KIPELOV 18.11. Rīgā
0
Uhh, obligāts pasākums.
kipelov.ru/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Atraduši īsto datumu, kad rīkot.
0
3 reiz jau redzēts, ta redzēs kā sanāks
0
Šito džeku gribētos redzēt dzīvajā!!!! Ja nekas pārdabisks nenotiks, obligāti nākšu.
0
Biļetes jau var nopirkt www.bilesuserviss.lv/index.php?lang=lat&...
Bļin, droši vien atkal Fabrika būs pārbāzta.
0
1x redzēju, bet bija kakaina skaņa. 2x derētu ... Žēl ka Fabrikā ... alus kakains. Toties savu šmigu var somā sagruzīt un pēc konča normālu afterparty uztaisīt \m/
0
Ls15 ... jāpdomā. Turklāt 19. ir darbadiena (trešdiena).
0
Interfrontes mītiņš gatavais!
Dzirdēju, ka vienā dziesmā pliners sitīs bungas & buzajevs ar ždanoku back'vokalēs :))
0
va ta Rubiks nebūs?:D
0
ja svabodeeeen nai nanai nanainainai, tas bija kipelovs?
0
tas pats, dziesma no Bumer 2
0
Lol, Bumerā ir čurains remix!!! Tā dziesma jau krietnu laiku pastāvēja pirms filmas.
0
a ko darīt, es viņu pirmo reizi dzirdēju tajā filmā un ar to filmu man viņa arī asociējas.
0
ĶIPLOKOVS... :D Tad jau tur vietējo urlu būs pa pilnam, jo "etož' naše - ruskkoje". Lai arī kāds viņš būtu labs vokālists, bet Rīgā uz viņu es neietu tikai dēļ visas tās kretinējošās publikas, kas tur savāksies, kuriem krievu roks "sostojit iz ARIJI i ĶIPLOKOVA až do KOROĻ I ŠUT i AĻISI". Bez trīsstrīpu treniņbiksēm jau neiztiks, un tas šādā publikā riebj!!!
0
Tad jau redzēs, kāda publika tur būs.
0
Publikai pagājušo reizi nebija ne vainas,varbūt arī bija treniņbikses, vismaz acīs nekrita.Tikai tagad pēc pieredzes jaka jāatstāj mugurā vai arī jāiet uz garderobi ātrāk paņemt, jo bija baigā davka pie drēbju izņemšanas.

Alternatīvs piedāvājums Venoma kungam:www.mekongdelta.eu/viewpage.php?page_i...
0
No probs - uzvilkšu savu ADIDAS "trijnieku".
0
Bļāviens, tas tik būtu zajebis, ja Mekong Deltu pie mums dabūtu \m/
0
Zaebis jau būtu tik diez vai Mekong Delta būtu organizatoriem izdevīgs pasākums.Cik ta cilvēku uz viņiem ietu?
0
Эу, Bapпаtx, kaaпeeц тевии тиk дaуд3 индec? Эcи нeлaйmиигc нeвeйkcmиниekc, вaй виeнkaapши мудaakc? :}
0
a latviski?
0
hammerheart piekopj jaunu pokerakstu.
0
XpюcM,или kak тaм тeбя, paņem vārdnīcu, ja nesaproti.:]
0
Moš aizvilkšos, kā nekā vienu laiku baigi patikās. Ta redzēs, ja nebūs ko darīt nauda būs un veselība.

Pšlaik man gribas kakāt, grūti domāt.
0
Pilniigi un totaali pie pakaljas shitais!
0
Par publiku piekriitu, kautkaa sieru baraa tuseet negribaas un 18. novembrii netik!
0
hammerheart, lai manas indes daudzums tevi nesatrauc, tavam mudaka prātam to tikpat nesaprast. Un ceru, ka par šo frāzi neapvainosies, es tikai pateicu savas domas, bet augumā brauc tu pats. Kaut gan man ir pilnīgi PO! ar kādām izjūtām tu te kaut ko lasi. Patīk tev ĶIPLOKOVS - ej un fano. Ja nebūtu šeit tāda publika uz koncertu gaidāma, es arī varbūt aizietu.
0
punx04, Pie labas reklāmas uz MEKONG DELTA arī aizietu visai krietni. Ja nebūs reklāmas - neies neviens - jo nezinās. ja būtu man tādas finanses, pats viņus uz šejieni atvilktu. Tagad - nu jāgaida - varbūt leišiem vai igauņiem MEKONG DELTA kaut ko vairāk nozīmē nekā latviešiem. Jebšu mūsējie arī sasparojas...
0
Эу, Bapпaтx, caлдyмиHь, неcтpeco :]
0
ĶIPLOKOVS :D
labs..

bet nu nav tik traki - protams publika ir visai amizanta un nepierasta (jo daļa urlu nemaz neiet ikdienā uz rokkoncertiem, tāpēc uzvedas kkā.. savādi :/).. bet tas nemaz tik ļoti netraucē..

pati gan vairs šo mūziku neklausos, bet kopumā maun viņš labi!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas