Bloodbath jaunais 2008 albis
0
a vot ejiet visi dirst, kuriem nepatīk!
sēžu darbā, atļāvos nozagt Bloodbath albūmu blogspotā
ja kādu interesē tad šeit - bigrock666.blogspot.com/2008/09/full-discog...

karocc jaa griežu pa apli nonstopā...

un Opeth vokāls ļoti gards
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gards gan , mmmm
0
nu ja
0
Eju dirst.
0
bļā ku labs
0
O, tad jau man nav jāiet dirst.
0
Vaidoņi :))

vāii.. uhmm.. vāāīī... bļā.. ohh...
0
Ļoti solīds albums, bet par šedevru kaut kā negribētos saukt. Kaut kā nekas sevišķi neaizķeras prātā, ja neskaita no Morbid Angel nosperto Mock the Cross rifu ;) Man tomēr labāk patika, kad viņiem bija mazāk vipendronu - Swano trūkumu ar tiem aizlāpīt nemaz tik labi neizdodas.
0
+1
0
Peec taa EP jau vareja pateikt, ka bez Swano buus suudiigi, bet jauno veel dzirdeejis neesmu.
Ceru, ka tas ir labaaks par ep.
0
Par EP labāks ir, noteikti.
0
Toč. Kautgan EP ar trešo reizi aizgāja. Pēc pirmās pēc kakas izklausījās.
0
no EP tieshi weak aside un sick salvation bij labie. Blasting the virginborn pa pusei un tas mouth of empty praise (vai kaa vinju tu) galiigi garaam likaas.
Pats albis labaaks ir noteikti, bet kautkee veel iisti nepakjer. Klausos un man ik pa laikam ausii iekriit kautkas behemot'isks, Morbid angel'isks. Vietaam taads torture killer uzlabojums, bet taas tikai epizodes. Kopumaa jau itkaa ok, bet tomeer pirmais albis vislabaakais.
Biju cereejis uz ko vairaak ...
0
Hm, a kurš mēreni tehnisks Death Metal pēc MA neizklausās (Behemoth jau Poļu Morbid Angel vien ir) ?
0
Parasti man ausiis taadas epizodes iisti neiekriit. Shoreiz kautkaa pat baigi izteikti.
"(Behemoth jau Poļu Morbid Angel vien ir)" - nu nez. Tik viennoziimiigi teikt ar negribas.
Laikam buus jaapagriezh "Where The Slime Live" \m/
0
aa, tad veel arii Necrophagia epizodes iekrita ausiis :D
0
Man viņi vairāk cepīja tad, kad "taisīja parodiju" (Ressurection through carnage).
0
kaapeec parodiju ?
0
Tāpēc, ka pēdiņās. Kaut kur lasīju, ka šis projekts sākumā nebija tik nopietns.
0
A kurš no 50 projektiem ar Swano ir bijis nopietns ? ;)

P.S. Moš kāds nav Ribspreader dzirdējis ? www.metal-archives.com/band.php?id=18698...
0
Emm, nu Edža un Sanitiņa jau bija visai nopietns.
0
kā arī Nightingale
0
Ribspreader tagad klausos, albumu Congregating The Sick (2005). Ir prīmā, skan samērā līdzīgi Demiurgam (doh), bet vēl izteiktāks oldskūlnieks, uz Dismember pusi.
0
Moš pamēģināt savākt visus bandeniekus, kur Swano piedalījies ? Puse jau mētājās pa cietni ;)
0
Hehz. Nu saakumuaa bija taa, ka gabalus ko beigaas dzirdam "Breeding Death" laikam chali normaali kozhot sataisiija. Kautkas teica, ka ir baigi feini un taa nu puikas sanjeemaas un ierakstiija. Un "Ressurection Through Carnage" jau tika nopietni taisiits.

A Ribspreader man vislabaak patiik [2004] Ribspreader - Bolted To The Cross. Kautkas man tajaa otrajaa vairs tik labi nepatiik.

Dans mums baigais gjeenijs :D
0
"Bolted To The Cross" vokaals daudz speeciigaaks sanaacis un tas skaneejums kopumaa arii taads smekjiigaaks :)
0
"Moš pamēģināt savākt visus bandeniekus, kur Swano piedalījies ?"

re ku kāds pacenties:dan swano projects

torrent-finder.com/show.php?q=dan+swan...
0
shito man liekas, ka kautkad jau novilku :)
0
Oh yeah, es no tiem 3.3GB sev 560MB nedzirdēta materiāla savācu :) Pilnai laimei tur trūkst ''Country Girl'' ko Swano kopā ar Tagtgrēnu priekš Dio traibjuta uzmauca. Nebūšu židlatvietis: yy.lv/download.php?f=1703...

P.S. Karaboudjan ir zvērā labs (ja patīk Pan.Thy.Monium un Co.). Žēl ka tik īss.
0
ble biju jau aizmirsis par to Dan Swano soļņiku Moontower - tas pamatīgi norauj jumtu, īpaši songs Uncreation
0
Tam Moontoweram es nevaru to sintētisko ļurekli izturēt. Izklausās pēc kaut kādas nintendo spēlītes. Power Reindžeru saundtreks.
0
nav tik traki, standarta fiška 80-gadu progrokā, cik nu ir dzirdēts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas