FRESH BLOOD 4-1@ 03.10.2008
0
3. oktobrī klubā „Melnā Piektdiena” jūsu vērtējumam piedāvājam grupas:

Ashes of Dust (Death Metal),
Via Krovi (Heavy Metal),
Whisper of Gloom (Death Metal),
Steelgard (Thrash Metal),

kas sacentīsies kārtējā „Fresh Blood” ceturtās sezonas pirmajā kārtā!

Katras kārtas uzvarētāji tiksies finālā, kurā sacentīsies par galveno balvu – apmaksātu laiku skaņu ierakstu studijā “Pentagon Music”, kurā ierakstītā kompozīcija tiks iekļauta metal mūzikas CD izlasē “Melnā Piektdiena”.

Turpināsim iepriekšējos gados iedibināto tradīciju – grupu sniegumu balsojot vērtēs koncerta apmeklētāji.

Šajā koncertā, neskaitot konkursantus uzstāsies arī viesi –
grupa CULT OF DESTRUCTION,
kas veiksmīgi startēja pagājušā gada konkursā, kurā uzvarēja.
Viņi ar savu priekšnesumu atbalstīs jaunos konkursantus.
Jaunos censoņus uz skatuves atbalstīs arī grupa ar lielāku pieredzi –
ZX SPECTRUM!

Sākums pl. 19:30
Vaļā no pl. 18.00

Ieeja ls 5
__________________________...

Steelgard
Thrash Metal

Grupa ir izveidota 2007. gada 15 septembrī, un viņas sastāvā ir Aleksandrs B. (balss), Jevgenijs (ģitāra), Stanislavs (ģitāra), Aleksandrs H. (bass) un Dans (bungas). Pirms Steelgard Dans un Aleksandrs H. gadu spēlēja kopā apvienībā VIA “KROVI” un piedalijās 10. koncertos. Ietekmes - MetallicA, Slayer, Kreator, Motorhead, Ozzy (Black Sabbath) u.c.
Grupas tekstu tematika - sociālās problēmas un to risinājumi. Kā grupa viņi, protams, grib sasniegt jaunu līmeni, lai vairak cilvēku dzirdētu un klausītos viņu mūziku.
“Mēs gribam mainīt šo pasauli”<…>.

Ashes of Dust
Death Metal

Apvienības saknes meklējamas 4.gadu senā vēsturē, taču biežo sastāva maiņu dēļ nekas nopietns nav paveikts.
Grupa ietekmējusies no dažādiem žanriem - sākot no Alternative, līdz pat Gore Grind. Lirika ir par dzīvi, neprātu/prātu. “Skatuves” pieredze ir tikai atsevišķiem grupas dalībniekiem.
Viņu mērķis - radīt sev un publikai tīkamu mūziku.
Pašreizējais sastāvs ir sekojošais: Agris “Snowman” (balss), Māris “muhahs” (ģitāra), Nauris (bungas), Mārtiņš (bass).

VIA “KROVI”
Heavy Metal

Kolektīvs „Krovi” izveidots 2003. gada beigās. Visu šo laiku kolektīvam bija problēmas ar sastāvu – regulāri mainījās gan vokālisti, gan bundzinieki. Neskatoties uz visām grūtībām grupa „Krovi” nospēlējuši jau 15. koncertus, piedalījušies trijos lielajs festivālos un organizējuši apmērām 10. dažādus pasākumus, kuru skaitā ir ikgadējais ziemas Asiņainais "Metal Night", un viņa vasaras kolēģis – „Asiņainais dzivokļkoncis”(«Кро... Квартирник»).
Šodien „Krovi” no sākumsastāva palikuši ģitāristi Mavr un Killborn, vokālists Vadims un jauna talantīga ritma sekcija. Tieši tāds sastāvs nopietni, uz ilgu laiku iet uz priekšu, un nes savu "Asins kausu", lejot to saturu klausītāju ausīs!

Whisper of Gloom
Death Metal

Grupa dibināta 2007. gada septembrī, Rīgā. Kopš tā laika ir sniegti divi koncerti (viens klubā „Saksafons”, cits klubā “Depo”). Lirikas tematika ir nāve, naids, atriebība. Grupas galvenais mērķis ir gūt panākumus uz pasaules metāla skatuves. Sastavs nav mainījies no dibināšanas, un ir šāds: Artems Chetverikovs (balss, ģitāra), Pāvels Sudarevs (bass), Nikolajs Gasanovs (bungas).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Baigi slaavisks vakars :/

Ashes Of Dust hahaha :D Death metaalu vinju izpildiijumaa gan gribeetos dzirdeet, jo taa jau cik atceros ciitiigi korn'ojaas puikas. Diez kaa buus evolucioneejushi. :D
0
Nu man jau tas stilu saraksts pārāk aizdomīgi labs izskatījās - ne bleku, ne koru, jau baidījos, ka tik nesanāk aplauziens, ka Heavy Metal ir kautkas Gorky Park līdzīgs, Thrash - kautkāds Groove ar core alementiem, bet Death - Desaskors vai Desasbleķis ... ;)
0
+1 hahaha :D
0
"Grupas galvenais mērķis ir gūt panākumus uz pasaules metāla skatuves." - :))))
0
ShIzzz - pirmais teikums iespaarda. Tik tieshaam neviena latviesha.
0
Latviešiem nav naudas metālu spēlēt, jo jākrāj jaunai mašinai un jāņem dzīvoklis uz līzingu :D

P/s Latgalītē labu giču nenopirksi :D

a par to grupas mērķi - tas gan ir izsmiekls ...
0
Ashes of Dust dalībnieku vārdi gan izklausās pēc latviešiem.
0
Skan varbūt Latvijas apstākļiem rēcīgi, bet uz WC ejot mūsu gaišā doma ir trāpīt podā / pisuārā, nevis tikai gar kāju nolaist ...
0
Arii, bet taapat daudzi gar kaaju tikai laizh. Pagaajushais fresh blads bija izteikti beediigs. Nez kaa buus shogad.

mazais2:
Aod vieniigie latvieshi tur. Bet slaavisks vakars taa vai taa.
0
Nez, tik traki jau nebija tai pagājušajā frešbladā, pāris jau labas bandas bija, un vēl dažas ar visai skaidri samanāmu potenciālu. Citugad jau nav bijis diži labāk.
0
Par FB3 biju pat pārsteigts, ka ir visai daudz jaunu bandu, kas kautko var un vairākas pat man tīri labi patika, pat no ne visai cienītiem stiliem.
0
Pārklausoties visu grupu netā pieejamos muzikālos "daiļdarbus", laikam cerības var saistīt tikai ar Whisper of Gloom, jo vismaz pēc tā, kas dzirdams iekš manavieta.kom visai neslikta, pamatā midtempo desa Bolt Thrower garā. Varētu būt kalusāmi!
0
kur var atrast Whisper of Gloom?
Ashes of Dust - no dzirdetajiem demo, piedodiet vemiens nak.
Via krovi ari nevaru atrast
Steelgard nelikas nekas jedzigs, bet tad jau manis, ka bus konci.
0
0
Atceroties vecos, labos laikus, bija tas FB, kad uzvarēja kaut kādi tur eternal snowfall, es bandā biju vienīgais latvietis :)

Vispār tajā fināla koncertā bija zaibisj, es kaut kā ātri pillā biju un man izlikās, ka tas bija visu laiku labākais grupas Fimoz koncerts. Tie sukas, protams, dzīvo video nepublicē, lai gan man viņš kaut kad bija, bet vēlāk izdzēsās, tagad jūtūbā var redzēt tikai kaut kādus mp priekšnesumus. Ir tikai viena dziesma no turienes saglabājusies ( www.yy.lv/upload/index.php?AC... )

Ja kādam ir tas Fimoz dzīvais video, tad atsaucās! Visu atdošu par to koncerta priekšnesumu.
0
vines krovi, vai Whisper of Gloom :D
0
Muļķības. Vinnēs alkohols !
0
kozels saki ja?
vai kautkas stipraks? :D
0
Piebalgas tak arī tagad ir.
0
Daži jau atrāpo uz MP ...
0
ja, beidzot normals alus ir? cik tad maksa?
sen nesmu bijis, neko nezinu ,kas tur notiek, varbut jau betona klucus sakusi likt pie ieeijam
0
Ls1.80 - Piebalgas
Ls1.50 - Za kazla atveķiš un Bavaria (bundža)

Klučus pie ieejas pagaidām neviens neliek .... vēl ir iespēja izcelties ...
0
tas lai paliek bobija kompetence
0
Bobijs un kompetence vienā teikumā kaut kā nesader.
0
Bet bobijs un kluča nolikšana pie MP gan ...
0
njā, pirmā kārta ir pamatīgi atlasīta:D
0
a man garšo Desperados alutēns no bundžiņas vienmēr gardu muti iekš to MP nosmeļos ^_^
0
mmm, Piebalgas. Moš tad vajadzēs aizčāpot uz Fresh Blood un noprovēt Piebalgas alutiņu.
0
Piebalgas es citur varu lētāk dzert. Āzis gan tik vēl Šveika bārā redzēts.
0
haha, kā ta ar ļeņingradu? tur tak ar kozeli dod, tik maksā Ls 1.80.
0
Pie manis alus maksaa 7ls puslitraa.
0
dolaari, ne lati. Pie kam, veikalaa - baaros ir vairaak.
0
0
Bij vērts tikai dēļ ZX Spectrum, kas cik nu redzēti dzīvajā vienmēr patikuši.
No jaunajām grupām tikai Ashes Of Dust aizķēra, spēlējot tādu vidēja un lēna tempa desu, un no alternatīvā/nu-metal, kas minēts šo aprakstā, atstājot ļoti maz dzirdamu, vai veiksmīgi apslēpjot.
Steelgard ierakstā jau bij visai nebaudāmi, bet nu dzīvajā bij vēl drausmīgāk. Turklāt pašu dziesmām jau nu liriku gan vaidzētu spēt iemācīties, nevis no papīra lasīt.
No VIA Krovi noklausījos tikai kādas 3 dziesmas, un patiesībā nebij nemaz tik slikti, ja neņem vērā skatuvisko tēlu - it īpaši to piepūšamo veceni.
Beidzot no Cult Of Destruction dzirdēju/redzēju ko visai pozitīvu, kas nebija pliki pupi, bet gan bij kaut kur 3 dziesma no beigām, ar izmantotajiem taustiņiem, kas skanējumu padarīja daudz atmosfēriskāku un interesantāku, un galvenais nopietnāku un nobriedušāku. Kaut gan to veiksmīgi sabojāja uzreiz sekojošais šķiet pokemonu koveris(nav ne jausmas, iespējams citu pa TV ejošo -monu dziesma tā ir).
0
Ir ir tas pokemonu kovers. Blomē arī izpildīja to dziesmu, ierēcām :D
0
dziesma no multenes? :0
0
Jā, bet death metal stilā :D :D
0
Bļeģ, galīgi aizmirsu par šo dzerstiņu .....
0
Fresh Blood šīs sezonas pirmās kārtas rezultāti
.

Steelgard - 12
Via Krovi – 14
Ashes of Dust – 18

Tātad, šoreiz finālā iekļūst grupas Ashes of Dust un Via Krovi.

Pateicamies grupām kas piedalījās, kā arī tiem, kas apmeklēja koncertu
un nobalsoja par sev tīkamāko grupu.

Tiekamies nākamajā atlases kārtā!

Sekojiet reklāmai
www.metalshow.lv!
0
Izskatās ka ne es vienīgais par pasākumu aizmirsu ..
0
Es arī aizmirsu. :)
0
Es vispaar Lv neesmu :D
0
man viss zajebal
0
(keep 'em coming)
-1
nu kas ir?
krutie dirseeji
kartejo reizi pieradat savu plano pratinju potencialu
gudri nodirsh forumos visos peec kartas un beigas nemaz neatnaak
un galugalaa neskati graamatu peec vaaka
pajebatj kaads demo,demo tapec jau ir demo ibio rio 7/2
0
Ashes of Dust pilnigs suds paliek mana skatijuma
0
decapitated tu koncioi biji?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas