklausīgi dara smaidam :)
+1
Kāds tam sakars ar Warpath ? Viņš tak tur nebija. Un tur beksteidža tā nemaz nalaiž.
+2
^ LOL, kāds neuztvēra :)

Bet nu jā, mazais2, es jau pamanīju Tavu aizraušanos ar aziātiem(-tenēm?), man jau nu tā čikka lieka makten neglīta un vēl tas muzons.. :)
0
Šī man ar neliekas sevišķi izskatīga, bet ir, kas ir itin pievilcīgas. Sigh muzons - pēc vienas dziesmas, turklāt sūdīgā ieraksta kvalitātē, nevar spriest, jo viņiem dikti dažādas štelles ir. Nu jā, konkrētais video neizklausījās labi.
0
^^ tas ka mazais par Warpath ieņirdz, to jau uztvēru, bet kautkā pārāk atrauti no reālijām tas teksts bija.
0
Enerģija kompensē fizikālos trūkumus. Kas, tavuprāt, ir labāk super-princese ar silikoniem vai varbūt tomēr enerģiska un aizraujoša čiksa, kas zina tomēr drusku vairāk par 'bū un bē' ?? Fizikālijas ir ļoti mānīgas kā nekā. Turklāt, tajā visā ir kaut kāds iekšējs kaifs - paņemt priekšā veceni, kas ir enerģiska, aktīva, drusku aizrāvusies un ķerta (baigi pozitīvā nozīmē). Paskat tik, kāda viņai ir attieksme uz skatuves, es nevaru sagaidīt viņas attieksmi un skillus gultā... bet var arī dušā.

Tā kā: 'There is no such thing as ugly women, there are only LAZY women' :)
+1
Moš izliekas uz skatuves un pēc tam sūt kā lāva.
+1
Ir tikai viens veids, kā pārliecināties: "Pay me, don't delay me!"
+2
jaunā AUTUMN vokāliste mauc ne sliktāk par veco. Pat Bigijam patīk :D

AUTUMN - The Heart Demands (2009)

www.youtube.com/watch?v=K-p1FuG_Kh8...

AYREON - Day 6:Childhood (Live 01011001 Releaseparty 2008)

www.youtube.com/watch?v=5QfYxE9hIck...
+1
Tā i tā pati, kas DEMIURG, ja?
+1
Jā, tā pati. Marjan Welman.
0
vietējās metālvokāles :D

www.youtube.com/watch?v=B2WJeoan_ro...
+1
Diestēsdebesīs nogrābstās - tas kaut-kāds parodijs? (puke)
+1
Heavy Mental \m/
+1
hmm, autumn tiiri klausaams
+1
pisģec ....
+1
baigi labi sasmējos par klipu, bet balstiņa nav nemaz slikta.
www.youtube.com/watch?v=L3VfBkeKiDg...
+1
Cadaveria - nu tā tak OPERA IX bijusī... tā damīte jau ķērca bleku, kad daži te vēl zem galda staigāja...

www.youtube.com/watch?v=f-X9EQdSssY...
+1
A vokāls labs. Vairāk uz Desenieku velk, nevis spalgo ķērkli.
+1
+1
+2
Cik nu Metāls, bet zaķi ir :))

Symfomania - Колизей (Ария cover)

www.youtube.com/watch?v=FUCxJqc8-5s...
+2
Tā otra gan tik krāmē un krāmē to gultu :D
www.youtube.com/watch?v=HczJ1Hy5AOM...
+2
Atkal priecē komentāri:

''Put down that guitar and help your poor mother tidy your room. God, kids these days...''
+2
Paskatījos citus video no viņas grupas un tur var redzēt visu istabu. Hheh, tāds guļamistabas un mēģu telpas apvienojums, jo istabā ir vienīgi gulta un pārējais, kas tur ir - vienīgi aparatūra un bungas :D
+1
Kaut kā nebiju redzējis šeit Gallhammer

www.youtube.com/watch?v=FGqy90xA_uI...
+1
Bija gan minēts.
+1
Labāks klips neatradās? Šādus mēslu nah delete.
+1
Man jau vairākums viņu klipu patīk, bet šaja redzams viņu "spirit".
+3
Mums tak pupus vajag ...
+2
Pagaidiet, līdz atvērs aces :)

ALDIOUS - Luft

www.youtube.com/watch?v=sTyPIGL3TLs...
0
kaut kāds warlock un doro mistrojums krievu gaumē:
www.youtube.com/watch?v=13yOmW4qyaM...
0
Es gan Aria pieminētu, bet grupa ļoti laba.

Bulbašiem ir samērā laba Sex Metal banda KAIRA - www.metal-archives.com/band.php?id=69611...

www.youtube.com/watch?v=Y1Krkpav4zw...

Tas akcents ir pilnīgs pisdec (un video arī). Subtitri prasās.

www.youtube.com/watch?v=1-hzzA4vkeY...
0
Visvairāk pie sirds ie Cerebral Bore (UK,Death metal) un Landmine Marathon (USA/oldschool death,grind) sliņķis jewtubā iet,meklē paši.
0
0
Tu toč zini, ka tas radījums keponā ir sieviešu dzimtes ?

Tā otra beibe pareizās sēnītes zina ....
0
^ Metālarhīvs un pirmsgrupas jewtūba video itkā saka ka ir gan zaķis...
0
Pupu dubultporcija \mm/

ALL ENDS - Wasting Life (2007)

www.youtube.com/watch?v=ybNAV1UWPoc...

ALL ENDS - Apologize (OneRepublic cover) (2007)

www.youtube.com/watch?v=U87jvpm15gQ...
+1
Brīnos, ka neviens nepiemin Katherine Thomas -The Great kat ;)
www.youtube.com/watch?v=5JxKbdu7L_8...
0
Cretin jau arī it kā formāli ir sievišķis tagad pie vokāla/ģitāras. metal-archives.com/band.php?id=21444...
0
^^ uz to slimo kuci nevienam nestāv .... ;)

''Marissa Martinez is one of the first male-to-female transgendered person to front a band in the death metal/grindcore scenes''

Eee ... ķip citos stilos jau pa kādam-kādai bija ?
+1
Glam "metālā" pa pilnam :D
+2
Bļa, Bleidam laikam būs jauna mīļākā grupa - meiča, absolūts siers un džīzas - it doesn't get better than this. :D

www.youtube.com/watch?v=r1vM-w8z6D0...

Kaut gan tēma varbūt nav gluži īstā, par metālu jau to grūti saukt.
0
Ā, blaaaaa !!! Šitas klipons ar pisec:

HB - IT IS TIME

www.youtube.com/watch?v=d00As3pMpRs...

Muzons no vienām klišejām un vokāls ļoti mehānisks. Tā jau nav dziedāšana. Kārtējo reizi apstiprinās, ka mūzika ir Sātana izgudrojums. Nu necērt šie fīču. Un fīču vispār - uzjautrināja ztbilde uz komentāru:

nice song but i find the lyrics too exessive. i dont like satanic lyrics and i think this also is kinda the same thing.
wishmaster198 2 years ago

What? How can you think the lyrics are satanic? lol The whole song is pointing people to come to Jesus.
JesusIsTheWay777 1 year ago 9
+2
Labāk šitādu paklausīt un paskatīt:

SCARLET SINS - www.metal-archives.com/band.php?id=3540275...

www.youtube.com/watch?v=Xk07j_uRs3s...
0
Tādai blicei jau būt par grūpiju ir svēta lieta. :D
0
Tas HB jau ir Romas pāvesta ordinēta metāla grupa, kas caur sevi nes Jēzus dievišķo apskaidrību cilvēkiem.!

Visai interesants, bet ar klišejisks ir šis projekts:
www.youtube.com/watch?v=6R_79JOtwJo...
0
Ps. Tik ievēroju tagad, ka visai neslikti čiči, lai arī ne pliki, bet werwolfi'\nam patiks:) Pirmais, ko mēģināju bij vērtēt muzonu ....
0
0
izrādās, ka meitenēm arī ir savs manowar, tik un kā komentāros teikts - LOL. It's like Manowar...Only, women. WOMANOWAR!

www.youtube.com/watch?v=jvmDuGL4se8...

ja nemaldos, tad te Zviedru krustā sistā barbara

www.youtube.com/watch?v=BqTLe4z5T9Y...

Un te kaut kāda slima kuce:
www.youtube.com/watch?v=ZkA2LA3njOE...

Un te vēl slimāka, varētu būt murgoņa vai kā nu tur gaumē:
www.youtube.com/watch?v=QOowSwmtJqQ...

+2
Un te mazās slimiķes no uzlecošās saul;es zemes :)

www.youtube.com/watch?v=MsUFhZv_0Ew...
0
Rīt būs jāpačolē. Crucified Barbara jau biju licis.
0
Tas Frantic Amber muzikāli ir OK, pupi ar smuki, bet vokāls gan sūdīgs. Varu piekrist šim tekstam:

''Fuck this...the bitch sounds like she's taking a long ass burp and taking while doing it. as far as the actually music...eh..it's not bad...''

Vokālā šitā sīkpirde ir daudz labāka:

Your Chance to Die - Annuit Coeptis

www.youtube.com/watch?v=A9cuzXnrdLM...
0
Ar tādu maiku metālu spēlēt nevar :>
0
mSPW
šodien, plkst. 15:24
Tādai blicei jau būt par grūpiju ir svēta lieta. :D

No, piesisties par grūpi klāt. Pēc uzstašanās sasvīdušās muzikantes aizkulisēs paņurcīt :))
+3
Vieni vienīgi kreppi te šodien, bla. :O~ Frantic Amber - nu wattafakk? Nahuj meičām tā jāsēc? Tā dara zombiji, ja? Tas WOMANOWAR (hahaha) tīri laps voķis. Malsain tā neko, bet nu nevar tagad atminēties, kur tas muzons dzirdēts, bezmaz 1:1, bet nenāk prāta. wykked bytch - bļā, mirsti, kuce.

Karoče, satīriet aiz sevis.
+1
wow, tā scarlet sins vokāliste taču ir ar visai episku balsi, parasti sieviešu vokāli sūkā, bet šitais ir pat ļoti klausāmi bez kādas viebšanās. kādreiz arī malsain klausījos, nemaz nezināju, ka tur vokāls sieviete, nice. viss pārējais gan ir slikti.
+1
Visai interesants, ja iepriekš jau bijusi, tad atvainojos:)

www.youtube.com/watch?v=CT33gTZNQik...
0
nu, tam sievišķim gan ir iekšas!
0
Ir tāda lapa www.metaladies.com, ja kāds vēl nezin.
Tur ir grupas, kurās tikai spēlē meitenes. :)
-2
Meitenēm ir jābūt nevis metālmūzikā bet gan virtuvē...
+2
Vīriem ārā jācērt malka un jāiet medībās nevis jākapā smagais.
+1
^ tur jau nav nekāda atšķirība - viss viens :)
0
(idejiski)
0
Ja nu kādam intetresē, te ir atrodama visai iespaidīga female-fronted metal kompilācija: femalefrontedheavymetal.blogspot.com/
-4
Lūk arī īsta slāvu duņka.

www.youtube.com/watch?v=A7fuuDc2hH0...
0
Kādreiz mums tepat (Cēsīs) arī bija sava meiteņmetāla grupa. Unborn Evil saucās. Nezinu, varbūt kāds toreiz paguva uz Bērnudārza končiem viņas redzēt.
+2
www.youtube.com/watch?v=y4tm0E1vkwU...
www.youtube.com/watch?v=DEBmZ6maVhE...

labi riibina ... tik apavu izveele gan taada neparasta priesksh taadaam lietaam :)
0
www.youtube.com/watch?v=m7_ZgFKDJbU...

no Krievijas. grupa galīgi garām muzona ziņā, bet beibe ir baigi ok. mazliet ne pa tēmu ir tas, ka beibe ir pareizticīgā, un dzied dziesmas par Džīzasu un to cik ļauns ir sātans un komunisti. :D anyway, enjoy teh boobs'n'ass.
-5
Kāds zin bleķa grupu kurā vokāls ir sieviete?
+2
dura nedabitaja?
+1
A tu izlasi tēmu no sākuma, vairākas ir pieminētas. Bet nu speciāli tev par prieku, lai iet:

metal-archives.com/band.php?id=115293...

www.sataniccorpse.com/warningpage.html... (Not Safe For Work, Not Safe For Anyone and Anything)
-1
paldies:)

-1
Belita Adair–My Dark Blog

galerijas iespaidīgas
+1
Nu ja - iespaidīga nedraudzēšanās ar galvu kā arī iespaidīgs neglītums.
-1
:D
-1
Atcerējos, ka pirms pāris gadiem tika klausītas tādas grupas kā Sacralis un Mythic.
www.youtube.com/watch?v=mLuxCVIj958...
www.youtube.com/watch?v=aF9M0vetBB0...
0
Un visai interesants poļu projekts Kayzen:
www.youtube.com/watch?v=mPSkE_dhzps...
-1
tā Lux Drumerette augstpapēdenes ir uzvilkusi tīri stila un prikola pēc, turklāt var sadzirdēt, kā viņai tāpēc klibo kardāns
0
Par poļiem runājot atcerējos labu Tehnisko Desnīcu SCEPTIC. Pēdējā ripulī dāmīte mauca.

SCEPTIC - Suddenly Awaken (Internal Complexity @ 2005)

www.youtube.com/watch?v=inHicnNA7Ik...
0
Pēc After Forever pajukšanas vokāliste Floor Jansen esot izveidojusi jaunu grupa ar diezgan patizlu nosaukumu Revamp, taču mani pārsteidz viņas vokāla spējas, ko After Forever mūzikā nevarēju saklausīt. Labi ņem augšas un diezgan klausāms growls ik pa laikam padodas.

www.youtube.com/watch?v=tIqzPXzhEuw...
0
Wtf, kas tas pa kaks? :O~
0
Reku kārtīgs pupmetāls \m/

PHANTOM BLUE - Time to Run (1993) - www.metal-archives.com/band.php?id=2575...

www.youtube.com/watch?v=u9_SEr-ORyk...
0
šitā štelle laba, skatījos, ka šeit vēl it kā nav minēts - CASTLE
www.youtube.com/watch?v=OIPrDRJPZFE...

un JEX THOTH jau droši vien, ka labi zinam, vai ne? Ja nē, tad atgādināt par ļaunu nenāks. (viņai ir arī baisi smuks psihedēliski reliģiskais rokmuzīks SABBATH ASSEMBLY, kuru es kaut kur šeit tieši laikam atradu)
www.youtube.com/watch?v=GO8-j7O126g...
0
Smuks ! SA kautkur biju iemetis, moš Dūma tēmā.
-2
Kas vakar savas miesas uz Wacken nacionālo pasākumu atvilka, tie ieraudzīja D-pils grupu Sanctum. Lai arī šie neuzvarēja — tomēr tāds sīks skuķēns pie miķa, kas stāv blakus Angelai Gossowai!
0
He he te kaut kas no franču zemītes
www.youtube.com/watch?v=98z1ghG0opk...
+1
Šitas baigi smuks:

LYRIEL - Paranoid Circus (2009/2011)

www.youtube.com/watch?v=y_N3umQUhss...

Un šo makaronisti ar balsi ar nav apdalījuši:

RAVENSCRY - Nobody (2010/2011)

www.youtube.com/watch?v=GyWHXzyKwiM...
0
Hmm, labs tas RAVENSCRY bābietis, tik kur tāds ānusamuzons? o+O Tarju atgādina (pēc balss).
0
Pēc muzona uz pēdējiem Lacuna Coil kautkā velk.
0
0
Un te kaut kas no Bleida iemīļotās džuses, kas dzied par Džīzusu..... nu, gan jau ka Baznīca parūpējusiespar koncerta grandiozitāti :)

www.youtube.com/watch?v=1f_B0TcGc5U...
0
Un kā jau youtubeee komentāros teikts, Jēzus ir basists, tocn izskatās līdzīgs tam, kādu to propogandē baznīca :)
0
Maldies, vecīt - mana iemīļotā džuse šobrīd ir Marjan Welman (Autumn, Demiurg, Ayreon):

Autumn - The Scarecrow (2011)

www.youtube.com/watch?v=NX6awxKdEQ8...
0
nu tāds bumbulīts. Bet gabals diezgan savdabīgs, labā nozīmē.
+1
Te viens brangs projekts uzpeldējis:

www.youtube.com/watch?v=_SKELDVRJDY...
+2
Tā nekas tas Huntress, i kur acis piesiet, i pareizais skarbuma daudzuma vokālā, bet brīžiem, īpaši spiedzienos, viņa gan pārcenšas un efekta vietā vairāk izklausās pāc appļūtīšanās.
+1
Visai interesanta amīšu banda. Klipu palūrēju, jo gribēju redzēt, vai šiem ir buņģieris vai arī bungmašīna. Izrādījās ka pa bišku no abiem - Zendrum saucas: www.zendrum.com/catalog.html...

Cassandra Syndrome - "Shackles"
www.youtube.com/watch?v=GV3Or0tkmFo...

www.metal-archives.com/bands/Cassandra_Syn...
+1
He he paldies Dethecrator par Huntress!!!! Tiks iekļauts diskogrāfijā un noklausīts tuvākajās stundās...!:)
0
tas cassadras sindroms ir tik bēdīgs ... dzīvie video vispār atspārda :D
-3
šī varētu būt Roka princeses Avrilas popsīgā māsa ja vien nespēlētu tik faking labi ģitāru, netikai atspēlētu gammas un trīs rifus, bet fuking izjusti spēlē...... tikai žēl, ka tik sasodīti popsīgi..........

www.youtube.com/watch?v=0SwHc-8nSY4...
+2
Pag, pag, roka princeses Avrilas (lol) popsīgā māsa? Izskatījās gan, ka popsīgā no māsām te sanāktu pati Avrila.
+1
Kā parasti iemet manos ratos pamatīgu sprunguli :) Tobiš, būs tev taisnība par to loģiku, kura popsīgāka :) +1
+1
Kad šitā Avrila bija Rīgā, tad izglābos no biļetes iedāvināšanas un sekojošas iešanas uz to konci tādā lāgā: «Kādreiz Avrila bija jauna meitene, kas ļoti centās izlikties pieaugusi. Un viņai labi sanāca! (Konkrēti domāju dziesmu «Losing My Grip» no pirmā albuma.) Tagad viņa ir pieaugusi sieviete, kas ļoti cenšas izlikties par pusaugu skuķi. Un viņai ļoti nesanāk!»
+1
šitie brīnumi laikam te vēl nav iepostēti:
www.youtube.com/watch?v=xRbg5TxBdHc...
0
bet minēti noteikti bija
0
sen atpakaļ biju noklausījies pirmo albūmu,tagad novilku pārējos... ir baigi labi :)
0
^^ laps(as), maita(s). Pēdējais labais dzirdētais no tādas štelles bi DORO.
0
No šīgada albumiem ar bābvokāliem, bez Within Temptation un Leaves Eyes labi bija arī Ava Inferi, Imperia, Dalriada, SSOGE, Castle, Autumn, Benedictum. Man pat Amaranthe patika ;) Patīkami pārsteidza Darzamat vokālistes projekts NeraNature ( www.metal-archives.com/bands/NeraNature/35... ), no kura neko dižu negaidīju, bet izrādījās viens no labākajiem žanrā (nav jau sūrais Metāls, bet smuks):

NeraNature - Precious Now (Foresting Wounds)
www.youtube.com/watch?v=fUy4Q5wopQ8...

Kārtējo reizi priecēja Draconian. Tāda normāla milfa pie mikrafona, bet dzied jau šiki :)

DRACONIAN - The Last Hour of Ancient Sunlight
www.youtube.com/watch?v=qjaCqERN8f0...
0
Benedictum bija dikti garlaicīgs.
0
Black Sun Aeon džuse vārdā Janica Lönn piedziedāja:

www.youtube.com/watch?v=bqlClbF3_UA...

Viņai ir arī pamatbanda LUNAR PATH - www.metal-archives.com/bands/Lunar_Path/10... . 1.februārī albumu izlaidīs.

www.youtube.com/watch?v=i6ktYcgu_X0...
0
Potenciāls meitietim ir www.youtube.com/watch?feature=playe...
+2
Rekur varen trū oldskūl meituki iz Kazahstānas:

www.youtube.com/watch?v=8Ceb7vDoOvw...
0
0
minētas ir
+3
Šis tīri tā nekas powerdūms, vismaz šajā gabalā - A Sound of Thunder. Skuķim uzvārds tāds pats kā Death Angel vokālistam, nez, sakritība?

www.youtube.com/watch?v=CTlfKiDyy3g...
0
Jā, klausāms un skatāms ar'. Balss laps.

To džeku no tās otras bandas arī sauc par Ņinu? :D
0
Pēdejā trešdaļā lapa sāka manāmi streikot tapēc neizturēju lai varētu pārbaudīt vai kāds ir ielics šo vai nē, bet tā kā ar ctrl+f neko neatradu tad nu sirdsapziņa tīra :D. Ienācās man te tāda syimphodesas blice no ukrainas Despectus. Būtībā diezgan ok materials.

www.youtube.com/watch?v=PrHgXKA7by8...

Te lai redzetu, ka tiešam lapsa pie stūres!
www.youtube.com/watch?v=Ao-O8LKhwvw...
0
Dīvaini, ka netika pieminēti norvēģu progresīvie atmosfēriķi Madder Mortem. Pats gan esmu kārtīgi iepazinies tikai ar diviem ripuļiem, bet nu ir labs sava stila kapātājs ar sieviški pie miķa.

www.youtube.com/watch?v=G40Y4dv3jb8...
0
^^ drīzāk uz Sympho Black velk, bet nav slikts

MM pēdējie vairāk uz Alternative sāka vilkt
0
^ Hmm ,tad jau laikam neko nebūšu zaudējos, jo `01 un `02 iet iekšā uz urā. Nelielā dūma noskaņa tikai krāšno visu.
-3
Reku šitās ir pievilcīgas
youtu.be/CQc2tuU48FM...
Gribu.
abas divas.
0
Tāds cirks :D
0
Nu ta gan pieticigs savas velmes :)
-1
Nē nē, viņas ir foršas.
+1
Kads laikam jau paspeja apslapinat monitoru un saminusot :)
0
Irāņu skuķis hobitu bandā...

www.youtube.com/watch?v=dNcE_oi5A5M...
0
šito pie 2012.gada albumiem biju minējis - neslikts ripulis
+1
0
Feini. Tik kas tas pa wtf, ka katrā gabalā ir kāds šķīvis, kas torčī laukā kā rīta stienis...
0
eu, a kapec nekur netika piemineta damite no pirmajiem Dismal Euphony albumiem?

+1
Nedaudz iz uzlecošās saules gala:

www.youtube.com/watch?v=PyF7tCzuSwo...

Varbūt nebūs labākais gabals, bet:
www.youtube.com/watch?v=6balaHGQg38...

www.youtube.com/watch?v=yNsMQxrNxwQ...

Un šis mani vispār no kātiem nonesa, kad izdzirdēju! Pat vienu brīdi bija iezagušās domas galvā, ka tas i čalis, kas sev pupus pielicis klāt un šo to vēl nogriezis nost! :D
www.youtube.com/watch?v=qZW_mMYpVCI...
Vispār, Ķīna laikam tā sieviešu būšana pie miķa diezgan populāra štelle mūsdienās ir! :)
0
man liekas ka Gallhammer jau 2x vai pat 3x bija iepriekshejos postos :)
0
Sorry, ja ir domāti Youtube klipi, tad man tie uzrādās tikai kā linki.
+1
da kada skjirba, Japan rules :)
+1
Ar Onmyouza var rīkot viktorīnu - nosaki, cik promo bildē ir puisīšu, cik meitenīšu ;)
0
^^ Aha un korean pop arī ! :)
0
Vispār būtu varenjauki, ja pirms ieposto youtube linku aprakstā pieminētu grupas nosaukumu, lai ar ctrl+f varētu pārbaudīt vai nav jau pirms tam ielikta attiecīgā blice un nesanāk, ka vairākas reizes tiek ielikts viens un tas pats :p
0
tieši tāpēc es tā parasti daru - citādi hui atradīsi - arī linku meklējot neko nevar atrast.
0
Mortad — The Myth of Purity CD pāris mēnešus atpakaļ nāca Metal Hammeram līdzi bonusā. Labs variants.
0
Laikam neviens te nebija pieminejis Jenny Tebler, Quorthon'a (Bathory) itka masu:

www.youtube.com/watch?v=4BqHfTarA2o...

www.youtube.com/watch?v=Fm7Cv2UHHuY...

www.youtube.com/watch?v=46ygALZkIOc...

0
Kautkur kautkad gan jau ka minēju - singls bija smuks, bet pilnais albis gan nevilka
0
Piekritu, singls bija tiri oki.
+2
PURSON - nezinu vai šito var par metālu saukt vai nē, nu par proto-metālu varbūt varētu, kaut gan man tas termins tāds neskaidrs. Vienīgi bēda, ka nekur to viņu EP neatradu nokačāt. iStorā tā kā var nopirkt, bet nepierasti tomēr maksāt par mp3.
jebkurā gadījumā meitene un mūzika ir ļoti smuka!
www.youtube.com/watch?v=Jw0605Ah9uA...
0
Tiešām smuks retro roks. (okultais, kā aprakstā rakstīts)

tik no iepriekšējās blices Ipso Facto kautko varēju uzrakt - rutracker.org/forum/viewtopic.php...
0
Izklausēs pēc bik downtūnēta hippij-rokka.
0
Izslēdzam skaņu un baudām fona tapeti (ar domām par bOObdžobu)

www.youtube.com/watch?v=IuSSACibMcg...
0
Būbdžobs - tā ir laba lieta.
0
www.youtube.com/watch?v=XYN0W1QpPh0... hmm, kaut kas iz šnites
0
^ kas tā par huiņu? :O Nebūs tak Guntars atkal kaut ko radījis?
0
Oki vainīgs, cerams šis labāk ies pie sirds, tik ne balss ir kritērijs šeit he he:
www.youtube.com/watch?v=oyL3-Dec5kA...
0
Kautkāds offtopiks panesies
+2
Man ar patīk, kā tas norvēģu krokodilīts dzied :)

Bet tās senjoritas varēja arī nedaudz skatā no augšas pafilmēt, ne tikai no apakšas :D

Bet zviedru skuķi sper atkal: CRUCIFIED BARBARA - Into The Fire (2012)

www.youtube.com/watch?v=5NpICwME2S4...
-3
te kaut kas interesants:

www.youtube.com/watch?v=lxwGWmFiu_w...
+1
Fakinais ārprāts - vismaz rīta rēciens garatēts. Metāla pelmenis spiedz

www.youtube.com/watch?v=nxL99TbCD4M...
+1
man jau tīk tas Somu Judas Priest. WOA Metal Battle uzvarētāji pirms pāris gadiem, starp citu.
0
www.youtube.com/watch?feature=playe...
vēlos padalīties ar savu paziņu, kopš wacken 07 laikiem beidzot izloloto video. novērojums- pie mums sasniegt lokālo popularitāti ir krietni vien vieglāk un ātrāk nekā UK. tolaik viņi jau bija sākuši muzicēt, lai gadiem strikšņinātu pa lokāliem birmimgenas pabiem. un tikai tagad pirmais klips.
+1
Foršs pārsteigums bija vieta, kurā meitene sāka dziedāt: jau gaidīju kārtējo nostādīto soprānu, a te pēkšņi — normāla, dabiska, neuztjūnēta un nesamākslota balss!
0
Man persōnīgi neiet iekšā...
0
Nu ir jau tāds diezgan viduvējs.
+1
nu ko sakāt par šo dāmu kavergrupu?
www.youtube.com/watch?v=XebvpPtebaI...
0
Kā tribūtgrupa ir ok.
-1
Piecgadīga meitenīte dzied smagā metāla grupā.

www.tvnet.lv/izklaide/jocigi/436...
+2
manuprāt tas ir pankuroks

smird tak
0
prikolīgi jau ir kad sīkie uzstājas, bet īstenībā jau meitēns vnk ir pietiekoši drošs, lai kliegtu mikrafonā.
0
vai arī tā saucamais crust? HVZ. Uj, tur tak nepilngadīgie… tādā gadījumā VVZ!
0
Kādam gan jau patiks ...

ABNORMALITY - Monarch Omega (Contaminating the Hive Mind @ 2012) - www.metal-archives.com/bands/Abnormality/1...

www.youtube.com/watch?v=lBf1kM0wBfg...
+1
Dethklokk
0
Undead Corporation: www.youtube.com/watch?v=3Mo1sEJN47c... - Yakimuras Hirano un kaut kāda vēl japāņa duo. Vecajos albumos (nu, pirmajos) viņa arī smuki rūc un tā. Pēdējā laikā stipri pieduros pie UC mūzikas.

www.metal-archives.com/bands/Undead_Corpor...

0
hm, ''満月の夜に超旋律... izklausās cerīgi. Skrienu vilkt ...

platt, sajuka un novilku popsīgo ''幻想郷から超鋼鉄...
0
Popsīgs ir tikai 紅染の鬼が哭く albums ... :D
0
pag, a tur nav kas pie kodēšanas sajucis, vai viņa tiešām dzied Fast Forward režīmā ?!
0
Nu, tā viņa dzied visā tajā albumā (Benisome no Oni ga Naku, en.metal-tracker.com/torrents/23005.html... ), tikai nesapratu, ko domāji ar fast forward režīmu ...
0
tas vokāls izklausās, ka tiek maukts kādā 1.2x paātrinājumā ...
+1
Da labi, ātri jau viņa bliež, bet vismaz beidzot kāda japāniete, kas nepīkst kā bērndārzniece. Tiesa, vairāk jau viņas nācies dzirdēt ne gluži mūzikas video, bet arī muzonā tā pati tendence vērojama :D
+2
Šī ir laba, bij laikam min;eta kaut kur pie labākajiem albjiem vai kā tā:)
www.youtube.com/watch?v=jDY5Ojt2EKQ...
0
Arī visai interesants :)
www.youtube.com/watch?v=WVi0d7oqDvs...
0
^^ bija bija. Un tev, tāpat kā pusei no YT komentētāju, tik minets prātā, kad kāds klips ar džusi redzms ....

Neesmu nekāds vokālais ekspets, bet šķiet, ka Unleash The Archers vokāliste nejēdz dziedāt.
+1
^ Tā bārdainā? Tā varbūt arī nejēdz. Bet tā, kas dziedāja galveno vokālu ir ok. Ir dzirdētas labākas, bet nav ne vainas.
-1
reku priecīga krievu meitene:
www.youtube.com/watch?v=cWEnu9EIhbM...
0
^ vājprāts.
0
Žaibā šie normāli nodeva - neizklausījās tik ļoti pēc otršķirīgas Arkonas
+1
Nu nez vai minets vai kas? bet ļoti patīkās sieviešu vokāli it sevišķi neierastās formācijās, jo visi tie theater un wishi ir visai smagi piegriezušies, cita lieta thrashā, detuhā vai hevītī, it sevišķi ja tas vokāls ir visai kreftīgs...! Nez kaut kādu nedasniegtu baudu sniedz vai :)
0
Hevītī / Powerā ir samērā daudz. Kārtīgā Thrash un Death gan var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt.
+2
-1

Tīri tā neko zaķis dzied...

www.youtube.com/watch?v=yOD5mcMnfmI...
0
^ spiež kā uz poda ...

^^ cērtami kociņi, bet mozons vienkārši OK
+1
Banda no Pēterburgas MONASTERY DEAD, vokāls Daria Semikhatova

www.youtube.com/watch?feature=playe...
+1
Trees of Eternity - Sinking Ships
www.youtube.com/watch?v=hcND9i1pSRo...

Februāra beigās beidzot sāks albumu ierakstīt.
-1
Lai arī meitenes, tomēr muzons visai apšaubāms :)
www.youtube.com/watch?v=sN7USuV4T-w...
0
Hmm, Bleida ieliktajai dāmai ir patīkams samtains vokāls, būs jāsagaida jaunais albis cerams :D
+1
^^ bļa to pirkstu un roku bakstīšana un gorīšana :O~
+2
Lab, lab, šī nemētā pirkstus :)
www.youtube.com/watch?v=QZAY5VRwpF0...
-1
Šodien uzdūros tādam Babymetal...
www.youtube.com/watch?feature=playe...
+2
^ Es dažus no šitiem pie smieklīgajiem video biju samaucis.
0
Nu ja, šī jau nav "mazgadīgas meitenes smagajā popmūzikā" tēma :D
0
šitais gan nav vairs smieklīgi. Nu nemaz, nemaz neizskatās pēc mazgadīgo ekspluatācijas komerciālos nolūkos:

www.youtube.com/watch?v=qVdBBOpSoN4...
0
Šķiet, jau tajā tēmā minēju - redz, kas tas Babymetal patiesībā ir.
en.wikipedia.org/wiki/Sakura_Gakuin...
en.wikipedia.org/wiki/Japanese_idol...
0
^^^ bet tēma nav arī ne-mazgadīgas :P
+2
Pārmaiņu pēc visai labs vokāls :)
www.youtube.com/watch?v=pazCfqD7kP0...
0
Kādu laiciņu biju atlicis šīs tēmas jaunumu iečekošanu, tagad pievērsos, ļāvu vaļu kritiķim sevī (to manī izprovocēja eirovīzjas atlases redzēšana/ grādīgu dziru lietāšana) un izsecināju sekojošus secinājumus:

Nervosa: ir patīkami redzēt skuķus močījam thrash, cērtamība šādā formātā (grims, gaismas, kamera) rādās laba, bet, kā zināms, lietpratēji māk arī Sabinu Classen (Holy Moses) par tīri cērtamu uz bildēm pataisīt, tā ka par šo tēmu ar secinājumiem nesteigšos. Muzons - žanra labākajās tradīcijās ieturēts 100x dzirdēts atgremojums, bez oriģinalitātes, odziņas un pārliecinošas dusmas. Tiesa, tas raksturīgi kādiem 80% retro thrash bandu.

Monastery Dead: bābiets glīts, vokalizē neslikti, muzons manai gaumei pat stipri atbilstošs (Morbid Angel meets Suffocation). Patika.

Trees of Eternity: nosaukums jau ne par ko labu neliecināja, un dziesma izrādījās tieši tik salkana, kā gaidīju -proti, ļoti. Bābiets smuks, dzied jau ar smuki, bet nu... banāls "mēs mīlam Tiamat" variants.

Mystica Girls: "Talantu Fabrikas"/"Okartes Akadēmijas" līmenis, jeb, citiem vārdiem sakot, amatierisms gan mūzikā, gan vokālā, gan noformējumā. Līdz galam nespēju izturēt.

Bliksem: nāca prātā slīdzinājums - wannabe Benedictum. Muzons standarta thrash, tāpat bez nekā prātā paliekoša; bābiets vokalizē muzonam atbilstoši, bet liekas, ka ir potenciāls izaugsmei.

Triosphere: Vo! Beidzot kaut kas tiešām feins. Lai arī muzons atsevišķos brīžos netēmā samudrīts likās, tomēr zaķis smuks, dzied lieliski, žanram atbilstoši un arī kopumā gabalu prieks klausīties. No šitiem visiem stabili mans favorīts, kura nosaukumu raudzīšu atminēties.

+1
Triosphere, Echos of Eternity, Crystal Viper un Wildestarr ir labākās Heavy / Power bandas ar bābiešvokālu, kādas pēdējos gados parādījušās (tikušas līdz manām ausīm)
0
+ Benedictum
0
Jā, to Triospehere paklausījos, kas vēl jūtūbē atradās - ir visnotaļ lietojams. Dzīvajā arī gāž, ka tik turies.
0
Izrādās, ka šeit nebiju minējis vēl vienu labu jauno Power Metāla bandu - SEVEN KINGDOMS - www.metal-archives.com/bands/Seven_Kingdom...

MA recenzijas pat pārāk labas (laikam bonuspunkti tiek pielikti atbilstoši vokālistes acu izmēram). Vecais labais Heloween / Blind Guardian ar tekstiem par ''Game of the Thrones''.

After The Fall (The Fire is Mine @ 2012) - jāliek HD, citādi skaņa galīgi sapista
www.youtube.com/watch?v=Hpa6f6s23PE...

Vengeance By The Sons of a King (Seven Kingdoms @ 2010)
www.youtube.com/watch?v=_zxASerVano...

Necirtu, kāpēc MA par Power/Thrash nosaukts, bet tad ievērtēju debijas albumu, kur vecis growlo:

Stormborn (Brothers of the Night @ 2007)
www.youtube.com/watch?v=F3m8mbvuCbo...
+3
Dusmīga jaunkundze:

MORTILLERY - F.O.A.D. (Origin of Extinction @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=TcXzqruShrY...
0
Zolīdi fakkvokalē.
0
Vēl dusmīgāka jaunkundze:

SKELETAL SPECTRE - Shallow Grave (Voodoo Dawn @ 2013
www.youtube.com/watch?v=NqhN-NB08ik...

www.metal-archives.com/bands/Skeletal_Spec...
0
Tā Mortillery jaunkundze vokalizē labi, bet muzons gan pilnīgi nodrāzts un bezsaturīgs.

Bet tā no tā Skeletal Spectre spārda.
0
Škeletālais špektrs gan iespārda vien diben. Varbūt tāpēc ka sākumā patīkami atgādina Grave daiļradi.
0
Ir tāds Sunlight Studio skanējums, tas tiesa.
0
man gan uz Dismember asociācijas vilka, bet viena dārza dārzeņi, galu galā ...
+4
www.youtube.com/watch?feature=playe...
nebiju redzējusi. nu smuks video, pat es īsti nesapratu uz ko skatīties- kā spēlē, vai kādi pupi :D
+5
The bOOber :D
+1
Re, ģitāra tāds tīri labs pupturs sanāk :)
Tur fōnā jau kāds beidz....
+1
Pupmetāls no Slovēnijas - HELLCATS:

www.youtube.com/watch?v=vnc2gQtZtzI...
0
Serbu Abonos ;))) :sexy:
Video ''U Krasnjkema Abonosa'' ja pareizi atceros nosaukumu serbiski
-2
0
Ja neskaita Trees of Eternity, tad labākais ko šogad esmu dzirdējis - LEAH ( leahmchenry.com/ ) - balss pa pirmo, dziedāt ar pieprot un pat krokodīļi pa seju nav rāpojuši ! Ķeltiskais Simfo Rokmetāls:

The Northern Edge (Otherworld EP @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=y5b5_onMctc...

Mainland (Of Earth & Angels @ 2012)
www.youtube.com/watch?v=cU3sWOzqnls...
0
Tā no The Northern Edge izklausās baisi pēc Sins of thy beloved manieres.
0
Man gan vairāk asociējas ar Blackmores Nights / Leaves Eyes un Sirenia miksli.
0
Benedictum jaunu klipu sacepuši:

www.youtube.com/watch?v=uVJX-pWSW_I...
0
Albums gan nekāds, jācer, ka Crystal Viper vismaz būs labs - šiem ar klipons, tik pusbalādei. Kautkā agrāk nebija iekritis ausī, cik dāma līdzīgi izklausās White Skull džusei

CRYSTAL VIPER - Prophet of the End (2013)
www.youtube.com/watch?v=a429pc5CZs8...

Izrādās, ka biju palaidis garām pagājšgada White Skull albumu, varbūt tāpēc, ka pēdējie bija sūdīgi, bet ja zinātu, ka pirmā vokāliste ir atpakaļ, tad gan būtu ievērtējis:

WHITE SKULL - Red Devil (2012)
www.youtube.com/watch?v=LDCpef3Oaao...
+1
diezgan labs blekmetālīgs, nikns hc ar sievietes vokālu: www.youtube.com/watch?v=j9nXwatgsMs...
0
popsīgi, protams, (kā jau lielākā daļa female fronted metāla grupu) bet tā jau grūvīgs
+1
Jauna "pop-metala" apvienojums... SAVN
Projekts no The Sins of Thy Beloved un Midnattsol... Sievishkja dzimuma parstave zinama, bet nu katra gadijuma, zem SAVN nosaukuma tikai paris dienas atpaklaj albums iznacis, taka posteju ieksha

www.youtube.com/watch?v=dBkJcFSmxcQ...
0
kvalitatīvi garlaikots, kā jau kādā recenzijā lasīju ...

Jaunais DELAIN gan man iepēra:

www.youtube.com/watch?v=Ubi1m5pR3hM...
0
Tēmā panesuses runa gandrīz tikai par priekšbābām (frontwomen), bet no instrumentālistēm man pēc jaunā albuma ieklausīšanas reāli sāk fascinēt Vanja Slajh, pamatā dēļ apburošā basa toņa — tas viņai biezs un trekns, kā arī vienlaikus tieši tik nedaudz abrazīvs, lai nekļūtu pārfūzēts.

www.youtube.com/watch?v=zxKtS1jRixk...

Kas attiecas uz šajā albumā šur tur manāmo blondīņvokālu, tā ir Simone Vollenweider — džeza dziedātāja, kas pirmoreiz epizodiski uzpeldēja metālā iekš «Monotheist» ieraksta:

www.youtube.com/watch?v=C6ubQk3Hl2A...

Šis, tā domāt, ir veiksmīgs gadījums, kad var iegūt fascinājošus rezultātus, ja piedalās cilvēks no pavisam cita žanra. Te ir tas, ko viņa dzied parasti: www.youtube.com/watch?v=C6ubQk3Hl2A...
0
kkāda kļūme, bija domāts šis te links beidzamais: www.nilswogram.com/sounds/8_unveiled_d...
+1
Hmm, atklāti sakot nebiju ievērojis to draivoto basu, līdz tu nepieminēji. Nebrīnīšos, ja viņa lieto Darkglass electronics, tiem raksturīga tāda rūcoņa.
0
^^^ tipo HIM bet pilnīgāka frontmene? :D
0
TANTAL - Suicide [The Beginning of the End - 2009] =- www.metal-archives.com/bands/Tantal/86267...
www.youtube.com/watch?v=2viu0G3D4oo...

Šitiem tūlīt jauns albums nāk ārā - tīri labs Melodesinieks ar proga fīčām
+1
Kāpēc jūs nosaucāt savu grupu par Kerion? Nu mūsu līderim, kuram ir zaļa ģitāra un kurš vienmēr staigā ādas mētelī mīļākā grupa ir Therion, kā arī mūsu mūzikā jau arī ir visas šīs simfoniskās štelles, tāpēc tas ir tikai likumsakarīgi, ka nosaucāmies par Kerion. Ā, skaidrs. Bet vai jūs zinājāt, ka kerion tā ir tāda strutaina ādas slimība? Mmmm...eeeee...hmmm...ja??!

www.youtube.com/watch?v=tLhpg_mdeaI...

0
MYSTIC CHARM - Shadows of the Unknown (1994) - www.metal-archives.com/bands/Mystic_Charm/...
www.youtube.com/watch?v=GQkGi3HwQTA...

Pirms nepilna gada minēju Sceletal Spectre - tur vokalizē šī dāma: www.metal-archives.com/artists/Vanessa_Noc... , kas var maukt Dūmu, Trešu un arī tīrajā fleitēt:

SCAREMAKER - What Evil Have They Summoned (2010) - www.metal-archives.com/bands/Scaremaker/35...
www.youtube.com/watch?v=9Mt84PZgfS0...

WOODEN STAKE - Dungeon Prayers & Tombyard Serenades (2011) - www.metal-archives.com/bands/Wooden_Stake/...
www.youtube.com/watch?v=YnFJhff_pbE...
-2
tiem, kam tīk Lacuna Coil, šis ar aliņu tīri labi varētu aiziet

www.youtube.com/watch?v=Co9tl9cfFmM...
0
Vājprāts.
+3
Dažs labs laikam pa šmigu postējis - šitas, Soilent Green=labākā grupa pasaulē... :D
0
tā nu ar to šmigu gadās ^_^
+2
Nē, nu tas, kam tīk Lacuna Coil, varētu būt tiešām apmierināts ar tamlīdzīgu produkciju — kārtējais a la «Depeche Mode uz steroīdiem + bābiets pie miķi, lai būtu 100% drošs trāpījums auditorijā».

Problēma tāda, ka nevienam nepatīk Lacuna Coil — kāpēc tad lai patiktu šitie? Lacuna Coil ir tā kā Nickelback: neviens nekad nav personīgi saticis nevienu, kam viņi patiktu, bet grupa nez kā izpārdod arēnas un ir Billboard 200-niekā ar jebkuru saules rausi, kuru izpļūta no savas govs pakaļas un ieskapē Warner/Reprise mārketinga mašīnai.

A vot Coil (bez Lacuna) ir manta! Recoil arī.

www.youtube.com/watch?v=69CeKV5rgsk...
+1
Ūja, man šķiet, ka ir lērums jauniešu, kam Lacuna Coil stīvo cilina neatkarīgi no viņu spēlētā bulšita (un fakta, ka Kristīnai sen jau vairs nav ne divdesmit, ne trīsdesmit)...
0
es pazīstu vismaz divus, kam patīk Nickelback :D Lacuna coil gan jau, ka patīk daudziem, bet to īpaši neafišē. Tas, ka LC gadiem ejot paliek arvien sūdīgāki, tas gan ir fakts. Pirmie 3 albumi bija labi.
-1
Zin, universum, labāk nāc pie mums, pie tiem, kam jau bārda aug :) Uzliec jauno Anathema (un vismaz 3 iepriekšējos arī, ja iepatīkas), kādu Moonspell ripu, Grindmaster Dead — «Stronger than Love» vai Black Sabbath izlasi. Un tad Decapitated, lai ir kontrasts, pēc kā uzreiz Earth šedevru «Pentastar: in the Style of Demons» vai «Hex: Printing in the Infernal Method». Pēc tam paliks žēl laika, kurš iztērēts, klausoties Lacuna Coil un citu tamlīdzīgu MILF-metālu! Kamēr Soylent Green ir solis pareizā virzienā, viennozīmīgi.
0
Skaidrs, Dethecrators ar mani vairs nesveicināsies un izliksies neredzam :D

Lacuna Coil arī dzīvajā 2x skatījos. Pēdējais albums gan galīgs kakucis. Kā tas nīkulīgais ''vokālists'' nav vēl sapratis, ka nevienam viņu negribas dzirdēt ...
0
??? Pa kuru laiku tev paspēja apnikt Anatēma???
0
Anatēma man joprojām patīk, tāpat kā The Gathering
0
Nu lab, pierunāji, man arī Huntress klausāma liekas.
0
es labāk klausīšos to, kas man patīk, nevis to, kas "skaitās" šedevrs ;) Anathema pēc Natural Disaster arvien vairāk izklausās pēc A-ha, lai gan jaunākais tāds cerīgāks liekas, būs jāpaklausās vēl. Tādu Earth pirmo reizi dzirdu, bet izlasot šo "Earth are considered pioneers of drone doom and were a major influence on Sunn O)))", pārgāja vēlme paklausīties :D
+1
Tas attiecas tikai uz Earth vecajiem albūmiem. Jaunākie ir pavisam citādi.
0
Konkrētos albumus no Earth minēju tieši tāpēc, ka tie ir tie, kas NEizklausās pēc Andersona un O)))Malleja vienakorda albumiem :) Ja grib tādus, tad jāņem «Earth 2» vai «Living in the Gleam of an Unsheathed Sword».

Vispār gadījies redzēt daudzus vairāk vai mazāk vecus Nirvanas fanus, kas zina katru sūdu par katru Nirvanas dziesmu, bet kam nav ne jausmas, ko Kobeins darīja ārpus Nirvanas, un par tādu Earth šiem pirmā dzirdēšana :)

www.youtube.com/watch?v=uQM4SMmOB0w...

Postēju šeit gan ne Kobeina dēļ, bet tamdēļ, ka 1990. gada Earth ar meiteņvokāla piešprici = kaut kas ne pārāk bieži dzirdēts.

www.youtube.com/watch?v=MPK5qsUEeMQ...

Te — viens no ieteiktajiem «konvencionālajiem» ierakstiem, kas nav ierakstīts atejas bedrē. Slinkums klausīties visu — var sākt no 16:30.

www.youtube.com/watch?v=oG_2EvMzhDc...
0
Nu jau atkal bijušā CoF ģitārista Paula Allendera jaunā grupā, ar vienu beibi pie vokāla un otru beibi pie bassa. Muzons ir garlaicīgs un klišejisks mēsls, bet varbūt der atzīmēt šeit dēļ tām divām beibēm.

www.youtube.com/channel/UCES21gHrP5...
+1
Sorry, ielikās kanāla links. Te būs īstais:

www.youtube.com/watch?v=41hXjPMgAGw...
0
nja, ir neliela kaka. vienīgais kas šito krāšņo ir babulis.
0
Arch Enemy CoF sulā ... man nesacēlās
+1
Btw, RIP Tristessa no Astarte. Kādu nedēļu divas atpakaļ no vēža. :(
0
Meitenes ir, ģitāras un pentaška arī (ta jau Metāls):

SEMARGL feat. Ирина Василенко - Discolove
www.youtube.com/watch?v=sax-BlhYHus...
+3
^Lūdzu aizvāciet tos pederastiskos klaunus korpspeintā - viņi sadirš visu skatu, un atstājiet tikai metenes!
0
Vajadzēja izlaist arī censored versiju, ar melliem kvadrātiņiem aizklāt.
0
nupat pamanīju, ka esmu meitenes par metenēm nosaucis :D
+1
tad jau droši par vēlvienu burtu varēji nokļūdīties ;)
+1
peitenes :D
0
mentenes
0
petenes
0
Bet dziesma ir ļoti laba (druski gan pietrūkst līdz patiešām labai pop produkcijai), btw. Piedziedājums nogalina. Vokāliste - īsts cukuriņš. Babymetal var iet papīpēt aiz stūra. Ukraiņu beibes viņas iemīca zemē, vismaz vizuāli pa visiem 100%. :)
0
normāls folk-nature-post-rocks

www.youtube.com/watch?v=d3uUf1RrYSM...
+1
BATTLE BEAST - Madness (2014)
www.youtube.com/watch?v=2ZGAliokmnI...
+1
Labi, ka tā zilmatainā meiča notinās uz Arch Enemy, jo tas The Agonist ir diezgan nebaudāms muzons.

www.youtube.com/watch?v=To3-0Q8EUrM...
0
^ Btw, BATTLE BEAST ir WACKEN METAL BATTLE WINNER 2010. gadā
+1
^ tas jau nemaina faktu, ka tas muzons ir huijņa.
0
normāls Sabaton (iepriekš - Judas Priest) klons ar pupiem. Līdz huiņai tālu
0
Klons = pēc definīcijas huiņa tak.
0
ne gluži, ja ir tāds ģīmīts :D
0
Nav iekšā tagad skatīties, bet Battle Beast meituks tak bija kroksīts?
0
Tak jau otrais albums, kad vairs nav šiem U.D.O. brunčos. Tikai arī jaunā nav diža daiļava

BATTLE BEAST - Black Ninja (2013)
www.youtube.com/watch?v=38zmdwd5K3E...
0
Psc, reti neciešams krekšķis nu nah tā jādar (0:33)?
0
www.youtube.com/watch?v=ExUmt8C6lDc...

Amaranthe manā uztverē vienmēr paliks muzikāls ārprāts, bet šeit ir jauka kompilācija ar grupas vienīgo labāko daļu - it īpaši skati baseinā un tuksnesī.
+1
^ viņai ir fantastiski piemērots ģīmis ka ieliekot vienā strīpā ar 80to gadu zvaigznājiem, samanta fox, sabrina, sandra, laika atšķirību nejutīsi. Ideāla Arabesque dalībniece :D
0
es ar uzreiz par Samanta Fox iedomājos :D
+1
Njā - ar to muzonu tā i, ka nevar saprast, cik bundžās vienlaicīgi provē iemīzt
-2
Blade - vina ir drazama(es domaju Battle Beast) labak vinu ka GF un klausities metal, ka kaut kada skaitule, kas neklausas metal, ka es visiem saku ''she is fuckable''
0
^ iztulkosi lai citi ar saprot?
0
cik sapratu, tad viņš domā, ka labāk par girlfriendu ne īpaši skaistu meiču, kas klausās metālu, nekā skaistuli, kas neklausās.
0
Bet Amaranthe, klausos, joprojām ir uzticīgi savam eirovīzijas stilam :D
+1
labak piepisaties starkovam kurs ir no Madonas in neruna Latviksi , Znaroks .. tas pats

bez garumzimen , nu un kas tas nemaina lietas butibu
+4
nēnu, lasīt tavus komentārus ir vesals piedzīvojums. Garumzīmes un komatus jāsaliek pašam, vārdu secību mainam pēc vēlēšanās un nederīgos burtus aizstājam ar derīgajiem. Gatavais cilvēks-šifrs :D
0
^ es ieliku ķeksi pirms kāda gada - 0 problēmu.
-4
man nav garumzimes , nav nav nav !!! cik reizes jasaka. Parejais ir paraizi ... ja gribat piepisties par valodu, ludzu LTV ... piemeram sporta zurnalisti ...
0
nu stulbs tātad - par šito jau entās reizes teicām laacz.lv/apostrofs/...
0
nav mans dators, manas universitates, bevaru neka ienstalet
0
Tiešām šajā laikmetā ir kāds, kuram vēl nav savs kompis personīgais? Kaut jele kāds?
0
Adminam palūdz, dooh!
+1
Eurēka!!! Pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem atklāju kā var panākt šādu šifrēšanas tehniku pat ja viss i sainstalēts - jāraksta krietnā pipelē un tumsā.
0
Ne es visu naudu nodzeru alu
Man ir bet vins ir majas, tur es esmu reti,
0
Neskatoties uz to, ka tas Amaranthe ir baigais sūds, itāļiem Temperance viņi ir likušies tik kruti, ka izdomājuši šamos kopēt

www.youtube.com/watch?v=E2gtXj-hZpw...
+2
Yeah, New Wave of Femala Fronted Modern Melodic Power Metal with some Shitty Brakdowns and Male Vokills
0
^^ :O :O vājprāts...
0
Ja nu kāds skuma pēc pirmās BATTLE BEAST vokālistes Nitte Valo, tad šī dāma ir pievienojusies citiem Somu poweristiem BURNING POINT. Izdeva s/t albumu, ar 4 jaunām dziesmām un 6 pārrakstītām vecām:

www.youtube.com/watch?v=ylxC-ov_XQo...
0
Tāds rapsodijs :D
0
Gļukai diapazons ir labāks, nekā iepriekšējai madāmai (vairāk pie beigām dzirdams):

www.youtube.com/watch?v=VDLZ6Mqy7AM...
0
poveristi pacieš grovlu tikai tad, ja to izpilda smuka meiča :D
+1
Arch Enemy jau ir Powerītis
0
"Mercyful Fate" ar babieti:

HUNTRESS - Sorrow

www.youtube.com/watch?v=GMpo97mOvuI...

+1
Viņa nav nedaudz apaukstējusies?
+1
^sievietes klipā ir tīri ok, bet tas muzons ir nepanesama hujņa.
0
Svētki milfu mīļotājiem - Benedictum pupistes solomegabanda:

Veronica Freeman (Benedictum) – Lead vocals
Leather Leone (Chastain) – Duet vocals ”Kiss my Lips”
Tony Martin (Black Sabbath) - Duet vocals ”King for a Day”
Meliesa McDonell - additional vocals ”Star Shine” & Acoustic guitars
Derek Kerswill (Unearth, Kingdom Of Sorrow) - drums
Jeff Pilson (Dokken, Foreigner), Mel Brown, Garry Bordonaro (The Rods), Aric Avina (Benedictum), John O’Boyle & Mike Lepond (Symphony X) - Bass
Pete Wells (Benedictum), Michael Sweet (Stryper), Peter Tentindo (Venus Mars project), Jimmy Durkin (Dark Angel), Mick Tucker (Tank), Jordan Ziff (Age Of Evil), Michael Harris – Guitars

The V - Now Or Never

www.youtube.com/watch?v=UcR4jM_HH70...
+1
stonerītis Black Moth. Pupi arī ir!

www.youtube.com/watch?v=3C9N60Zo3cE...
0
Aiz ausīm tur stoneri varbūt var pievilkt...
0
šajā gabalā jā - roks, pa lielam, ja neskaita zolo daļu. Vecākais gabals gan normāls stonerdūms
0
Blūzroks ar psihedēlijas elementiem
www.youtube.com/watch?v=pfsIN4MaHCU...

Dūuuumsss
www.youtube.com/watch?v=Zb4Mp3AHwV0...

Grūti pateikt, kas par žanru :D ,bet nu zosāda uzmetās
www.youtube.com/watch?v=mwaVphV0D7U...
0
tikko atklaju ka shama topika nav pieminta Candlemas'a "sievieshu versija" AVATARIUM :)

www.youtube.com/watch?v=KG_ANl9cpcg...
+4
Eindhovena - viena no muzikālākajām pilsētam pasaulē. Neskaitot duci vienu pie otras sablīvētās mūzikas kafejnīcas un "nopietnās" koncerthalles, viss galvenokārt notiek divos klubos - "Dynamo" un "Effenaar". Redzēt šeit var tiešām dajebko, kas sirdij mīļš - no Bishops Green līdz Terror, no Sonata Arctica līdz Obituray.
Kaut kā piemirsās še iepostēt par šo pasākumu: femalemetalevent.nl
Divas dienas - tikai female fronted metal bands (Lacuna Coil, Tristania, Therion etc.) Laicīgi iegādājoties aviobiļeti, no Rīgas var atlidināties pat tik vien kā par 15€. Variants laicīgai nākamā gada izklaižu plānošanai?
P.S. Ja nu kādu interesē, citi (ar bābiešmetālu nesaistīti, bet ja nu tomēr) pasācieni NL: www.allmetalfest.com/category/netherland...
0
^^ to es pie retrofigņām minēju. Jaunais albis varētu būt labāks par iepriekšejo, kur tikai viena dziesma bija lab, bet tā man konkrēti spēra.

Tai pat tēmā arī LUCIFER pieminēts: www.youtube.com/watch?v=V7DipwzfPOM...
+3
90.-ajos Eindhovena bija slavena arī ar Dynamo Open Air festivālu.

www.youtube.com/watch?v=z1HhcM5XVrM...

+1
pēdējos gados arī ar Eindhoven Metal Meeting festu (pārcēlās no Arnhemas, kur bija tas gods vienreiz arī pabūt). eindhovenmetalmeeting.com/2015/
+1
Kanādas povertrešs THE ORDER OF CHAOS ar dāmu pie mikrofona. Diezgan normāli meiča dzied.

www.youtube.com/watch?v=HIP9Ba4qFT8...
+1
^ nu vai ta tiešām ir tik nereāli izdomāt oriģinālāku nosaukumu? Man pirmā doma, neskatoties linku - kopš kur laika Order From Chaos ir vecenes vokāls?!
www.youtube.com/watch?v=sytXz7XZEPk...

Bet par to augšminēto bandu runājot, babulis bliež labi. Šī viena dziesma izklausās pēc krietna "drīmteijāterisma" ar biš lielāku grūva piešprici, un vokāla maniere tīrajos posmos tiešām LaBrie atsit konkrēti, un izklausās pat jaudīgāk ("pat" varbūt ir nevietā, jo Labrītiņš imho par daudz tiek nodirsts, bet fakts gan ir tāds, ka katrā progmetāla/roka bandā, kas izpelnās slavēšanu, vokāls ir kā minimums lietpratīgs virs vidējā līmeņa maucējs(-a))
+2
YT automātiski pēc tā iepriekšējā uzlika šito SEMBLANT - imho garlaicīgi standartizēts, bet nu ir dāma ar spraugainu tērpu un ziliem matiem
www.youtube.com/watch?v=QIedr_9_9hA...
+2
Terminate the limonade.
Tā neko tā spraugainā dāma. Pimpju vicinātājus gan kāds varētu izmontēt ārā :D
0
Es te pēdējās dienas laižu uz riņķi grieķu Caelestia, albums Beneath Abyss. Tāds atmosfērisks melodiskais desinieks ar nelielām simfobleka devām. Diezgan solīdi. Dzied gan meiča, gan pimpja vicinātājs :D
Klips ar feins, sarkankleitīte ar cirvi rokās pa mežu ņemās.

www.youtube.com/watch?v=MrjufUVz-TM...
+1
Pie metāla iebāzt šo moderno hārdroku nav iespējams, bet nu meičai baigi labā rīkle.

www.youtube.com/watch?v=8hkmuTvkp_s...
0
Jā, zināma dāma ar labu rīklīti.

Jess and The Ancient Ones jau retro tēmā minēju, arī nav Metāls, bet jauno albumu klausoties par vokālu īpaši prioecājos, tāpat kā par Avatarium

www.youtube.com/watch?v=pwrmgEUY63c...
0
Ķīķerēju Lords Of Metal e-zine, štukojot, kur lai šovakar aiziet. Izrādās - tuvumā spēlē grupa ar amizantu nosaukumu "Sisters Of Suffocation": youtu.be/BcZqB1oDF7k...
No vienas puses - vokāliste daiļa, varētu aiziet. No otras - nez vai ir nācies dzirdēt ko klišejiskāku un saturiski seklāku... Koncerta vietā derēs pornhub.
0
Nez, nav tik laba dikcija, lai es varētu izteikt secinājumus par saturisko vērtību.
0
Katram savs priekšstats par daili ...
+1
^^ reti gadās redzēt vienkopus tik daudz zirgu.
0
vo-vo - riktigs zirgu stallis :)
0
Tikai nestāstiet man, ka šito vokālu nav iemučījis mužiks :D Krāpšanās.
0
Varbūt mužiks, varbūt pati, varbūt pat zirgs - caur kārtīgu reverberatoru viss izklausās vienādi. Metalcon fesivālā varēs pārbaudīt, tad pastāstīšu :)
0
^^ ar to tu gribi teikt, ka vokālu ieskaņojis cits cilvēks, nekā klipā redzamais, vai arī, ka klipā redzamais ir mužiks? :D
0
klipiņš tizls, dziesma standarta female symphonic bla bla bla, bet vismaz meiča daiļa :D un piedziedājums arī tīri ok.

www.youtube.com/watch?v=BzyH2bNenPQ...
+1
Man nav pārliecības ne par vienu ne par otru apgalvojumu, bet ir aizdomas :>
0
karteja popsa no Napalm Records - NEMESEA - Forever (Official Video)

www.youtube.com/watch?v=yGI0Pja2Sro...
+1
lekataju meitene bet ar labu rucosho - JINJER - Words Of Wisdom (Official Video)

www.youtube.com/watch?v=B48xIcvgzYM...
0
un vel shodien viena - UNLEASH THE ARCHERS - Tonight We Ride (Official Video)
ta lokshaveja te jau bija mineta, vai tagad pa 3 gadiem iemacijusies dziedat - lemjiet pashi :D
a klips - var redzet kads no Mad Max ir safanojies :)

www.youtube.com/watch?v=UOvZKJlrtk8...

+1
Po par rūcošo, galvanais ir virsbūve un feislifts :>
+2
Galīgi nav metāls, bet ir labs sieviešvokāls ar respektablu diapazonu: pirms 10 gadiem bija tāda grupiņa CROWD, kam 2007. gadā iznāca CD «Jūtu evolūcija». Sākas pancīgi, bet beigu galā aiziet kaut kāds Radiohead ar Skumju Akmeņu vokālu, un pa vidu vēl folkaina flauta. Reku mp3, jānovelk 2 nedēļu laikā:

failiem.lv/u/7myqqnj9...
+1
^ Un kā tad tu tā nemaz nepieminēji saistību ar Tabestic Enteron / Malduguni?
0
Crowd laikam bija tie, kas spēlēja pirms Paradide Lost Ķīpsalā 2004. gadā.
+1
Crowd + vēl līdzīga statusa eesti bandas tik tiešām iesildīja PL 2004.g. decembrī Ķīpsalā un šis fakts man joprojām šķiet vairāk kā dīvains. Vai tiešām par PL iesildītājiem bija jāņem uz PL fona stilistiski un visādā citādā ziņā pilnīgi garām bandas? Nu da labi, tas bija tik sen, ka pārklājies ar biezu putekļu kārtu un velns ar to :))
Citādi Crowd nebija slikta banda, man tur paziņas spēlēja. Tāds latviešu Guano Apes. Balss dāmai tiešām laba un spēcīga.
+1
Oldskūls ar pupiem: SAVAGE MASTER - With Whips and Chains

www.youtube.com/watch?v=gyXw8ctRhgQ...
0
Vot šis ir riktīgi prīmā - i dāma feina, i vokāls feins + muzons arī labs (nav standarta female frontied bla bla bla). Visumā tāds diezgan oriģināls gabals likās.

www.youtube.com/watch?v=x_1jG7XBBP4...
0
a pati grupa Soul Torture ir no Izraēlas, kur ģitārists ir ukrainis, vokāliste no Holandes, bet bunģieris un dziedošais ģitārists pēc vārdiem izklausās krievi.

www.metal-archives.com/bands/Soul_Torture/...
+1
Spriežot pēc MA rodamās infas, ka vokālistes īstais vārds ir Adi Berman, un ka viņa ir uzstājusies kopā ar Warrel Dane Telavivā, laikam jau Nīderlande būs tikai dzimšanas vieta.

Gabals ir daudzmaz ok, tikai tas growls tur ir pilnīgi lieks.
0
Intars bija minējis brazīļu NERVOSA - /forum/9761-meitenes-metālmūzikā?hl=meitenes#comment234465 - dāmām nupat kā jauns albums iznācis:

www.youtube.com/watch?v=1hlayCFMeMU...

P.S. Vismaz vokālistes cērtamības koeficients ir augsts: scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13325639_9...
0
P.S.S. Man gan šķiet pietiekami dusmīgi, labākajās Sodatora tradīcijās
0
Jauns vācu veidojums Visionatica, meičai itin patīkams vokāls.

www.youtube.com/watch?v=qxEXupvXKUI...

0
Nu nez, diezgan sekls tas vokāls izklausās. Muzons arī stipri banāls, bet vismaz ar klipu pacentušies. Pārmaiņas pēc nevis izslēdzu, bet patinu uz beigām, lai redzētu, kā beigsies :D
0
Jaudīgs nav, bet manām ausīm dikti tīkams tonis. Es atkal skatoties klipu nepārstāju domāt "kas tam bundziniekam vells ar kaklu?"
+1
Iepriekš minētais ukraiņu JINJER kļuvis progresīvāks un ar mazāku lēkājošo daļu:

JINJER - I Speak Astronomy
www.youtube.com/watch?v=KJoPIgg17U4...
+1
^ «It's music and it doesn't have a dick, tits or whatsoever. It is higher than this. However, our music has balls, if you know what I mean. Secondly, I personally hate what that 'female-fronted' devision turned into now — a bunch of naked and voiceless chicks doing a peep show on stage.»

youtu.be/c-vhrv-1Ctg...
0
Once Human palaiduši jaunu dziesmu un klipu. Debijnieks bija +/- ok, bet, spriežot pēc šīs dziesmas, jaunais būs riktīgi labāks. Metāla arhīvi saka, ka šamie spēlē melodic death metal, bet sitiet mani nost, es tur death metal vispār necik nesaklausu, man izklausās pēc tāda progresīvā grūvenieka.

www.youtube.com/watch?v=9VHA0H8peZ0...
0
Šādas grupas palīdz no meinstrīma pāriet uz īsto metālu.
0
cik nu tur progresīvais... bet vokāls ļoti līdzīgs Angelai kāviņtur no Āršenemī.

P.S. iekš tā, ko sauc par melodic death metal, bieži ir grūtības kaut vai ko līdzīgu death metālam saklausīt, tā ka nav diži jābrīnās par šo.
0
tāpat kā meitenēm nevajadzētu cilāt štangu, boksēties u.c. galīgi nesievišķigas nodarbes (kas glītās padara mazāk glītas un neglītās vēl neglītāgas), tā nevajadzētu wannabe groulot un vilkt ūber agresīvās rievās citādi glītu un piemīlīgu seju IMHO :) Neiet man pie dūšas `niknie` vokāli, ko ar līdzīgu efektu varētu mēģināt arī rūkt pirmspubertātes tīnis.
p.s. davai feministi un feministes, mīnusojat :)
0
A veļu mazgāt, dobes ravēt, utml. ir sievišķīgas nodarbes, kas glītās padara vēl glītākas? :D
0
Bet nu par to growlošanu - kaut kādā mērā tā ir, ka nav jēgas censties, ja nav dabas dots.
0
te labs piemērs itvnet.lv/article/izklaide/61... Un kā viņa izskatīsies pēc 10-15 gadiem?
0
«meitenēm nevajadzētu cilāt štangu, boksēties u.c.»

Saki? Šitā nodarbojas ar kikboksu, piem.: sadmusiclv.bandcamp.com/track/rudens-atn-ci...
0
Par growlošanu nepiekritīšu - man gan netīk, ja dāma par katru cenu cenšas rūkt kā vecis, bet ja ar savu ''niansi'' tad reizēm ir ļoti labi
0
Gadījumi ir visādi, tomēr īsti necērtu, kāpēc štangas cilāšana vai cīņas sportu piekopšana būtu kaut kādā veidā citādi vērtējama, kā citi sporta veidi. Tipa peldēšana vai teniss ir baigi sievišķīgāki pasākumi?
0
sievišķīgāki par lodes grūšanu un štangas spiešanu jau ir, ja nesakačājas kā Wiljamsa.

kultūtisms jau ar visai pabriesmīgs ''sporta veids'', sevišķi sieviešu versijā
0
Nubet lai būtu Nr. 1, tev ir jāsakačājas (atbilstoši sporta veida specifikai). Sports jau nav nekāds skaistumkonkurss.
0
^Ko necērti, izlasi uzmanīgāk. Rakstīju- cilāt štangu, boksēties U.C.``... Protams, peldēšana arī maina sievietes auguma proporcijas. Krūšukurvis, pleci krietni pārsniedz gurnus apjomā. Man tas nešķiet pievilcīgi. swimmingworld.azureedge.net/news/wp-content/upl... Par tenisu vēl tā...
Un vispār- runa vairāk par profesionālo sportu. Tas, ka S.A.D. vokāliste 2xnedēļā aiziet uz kickboxingu, domāju būtiskas pēdas viņas izskatā neatstās :)
+1
Tak ir bezjēdzīgi spriedelēt par cilvēku izskatu, ja viņiem pašiem tas acīmredzami nav prioritāte, un tevi nekādā veidā neskar.
0
^nu ja tā padomā, tad par ļooooti daudzām lietām bezjēdzīgi spriedelēt.
+1
smuks progs, tik vietām pabļauj un paklapē :)

EIGHT BELLS - Hold My Breath (2016)
www.youtube.com/watch?v=Y1R3SUeUJFo...
0
Ritīglaps.
+2
Nemaz nezināju, ka Nihilistikrypt ir tik simpātiska vokāliste.

www.youtube.com/watch?v=JFC-ewawHOo...
+3
Nemaz nezināju, ka
1) viņi kaut ko vēl dara
2) viņiem tagad ir vokālistE
-1
Bathsheba - Conjuration of Fire - Diezgan neslikts dūminieks no Beļģijas. Pagaidām gan šamiem iznācis tikai viens EP ar divām dziesmām. Viģika dziesma no topošā albuma Servus, kas iznāks 2017. g. sākumā.

www.youtube.com/watch?v=M5kQjOu_mIc...
-1
Lūk, kā tas sākas :)

www.youtube.com/watch?v=e6TzamlRRMA...
0
Tik bārdains....
0
a kas tā par dziesmu?
0
Oriģinālgabals, cik saprotu - reku ieraksts: www.youtube.com/watch?v=GtpcZ4x7ZT8...
-1
Es esmu 100% pārliecināts, ka Amaranthe bija metāla arhīvos - es pat atceros stilu - "power metal/metalcore", bet tagad vairs nav - laikam dzēsti :D Es noskatījos šo klipu un baigi uzvilkos par to, ka šitādi ir arhīvos iekšā, bet nu nomierinājos :D

www.youtube.com/watch?v=yR05g0Co7W4...
-2
Es pat nezinu, kas man lika jūtūbē skatīties klipus no Darkwell jaunā albuma Moloch, jo viens viņu vecākais albums palicis atmiņā kā krietns sūds. Bet jaunais likās tīri ok - tāds viegls un patīkams female fronted bla bla bla.

www.youtube.com/watch?v=0CMsQ-gcFx8...

www.youtube.com/watch?v=HqINQpr8pdw...
0
Vecie, daži, ir OK, bet jaunais neaizgāja.

Šī gada TOP virsotnē būs Franču (viena no šo senākajām grupām) NIGHTMARE, kam tagad dāma pie vokāla. Kārtīgs Power, kas reizēm Melodesas lauciņā iebrien - www.metal-archives.com/bands/Nightmare/272...

www.youtube.com/watch?v=-0Y8knz7Ri0...

Tīri labs ir arī HELION PRIME debijnieks - www.metal-archives.com/bands/Helion_Prime/...

www.youtube.com/watch?v=F0VfnqLUs8M...
0
O, jā! Tas Helion Prime bij labs - kādu brīdi diezgan bieži klausījos. Bet tiem ar tagad vokāliste nomainījusies.
0
Žēl gan. Pasktījos recenziju par viņas otru bandu - tur viņa ir vienīgā, ko vērts klausīties ;)
+1
Dazhas ljaunas meitenes :)
MERKFOLK

www.youtube.com/watch?v=ppT1HvUMQM8...

0
2econd_Skin piespamojis te visādas poperhuiņas :>
+1
HELION PRIME - tādu kāds var paklausīties ilgāk par 30sek? Vienīgais pluss simpātisks skuķs uz pārējo fona.
0
MERKFOLK - tāds lololo :D
0
Nu tas Helion Prime, lai arī nav nekas interesants, ir tālu no briesmīgākās huiņas. Merkfolk ir mēreni smieklīgs, bet apmēram tikpat mazbaudāms.
0
Mērafolkam gārģšana ir pilnīgi nevietā, bet muzons jau ar tāds - ne pārāk.
+1
Tak huiņa kas huiņa.
+1
Tā gārģšana atgādināja tādu pežu kā Cadaveria. Tā ar tikpatās nemācēja rūkt.
0
nuuu, tu taga pimpi ar pirkstu salidzinaji, Opera IX un kautkadu Merkfolk'u :)

uzmanibu - video ir pupi, bet nav pashas Cadaveria's

www.youtube.com/watch?v=oQbpmtGJd4k...

0
Bet te jau Cadaverijas vispār nav. Growls ir diezgan OK.
0
Būs ar to Jinjer laikam jāiepazīstas nedaudz tuvāk, šis gabals tāds tīri simpātisks - rīkle dāmai tīri ok.

www.youtube.com/watch?v=SQNtGoM3FVU...
0
Ceri, ka viņa a rtevi arī gribēs tuvāk iepazīties?
+1
Iepazīties tuvāk, ko vairāk vēl var vēlēties...
0
Es ceru, bet cerība muļķa mierinājums :D
0
Cerība muļķa mierinājums, bet cerība tomēr mirst pēdējā :3
0
augstāk izliktais Džindžer būtu laikam pat ok kādam jaunam iesācējam dročītājam metālistam. Saku to labā nozīmē, bez ironijas. Bet- protams, kur tad bez bet- nahuj tēlot smagu growlingotu Guano Apes, ja var glīši dziedāt tīru sievietes vokālu. Visu sapiš līdz ar to. Nevarēja kādu veci atrast, ala beauty and the beast, moš lezbiete ? Karoče gaumes jautājums.
0
nez, kad tikko paradijas -
/resroute/269847/?c_id=266792

tad likas daudz labak, neka tagad ...
0
Napalm records var droši pārdēvēt par sieviešu popsa records.
0
Muļķības - grupas ar sieviešu vokāliem Napalmiem ir 25-30. Un grupu šiem ir bijis ap 200
+2
^ nu a ir kāds cits leibls, kam ir vairāk? :D
30 jau arī apmēram sešas reizes vairāk, nekā vajadzīgs.
0
reku 100% bābiešroks/metāls :)

www.ravenheartmusicrecords.com/news.html
0
EXIT EDEN - Unfaithful (Rihanna cover)

Kārtīgs milfu koris (Amanda Somerville ( www.metal-archives.com/artists/Amanda_Some... ), Clémentine Delauney (Serenity, Visions of Atlantis, Marina La Torraca and Anna Brunner) - konkrētais gabals gan diez kas nav. Jācer, ka sūdīgāko atkal singlam / klipam izvēlējušies

www.youtube.com/watch?v=ED8Xezz2bhU...
0
Iespējams, ka albumā būs arī Bībera koveris :D
+1
hevītis no Šveices Burning Witches. Diezgan lādzīgs, debijas albumu producējis Šmīris no Destruction.

www.youtube.com/watch?v=ZYLkhMj5UXY...

0
^šis tīri lādzīgs. speciāli palaidu blakus tabā, lai bilde nejauc prātu, bet pēc pusotras minūtes sapratu, ka ir gana labs tāpat.
0
Nu tā, uz trijnieku velk, bet nekas īpašs, izņemot dzimumu. Ja šī būtu džeku grupa, tad ar šādu muzicēšanas līmeni viņi nekur tālāk par dzimto pilsētu nebūtu tikuši.
+1
^ Varbūt manā viedoklī savu lomu spēlēja tas, ka FB metalurģijas grupā Venoms saspamoja tādas grupas, kas bez pupiem nekur tālāk (pielāgojot metaforu tavējai) par štrumu iegādi nebūtu tikušas
+1
Potenciāls, tā teikt, acīs durās - žēl, ka muzons švaks (kautgan Metal Observer 90/100 iešķiebis - www.metal-archives.com/bands/Jenner/354042... )

Jenner - Factory of Death (2016/2017)
www.youtube.com/watch?v=UzEweLQU5nk...
+1
Tas Observers, lai gan pareizā virzienā, tomēr offtopikā novērojis :>
0
AMONG GODS (Baltkrievija),pavisam normāls dāmas vokāls.
+2
VIGIL OF WAR - Bite the Bullet (2017)
www.youtube.com/watch?v=Z8QF1Ai6A-Y...

Kārtīgi pielipis šis gabals. Un dāmas grupā ir veselas trīs.
0
es ar šo nesen atklāju, man ar tīri llabi patīk
0
Bet tas taču nav metāls? Nu vismaz tas konkrētais gabals.
0
nav nav, hārdroks.
+1
Pielipis hujielipis. Rekur, šis ir jau divpadsmit gadus kā pielipis.
www.youtube.com/watch?v=GY4DD2Z09tk...
0
^^ es drīzāk teiktu, ka Hard 'n' Heavy - tā šķirba reizēm ir kā stap Heavy un Power
+1
Izskatās, ka šeit minēto ( /forum/9761-meitenes-metālmūzikā#comment269152 ) ONCE HUMAN jaunkundzi kāds kārtīgi sadusmojis - ''melodic'' pat var atmest no stila apraksta ;)

www.youtube.com/watch?v=OTua2ZrZr7M...
0
Visi iemesli, kādēļ metāls ir amizanta padarīšana: youtu.be/1GfEjqMFsQE...
0
Trolls on lolls.
+2
^^ normāls divu propelleru karlsons :D
+1
Ja patika HELION PRIME ( /forum/9761-meitenes-metālmūzikā#comment271038 ), tad var ievērtēt šo bijušās vokālistes tagadējo grupu GRAVESHADOW - muzons mīkstāks, bet nav slikts. Growli gan visai nevajadzīgi.

www.youtube.com/watch?v=EncKRuqKAuY...
+3
Pat izklausās labi ;)

Sophie Lloyd - Delusions (2018)
www.youtube.com/watch?v=i7hc8iCtJfg...
0
Kaut ko baaigi atgādina.

www.youtube.com/watch?v=1V4AscLidWg...
0
DERKETA - sakarīgs vecās skolas desdūms no štatiem, bandā vienīgais džeks bijis bumdzinieks (3 dažādi laikam). Varēja arī pie vecās detuhas likt: darbojušās ap 90-to gadu, tad ilgāku laiku klusums, pēc tam pāris spliti un 2012. gadā albums izdots.

www.metal-archives.com/bands/Derk%C3%A9ta/...

www.youtube.com/watch?v=NSo0-KETRI0...
0
^ man par lēnu un garlaicīgu

LUCIFER - Dreamer (2018) - retrohārdcockmetāls
www.youtube.com/watch?v=86D93-LM6qM...
0
šis ir bijis iepostēts? Tipa neatrodu... thestealsmusic.bandcamp.com/album/static-kingdo...
0
Kas tas par offtipiku?? Zlobu dafai!
0
Tīri pārliecinoši mauc Null Positiv:

www.youtube.com/watch?v=KFa5zvbmxsI...
+1
šie man tīk Ta maza moldaviete loti ugunīga, dzīvajā arī bija ļoti labi.
www.youtube.com/watch?v=0qF4DFiy_Jw...
+1
Infected Rain, Infected Brain, te jau neko vairs neva saprast.
0
Mary's Blood - ja itkā patīk Babymetal, bet tomēr kārojas normāla vecuma sievietes un kārtīgāku Metālu - www.metal-archives.com/bands/Mary...'s_Blood/3540306968

www.youtube.com/watch?v=CrTHVXZm_d8...

www.youtube.com/watch?v=y3PTadCqtoM...
0
Nejauši atradu Okulārus / Es Skatos no Kanādas: VEHEMAL

www.youtube.com/watch?v=X8pmvhtae9w...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas